Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Két hete kezdtem el a fogyit minden nap torna vagy futás fél óra plusz kevesebb kaja vacsi csak gyümölcs. mikor várható látható eredmény? fórum

Két hete kezdtem el a fogyit minden nap torna vagy futás fél óra plusz kevesebb kaja vacsi csak gyümölcs. mikor várható látható eredmény? (tudásbázis kérdés)


14. fe9e12ede0 (válaszként erre: 7. - 05ca69913d)
2010. ápr. 26. 22:14
Ebben igazad van, kivéve hogy nem kell visszaállni a "jól megszokott" étrendhez. Ha visszaállsz, akkor nincs értelme lefogyni. A soványság nem feltétele az egészségnek, de az elhízás meg egyáltalán nem az egészség "tünete". Nekem az a véleményem, hogy olyan étrendet kell találni, ami nem jelent sanyargatást, és az egészség megőrzése a célja. Ha ez fogyással is párosul, akkor az már hab a tortán. Számomra a paleo jelenti ezt.
13. fe9e12ede0 (válaszként erre: 11. - Blackout)
2010. ápr. 26. 22:05
Én is ugyanebben a munkarendben dolgozom, és nem lehetetlen. Nem a délután 3 óra a fontos (mert van mikor akkor kelek fel - tehát nekem akkor az a reggel), hanem az, hogy lefekvés előtt a kaja már ne a vékonybélben emésztődjön. Ha már a vastagbélben időzik, akkor nem ad annyi energiát, hogy félni kelljen tőle. Meg vagyok róla győződve, hogy cégünk menzája kimeríti a népirtás fogalmát. CH-t adnak CH-val meg omega6 -al meg transzzsírral. Ha nappalos vagyok, kajálok itthon hajnali negyed 5 kor, kihúzom ebédig, ha pedig éjszakás, viszek magamnak reggelit. (rengeteg zöldség és hús, tojás...) Kakaóskalács margarinnal, meg agyoncukrozott teával vagy kakaónak csúfolt löttyel nekem nem jön be. A költséghatékony felvágottakat (ropog az élelmiszer ipari hulladék a fogad között meg emulgáló szer, meg albumin, meg nátrium benzoátot inkább hazaviszem, kutya macska aznap azt kap reggelire. Csak nehogy az állatvédők feljelentsenek egyszer :( Kenyeret meg ha már kifizette a cég, azt szintén hazaviszem, megeszik a nyúlak meg a csibék. Szóval nem lehetetlen, csak macerás... De nekem megéri.
2010. ápr. 26. 16:05
Én is két hete diétázom, négy kilót fogytam eddig, de senki sem látja rajtam még,hogy fogytam volna, az sem aki nem lát minden nap,és nem is tudja , hogy diétázom.Összesen két ember tudja most: a férjem és a kolléganőm.
2009. febr. 3. 14:58

Én is ilyen magas vagyok, 60 kg., 31 éves:)

Szeretnék legalább 5-6 kg-ot fogyni. (Comb, csípő, úszógumi... brrr) Én is elkezdtem "pár napja" tornázni, de két -három napig nappal melózom, két-három napig éjszaka - 12 órában- és nem tudom betartani a "normális étkezéseket". Én egyben biztos vagyok, mert sok embertől hallottam: hogy ha teheted tényleg csökkentsd a kenyérféléket, és este már csak zöldségféléket egyél. Ez csak jó tanács, mert én sajnos nem tudom ezt megcsinálni, mert össze-vissza dolgozom.Én is próbálok kevesebbet enni, több kevesebb sikerrel, és tornázom amikor az időm engedi. Úgy gondolom, hogy mivel nekünk pár kilóról van szó, így eleinte nem is annyira "kilóban" lesz látható ha fogyunk , hanem átalakul a testünk.De lehet, hogy tévedek. Egy biztos! Kitartónak kell lennünk, nem szabad feladnunk azért mert nem lesz gyorsan látható változás...

2009. jan. 29. 17:31
én azt hallottam, hogy 3 óra után nem szabad gyümit enni...
9. brigy (válaszként erre: 3. - 77timi)
2009. jan. 29. 17:26
ha hétvégén benyomsz egy tábla csokit akkor sokára fogysz le
2009. jan. 29. 16:14
Szerintem azért az első két hét alatt legalább két-három kilónak le kell mennie mindenképpen, még ha kevés is a felesleg, utána lehet, hogy lassul a tempó.
2009. jan. 28. 13:11
Nagyban függ az alkattól és a testsúlytól, hogy ki mennyit fogy. Nagyon hamar leadott kilók, nagyon hamar vissza is ugranak. Mert általában az elért testsúly után sajnos vissza-vissza térünk a jó megszokott étrendhez, hogy mindent szabad. Én egy éve lassan hogy rendszeresen edzek, de ez mellett szinte mindent eszem, bűnözöm is, mert annál rosszabb, ha sanyargatom magam. Nem rohamos fogyást akartam, hanem egy kis átalakulást. Fél év elteltével tapasztaltam változást, nem kilóban, hanem formailag. :)
2009. jan. 28. 13:03
Én mikor fogyóztam 1 hónap alatt 3 kiló, de utána megállt. Később újra megindult, úgyhogy türelem. Fél év alatt ledobtam 10 kilót. Nem gyors eredmény, de nem is jött vissza.
2009. jan. 28. 13:02
Gyümölcs nem jó, mivel gyümölcs cukor van benne. Szerintem is zöldség kellene.
4. 77timi (válaszként erre: 2. - 2577cdcc12)
2009. jan. 28. 12:56
nem jól irtam 164cm és 62kg
3. 77timi (válaszként erre: 2. - 2577cdcc12)
2009. jan. 28. 12:56
164cm és 52 kg vagyok
2009. jan. 28. 12:54
Vicsorára inkább zöldség kéne, mint gyümölcs, mert az nincs tele gyümölcscukorral, meg szénhidráttal. Egyébként tök egyéni, hogy ki mennyi idő alatt mennyit fogy, főleg ilyen kevés infóból.
2009. jan. 28. 12:53
Két hete kezdtem el a fogyit minden nap torna vagy futás fél óra plusz kevesebb kaja vacsi csak gyümölcs. mikor várható látható eredmény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook