Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kecskeméten szülő kismamik! fórum

Kecskeméten szülő kismamik! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
34. Mimmmi (válaszként erre: 32. - Csingi-lingi)
2008. márc. 11. 19:11
Kedves csingi-lingi, köszönöm, megerősítettél az érzésemben. Nekem is nagyon szimpatikus, szeretek járni hozzá, és nekem is ez a "vakon megbízom benne" érzésem van vele kapcsolatban, ami remélem nem is fog változni. A másik: annak örülnék a legjobban, ha mellettem lehetne az újszülött kisfiam végig. Hátha már van rá lehetőség... És köszönöm, biztos, hogy lesz is még kérdésem :-)
33. 56e930fc2a (válaszként erre: 31. - Mimmmi)
2008. márc. 11. 09:31

Sziasztok.

Én is a Tankó dr-nál fogok szülni április végén.Már kezdek néha félni:)),de tudom hogy jó kezekben leszek mert én is megbízok benne!!

32. csingi-lingi (válaszként erre: 31. - Mimmmi)
2008. márc. 11. 08:28
Szia! Amikor én szültem (2005) akkor volt rá lehetőség, hogy éjjel is kihozzák hozzám a lányomat szopizni. De csak addig maradhatott, amíg szopizott, utána vissza vitték a többi babához. Ha az idősebb Tankónál szülsz, akkor megnyugtatlak, nagyon emberséges, és segítőkész. Én is Nála szültem, nagyon nagy fejnek tartom. Nagy tudással és elsősorban nagy tapasztalattal rendelkezik. Igaz, keveset beszél, de szerintem nem is az a lényeg. Én vakon megbíztam Benne, szerintem Neked is mindenben segíteni fog. Ha van még valami kérdésed, szívesen válaszolok!
31. Mimmmi
2008. márc. 10. 18:14
Sziasztok! Kecskeméten lehet olyat választani, hogy a baba mellettem lehessen éjjel-nappal? Első babámat várom, és a nyár elején fogok szülni Tankó dokinál. Őróla mit tudtok?
30. Laryan (válaszként erre: 29. - 56e930fc2a)
2008. febr. 17. 21:34
Szívesen! Ha tudunk vmiben segíteni vagy kérdésed van kérdezz bátran,Szió,és jó egészséget Nektek!
2008. febr. 17. 20:20
Hát csajok,azért nem túl biztatóakat írtatok.:( De legalább tudom,hogy mire számitsak,és nem fog váratlanul érni egy-egy durva megjegyzés.Remélem engem is kiengednek majd a lehető leghamarabb,én is ugy fogom majd fel hogy egyszer ugyis jöhetek haza!Ez még kb.2 hónap mulva lesz,mármint a szülés,de jobbnak láttam elötte érdeklődni.Köszönöm a felvilágosítást.
28. Laryan (válaszként erre: 27. - Dóri0201)
2008. febr. 17. 18:35

Igen érzékenyebbek vagyunk,de én is ilyen bunkó,fancsali stílust kaptam vissza!

Meg volt,hogy egyszer elfelejtették oda adni a picimet ,és ott maradt egyedül a kihordó kocsin-erre rohantam(amennyire tudtam),hogy vmi baj van vele?Erre közölték:ne idegesgedj mami,nincs még vége a kiosztásnak.Szóval ez csak egy példa,remélem velük is így bánnak majd ha szülnek,ha meg nem tetszik neki -e szakma,minek választották!?

Pfff

2008. febr. 17. 16:38

Sziasztok!

Az előttem szólóhoz csatlakoznék!

Az orvosommal, a szülésznővel és a gyermekágyi osztályon dolgozó nővérekkel meg voltam elégedve.Az utóbbiakról csak pozitív véleményem van,kb.25-30 anyukára jutott 1 nővér! De ,ettől függetlenül akárkinek akármiyen baja volt jött és csinálta,mindenkihez volt egy jó szava!

Na,de a csecsemős nővérek ,kihozták a babákat és már el is tüntek, jó néha segítettek(fancsali képpel).A legszebb az volt amikor 3. este megkérdeztem mennyit szopott egésznap a kislányom, a válasz az volt: "30g-ot,éppen ideje volt!".Hát nem esett jól.De eltelt és el is felejtettem milyen volt a kórházban töltött napok. Igazából ki lehet bírni,csak én akkor ott(a kórházban)egy kicsit érzékenyebb voltam...

26. Laryan (válaszként erre: 24. - 56e930fc2a)
2008. febr. 17. 16:09

Szia!

az én vérnyomásom is magas volt és csak ment feljebb(178/110)volt a max :((,ezért befektetett a dokim,és másnap úgyvolt elkezdi a kezelést,majd úgy alakult,hogy nem kellett,mert 12órás vajúdás után ,egyszercsak kitoccsant a magzatvíz és szülés lett belőle-méghozzá sürgős császár.

Én 6 napig voltam bent,különböző okok miatt.

Az orvosom(Dr. Temesváry)egy fantasztikus doki ,és még vasárnap is bejött hozzám,nagyon-nagyon rendes és kedves volt velem a várandósságom alatt is-szóval csak JÓ véleményem van róla.

Viszont az újszülettesekről.......hát igen,egyáltalán nem segítőkészek,stb.De biztos és remélem veled másképp lesz.Hangsúlyozom ez az én tapasztalatom!!!!!!!!!!!Az orvosokkal a kórházzal semmi bajom nem volt,sőt :)

Ha vmi kérdésed kérdezz bátran.

25. suagi (válaszként erre: 24. - 56e930fc2a)
2008. febr. 17. 14:38
Szia. Nekem a 32. héttől folyamatosan emelkedett volt a vérnyomásom. Dopegytet kaptam rá napi1x, de mivel nem alakult jól a vérny. így emelték az adagot. A lábaim is nagyon dagadtak voltak. A végén 150/100Hgmm vérny-sal fektettek be, de még mindég magas volt, a végén már napi11 szem gyógyszert kaptam, 3 félét. Végül a szülés dátuma előtt 3 nappal indították, nem húzták tovább, mert nem hogy lejjebb ment volna, hanem még feljebb is ment. 160/110Hgmm volt tartósan a gyógyszerek mellett.
24. 56e930fc2a (válaszként erre: 23. - Suagi)
2008. febr. 17. 14:10
Köszi a választ.Sajnos elég sok rosszat hallottam a kórházrol.Hogy nem segítenek utána a szoptatásban,stb...Mennyi volt a vérnyomásod?Mert néha az enyém is fentebb megy,de csak akkor inkább ha ideges vagyok.A magas vérnyomásra amugy milyen kezelést adnak?Remélem nekem nem kell befeküdnöm majd elötte.Ugy tudom szülés után 5 napig kell bentmaradni,igaz ez?Persze ez a minimum.
23. suagi
2008. febr. 17. 12:25
Szia. Én kecskeméti vagyok, és a kórházbam dolgozom, a koraszülött intenzíven, jelenleg syesen vagyok, én a Seregély dr-nál szültem. Szerintem nem gáz, ne félj. Én szülés előtt 2 héttel bent feküdtem magas vérnyomás miatt, kibírtam.
2008. febr. 17. 11:25

Sziasztok.

Én is Kecskeméten fogok szülni áprilisban.Bár ceglédi vagyok,de az orvosom régóta a Tankó dr.Nagyon meg vagyok elégedve vele!!!!!!Viszont a kórháztól félek,mert voltam ott egy párszor de nincsenek túl jó emlékeim.Nem ismerem sem a szülészetet sem mást.Ha valaki szült már ott írja már meg milyen tapasztalatokkal távozott a kórházból.Én még csak itt Cegléden voltam kórházban,de mivel Kecskeméti az orvosom ott kell szülnöm majd.Ez nem lenne probléma,csak félek mert nem tetszik az a kórház.

21. Laryan (válaszként erre: 19. - Livcsa)
2008. jan. 6. 00:10

Szia!Én nála szültem,és nagyon megvoltam vele elégedve és nagyon szerettem!

Milyen rosszat tapasztaltál vele kapcsolatban?

Ki az orvosod,ő?

20. cb5fa84af0 (válaszként erre: 6. - Benita anyuka)
2007. dec. 7. 18:22

Sziasztok!

Köszönöm a segítséget.Nem kecskeméti vagyok,hanem nagykőrösi.Nem is kecsón van a dokim,hanem Cegléden.

Amúgy igen,az Alföldiben van kismamanadrág és még a Kuti butikkal szemben lévő boltban!Mégegyszer köszönöm!!!

19. Livcsa
2007. dec. 6. 19:26

Sziasztok!Nekem most a Temesvárival kapcsolatban van egy kellemetlen keserű szájízem:(

Van köztetek olyan aki hozzá jár/járt?

18. Benita anyuka (válaszként erre: 17. - 5d3fac1d2b)
2007. dec. 6. 16:36
hát valahogy ő felé hajlok én is....lehet hogy ő lesz az akit meg fogadok.
17. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 16. - Benita anyuka)
2007. dec. 6. 15:32
A Bakó is nagyon tuti doki!Fiatal és még nem esett át a ló túl oldalára!Ha őt választod,nem fogsz benne csalódni!Nemrég egy ismerősöm nála szült és maximálisan meg volt vele elégedve!Figyelmes,kedves és NEM PÉNZÉHES!!!!
16. Benita anyuka (válaszként erre: 14. - 5d3fac1d2b)
2007. dec. 6. 11:05
Szia.Nekem a Horti Tamást és a Bakó dokit ajánlották.Azt mondták hogy nagyon jók mert egyrészt nem pénz éhesek,és oda figyelnek rád.Nagyon sokan a Hortit fogadják meg.Hát én nem tudom mitévő legyek.De azttudom hogy,akarok fogadni dokit.nem bízom a véletlenre.Amúgy nagyon félek:))Igaz még van pár hónap vissza de húúú.Be vagyok tojva!:)Ő lesz a második picim
15. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 13. - G.Ágnes1)
2007. dec. 6. 10:30
Róla én is csak jókat hallottam!
14. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 11. - Benita anyuka)
2007. dec. 6. 10:25

Szia!

Én eredetileg a Ladányinál szültem volna,de az utolsó pillanatban szólt,hogy elutazik Amerikába:-((((

Átadott a Korányinak,de semmit se mondott el neki rólam és a terhességemről,pedig azt mondta,hogy tájékoztatja mondenről!

Nekem 3 év után sikerült teherbe esni lombik programmal.A méhlepényem nagyon rossz helyen tapadt.Ezért tervezett császárt ígért.De mivel elutazott a fogadott dokim,úgy kellett kiharcolnom ,hogy császározzanak.Mikor megtörtént,belátták,hogy igazam volt.44 napig bent voltam a korházban és sokat láttam és hallottam!Nagyon arra megy ki ott a dolog,hogy akinek van pénze és ad is,akkor annak mindent megadnak!

De lehet,hogy ezt csak én látom így!

JA!És ami nagyon nem tettszett:némelyik doki a folyosókon úgy járt kelt,hogy cigizett közben!


De azért van jó doki is!BIZTOS!


Te kihez jársz?

A csecsemősök is(tisztelet a kívételnek!)olyan fancsali képpel hozták a babákat,hogy rossz volt nézni!

13. G.Ágnes1 (válaszként erre: 12. - Ilda)
2007. dec. 6. 10:12

Szia !

Velem is nagyon rendes volt, semmi panaszom rá.Azt hiszem akkor jól választottunk!:)))

12. ilda (válaszként erre: 2. - Benita anyuka)
2007. dec. 5. 12:41

Én is a Pétervárinál szültem 3 gyermekemet,

rá lehetett mindig számítani és a szülés után nem volt senki a szobában akit ennyiszer meglátogatott volna az orvosa . Ha még szülnék csakis nála ,Bár megbeszéltük ez ügyben már nem találkozunk :))))).

11. Benita anyuka (válaszként erre: 10. - 5d3fac1d2b)
2007. dec. 5. 11:11
szia.én ott fogok szülni áprilisba,de nem igazán tudok semmit a dokikról sem.csak hallomásból mondják hogy melyik jó és melyok nnem.te kinél szültél?és miért nincsen jó véleményed a korházról?
2007. dec. 3. 17:54

Sziasztok!

Én is Kecskeméten szűltem.HÁT.......nekem nincsenek nagyon jó tapasztalataim!

2007. dec. 3. 17:03
Na jó most jól be égtem!!:DD azt hittem a te babád G.ágnes1.nem baj akkor is azt kivánom a még meg nem született babádhoz:))))
8. Benita anyuka (válaszként erre: 3. - G.Ágnes1)
2007. dec. 3. 16:59
Szia!Gratulálok a babádhoz!!!Gyönyörű picid van:)olyan aranyos kis tündér,Sok boldogságot kivánok nektek
7. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 4. - Cb5fa84af0)
2007. dec. 3. 16:59

Szia!

Amikor kismama voltam ,akkor az Alföldiben vettem jó kismama nadrágot magamnak,az emeleten volt akkor ilyen szaküzlet!Nézd meg,hátha még van!

2007. dec. 3. 16:57
Amúgy Ziziiii81 te Kecskeméti vagy??Ha igen melyik dokihoz jársz??
5. Benita anyuka (válaszként erre: 4. - Cb5fa84af0)
2007. dec. 3. 16:55

szia.én Kecskeméttől 30km-re lakom de állitólag rengeteg olyan kis mama bolt van Kecsón

Sajnos nem tudok most hirtelen

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook