Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kémiai terhesség után ki mennyit várt és mikor sikerült újra a baba? fórum

Kémiai terhesség után ki mennyit várt és mikor sikerült újra a baba? (beszélgetős fórum)


24. crissa200 (válaszként erre: 22. - Panna07)
2023. márc. 5. 19:04

Sziasztok! Nekem is a 2. inszemnèl kèmiai terhessègem volt. Nem tudom mi lenne az ami segíteni emgtartani, mert én is szedtem a progeszteront, pedig pont az segítene a megtartásban.


Ti szedtek valamit ami segítene ebben?

23. Aniroz (válaszként erre: 22. - Panna07)
2023. febr. 3. 23:46

Koszonom!!


Irtad, h az "elso beultetes", ez utan volt kovetkezo? Hol tartotok most?

22. Panna07 (válaszként erre: 20. - Aniroz)
2023. febr. 3. 10:02
Szia! Nagyon sajnálom. 😢😢 Az első beültetésem nekem is kémiai terhesség volt, mikor ez kiderült, abba kellett hagyni a progeszteront, és rá 3 napra jött a vérzés. Bocsánat, ha felkavaró lesz, de azért mondom, hogy majd ne ijedj meg, ha te is azzal fogsz találkozni. Szóval a vérzéssel akkor kijött valami fura, ami gondolom az embriókezdemény lehetett, nem volt semmi magzat formája, hisz nagyon korai szakaszban állt meg a Hcg termelődés, de olyan nyálkás valami volt, amivel korábban nem találkoztam vérzés során. Sok erőt kívánok!
21. Aniroz (válaszként erre: 20. - Aniroz)
2023. febr. 3. 09:31
Es 44 napja menstrualtam utoljara. A ciklusom 29 napos (+-1-2 nap) fix.
20. Aniroz
2023. febr. 3. 09:16

Sziasztok,


Nalam sajnos a doki kedden megallapitotta, h a sok pozitiv teszt, es enyhen emelkedo hcg szint utan (mely egyebkent kedden felere csokkent) kemiai terhesseg volt, es par nap mulva meg fog jonni....:(


Azonban azota se jott meg...


Kerdesem (tudom, h nem lehet fix napot mondani, de megnyugtatasul) kinek hany napra jott meg onnantol, h csokkent a hcg szintje, vagy hogy a doki megallapitotta a kemiai terhesseget?


Koszi, ha valaki valaszol!


A.

2022. júl. 15. 13:02

Sziasztok!


Olyan jó, hogy vannak ilyen fórumok, megmentitek az ép eszemet.😄


Június 12-én volt egy vetélésem, az első terhességem volt, 5+2 nappal ért véget. Halvány pozitív tesztjeim voltak, illetve egy digitális, ami 1-2 hetes pozitívat jelzett. Kereken az 5. héten éreztem egy erős húzást és nagyon begörcsöltem, onnantól véreztem...a doki másnap megnézett, vastag méhnyálkahártya, ő pozitívan áll hozzá, de majd meglátjuk, egyelőre semmit nem lát.


Ha akkor tudtam volna, hogy 5.hetesen látni kellett volna már a petezsákot, biztosan nem olyan nyugodtan megyek haza, sose hallottam addig a kémiai terhességről.


2 napra rá erős görcsök, elöntött vasárnap reggel a vér, irány a kórház...az ügyeletes doki háromszor is kérdezte, hogy biztosan pozitív volt a teszt? Hát mondom 4 sima teszt, 1 digitális...nem vagyok Einstein, de talán egy tesztet még tudok értelmezni...🙃 Spontán vetéléssel engedett haza, zárt a méhszáj, majd kitisztul...1 hétig dőlt belőlem a darabos vér, alig aludtam, csak feküdni tudtam a vérveszteségtől, lelkileg is kiborultam, az első terhességem és így ér véget😔


Múlt héten a sürgősségin kötöttem ki, jobb oldali erős szúró-nyomó fájdalom, azonnal a nőgyógyászatra küldtek. A doki mindent megnézett, teljesen rendben vagyok, a jobb petefészkem nagyobb kicsit és van rajta egy 30 és egy 28 mm-es pókhálószerű folt,plusz a már meglévő 14 mm-es miómám is üdvözöl. Kérdeztem a dokit, hogy mit javasol, műtét, gyógyszer...azt mondta essek teherbe minél hamarabb.


Nos, a vetélésem óta eltelt több, mint egy hónap, az appok szerint (2 is van, biztos ami tuti) meg kellett volna jönnie legkésőbb hétfőn/kedden, de semmi...tesztek negatívak, enyhe hányingerem van, sokszor kell pisilnem, folyton álmos vagyok, szóval ugyanazok a tünetek, mint múltkor, kivéve a mellérzékenység, az most nincs. A menstruációm 1-2 nap csúszással, de pontos szokott lenni nagyjából, 29-31 nap. Most vagyunk 34 napnál, enyhe görcseim vannak, pedig nekem mindig iszonyat fájdalmaim vannak, mielőtt megjönne, na meg amíg tart. (ez nemrég derült ki az UH alapján, de valószínűleg adenomiózis okozza, sose hallottam róla idáig).


Igazándiból kérdésem nincs, csak jól esett kiírni magamból a fájdalmam, az idegességet és bizonytalanságot.


Nektek szurkolok, hogy minden rendben legyen és minél hamarabb pozitív legyen a teszt, egészséges babócákkal! :)

18. Vivien7755 (válaszként erre: 12. - Falevel85)
2022. máj. 13. 09:35

Szia.

Tegnap pozitivat teszeteltem ujra.

Félek es örülök🙂😍

2022. máj. 13. 09:33

Marc.1 en volt missed ab 10 hetesen.


Majus 4.en kontroll,,minden rendben velem.

Ma pozitiv teszt😍😍


Minden rendben leszz...remelem!!!😍

16. Dreamerlady (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 27. 09:31

Hát igen, lehet érdemes betartani a doki javaslatát. Ez mindenkinek a saját döntése.


Én bíztam a sorsban, hogy nem lesz ilyen gond legközelebb és nem vártunk.


Kívánom, hogy legközelebb minden rendben legyen!! ☺️

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Dreamerlady)
2022. ápr. 24. 17:29
Szia nekem se volt az szépen kiürúltem a doktornő javasolja a három hónapot nehogy megint ez legyen ,de én azért annyit nem szeretnék várni az első két terhességemnél nem volt semmi gond .
2022. ápr. 22. 04:57

Szia! Nekünk is angyalka lett az első picur. Utána mi nem vártunk, mert nem lett missed ab. Azt hiszem a mensim is egész hamar helyreállt.


3-4 hónapra rá teszteltem 10 dpo-n egy csinos második csíkos tesztet. <3


35 éves vagyok, ha összeadom, korábban olyan 12 évig szedtem eddig fogamzásgátlót.


Nagyon drukkolok nektek!! :))

13. Vivien7755 (válaszként erre: 12. - Falevel85)
2022. ápr. 21. 22:16

Nekem missed ab volt..tehat ndm indult meg magatol igy mütéti vege lett sajnos.

Ezutan elsönek megjött 4 hetre tartott 5 napig..erre rá megint 2 hetre megjött 4 napig.

Nem tudom miert...egyaltalan van e ovu..ilyesmi.

Remelem

12. Falevel85 (válaszként erre: 11. - Vivien7755)
2022. ápr. 20. 14:34
A vetélés utáni elsö mensi 32 napra jött meg. És a masodik mensi 29 napra. Terhes is lettem. Nekem alapban 28-29 napos a ciklusom.
11. Vivien7755 (válaszként erre: 8. - Falevel85)
2022. ápr. 19. 21:30
Megkerdezhetem hogy vetéles utan hogy alakult ujra a menstruaciód? Mennyi idöbe került hogy rendeződjön?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Vivien7755)
2022. ápr. 19. 20:26
Sikerülni fog újra!🌸
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Falevel85)
2022. ápr. 19. 20:24
De szuper gratulálok!🌸
2022. ápr. 19. 20:17
Veteles utan nekem a doki 2 mensit mondott, annyit varjunk meg. Utana egybol jott is a baba. Lassan szülök 😊 mar nagyon varom.
2022. ápr. 19. 17:34

Sziasztok.

Marcius 1 en volt missed ab 10 hetesen.😔

44 eves vagyok.azért bizakodom még.

A szövettant még nem kaptam meg.

2022. ápr. 19. 12:28
Meghallgatnék pár tapasztalatot.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Pizsi2)
2022. ápr. 19. 12:28
Szia Pizsi én indirottam a fórumot nagyon kiváncsi lettem a nevem nem irtam be nemis foglalkoztam azzal 🙂Treildi csak most nagyon érdekelnek erről a vélemények❤
2022. ápr. 19. 12:26
Mi pár nappal ezelött éltük át. Nekünk a doki azt javasolta várjuk meg a következő mensit, majd tőlünk függ mikor. Azt majd mi érezzük. Nekünk nincs még bébink, ez volt az első terhességem.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2022. ápr. 19. 12:26
Neked volt?🙂
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 19. 12:22
Szerintem nem kell várni...
2022. ápr. 19. 11:55
Sziasztok ti mennyit vártatok és mikor sikerúlt utána szeretnék érdeklődni🙂

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook