Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kényes téma! Igénytelen család bemutatása fórum

Kényes téma! Igénytelen család bemutatása (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 8. 13:05

Mondd el ezt így a párodnak. Biztosan megérti.

Ha úgy érzi mégis szívesen megismerné őket személyesen, akkor hívd meg őket magatokhoz egy ebédre.


Másik megoldás lehet, hogy addig nem mész haza, míg ki nem takarítanak.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2020. dec. 8. 13:00

Vidékről származom, 200km-re Pesttől. A családom nem utazna ennyit és a párom szeretné látni a szülővárosom.


Fogalmam sincs hogy kerül oda, de ott van. Szros víz.

2020. dec. 8. 13:00

Elmondanám hogy mi a helyzet.

Aztán döntse el ő, hogy akarja e a látogatást.

Nem vinném oda anélkül hogy ne szólnék.

3. Bless the child (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2020. dec. 8. 12:53
Én nem titkolnám a párom előtt. Előbb utóbb úgy is kiderül a csaladi háttér. Nem a FI szégyene ez.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 8. 12:50

Biztos nem vinnék oda senkit.

Miért nem mutatod be őket egymásnak nálad?


A "wc mellett áll az ürülékes víz" az mi?

2020. dec. 8. 12:37
Eljött az a pillanat a kapcsolatomban mikor illene bemutatnom a családomat a páromnak. Én már meg sem tudom számolni hányszor voltam az édesanyukájánal. Itt jön a gond. Ő engem egy rendezett, igényes nőnek ismer, aki egy tiszta lakásban lakik. Az ő szülei is szép, igényes környezetben élnek. Viszont az én apukám szörnyen igénytelen. Otthon él a munkanélküli, szintén igénytelen testvérem is. Addig volt rend amíg édesanyám élt. A szülői házamban centikben van a por, a wc mellett áll az ürülékes víz, a falak mindenhol piszkosak és penészesek. Takarítani nem szoktak. Mosogatni is csak akkor ha már nincs miből enni. Nem szeretek én sem hazajárni. Erőm, energiám nincs rá, hogy az ő háztartásukat is tisztán tartsam. Egyszerre bosszant és sajnálom őket, amiért ennyire igénytelenek. Félek bemutatni a családomat. Mitévő legyek? Nagyon rossz helyzet! Messze esett az alma a fájától...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook