Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kb. mennyiért hozzák rendbe az elrontott sminktetoválásomat? fórum

Kb. mennyiért hozzák rendbe az elrontott sminktetoválásomat? (tudásbázis kérdés)


6. maszatt (válaszként erre: 3. - Nicolekeg)
2012. júl. 13. 07:45
a legjobb :)
2010. márc. 25. 15:03
Én is tudok Neked ajánlani egy szuper sminktetoválót! Én tegnap voltam nála, gyönyörűen megcsinálta az öt évvel ezelőtt elrontott szemöldökömet! Ha érdekel, írj privit és megadom az elérhetőségét!
2009. márc. 22. 16:53
Köszönöm! Kicsit soknak tűnik, én tavaly 12 ezerért csináltattam, de mint a helyzet azt mutatja, jobban jártam volna, ha kicsit többet rászánok, és egy normális helyre megyek el.:(
2009. márc. 22. 16:38

15-20 ezer...

Ajánlanék: RABNECZ Zsuzsa... Legjobb.

googliban utánanézhetsz Rabnecz szalon. sokat kell várni, de garantáltan a legszebb...

2009. márc. 22. 16:29

Sziasztok!

Lassan egy éve már, hogy kitetováltattam a számat(kontúr), egy pár hét múlva láttam, hogy nem tökéletes,de azt hittem nem feltünő,így hagytam annyiban. Mostanában azonban egy közeli fényképet láttam magamról, és látszik, hogy igen csak el van rontva, szeretném korrigáltatni. Mire számíthatok?

2009. márc. 22. 16:23
Kb. mennyiért hozzák rendbe az elrontott sminktetoválásomat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook