Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akiknek elrontották a sminktetoválást, vagy késöbb narancssárga, kék lett. fórum

Akiknek elrontották a sminktetoválást, vagy késöbb narancssárga, kék lett. (beszélgetős fórum)


12. 66112ea05a (válaszként erre: 11. - Sziszi39)
2014. márc. 26. 18:56
Ezt az embert be kéne perelned.Tönkretett.
2014. márc. 26. 18:25

Sziasztok!..nekem első szájtetoválásom..nagyon megbántam..első alkalommal..nem sok maradt meg..majd a korrekciónál ugy kértem hogy a kontur finoman..halványan/látszódjon..lassan 2 hetes a szám..a kontur nagyon látszik..és sötétebb szinű is mint a satir?..Keretes a szám :(

Mit tanácsoltok? tudom valamivel halványitani..házipraktikák érdekelnek..

2013. jan. 24. 07:17
Nézzétek meg Patkós Alexandrát, nemrég lett ezüstérmes Hollandiában a nemzetközi versenyen. A feleségemnek is ő csinálta, van róla videó is a weblapján, én ilyen témában biztosan csak a saját szememnek hinnék.
2009. jún. 26. 18:20
az a baj,hogy mindenkinek másképp reagál a bőre a festékre.De ha vörösödésre vagy sárgára hajlamos valaki,akkor hideg színt kell alkalmazni.De ezt tudnia kell a kozmetikusnak
8. cfe91a5448 (válaszként erre: 7. - Cand Ida)
2009. jún. 11. 18:30
sajnálom h nekedsem jött őxe..ugyfest sokunknak ez álom marad:((többet no adom ilyenre a fejem az én részemröl már no hiteles(sorry azoktol aki ezzel foglalkoznak:)
7. Cand Ida (válaszként erre: 6. - Cfe91a5448)
2009. jún. 8. 16:14

Kitartó vagy :)

És bizony örülj, ha nem lett érzéketlen a szád tőle, mert ismerek valakit, akinek az lett! Én emiatt nem is próbáltam...szerencsére, hisz nálam sem sikerült túl jó a tetoválás.

2009. jún. 7. 19:00
sajnos rengeteg pénzt költöttem a szám ki tetkoztatására teljes satirt kértem az eredmény 5-6x kiütés után sem látszodot,még ezek után is beprobálkoztam ezzel a hülyeséggel uj helyen más festékkel stb...eredmény semmi:(
5. Cand Ida (válaszként erre: 4. - Cuczy)
2009. máj. 31. 15:44

Ez elég durva, de ügyes vagy és örülök, hogy sikerült! :)

Sajnos hasonló cipőben járok, csak annyi a különség, hogy nekem egy volt barátnőm, aki kozmetikus, ő csinálta...és bizony lett annak minden színes. A szemhéjamon a többség kihullott, foltokban fekete, a szemöldököm, ami eredetileg barna kéne legyen, az rózsaszín és néhol kék, a szám egy részénél pedig vastagabb, mert elrontotta és így korrigált. Ennek már 7 éve...így nagy változásra már nem számíthatok...

Van ötleted, hogyan szabadulhatnék meg tőle?

2009. márc. 11. 22:54

Szia!

Nekem tavaly csinált Érden egy tetoválós-csaj szemöldököt, aminek a színe bizony narancssárga lett, miután a varr leesett a sebről. (szőke vagyok, és világos barnát szerettem volna)


Ráadásul nem a szemöldököm formája alá ütötte be a tetoválást (jóllehet berajzoltam a formát).


Gondolom már menet közben rájött, hogy elrontotta az ívet, és ezért tért el az általam rajzolttól.

Emlékszem megkérdezte tőlem tetoválás közben, hogy kihúzhatja-e a szőröket egy részen. Akkor nem gyanakodtam semmi rosszra.


Persze miután leesett a varr, és nem barnult be a festék, hanem narancssárga lett, és aztán már a kihúzott szőrök is kinőttek, akkor már baromian látszott, hogy mennyire elbszta.

Reklamáltam, kérdőre vontam.

Amitől kiakadt, és a végén még ő volt felháborodva, hogy nekem nem tetszik az ő "műve".


Meg akart dumálni, hogy ilyen még nem fordult elő vele, hogy valakinek ne felelt volna meg a munkája.

Na ne félj, nem hagytam magam!

Kiüttettem vele az egészet! (Ettől majdnem sírva fakadt, merthogy ilyen még nem fordult elő vele a 4 év alatt, mióta tetovál. Mondtam neki, hogy sokan nem azzal javíttatják ki az elcsszett "művet" aki elkövette, hanem elmennek másik tetkóshoz. Ettől még jobban kiakadt :)


Maradt utána még egy-két ici-pici folt, ahol nem szedte ki rendesen, de azt meg a rendes kozmetikusom kiégette IPL-géppel.

Tudod ez az a gép, amivel bőrfiatalítást és végleges szőrtelenítést is csinálnak.

Szóval ez a gép jó tetováláselhalványításra is.

Teljesen eltűnt a tetkóm! Maradok a szemöldökfestésnél... :)

2009. márc. 6. 15:00
Nekem most csinálták harmadjára,de ez már rendes tetoválás én pár hét múlva megyek eltüntetni a régi tetoválást ugyanis valahol kilóg az új alól,de nem nagyon látszik csak engem zavar.
2009. febr. 25. 13:34
nincs senki?
2009. febr. 25. 07:02
Volt valaki lézeres kezelésen,hogy eltüntesse az elrontott sminktetoválást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook