Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapuzárási pánik férfiaknál fórum

Kapuzárási pánik férfiaknál (beszélgetős fórum)


33. sariya (válaszként erre: 30. - SZK207)
2009. jún. 23. 13:20
Talán nem kéne midnig ennyire ott lenni mellette és kiynalnia fenekét.
32. 01c8755c79 (válaszként erre: 30. - SZK207)
2009. jún. 23. 13:11

Én is ilyen voltam, mint Te... azt nem csinált meg mellettem, amit nem akart. Szinte alázattal voltam felé, valahol talán féltem a nagy szerelemben, hogy elhagy. Most már nem ilyen vagyok, vannak elvárásaim, és túlélném, ha kitalálná, hogy nem én kellek neki, hanem valaki más. Egy szóval nem marasztalnám. Pedig SZERETEM, de csak addig a pillanatig, amíg ő is engem szeret. Határozott vagyok és élem a saját életem. És tudod, mi a röhej? Azt érzem, hogy így jobban érzi magát a kapcsolatban... Bár vannak problémák, mint ebben az egy-két napban. De már nem sírok... nem remeg a gyomrom... már nincs tétje a dolognak.

Szép a világ egyedül is. :o)


Hastánc dvd... igen akár visszahódításra is jó (bár az nekem úgy nem jött be :)), viszont kicserélt testestől-lelkestől... szép lett a járásom... egyenes tekintettel néztem a világba... teli voltam energiával. Most sajna ritkábban van rá időm, mert a szabadidőnket általában együtt töltjük, és akkor ugye nem táncolok. De ha elhagyna, akkor újra belevetném magam aktívan, és szuperul érezném magam... ;)

31. H.Ancsi (válaszként erre: 30. - SZK207)
2009. jún. 23. 13:09
hát ezért ilyen, mert alsóbbrendű szerepet veszel fel magadra. Próbálj egy kicsit te tojni a fejére, ne legyen kaja, ruha stb. Ha lázad,mondd neki mosolyogva,hogy én meg erre tojok ezentul, muszáj valamit csinálnod, mig nem késő, mert minél inkább kunyerálod a szeretetét, annál magasabban fog ülni azon a lovon.
30. SZK207 (válaszként erre: 26. - 01c8755c79)
2009. jún. 23. 13:05

"Szerezz be egy-két jó hastáncos dvd-t és táncolj, csodákra képes! ;)" Ezt a visszahódításra javaslod? Nem rossz ötlet.

Én is bele-belenézek a párom telójába hetente 1x, de nincs benne semmi, vagy mindent töröl.

Nem értem miért ilyen elutasító, bunkó velem hiszen mindent megteszek neki, érte, kinayalom a s...ét, főzök neki minden , tisztaság van, rend van a lakásban, magamra is igényes vagyok (barátaim, kollégáim szerint csinos és igényes nő vagyok), az ágyban is odaadó és mint korábban írta, etéren sosem voltak problémáink. Nem vagyok hisztis, adok neki szabadságot, nem telepedem rá, akkor miért csinálja ezt velem? Folyamatosan azt mondja, hogy szeret... valami mégis sántít... csak tudnám, hogy mi. Hiába próbálom leültetni, vele nem lehet. Sosem volt az a problémakibeszélős fajta... sajnos eddig se igazán tudta kibeszélni magából ha valami bántotta pedig rengetegszer mondtam már neki, hogy jobb mindent letisztázni míg időben van...

29. 01c8755c79 (válaszként erre: 28. - SZK207)
2009. jún. 23. 13:03
Itt szúrjuk el mindig... az óriási szeretetünkkel... és a qrva nagy megértésünkkel. Nem akarok tanácsot adni, valószínűleg végig fogod járni Te is az utadat, meg fogsz szenvedni ezért a kapcsolatért (ha az marad)... aztán utána már egészen másképp fogod látni a dolgokat.
28. SZK207 (válaszként erre: 27. - H.Ancsi)
2009. jún. 23. 12:59
Igazad van, tudodm, de mindig abban reménykedem (próbálom magammal elhitetni), hogy ez csak egy átmeneti zűrzavar nála és megváltozik. Sajnos! nagyon szeretem, ez baj...
27. H.Ancsi (válaszként erre: 22. - SZK207)
2009. jún. 23. 12:57

hát, most jól felhuztam magam:) mi az hogy nem érdekli a véleményed, meg magasról tojik rá!!!

Akkor menjen a francba!!! Lehet, hogy egy kicsit be kellene keményitened, mert legalább a fáradtságot venné, hogy valami magyarázatot kreál, de hogy még ő aláz le téged, ne haragudj én rugnám valagba de ugy.............

26. 01c8755c79 (válaszként erre: 25. - SZK207)
2009. jún. 23. 12:51

Januártól-októberig... és december 31-én tudtam mindent, báliruhában ülve a fotelban. (A párom zuhanyzott, én pedig először kiolvastam a telóját... és benn volt minden kimenő és bejövő szerelmes üzenet januártól kezdve. :()

Úgy van rendben minden nálunk, hogy azonnal ugrom minden apró jelre...

Amúgy én megmondtam neki, hogy nem őt akarom megtartani, hanem az érzést, ami köztünk van, ami összeköt bennünket, ha az már nincs meg.... akkor menjen, de akkor villámgyorsan.

Most már egyébként azonnal kiraknám a cuccát az ajtó elé. Nem sírnék megint végig hónapokat.


Szerezz be egy-két jó hastáncos dvd-t és táncolj, csodákra képes! ;)

25. SZK207 (válaszként erre: 24. - 01c8755c79)
2009. jún. 23. 12:45
Szóval nálatok helyreállt a rend? Dejóóóó! S medig tartott a zűrös időszak? Nekem már 1 hét után elegem van, legszívesebben meghalnék. Komolyan. Nagyon kevésszer votlam ennyire magam alatt életemben, de most nagyon padlkót fogtam. A kislányom tartja bennem a lelket egyedül. Ha ő nem lenne nem tudom hogyan bírnám....
24. 01c8755c79 (válaszként erre: 22. - SZK207)
2009. jún. 23. 12:30
Huh... így voltam. Aztán egyszer csak azt is közölte, hogy már nem szeret úgy mint régen. Összepakoltam a holmiját, elmenni viszont nem akart. Ugyanígy flegmán beszélt velem... ha valamit szóvá tettem, közölte, hogy szokjam meg, mert az így lesz. Kegyetlen időszak volt. Előtte pedig mindig figyelt rá, hogy nekem jó legyen és ne bántson semmivel.... és azóta megint figyelmes és kedves, de az az időszak.... huh...
23. SZK207 (válaszként erre: 16. - 01c8755c79)
2009. jún. 23. 12:30
Detto mint mi. Csak mi nem mindenhova jártunk együtt. Vagyis ő mindig jött velem mindenhova, én nem mindig mentem el mert tiszteletben tartottam az óhaját, hogy elmehessen sörözni a cimborákkal, focizni hetente 4x, utána szintén sörözni,stb. Neki eddig nem voltak kimaradásai, se munkaühyi útjai, se sürgős "titkos" hirtelen elintézendő dolgok. 1 hete állt a feje tetejére minden, azóta nem tudok róla szinte semmit és ez borzasztó.
22. SZK207 (válaszként erre: 15. - H.Ancsi)
2009. jún. 23. 12:27
Amikor közölte velem a dolgot akkor én sem hagytam és még 1-2 napig rágódtam rajta, de vele nem lehetett beszélni. Flegmán és megalázóan beszélt velem és hozzátette, nem érdekli a véleményem. Ő ezt elhatározta és magasból tojik rá, hogy én mit szólok mindehhez. Azért nem térek napirendre felette mert egyik napról a másikra hirtelen változott meg. Sőt! Egyik pillanatról a másikra! Hozzáteszem, nem tettem semmi olyat ami miatt így kellett volna viselkednie. Csak a haverokkal találkozott mielőtt ezt kibökte. Gondolom húzták az agyát... szinte midnegyik haverja szingli (csajozós) 34-35 évesen!
21. b2d0b7d91e (válaszként erre: 19. - E87e4cce43)
2009. jún. 23. 12:25

Ez nem igaz!

Nálam jobbat, szebbet, csinosabbat, okosabbat nehéz lenne találni!:)))

20. tücsimücsi (válaszként erre: 19. - E87e4cce43)
2009. jún. 23. 12:22
Ez tévedés.
19. e87e4cce43 (válaszként erre: 18. - E87e4cce43)
2009. jún. 23. 12:18
Nem biztos, hogy nő van a dologban, de ha mégis, akor úgysem tudsz ellene sokat tenni. (egyébként is még a legpéldásabb férj is megcsalja a feleségét, legalább 1x)
2009. jún. 23. 12:16

Szerintem mindenkinek lehet egy kis magánélete. Még házasságban is :P

Hagyd, hogy menjen. Ne érezze azt, hogy "rátelepednek".

17. 01c8755c79 (válaszként erre: 13. - SZK207)
2009. jún. 23. 12:16
Hívd fel délután, amikor már nincs munka, hanem a "haverokkal" van. Nálam volt olyan, hogy simán kinyomta a párom a telefont... vagy kikapcsolta.
16. 01c8755c79 (válaszként erre: 6. - SZK207)
2009. jún. 23. 12:14

Oppá... átmentem rajt egy éve. Együtt jártunk mindenhova, aztán egyszer csak nem mehettem el egy buliba, mert a kollégáival megy, és nem visz senki senkit... aztán jöttek az üzleti okból való kimaradások... a sürgősen el kell menni, mert dolga van.... NŐ volt a dologban. Éreztem végig, de csak akkor tudtam meg konkrétan, amikor már vége volt.

Remélem Te nem fogsz így járni... nagyon szar érzés. :o(

15. H.Ancsi (válaszként erre: 14. - SZK207)
2009. jún. 23. 12:03

hát én nem hagynám rám, leültetném és megkérdezném, hogy apukám akkor most mi is van??

Szerintem, minél tovább hallgatsz, annál rosszabb.

Vagy ő mit szólna, forditott esetben?

14. SZK207 (válaszként erre: 11. - Tavaszilány)
2009. jún. 23. 11:13
Hangsúlyozom, az ő véleménye, hogy ezek férfias sportok: kenuzás, foci, body building, vizisí... Ide csak a haverjaival akar menni pedig szerintem én is részt tudnék venni bennük 1-2 kivétellel. De tiszteletben tartom, hogy a haverokkal akar lenni nélkülem, no de minden nap munkaidő után estig???
13. SZK207 (válaszként erre: 11. - Tavaszilány)
2009. jún. 23. 11:11
Igen, rendben volt köztünk mindig. Emiatt sosem volt vita. Kölcsönösen úgy éreztük, hogy nagyon jó a másikkal. Mindennapos volt és ráadásul változatos mindaddig míg 1 hete meg nem "hülyült"...
12. SZK207 (válaszként erre: 10. - 8fbc6fca58)
2009. jún. 23. 11:00
Persze, ez is előfurdult már a haveri körében. Szokták "szívni egymás vérét". És a párom különösen érzékeny ember. Sokszor olyan dolgokon meg tud sértődni amin más csak nevetne...
11. tavaszilány (válaszként erre: 6. - SZK207)
2009. jún. 23. 10:26
Hát gyanús! A szex rendben van köztetek? És mi az a férfias sport egyáltalán, ahová te nem mehetsz????
10. 8fbc6fca58 (válaszként erre: 6. - SZK207)
2009. jún. 23. 10:23
Az is lehet, hogy valaki beszólt neki valamit poénból vagy komolyan, hogy pl: látom, öregszel, te is haver vagy na, mi van papucs lettél te is, vagy ilyesmi. Tudod, milyen hiú egy férfi. Elég egy rossz megjegyzés és oda a büszkeségük és akkor bizonyítani akarnak.
9. SZK207 (válaszként erre: 7. - 8fbc6fca58)
2009. jún. 23. 10:22
Köszi. Úgy érzem ennél toleránsabb nem lehetek. Nem balhézom vele, sőt még én símogatom (ha hagyja) és abszolút kedves vagyok vele. Szerintem más amár a helyemben rég kiverte volna a balhét.
2009. jún. 23. 10:20
Bocs, kissé zavarosra sikeredett mert közben dolgozom.
7. 8fbc6fca58 (válaszként erre: 3. - SZK207)
2009. jún. 23. 10:20

Csak egy hete tart ez? Nem biztos, hogy félrelép.. Lehet ezer oka, pl most több a munkája. Szerintem nagyon megértően kérdezd meg, miért jár ilyen későn és miért nem hív fel. Kb így: Ilyen sok munád van Drágám? :)

Úgyis látszik majd rajta, ha hazudik. Még ne aggódj, várj egy kicsit, akkor gáz, ha hosszabb ideig tart.

2009. jún. 23. 10:20
Abból következtettem rá, hogy az mert szótlan otthon, gyakran későn jár haza, elégedetlen magával, bizonyítani akar mind a sportban mind a munkában. Nem csajozott eddig, de most már megbámulja a nőket anélkül, hogy zavartatná magát, hogy én is ott vagyok és látom. S 1 hete kijelentette, hogy jön a nyár és ő ki akarja ezt élvezni de tévedek ha arra gondolok, hogy ebben én is mindig résztvehetek mert ő fiús sportokat űz és azt a barátaival szeretné MINDEN NAP a nyáron gyakorolni... Akkor?
5. 66bb35c772 (válaszként erre: 1. - SZK207)
2009. jún. 23. 10:15
ez még csak közelről sem kapuzárási:)..ez egy jól megérdemelt standard és hétköznapi félrelépés lesz :)
4. tavaszilány (válaszként erre: 3. - SZK207)
2009. jún. 23. 10:13
Akkor miből gondolod, hogy kapuzárási pánik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook