Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Keresem a társamat, hátha Te leszel fórum

Keresem a társamat, hátha Te leszel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
91. d5e2b6b4be (válaszként erre: 84. - 9f86e86d50)
2012. júl. 9. 13:11

Ha így haladsz,nem csak én nem leszek a társad,hanem más sem:)

Szép és jó,ami a naplódban le van írva,de kétlem,hogy igaz lenne.

Legalábbis az,amit magadról írsz.

A levelezésed a társkeresőn jobban tűnik igaznak,a hozzászólásaid alapján is.Magabiztosnak állítod be magad,de valami nagyon sántít.

Ha neked tényleg azok a dolgok számítanak,amiket a levelekben láttam a naplódban,akkor ne is számíts normális,egészséges,józan gondolkodású nőre.

Mert az élet nem pszichológiai témájú beszélgetésekből áll.

Egyik levélben sem olvastam,hogy akár színházról,akár sportról lett volna szó.Pedig a bemutatkozásodban ott van.

90. d5e2b6b4be (válaszként erre: 84. - 9f86e86d50)
2012. júl. 9. 13:00

A nagyképűséged,beképzeltséged határtalan:P

Nekem már bizonyítottál,ilyen felfogásoddal akkor sem kellenél,ha egyetlen férfi lennél:)

Amúgy miért érzed úgy,hogy védekezned kell,vagy miért érzed azt,hogy én pont téged támadlak?

89. Életkezdés (válaszként erre: 82. - F1e23b97ee)
2012. júl. 9. 12:45

ezerévben egyszer nézek meg adatlapot tehát alapból fogalmam nincs kinek milye van:)))

véletlenül szembesültem már vele időnként hogy valaki ellenkező nemű mint én és van párja....én azt mondom inkább szexképeket nézegessen a férjem mint nőiportálozzon:)

88. 9f86e86d50 (válaszként erre: 87. - Életkezdés)
2012. júl. 9. 12:44

Én is kihagynám... De a világot nem csak magamat változtathatom meg, hogy jobban érezzem magam benne.

Pedig önmagunknak lenni és nem látszani, sokkal kellemesebb egy idő után. sok felesleges görcsölésre pazarolt energia szabadul fel. :)

87. Életkezdés (válaszként erre: 77. - 9f86e86d50)
2012. júl. 9. 12:42

egyértelmű,csak itt könnyebb elbújni.....egy szűkebb élő valódi közegben az ember talán kevésbé mer olyannak látszani ami valójában nem ő nagyobb a lebukás veszélye....neten sokáig lehet másokat széditeni többeket is egymástól függetlenül....

a politikát hagyjuk,ki vagyok élezve rá:)

86. Életkezdés (válaszként erre: 66. - Revi11)
2012. júl. 9. 12:40

:)

a tesóm neten ismerkedett meg egy városabeli sráccal,aztán kiderült hogy kézimeccsen majdnem egymás mellett szoktak szurkolni:DDD

85. Életkezdés (válaszként erre: 57. - Ae8f040a2b)
2012. júl. 9. 12:39

az utolsó mondatodat nagyon osztom

személyes tapasztalat:)


nem neten ismerkedtem mert még nekem nem volt a közelemben,de a még mindig reklámozott telefonos társkeresőn regisztráltam igazából nem is tudom miért....

kifejezetten jó volt valakivel úgy írásban beszélgetni hogy nem kellett teljesen kiadni magam(sebezhető voltam nem tagadom) először egy vadidegennek,viszont nem volt arra sem szükség hogy megjátszam magam....mire találkoztunk úgy voltam vele ha tényleg olyan mint eddig megismertem,az is mindegy ha nem szebb az ördögnél:)

nem tudom ha látok róla képet találkozás előtt lettek volna e előitéleteim előzetes elvárásaim vagy sem....

pedig döcögve indult kicsit legalábbis részemről annyiban hogy az első smsek egyikénél rákérdeztem mit dolgozik ő pedig nem akarta elárulni így valami kérdezz felelek szerüségbe bonyolódtunk...aztán mikor megtudtam mit csinál vigyorogtam egy jót kínomban mert azon szakmát végzőkkel szemben baromi nagy előitéletekkel rendelkeztem napi szinten erősitette az a szakma hogy ott normális pasi nem dolgozik:)))

szóval nem volt baj hogy előbb írásban aztán szóban kicsevegtük magunkat és csak azt követte a személyes találkozó....

84. 9f86e86d50 (válaszként erre: 83. - D5e2b6b4be)
2012. júl. 9. 12:36

Elhiszem, hogy bejövök Neked.:) De fogadd el kérlek, hogy nem szeretnék Tőled semmit. Nagyon "aranyos" hogy ilyen óvódás módon szekálsz.

Azt sem írtam, hogy sorba hagytam el az embereket. Miért érzed azt, hogy hirtelen bizonyítanom kell Neked? :) Értem én, hogy tetszik a topik címe, de mi ketten nem leszünk társak.

83. d5e2b6b4be (válaszként erre: 76. - 9f86e86d50)
2012. júl. 9. 12:28

"Kihagytam még egy dolgot, manapság azt látom sokan szeretnek másokat leszólni, így névtelenül és arctalanul."

Magadból indultál ki?:)

Te nyílvánosan nem szólsz le másokat,de szószba sűrítve igencsak fura véleményeket alkotsz,és ezt úgy,hogy nem tudsz az alapokra támaszkodni.Nincs többéves tapasztalatod pl: párkapcsolat terén,és a hozzászólásaidból sosem olvastam még ki azt,hogy te bárki mellett is szívvel-lélekkel kitartottál volna.Hibákat emlegetsz,amik szerinted nem is hibák,csak tapasztalatszerzés.Te azt sem tudod,mi fán terem igazán szeretni valakit,feladni valamit valakiért.Nem tudsz kompromisszumokat kötni.Te magad árulod el ezeket a dolgokat magadról.


Tudsz jópofáskodni így neten keresztül,de azért megnézném,hogy az életben is ennyire magabiztos vagy-e,mint ahogy itt eljátszod.

82. f1e23b97ee (válaszként erre: 81. - Életkezdés)
2012. júl. 9. 12:25
És honnan tudod, hogy ki a nős ki nem? Csak úgy lehet megtudni, ha elkezdesz velük beszélgetni... :-))
81. Életkezdés (válaszként erre: 21. - Mézgapaula)
2012. júl. 9. 12:22

Itt kifejezetten a hoxán nem kedvelem a nős férfiakat,ha társkeresnék nem női portálon felbukkanókkal kezdenék azt hiszem...

Aki egy általa érintett témában értekezik akár hobbi akár más az oké,de aki össze vissza fórumozgat az nekem nem pasis-pasi:))

Jó van ok amiért nem rokonszenvezek az itteni nőspasikkal bevallom,de akkor is.....egy pasi nekem ne hoxázzon mert nem férünk hozzá a géphez:DD

80. f1e23b97ee (válaszként erre: 79. - 9f86e86d50)
2012. júl. 9. 12:22
Ezen még nem gondolkodtam el, de lehet, hogy így van :-)
79. 9f86e86d50 (válaszként erre: 78. - F1e23b97ee)
2012. júl. 9. 12:20

Én azt teszem. Senki sem hiszi el.:) Szóval az igazsággal is ott van az ember ahol a hazugsággal sok esetben.:)

Kérdésedre válaszolva lehet, csak az sokak szerint nem olyan "izgalmas", pedig sokkal nagyobb kihívás szerintem a valóságban felfedezni a szépséget. Ráadásul hosszan tartóbb is.

78. f1e23b97ee (válaszként erre: 75. - Életkezdés)
2012. júl. 9. 12:19
Az a kérdés miért nem lehet a neten is az lenni, mint valójában vagy. Se többnek sem kevesebbnek nem kiadni az embernek magát.
77. 9f86e86d50 (válaszként erre: 75. - Életkezdés)
2012. júl. 9. 12:16
Nem, ez nem az internettel kezdődik. Ez csak nagyobb teret ad az egésznek. Sokszor a valóságban sem az ami annak látszik. A politikától kezdve mindenben. :)
76. 9f86e86d50 (válaszként erre: 74. - Csgybzs)
2012. júl. 9. 12:15

Nocsak felpróbáltad. :) De ez nem áruház, viszont ha tetszik az ing, megtarthatod. :)


Kihagytam még egy dolgot, manapság azt látom sokan szeretnek másokat leszólni, így névtelenül és arctalanul.


Nekem nem célom és nem is lesz az, hogy idegen embereket megítéljek. Viszont azt nem tudom mióta lett probléma ha nem gondolkozunk egyformán egyszerűbben? Érdekes... :)

75. Életkezdés (válaszként erre: 2. - F1e23b97ee)
2012. júl. 9. 12:08

a neten alapból nem az semmi aminek látszik-többnyire-

ettől függetlenül akár itt is párt találhat valaki,nem lehetetlen.....

74. csgybzs (válaszként erre: 72. - 9f86e86d50)
2012. júl. 9. 12:01

Én nem írtam, hogy hazudsz. Honnan veszed???

"Ráadásul ha ezt elismerjük akkor közhelyessé, és gyermeteggé válunk a sok hazug "felnőtt" szemében. "

Tőled idéztem.... bár megmondom őszintén inkább csak tippeltem, hogy ezzel az agyonbonyolított filozófikus stílussal igazából mire is akartál kilyukadni.... :D

73. d5e2b6b4be (válaszként erre: 69. - 9f86e86d50)
2012. júl. 9. 12:00

Az előítéletek is változnak,ha tudjuk a másikról,hogy őszinte,becsületes.De vannak olyanok,akik annak mutatják magukat,aztán kiderül,hogy mégsem azok.

Ne legyen előítélet,de az emberek se játszadozzanak a másikkal,csak kár,hogy ez lehetetlen.

Mindig vannak képmutató emberek,akik érdekből képtelenek az őszinteségre.

72. 9f86e86d50 (válaszként erre: 70. - Csgybzs)
2012. júl. 9. 11:55
Hol hazudok? A sztereotípiák és az előítéletek az két különböző dolog. Azért indokolod meg kérlek hol hazudok.
71. o.melinda (válaszként erre: 2. - F1e23b97ee)
2012. júl. 9. 11:54
Én 10 éve boldog párkapcsolatban élek,nem magam miatt indítottam a fórumot,de örülök,hogy ennyien részt veszünk benne.
70. csgybzs (válaszként erre: 69. - 9f86e86d50)
2012. júl. 9. 11:51
Te is előítéletekre építesz ennyivel a sok hazug felnőtt eszméddel....
2012. júl. 9. 11:48

A baj ott kezdődik amikor az emberek előítéletekre építenek. Viszont ezt megteszik ezek az emberek bárhol. Tehát a nem túl gyakori, laza önmagát adó embernek is éppoly nehéz mint az előítéletesnek. Az előbbi önmagát gátolja, az utóbbit meg az előbbi. Ez egy ördögi kör, közben meg mindenki mennyei kapcsolatra vágyik.

Azok akik hazudnak, nyilvánvalónak tekintik, hogy a nyitott laza emberek is hazugok. Számukra hiábavaló leírni, hogy nem így van.

Kevesen vagyunk már olyanok, akik önmagunkon is tudunk őszintén nevetni, és a hibákat meglátni a tükörképünkben. Ráadásul ha ezt elismerjük akkor közhelyessé, és gyermeteggé válunk a sok hazug "felnőtt" szemében.

Nem baj, maradok őszinte "gyermek", és majd mások biztosan reálisan fognak nem ismerni. :)

68. revi11 (válaszként erre: 67. - 23a0e7dac5)
2012. júl. 9. 11:35

Igen,konkrétan nem erre gondoltam én sem,hanem a társkereső oldalakra.

Persze,itt nehéz társat találni,mert ez nem az,nem arról szól.

67. 23a0e7dac5 (válaszként erre: 66. - Revi11)
2012. júl. 9. 11:22
Szia.Igazad van, de itt, mint minden más hasonló fórumon mindenki névtelen, arctalan.Ezért talán nehezebb, vagy akár lehetetlen, mert gondolom ide nem társkeresés céljából járnak(gondolom)
66. revi11 (válaszként erre: 58. - 23a0e7dac5)
2012. júl. 9. 10:58

Négy éve egy internetes társkeresőn ismertem meg a férjemet.Egy városban éltünk,mégsem ismertük egymást.

A társkeresés mindenhol lutri,de nyitottnak kell lenni,soha nem tudhatjuk,hogy találunk rá a párunkra.

65. d5e2b6b4be (válaszként erre: 62. - 9f86e86d50)
2012. júl. 9. 10:56
Talán így is van:D
64. d5e2b6b4be (válaszként erre: 57. - Ae8f040a2b)
2012. júl. 9. 10:54
Akár fotóval ismerkedik valaki,akár fotó nélkül,magát igyekszik "eladni".Van aki bátrabban,lazán,van aki félénkebben,de olyan is aki másnak mutatja magát,mint ami.Gyakorlatilag olyan mint a szerencsejáték.Társkeresésnek nem lehet görcsösen nekiindulni,hogy mindenáron kell az a pár.
63. ae8f040a2b (válaszként erre: 62. - 9f86e86d50)
2012. júl. 9. 10:50
jópofa vagy.)))
62. 9f86e86d50 (válaszként erre: 60. - Ae8f040a2b)
2012. júl. 9. 10:49
Persze, én meg a páromat ritkítom. :)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook