Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy oldanátok meg az edzést egyedülállóként több műszak és kutya mellett? fórum

Hogy oldanátok meg az edzést egyedülállóként több műszak és kutya mellett? (beszélgetős fórum)


2023. szept. 12. 08:31

Pasi vagy? 🤣🤣🙈

Nézd meg a naplomat, évek óta otthon edzek...

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Csillagszem38)
2023. szept. 11. 13:43
Kizárt. Aki komolyabban foglalkozik ezzel, nem otthon ugrabugrál. Kezdőnek és fogyni vágyónak tökéletes, de egy idő után már nem lehet többet elérni vele, stagnál. Tapasztaltam.
2023. szept. 9. 08:09
Otthoni edzéssel.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Pötibaba)
2023. szept. 6. 10:07
Sokat foglalkozok velük, próbálom minimálisra csökkenteni a nélkülük töltött időt. Boltba se járok 100x például.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Janszi)
2023. szept. 6. 10:06
Jó lenne , de nem fizet annyit , hogy váltsak. Egyelőre maradok a jelenlegi munkahelyen.
6. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 6. 09:21
Dolgozz edzőteremben,és két legyet egy csapásra már csak a szabadidőd beosztása a napi probléma...
2023. szept. 6. 07:31
Kutyákat írtál, tehát többen vannak, nem egyedül. Alkalmazkodjanak ők az életedhez.... Amúgy meg is teszik, nem kell ezen ennyit agyalni. A leírásból látszik, hogy rendesen sétáltatod őket, töltesz velük időt, szerintem nem az edzésidőn fog múlni a boldogságuk.
2023. szept. 5. 20:23
Hajnali edzéssel nincs bajom, kedo estivel sem. Edzettem otthon, volt gépem, nem csak kardio és mégsem volt annyira látványos az izomfelszedés, mint a teremben. Súlyzók meg még megvannak.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 5. 19:02
Én értem, hogy neked csak a gép az edzés, de pont annyira lehet "lötyögni" a gépeken, mint otthon kőkeményen leedzeni.Egyébként meg csak te tudhatod, hogy megoldható az esetedben. Első szerintem az állat, ha már vállaltad, és utána ami és amikor belefér. Van akinek a hajnali edzés is rendben van, van aki képtelen, és ugyanúgy van a késői edzés is...
2023. szept. 5. 17:48
Munkába/ból jövet-menet lenyomnám
2023. szept. 5. 17:38
Munkahely 20 percre lesz, terem 16, ugyanaz az irány. Lakást fogok venni és onnan autóval van a terem és a munkahely is ennyi időre. Úgy kell elképzelni ezt a több műszakot, mint az ápolók, csak 8 órában. Nincs heti fix szabad hétvége. Valamikor másfél nap szabad, valamikor 2, valamikor 1. Hogy járjak el terembe, hogy a kutyák ne legyenek túl sokat egyedül? Most úgy oldom meg 1 éve, hogy hazajövök délelőttös héten, szintén 20 perc, sétálunk és utána gyalog megyek edzeni és 10 percen belül már neki is álltam. Edzősben megyek-jövök. Ha éjszakás vagyok , akkor alszom valameddig, sétálunk és edzek, majd megint fekszek 1-2 órát. Délutánosban meg a reggeli séta után tudok menni. Valamikor szabadnapon megyek. így, hogy kb 20 perc a terem is, mert masik település, hogyan tudnám idősórolósan megoldani? Ez a legközelebbi. Otthoni lötyögés kizárt. Komoly sporthoz komolyabb hely és gép kell.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook