Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kényes helyzet, TI hogy oldanátok meg? fórum

Kényes helyzet, TI hogy oldanátok meg? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
6. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - KisKata*)
2011. aug. 23. 14:08

Tudtommal mindenhol van felmondási idő,szóval olyan NINCS,hogy nincs.

Szerintem csak akkor szólj,ha már tutira biztos,hogy téged vesznek föl a másik helyre,nehogy két szék közül a földön találd magadat.NYilván a másik helyen meg megértenék,hogy neked amott még vannak elvarratlan szálak,tehát vagy mondjanak egy biztos igent és akkor eljössz most,vagy pedig akkor megvárják,hogy rendezd a dolgaidat ott,és csak utána tudsz kezdeni.

5. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - KisKata*)
2011. aug. 23. 14:07

Tényleg kényes téma.

Azt mondanám ,hogy egyenesen mondd meg ,hogy mik a terveid,de mi van ,ha az a másik nem jön össze?....Ettől függetlenül,mindenképpen keressenek egy beugróst.Mégis hogy képzelik ezt a 10 napos 14 órás melót????

2011. aug. 23. 14:07
Ha nem vagy bejelentve semmiképpen ne szólj amíg keresgélsz. Ha pedig lesz hely, akkor menj el, és ne fájjon a fejed. Nekik se fáj, hogy nem fizetik utánad a járulékokat....
2011. aug. 23. 14:06
munkahelyed.
2011. aug. 23. 14:06
Jáj, csajszi, nehogy előbb szólj, hogy keressenek helyetted valakit, amíg nincs másik munkehlyed!
2011. aug. 23. 14:04

A helyzet a következő:

napi 14 órát dolgozom (nem bejelentett),a főnökasszonnyal váltjuk egymást. Normális esetben 2 nap munka 2 nap szabadnap.Ha cserélni kell, mindig úgy oldja meg, h nehogy 3 napot kelljen bent lennie, miközben ő ott lakik (tehát tud mellette egyéb dolgokat is csinálni).Múlthéten bejelentették, h elmennek nyaralni, de meg sem kérdezték, h nekem van-e vmi olyan dolgom,programom, ami pont akkora esik vagy hogy egyáltalán bírnám-e addig egyedül.Az hogy elmennek nyaralni, az azt jelenti, h nekem kell egyhuzamban 9-10 napot dolgozni (napi 14 óra!!)

Na már most közben keresgélek más munkahelyet - nem igazán leányálom itt - ma felhívtak, h menjek állásinterjúra, a főnökék szombaton indulnak nyaralni. Mi van, ha engem akarnak a másik helyen és jövő héten vagy szept. 5-én kezdhetnék?Természetesen ezt szeretném, mindennél jobban.

A kérdés az, h szóljak h keressenek másik lányt , mert én másik munkahelyet keresek, de még semmi sem biztos?Ha most elmennek szombaton és vmi lesz az új munkából, és nem szólok, de közben meg kezdenem kéne, nem lesz aki kinyisson...

Felmondási idő ugyebár nincs, de nem akarok kiszúrni velük, habár megérdemelnék.


Ti hogyan csinálnátok?

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook