Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kavarás felettessel... fórum

Kavarás felettessel... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
113. kriszta773 (válaszként erre: 110. - Kri76)
2013. dec. 29. 19:41

egyáltalán nem rossz :) csak én erre a helyzetre írtam, amit a fórumindító írt le, hogy láthatóan ő többet várt, többet szeretne a férfitől, akinek a viselkedéséből nem úgy tűnik, hogy ő is. egy laza kapcsolatnál valószínűleg ő sem érezné most rosszul magát :)

történhetett volna úgy is, hogy a pasi odavan érte, és most együtt lennének kérdések nélkül :)

112. kri76 (válaszként erre: 107. - Kriszta773)
2013. dec. 29. 19:40

Nem. Én megittam pár koktélt, hazavittem...Utána 2 hétig nem beszéltünk, majd megbeszéltük, hogy mindkettőnknek jó volt és addig tart az egész, amíg mindkettőnknek jó így. Aztán egyre többet voltunk együtt, aztán már szinte összeköltöztünk. 7 év után meg összeházasodtunk.

Nagyjából így történt.

111. kriszta773 (válaszként erre: 108. - Nephes)
2013. dec. 29. 19:39
nem gondolod, hogy azóta eltelt már annyi idő, hogy ha akarna téged, akkor jelentkezett volna és meg tudtátok volna beszélni? mert azt biztosan tudja, hogy téged megbántott és mérges vagy rá. benne van az is a pakliban, hogy ő tudta, hogy tetszik neked, be volt rúgva, nem gondolkodott, csak kihasználta a helyzetet, és nem gondolt arra, hogy te többet szeretnél. te többet szeretnél? :) vagy csak a hiúságodat bántja, hogy veled töltötte az éjszakát, utána meg nem foglalkozott veled?
110. kri76 (válaszként erre: 106. - Kriszta773)
2013. dec. 29. 19:36

Tényleg olyan rossz, ha szimplán csak jól érzem magam a másikkal?

Nekem azért ez elég fontos volt akkor is és most is:)

Azt meg, hogy meddig tart egy kapcsolat, ki tudja előre megjósolni?

Én csak elmeséltem, hogy esetemben hogy lett egy egyéjszakás kalandból valamivel több. (Azt nem merem mondani, hogy életre szóló. Mivel remélem, nem csengetnek ki ma este...)

109. jegeskávé (válaszként erre: 65. - Kri76)
2013. dec. 29. 19:34
A Férjemet én is a munkahelyemen "szedtem" fel. :)
108. Nephes
2013. dec. 29. 19:32
Hááát tulajdonképpen azt is mondta, h ő nem egészen tudja még, h mihez kezdjen ezzel, és nem is érti, h miért csinálta
107. kriszta773 (válaszként erre: 105. - Kri76)
2013. dec. 29. 19:30
azt akarod mondani, hogy ti összebújtatok, aztán a párod lelépett, és csak annyit mondott, néha felugrana hozzád? :)
106. kriszta773 (válaszként erre: 102. - Kri76)
2013. dec. 29. 19:28
de ez azért nem egy olyan kapcsolat, amire sokan vágynának, hogy szimplán jó a másik társasága, és ennyi :) szerintem itt a leány többet várna, hiszen ha megelégedne olykori összebújással, akkor nem lenne probléma és elégedetlenség :)
105. kri76 (válaszként erre: 103. - Kriszta773)
2013. dec. 29. 19:27
Ha veled beszéltem volna erről, akkor most biztos nem az lenne a párom, aki:)
104. kri76 (válaszként erre: 102. - Kri76)
2013. dec. 29. 19:24

Sőt, emlékeim szerint a legkellemetlenebb az volt, hogy ne gondolja azt, hogy azért, mert a főnöke vagyok, bármi is kötelező.

Ha normális mindkét fél, akkor a munkát és a magánéletet is külön lehet választani.

Rólunk pl. senki nem tudta, hogy bármi közünk is van egymáshoz.

103. kriszta773 (válaszként erre: 100. - Kri76)
2013. dec. 29. 19:23

én nem értek ezzel egyet. ha egy pasi van annyira nyomulós, hogy éjszaka hívogasson egy nőt és fel akarjon menni hozzá, az vagy nagyon odavan érte, vagy nagyon akart egyet... ha egy ilyen éjszaka után a pasi nem is nagyon keresi, nem folytatódik randikban, enyelgésben a dolog, és csak annyit mond arra, hogy most mit akar, hogy "néha felugornék hozzád", az a pasi igencsak felejtős. normál helyzetben törölni kell a számát és nem reagálni, ha keresné, utálni 3 napig minden pasit, aztán jól elfelejteni :) így, hogy együtt dolgoznak, nehezebb


azt a magyarázatot erőltetni, hogy szegény pasi még maga sem tudja, mit érez és mit akar, az tipikusan női önmagyarázat arra, mikor nem jön össze a dolog, de a nő nagyon szeretné

102. kri76 (válaszként erre: 101. - Nephes)
2013. dec. 29. 19:20

Nem mindig lehet az:(

Bár én is szarul éreztem magam az adott helyzetben...kivártam, amíg Ő akart beszélni róla. Igaz, én tényleg lazán vettem, mert még magam sem tudtam, mit érzek és mit akarok. (Csak az volt kellemetlen, hogy együtt dolgoztunk. Sőt, nálunk én voltam a párom felettese.)

Azt azért megsúgom, hogy soha nem gondoltam volna, hogy Ő lesz a párom:)

Nem voltam belezúgva, Ő sem belém. Szimplán jó volt a másik társasága. Az, hogy nem voltak elvárásaink egymással szemben...

101. Nephes (válaszként erre: 100. - Kri76)
2013. dec. 29. 19:13

Hát nyilván ez lesz a vége. Majd ha muszáj lesz keresnem, akkor keresem, addig nem...


aztán nem hiszem, h happy end lesz a vége :(

100. kri76 (válaszként erre: 96. - Kriszta773)
2013. dec. 29. 19:11

Ha valaki fél az elkötelezettségtől, vagy még maga sem tudja, hogy mit érez, mit mondjon a másiknak?

Igaz, hogy a hiszti is túlzás ilyenkor. Ha már felengedte magához, már felesleges megjátszani az apácát...Ettől érzi magát a pasi sarokba szorítva...Az első alkalom után mit kéne tennie? Feleségül venni? Be kellene számolnia, hogy mit tervez?

Ha már laza voltam annyira, hogy felengedtem magamhoz, legyek laza annyira, hogy a pasi érezze azt, hogy beszélni szeretne velem arról, hogy mi történt...Nem szorítom sarokba, nem koslatok utána...(Még az egóját is zavarhatja, ha valaki ilyenkor lazán úgy tesz, mintha mi sem történt volna...)

Szóval hagynék egy kis időt magamnak is és a másiknak is.

99. kriszta773 (válaszként erre: 98. - Nephes)
2013. dec. 29. 19:08

tudod hány nő sóhajtott már fel, hogy de én nem ilyennek ismertem, sosem gondoltam volna róla? :)

ha ennyire odavagy érte, a helyedben nem nyomulnék megbeszéléssel, normális, kedves lennék vele, legfeljebb egy nyugodt, ideális pillanatban rákérdeznék, hogy mi volt ez az egész :) de igazából feleslegesnek gondolom, mert szerintem egyértelműen megmondta, hogy mit akar (amiben benne van az is, hogy mit nem), csak te nem akarod tudomásul venni, mert többet vártál és most csalódott vagy

98. Nephes (válaszként erre: 96. - Kriszta773)
2013. dec. 29. 19:02
De én nem olyan embernek ismertem meg, mint aki ilyeneket mer csinálni másokkal. Mindig kiállt mellettem mindenben. Soha egy rossz szót nem mondott. Védett. Nem hittem róla, hogy ilyet tesz, igazán még most sem hiszem, én nem így ismertem meg.
97. kriszta773 (válaszként erre: 94. - Nephes)
2013. dec. 29. 19:02
nem tudod kierőszakolni belőle, hogy ne "szarjon a fejedre" egy beszélgetéssel sem :( ha egy pasinak kellesz, akkor ott van, keres, és minden megy a maga útján. ha kierőszakolsz egy beszélgetést, legjobb esetben is csak hazudni fog, "majd hívlak", és utána ugyanitt tartasz :(
96. kriszta773 (válaszként erre: 94. - Nephes)
2013. dec. 29. 19:00
én hülyeségnek tartom ezt a tipikus női hozzáállás, hogy mindenképpen meg kell beszélni. ha a pasi normális lenne veled, nem is kéne miről beszélni :) azóta már beszéltetek, nem véletlenül oltottad le a pasit, gondolom, ha normálisan állt volna hozzád, nem kapod fel a vizet. ő rád indult, te hagytad, felengedted magadhoz éjszaka, utólag meg nagy hisztériát csaptál, hogy hogy képzeli ezt az egészet :)
95. kri76 (válaszként erre: 94. - Nephes)
2013. dec. 29. 18:55

Ha nem sarokba szorításnak vagy rögtön elköteleződésnek éli meg, könnyebb lesz róla beszélni.

Mi ezt úgy hidaltuk át, hogy az első lényeges érdés, hogy mindkettőnknek jó volt-e? A következő az volt, hogy tart, ameddig mindkettőnknek jó...

Végülis ki tudja, hogy mi az, ami örökké tart és mi az, ami egy hétig?

94. Nephes
2013. dec. 29. 18:52
Tény, h meg kéne beszélni. Én is ezt gondolom a legtisztábbnak, kérdés, h hajlandó leülni velem.
93. Nephes
2013. dec. 29. 18:50
Nem azért szúrtam le, mert egyszer nem ért rá, azt megértem. Hanem arra nem válaszolt, h mikor ér rá, csak annyit, h megbeszéljük. S úgy éreztem, semmit nem akar megbeszélni, csak ennyi volt. Azért hívtam fel, h mi ez a rendszer, h most szarik a fejemre, mert nem egészen ezt mondta...
92. moonlight13 (válaszként erre: 84. - Nephes)
2013. dec. 29. 18:49
Tényleg üljetek le megbeszélni! Mondd meg, hogy szimpatikus Neked, és mindkettőtöknek kellemetlen most utólag a helyzet, mert nem tudni, hogy a pasi a kijózanodás után hogy gondolja a kapcsolatotokat.
91. kri76 (válaszként erre: 90. - Michelle.r)
2013. dec. 29. 18:47
Ez eddig a legkorrektebb megfogalmazás.
90. michelle.r (válaszként erre: 84. - Nephes)
2013. dec. 29. 18:46

Magad miatt tedd meg. Amíg nem varrod el a szálakat, nem fogsz tudni túllépni a történteken.


Egy kapcsolat halála, ha már az elején teljes elköteleződést vár el az egyik fél. Nem is lehet tudni, hogy mi lesz belőle. Éppen ezért kellene beszélni, hogy ne legyen kínos feszengés. Vagy folytatódjon, vagy méltósággal zárjátok le.

89. moonlight13 (válaszként erre: 87. - Nephes)
2013. dec. 29. 18:44
Akkor nem kellett volna annyira leszúrni! :D
88. moonlight13 (válaszként erre: 81. - Nephes)
2013. dec. 29. 18:42
Akkor teljesen más a szitu, ha nincs feleség meg gyerek! Még akármi is lehet! De ne feledd, hogy ha a felettesed, akkor összeférhetetlenség lenne, tehát valamelyikőtöknek menni kell a közös munkahelyi területről.
87. Nephes (válaszként erre: 85. - Moonlight13)
2013. dec. 29. 18:42
anyukája meg testvérei vannak :D
86. Nephes (válaszként erre: 83. - Moonlight13)
2013. dec. 29. 18:41

hát meglepődött, h fiú lakótársam van, az biztos. Kérdezte, h akkor mi most eggyütt vagyunk, mondtam, h nem dehogy, rá soha nem tekintenék úgy. De előtte telefonban annyit kérdezett, hogy hogy jöhetne fel, meg már taxiban van stb.

Meg már előtte is keresett, mittomén, h napközben nem tudta ideadni a fizumat, de este ráér, beülhetnénk valahová, és akkor megbeszéljük a dolgokat. akkor mondtam neki, h nem érek rá. De nem esett le, h bármit is akarna tőlem

85. moonlight13 (válaszként erre: 80. - Kri76)
2013. dec. 29. 18:41
Azt írta, hogy Karácsonykor egyik sem ért rá a család miatt. Azt hittem, hogy a pasinak van felesége...
84. Nephes (válaszként erre: 76. - Michelle.r)
2013. dec. 29. 18:39
annál meg szerintem gyávább, hogy megbeszéljük, ő se tudja, h mit akar ezzel az egésszel. Vagy már valszeg ő totál lemondott mindenről...
1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook