Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kedvenc idézetek fórum

Kedvenc idézetek (beszélgetős fórum)


5241. Gretaa
2010. máj. 14. 22:19
"Gondok közepette is lehet gondtalan öröklétben élni."
5240. Gretaa
2010. máj. 14. 22:19
"Ne feledd: nem kell gondok nélküli világra vágynod, hiszen a gondok azért vannak, hogy megerősítsenek Téged!"
5239. Gretaa
2010. máj. 14. 21:46

„Oly sokféleképpen össze lehet törni egy szívet.

A mesék teli vannak szerelemtől összetört szívekkel,pedig igazán csak az töri össze a szívet, ha elvesszük tőle az álmokat - legyenek azok bármilyen álmok.”

5238. Lolita63
2010. máj. 14. 19:56
"Nem tudom, merre vagy, de valahol már élsz a világban, és egy napon te meg én megérintjük majd ezt a kaput, ezen a ponton, ahol most én. Aztán majd bemegyünk a kapun, betölt minket a jövőnk és a múltunk, és annyit fogunk jelenteni egymásnak, amennyit soha egyetlen ember sem a másiknak. Még nem találkozhatunk, nem tudom, miért. De egy nap minden kérdésünkre feleletet kapunk majd. Minden lépésem közelebb visz egy hídhoz, amelyen át kell mennünk, hogy találkozhassunk. Ugye, nem lesz nagyon sokára? Ugye nem?"
5237. linksys
2010. máj. 14. 19:30

Amikor reggel felébredek, úgy érzem, valami hiányzik. Tudom, hogy valami nincs rendben, de kell hozzá egy kis idő, míg rájövök, mi is az..., aztán eszembe jut. A legjobb barátom - elment. Az egyetlen barátom. Hülye voltam, hogy egyetlen emberre összpontosítottam minden ragaszkodásom. Most meg iszom a levét.

Cecelia Ahern

5236. Lolita63
2010. máj. 14. 19:26

Nem elég szeretni valakit. Bátran kell szeretni. Úgy kell szeretni, hogy tolvaj szándék, vagy törvény, isteni, világi törvény ne tehessen e szerelem ellen semmit. Nem szerettük egymást bátran... ez volt a baj.

Márai Sándor

5235. Lolita63
2010. máj. 14. 19:26

A sors akkor állít minket nagy döntések elé, amikor a legkevésbé sem számítunk rá. Ilyenkor derül ki, elég bátrak vagyunk-e, hogy megváltoztassuk az életünket. Ilyenkor nem tehetünk úgy, mintha mi sem történt volna, és nem hivatkozhatunk arra, hogy még nem vagyunk felkészülve a döntésre. A próba nem vár. Az élet nem néz hátra.

Paulo Coelho

2010. máj. 14. 19:02

Egy rövid szerelmi történet a vonaton



A férfi és a nő még sosem találkoztak, de mindkettőnek van házastársa otthon.

Véletlenségből egy hálófülkébe tették őket a Transcontinental vonaton.


A kezdetben kicsit szégyelték, hogy egy fülkében kell aludniuk.

De mivel mindketten nagyon fáradtak voltak, nagyon hamar elaludtak. A férfi a felső, a nő meg az alsó ágyon.

Éjjel 1 körül a férfi finoman szólongatva felébresztette a nőt a kérdéssel:

"Hölgyem,sajnos zavarnom kell. Tudna rajtam segíteni, mivel nagyon fázom. Fel tudná adni nekem a szekrényből a másik takarót? Tényleg borzasztóan fázom!"

"Nekem jobb gondolatom van" mondta a nő - "csak ma éjszakára - úgy látszatból - tegyünk úgy, mintha házastársak lennénk."

"Hooó!...................... Ez nagyszerű" - válaszolta a férfi.

-"Akkor mássz le magad azért a…………….. takaróért!" - mondta a nő

5233. o.andi
2010. máj. 14. 17:32

Az élet nem arról szól,

hogy várjuk a vihar elvonulását,

hanem arról hogy megtanuljuk,

hogyan kell táncolni az esőben.

5232. Gretaa (válaszként erre: 5222. - Klenca)
2010. máj. 14. 10:51
Háát,ezt nem én fogalmaztam meg hanem valaki más :)
2010. máj. 14. 10:29

Oda és azért,

amiről úgy tudom: nincs,

de érzem, hogy van.



Fodor Ákos

2010. máj. 14. 10:28

- Tudsz játszani?

- Tudok.

- És szeretsz is?

- És szeretlek is.



Fodor Ákos

2010. máj. 14. 10:27

Egyszer már megmondtam, hogy szeretlek!

- Majd szólok, ha változott a helyzet.


Fodor Ákos

2010. máj. 14. 10:23
Egy napon észrevettem, hogy szeretem. Miért? A kérdés érdekelt, mert ostoba volt, s a tetejébe megválaszolhatatlan. Iparkodtam felelni e kérdésre. Így feleltem: szeretem... másképp, mint a többit, másképp, mint mindenkit, aki előtte volt... Valami van benne, ami számomra elmondhatatlanul ismerős. Mintha egyszer már együtt lettünk volna, kígyók és Luciferek között, nagyon régen, a Paradicsomban...
2010. máj. 14. 10:05

"Öt állomása van a bánatnak. Mindannyiunknál máshogy néz ki, de mindig öt fázis van. Tagadás. Harag. Alkudozás. Kétségbeesés. Elfogadás."

(Elisabeth Kübler-Ross)

2010. máj. 14. 09:00
"Lehet, hogy az érzelem annyira erős, hogy a test nem bírja féken tartani. A lélek és az érzések átveszik az irányítást és a test sírni kezd!"
2010. máj. 14. 08:59
"Sírj, csak sírj, hogy zokogás zuhatag mossa ma tisztára a lélek foltos fodrait."
2010. máj. 14. 08:58
"- Csak egy világ van – felelte a leány halkan – s akik szeretik egymást, találkoznak benne újra és újra. Találkoznak, elbúcsúznak és elmennek. Aztán újra találkoznak, és újra elmennek, újra meg újra, míg elérkezik az idő, amikor nem kell megváljanak egymástól többé."
5223. klenca
2010. máj. 14. 08:53
Az a tökéletes társ az életedben, aki mellett nem gondolsz valaki másra.
5222. klenca (válaszként erre: 5216. - Gretaa)
2010. máj. 14. 08:52
Jól megfogalmaztad. Pont erre gondoltam.:)) Köszi!
2010. máj. 14. 08:46
"Ez a legnagyobb fájdalom az életben, mikor az ember szeret valakit, és nem tud vele élni."
5220. Gretaa
2010. máj. 14. 00:12
" Ha a tüskére figyelsz,nem fogod érezni a rózsa illatát. "
5219. Gretaa
2010. máj. 13. 23:41

" Sokszor elmondták már, hogy nem könnyű látni annak az értékét, ami állandóan a szemünk előtt van.

A távolság és a vágy kellenek hozzá. "

5218. Gretaa
2010. máj. 13. 23:38
" Ha a saját világod nem hagy álmodni, keress olyat, ahol tudsz. "
5217. Gretaa
2010. máj. 13. 23:38

" Az ember lelke a

csillagokban született,

s a kozmikus körpálya befutása után

oda tér vissza. "

5216. Gretaa
2010. máj. 13. 23:37

" Minden ember, minden apró mozzanat életedbe úgy került, hogy magad vontad oda.

Az pedig, hogy most mit kezdesz velük, rajtad áll."

5215. Gretaa
2010. máj. 13. 22:16
"Amiben hiszünk,az valóban létezik"
5214. linksys
2010. máj. 13. 22:14

Csak egyszer élek ezen a világon. Most kell tehát megtennem minden jót, amit bárkinek megtehetek; most kell segítenem másokon, ahol segíthetek. Nem akadályozhat semmi, nem szabad elhanyagolnom, mert csak egyszer élek ezen a világon.

Dale Carnegie

5213. linksys
2010. máj. 13. 22:10

Soha ne bánj meg semmit, amit őszinte szeretettel tettél; semmi nem veszik el, ami a szívben született.

Basil Rathbone

2010. máj. 13. 21:54

Azt viszont már réges-rég tudom, hogy ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az az is. Ha valaki pontosan azokat a csillagokat ígéri az égről, amikre vágyom, akkor hazudik.


(Laurell Kaye Hamilton)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook