Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kecskeméti kismamák hányan vagyunk?:O) fórum

Kecskeméti kismamák hányan vagyunk?:O) (beszélgetős fórum)


1 2
32. bettike2007 (válaszként erre: 26. - Spinneli)
2010. nov. 24. 22:22
aha köszi,hát megbeszéljük és majd ha itthon leszünk elmegyünk:-)
31. spinneli (válaszként erre: 30. - Annamari80)
2010. nov. 24. 20:45

szuper.

:)

30. Annamari80 (válaszként erre: 28. - Spinneli)
2010. nov. 24. 20:36

A Robi a férjem kollégája volt, 8 hónapig egy irodában voltak. :) A feleségével is jóban vagyunk. :)


Ha tudunk, elmegyünk!

2010. nov. 24. 20:31

Én tavaly augusztusban szültem. Dr. Szabó László volt a fogadott orvosom. Lelkiismeretes, kedves volt velem a 9 hónap alatt, a szülésnél, és utána is. Nem drága a magánrendelése. Szülésért nem kért előre pénzt, nem volt összeg lefixálva. Másik két barátnőm is hozzá járt, és egy napon szültünk nála mindhárman, és Ők is elégedettek voltak vele végig.

Ha lesz kistesó, akkor újra hozzá fogok menni! :)

28. spinneli (válaszként erre: 27. - Annamari80)
2010. nov. 24. 20:28

A csellós lány a kolleganőm.

:)


Szeretettel várunk titeket is.

2010. nov. 24. 20:27

A Csörömpölőket valóban szeretik a gyerkőcök, az egészen kicsik is! :)

A frontembere a barátunk...:)

26. spinneli (válaszként erre: 25. - Bettike2007)
2010. nov. 24. 20:21

A kézműveskedés valószínűleg nem, de a koncertet valószínűleg élvezné...ha megnézed a videót ott egészen kicsi gyerekek is vannak célközönségben.

A koncert 17 órakor kezdődik.

:)

25. bettike2007 (válaszként erre: 24. - Spinneli)
2010. nov. 24. 19:04
itt van a szomszédban,de mégis mekkora gyerekeknek?mert a kislányom 16hónapos és nem tudom érdekelné-e a kézműveskedés,nem tudná még csinálni..
2010. nov. 24. 17:47

Kedves anyukák!


Egy rendezvényre szeretném felhívni a figyelmeteket.


2010. december 11-én 16 órától a Főplébániai Karitász Alapítvány Adventi Jótékonysági Gyermek programot tart a Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakközépiskolában (Kecskemét Nyíri út 73.)

A programon karácsonyi kézműveskedés, valamint a Csörömpölők együttes koncertje várja a gyerekeket és szüleiket.

(Csörömpölők együttes meghallgatható itt:

[link]


A belépő felnőtteknek 400 Ft, gyerekeknek ingyenes.


Jegyek kaphatóak a Kunság Tours jegyirodájában, a Líra könyvesboltban, valamint helyszínen.


A rendezvény teljes bevételét rászorult ügyfeleink téli fűtés támgatására fordítjuk.


Ha valakinek plusz infó illetve jegy kell nálam is kérheti, rendelheti priviben.


Szeretettel várunk mindenkit.

2010. nov. 24. 17:36
Én tavaly szültem augusztusban,igaz hogy volt fogadott orvosom de amikor kellett volna cserben hagyott így a helyettesnél szültem Csuka F.-nél de nem bántam meg.Úgyhogy ebből okulva nem fogadok legközelebb senkit max a szülésre.
22. suagi
2010. nov. 24. 15:50
Sziasztok. Én 2007-ben szültem kecskeméten a Seregély dokinál, nem panaszkodom rá. És kecskeméten dolgozom a koraszülött intenzíven. Ilyen sajnálatos eset sajnos nem egyedi, bárhol, bármikor megeshet, nem lehet tenni ellene, csak azoknak nincs ekkora fenék kerítve:) Tök mindegy ki az orvos, ilyen esetben nem az számít, a legjobb se tudna semmit tenni:(((
2010. nov. 21. 17:51
sziasztok csak most találtam ide:-)
20. sinkoneeszter (válaszként erre: 18. - Macskossz)
2010. nov. 18. 10:09
Szia!Nekem maximális a nevezett doki, amúgy nálam nem császárnak indult, hanem az lett a vége!Én neveket is írnék,de csak az ő beleegyezésükkel, aki nála símán szültek!Sajnálom a te negatív élményedet róla, de mindenki tévedhet!Nálam még mindig ő a favorit,de mindenkinek szuvenír joga a véleménye!
2010. nov. 17. 15:32
hát én megtettem kétszer is. nem jártam rosszul :) harmadszorra is így fogok tenni.
2010. nov. 17. 11:10

Én sem tenném be a lábamat fogadott orvos nélkül.


Nyirády doktorról mindenki áradozik, aki nála szült, viszont én még egyetlen kismamát nem hallottam, aki azt mondta volna, hogy hüvelyi úton szült nála.....


Amúgy én is voltam már a kezei között. Műtött is, meg kikezelt egy petefészekgyulladásból és tényleg odafigyelt rám. Teljesen meg voltam vele elégedve. Sokáig úgy gondoltam ő lesz az orvosom, de egyszer totálisan félremagyarázta a vérképemet és még neki állt feljebb, mikor nekem volt igazam (ezt lelettel is alátámasztottam) és még bocsánatot sem kért, csak legyintett, mikor már számára is világossá vált a tévedése. Na én akkor veszítettem el a bizodalmamat. De amúgy negyrészt tudja mit csinál :-)))

17. kinni
2010. nov. 12. 17:46

Sziasztok!

Én is kecskeméti vagyok, 2008-ban szültem a kisfiam és jövő júniusban jön a kistesó. Dr. Seregélyhez járok régóta, meg vagyok elégedve vele. Nekem is volt komplikáció a szülésemnél. Be sem tenném a lábamat a kórházba fogadott doki nélkül.

16. moncsa85 (válaszként erre: 14. - Sinkoneeszter)
2010. nov. 12. 17:38

Szia!Azt hiszem mi már beszéltünk:))

én a Kazacsaynál szültem, szerintem jó doki!

Bár nekem nagyon könnyű szülésem volt-csak a 24 órás vajúdás viselt meg egy kicsit:)

2010. nov. 12. 17:21
én is kecskeméten fogok szülni márciusban. ezúttal a harmadikat, fogadott orvosom most sem lesz :)
2010. nov. 12. 17:06
Sziasztok!Én Kecskemét mellett lévő "helységben" lakom és Kecskemétre járok!2007-ben ott szültem az első gyermekemet Dr. Nyírády Tamásnál, most várom a másodikat, 2011. nyarára!Maximálisan meg voltam vele elégedve, fogadott orvosom volt, kedves és segítőkész(mellesleg komplikált szülésem volt, 1 percre ott nem hagyott-császározott)!Gyertek és beszélgessünk, kinek milyen tapasztalatai vannak és hogy kinél szül(t)?
2010. nov. 12. 14:09

Sziasztok!

Az én kisfiam tegnap volt egy éves!:)

12. macskossz (válaszként erre: 11. - Benita anyuka)
2010. nov. 10. 13:30

Szia!

Én is Kecskeméten fogok szülni. dec. 31-re vagyok kiírva. Láttam te meg jan. elejére.

2010. nov. 9. 13:55
Nincs kecskeméti kismama??:O)
2010. nov. 6. 09:39
nincs fogadott orvosom. aki kijár hozzánk az mindig ugyanaz általában, ismer mint a rosszpénzt :) eddig még jól jártam az ügyeletes dokival, és azzal is aki a terhesgondozást végzi
9. Benita anyuka (válaszként erre: 8. - Jozsi.38)
2010. nov. 6. 08:35

Szia!

Te kinél szülsz??Van dokid?

2010. nov. 6. 05:37
én is kecskeméten szültem és ott is fogok. ez ami a kismamával történt nagyon szomorú, és szörnyű, de ez is előfordul, hogy a szülés közben fellépő vérzésbe bele lehet halni. ritka, de megtörténik
2010. nov. 5. 19:42

Szerintem nem kellene ennek ilyen nagy jelentőséget tulajdonítani.

Ki tudja melyik kórházban hány kismama halt meg, csak azoknak a családja nem szellőztette meg a médiában az esetet.

6. Benita anyuka (válaszként erre: 4. - Juditkecskemet)
2010. nov. 5. 19:26
Igen már látom:O)
2010. nov. 5. 19:25
Óóóó!!Úgy látom neked is már nagyok a kicsikéid?:O)
4. juditkecskemet (válaszként erre: 3. - Benita anyuka)
2010. nov. 5. 19:25
Én most nem vagyok kismama. Két kisfiam van. Nagy K. volt az orvosom. Elégedett voltam vele.
3. Benita anyuka (válaszként erre: 2. - Juditkecskemet)
2010. nov. 5. 19:24

Szia!:O)

Hát engem is érdekelne...:OS

Remélem nem az én dokim:O(

Nagyon sajnálom a kismamát:O(

Neked ki az orvosod?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook