Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kényszerevők tapasztalatai fórum

Kényszerevők tapasztalatai (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
10. 548480fa28 (válaszként erre: 9. - Anci-panci)
2009. nov. 22. 12:16

:)


Én vagy vizes kakaót szoktam inni, vagy megeszek egy kiwit, vagy magamba öntök 1 liter zöld teát.

2009. nov. 22. 12:14

Szia happy4ever! :)


Amúgy ha van valakinek olyan tippje ami segít abban h ne zabáljunk az írja meg nyugodtan. Nekem mostanában az ilyen ízes, gyümölcsös teák segítenek... este hat után már automatikusan főzöm magamnak hogy kéznél legyen ugyanis szeretnék megszabadulni a nyáron felkúszott 10kilótól.

8. varga.nora (válaszként erre: 5. - Anci-panci)
2009. nov. 22. 12:13
Az a baj,h nekem párom is van, már több, mint 4 éve.Ő soha nem cseszegetett ilyen dolgok miatt. Hiába próbálok meg lemondani a falásról nagyon nehéz.....
7. Anci-panci (válaszként erre: 3. - 471a99eb9c)
2009. nov. 22. 12:12
Kedves Depis! Be kell hogy valljam nekem is volt egy olyan korszakom amikor hánytattam magam de valahogy abban az időben mégjobban utáltam magam aztán ez nálam valahogy magától elmúlt...nekem olyan családom van ahol az fő konfortérzetnek számít hogy teli legyen a hasunk. Sajnos kiskorom óta tart nekem is :(
2009. nov. 22. 12:09

Sziasztok!

Anci-panci egyet értek veled ,mert sajnos én is ilyen vagyok.Bánat, öröm egy jó nevetés és már eszem .Pedig nem is vagyok éhes és a kilók meg csak kúsznak fel.

5. Anci-panci (válaszként erre: 2. - Varga.nora)
2009. nov. 22. 12:08

Szia Nóra! Úgy érzem valahogy segíthetünk egymásnak ha megosztjuk a tapasztalatainkat. Én mostanában úgy érzem hogy kezdek helyre jönni mert nagyon tetszik egy fiú és jobban akarok neki tetszeni :D

de félek attól hogy egyszer csak estefelé megyek ki a konyhába..meglátok valami finomat és felfalom még ha nem is vagyok éhes...

2009. nov. 22. 12:07

Sziasztok!

Azt hiszem csatlakozom hozzátok, unalom és bánat-evő vagyok.

3. 471a99eb9c (válaszként erre: 1. - Anci-panci)
2009. nov. 22. 12:03

Ismerem én is ezt az érzés. Már gyerekként kényszerevő voltam, megettem 7 évesen fél fazék kaját!Mostanában, ha teleeszem magam, kimegyek a mosdóba és hányok!

Tudom!

Legjobb út a bulémia felé!

Ez van!

2. varga.nora (válaszként erre: 1. - Anci-panci)
2009. nov. 22. 12:02
Szia. Szerintem bizonyos mértékben én is kényszerevő vagyok!!!! És lehet,h azért nézek ki úgy, ahogy....
2009. nov. 22. 12:01
Sziasztok! Azért nyitottam ezt a fórumot mert szeretném összegyűjteni ide azokat az embereket, akiknek étkezési problémái vannak mint ahogy nekem is. Sokszor előfordul velem hogy mikor szomorú vagyok vagy egyszerűen csak unatkozom indulok a konyhába és feleszek mindent amit éppen látok anélkül hogy akár ízeket éreznék vagy valami örömöt. Ilyenkor az a legfontosabb h nyeljek nyeljek nyeljek.Aztán meg persze megmarad a bűntudat és a kilók pedig csak jönnek mint a gyorsvonat.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook