Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapuzárási pánik férfiaknál fórum

Kapuzárási pánik férfiaknál (beszélgetős fórum)


63. SZK207 (válaszként erre: 60. - Niki1)
2009. jún. 23. 15:09
Nem közös a kislány. 5 éve váltam el az apjától. Igen, úgy érzem eddig minden rendben volt, legalábbis ez az én véleményem. Az övében már nem vagyok biztos ezek után... Persze voltak apróbb konfliktusok mert minden kapcsoaltban vannak ilyenek, de mindenen hamar túljutottunk és a mostani zűrt megelőzően hosszú ideig nem volt semmi probléma. Ezért állok értetlenül, hogy mi történt vele? Az biztos, hogy felbukkant egy régi haverja akivel hosszú ideig nem beszéltek de most minden napra vel csinál közös progit. Ez a haver egy ország szerte "híres" vagy inkább nves ember akit ő nagyon tisztel. Ha a médiában szerepel akkor pozitív véleményt alkot róla az aki személyesen nem ismeri. Én viszont ismerem és nem szeretem mert visszaél azzal, hogy ismert személy. Gondolok most leginkább arra, hogy nagykanállal eszi a nőket, nincs is neki sosem komoly kapcsolata, egyszerre több nővel is kavar és gusztustalanul báánik mindegyikkel mert kihasználja őket. Nos, pár hete bukkant fel újból a párom életébe ez a haver és azóta nem létezik más csak a haver és az általa párommal szervezett progik. Szerintem irigykedik is rá, hogy "menő csávó" és utánozni akarja... Ezt valahogy mindig is éreztem benne. Nincs jó hatással a páromra, de hát ő az "isten".
62. Niki1 (válaszként erre: 59. - SZK207)
2009. jún. 23. 14:46
Tényleg próbálj meg magabiztosnak tünni, ha nehéz is és otthon se szolgáld ki teljesen. helyette mej a barátnőddel csavarogni vagy beszélgetni.
61. H.Ancsi (válaszként erre: 59. - SZK207)
2009. jún. 23. 14:46
és utána?
60. Niki1 (válaszként erre: 56. - SZK207)
2009. jún. 23. 14:44
Akkor a kislány nem közös gyerek? Eddig minde jó és szép volt? Nem voltak komolyabb konfliktusaitok?
59. SZK207 (válaszként erre: 57. - Niki1)
2009. jún. 23. 14:43
Vasárnap du. is ez volt. Neki focis progija volt, ahova persze nem hívott magával. Fogta magát, elrohant és én is elkezdtem készülődni. Kirittyentettem, gondoltam beülök az autóba és elindulok nemtom hová... majd valahol kikötök... semmi célom nem volt... ráadásul szar idő is volt. És mikor indulásra kész voltam, visszajött mert otthon felejtette a jogsiját. Láttátok volna a megdöbbent arcot. Ki voltam szépen öltözve, sminkelve, vállamon a táska, kezemben a pulcsi... egyből levágta, hogy megyek valahová, de nem kérdezett semmit csak mérgesen elköszönt. Késésben volt a meccsről, ideje (hála az égnek) nem volt kérdezősködni...
58. H.Ancsi (válaszként erre: 56. - SZK207)
2009. jún. 23. 14:42
kérlek, ne haragudj meg, de biztos vagy benne, hogy ez a kapcsolat idáig hibátlan volt, és csak most van gond???
57. Niki1 (válaszként erre: 55. - SZK207)
2009. jún. 23. 14:40
Akkor nincs más, próbálj meg te is külön programokat csinálni.
56. SZK207 (válaszként erre: 52. - Niki1)
2009. jún. 23. 14:36
Tudod, ő alapból féltékeny típus és ezért inkább nem jártam el sehová egyedül nehogy kétejei legyenek... Itt is elrontottam... inkább lemondtam a barátnős progikról nehogy az "úr" kiakadjon. Most meg cseszhetem... egy igazi barátnőm van aki már 15 éve a BARÁTNŐM, és a sok haver lány és fiú akikkel nagyon jó viszonyban voltak szinte elkoptak mellőlem mert nem tudtam velük ápolni a kapcsolatot emiatt az ember miatt... tök egyedül érzem magam. Igaz, itt a kislányom, de ő még csak 8,5 éves, vele nem sozthatom meg ezeket a dolgokat és ő különben is más kategória mint a barátok. Ő az egyetlen kincsem, de még pici ahhoz, hogy ilyenekkel traktáljam. Ráadásul nagyon erősnek kell lennem, hogy ne vegye észre a szenvedésem és nevetni lásson...
55. SZK207 (válaszként erre: 49. - Niki1)
2009. jún. 23. 14:31
Többször rákérdeztem már, hogy van-e valakije de mindig azt mondja, hogy nincs és mellettem (2,5 éve) nem is volt sosem. Vagy jól tud hazudni...
54. SZK207 (válaszként erre: 47. - Erikpipi)
2009. jún. 23. 14:30
Nem kimondottan esti sportok. Ő 5-ig dolgozik, utána megye ezekre a progikra. Nyáron még este 9-kor is világos van és tiszta időben még a napocska is süt.... Hát ezért van az, hogy estig tudja gyakorolni ezeket...
53. makrai.lilla (válaszként erre: 1. - SZK207)
2009. jún. 23. 14:27
na ez az,nehogy már mi sajnáljuk hogy ö még ki akarna próbálni mást is....
52. Niki1 (válaszként erre: 46. - Tavaszilány)
2009. jún. 23. 14:22
Egyetértek veled. Kicsit féltékennyé kellene tenned. Nem utolsó sorban Te is kikapcsolódnál egy kicsit.
51. Niki1 (válaszként erre: 50. - 01c8755c79)
2009. jún. 23. 14:19
Tudom kevés az a férfi akivel őszintén lehet beszélni, de egy próbát megér.
50. 01c8755c79 (válaszként erre: 49. - Niki1)
2009. jún. 23. 14:12
Kérdeztél már ilyent férfitól? A legtöbb esetben ez a válasz: "Hülye vagy!"
49. Niki1 (válaszként erre: 1. - SZK207)
2009. jún. 23. 14:10
Én biztosan leülnék vele megbeszélni, a dolgokat, és rákérdeznék van-e valakije. Próbáltad már?
48. H.Ancsi (válaszként erre: 47. - Erikpipi)
2009. jún. 23. 14:08
:) na ja
47. erikpipi (válaszként erre: 14. - SZK207)
2009. jún. 23. 14:06
"kenuzás, foci, body building, vizisí. ." ezek mind esti sportok?:)
2009. jún. 23. 13:58
Te nem jársz el "csajozós" progikra??? pedig kéne... ahová Te nem viszed őt...
45. 01c8755c79 (válaszként erre: 42. - 01c8755c79)
2009. jún. 23. 13:48
... cóval a barátja is vagyok... (kimaradt két kis szó)
44. 01c8755c79 (válaszként erre: 41. - Torde)
2009. jún. 23. 13:47

Amit el lehet tőled venni, az meg sem érdemli, hogy megtartsd. Amit pedig nem lehet tőled elvenni, azért miért aggódnál? A valódi kincset nem veszítheted el. (Osho)

;)

43. H.Ancsi (válaszként erre: 39. - SZK207)
2009. jún. 23. 13:45

Úristen, ne légy már ilyen alázatos vele.

Pontosan akkor értékelne téged igazán, ha nem lenne ennyire biztos a dolgában. Abban a pillanatban, amikor felmerül benne a gondolat, hogy elveszithet, akkor fog igazán szeretni.


Nem hiszem hogy a szeretet azon mulik,hogy kivasalod e a ruháját vagy nem. A szeretet ott kezdődik, amikor megkérdezi tőled aggódva, hogy csak nem baj van, hogy nem vasaltad ki a ruhámat!

42. 01c8755c79 (válaszként erre: 39. - SZK207)
2009. jún. 23. 13:44

Én megmondtam a páromnak, hogy szeretem, a barátja és éppen ezért nekem nem kell hazudoznia. Ha más valaki kell neki, mondja meg... ott helyben lezárjuk a kapcsolatunkat. Töröljük a telefonból a másik telefonszámát, és többé semmi kommunikáció nincs köztünk. Én másnap eljövök dolgozni, ő elpakolhatja a holmiját, a kulcsot dobja a postaládába. (Neki is van lakása.) Neki se jó ha hazudozik, és kettős életet él, mert úgy nem lehet normális új kapcsolatot kiépíteni. És mellesleg az új leányt és engem is megaláz vele.... hja és természetesen én is szeretnék új életet kezdeni.

Így megbeszéltük... illetve én megbeszéltem... ő pedig meghallgatta. :o)

41. torde (válaszként erre: 39. - SZK207)
2009. jún. 23. 13:42

Hát igen a másik rossz dolog az, az bennünk, hogy nem tudunk keménykedni, de azt hagyjuk, hogy Ő keménykedjen!

Jajj mi gyönge nők!Ennyire ne félj attól, hogy elveszítheted, mert akkor jó egy kapcsolat, ha biztonságos, ha valamit könnyen elveszíthetsz, vagy maga a félelem sokminent elárul a kapcsolatotok erősségéről!Nélküle is kerek vagy!

40. torde (válaszként erre: 38. - 01c8755c79)
2009. jún. 23. 13:39

Ugye-ugye!

Állítólag Ők nem is bonyolultak, ami azt jelenti a vége végét jelent!Nem kell túlkombinálni, meg nem is érdemes, én is sakkoztam a fejembe jó néhányszór, hát sosem a megoldást találtam el!De nem is érdemes az embernek lelkibeteget csinálni magából, csak azért ,mert szarba sem veszik!Egy nőnek meg különösen lennie kéne tartásának, nehogy már annyira ki legyek halva egy pasitól, hogy ne bírjak létezni, annyi szép dolog van az életben!ott például a Topicinditó:) kislánya, Ő még kis tündér, ártatalan és csupa jóság, hát már miatta is össze kell szedni magát az embernek, hogy a pici boldog anyukát lásson, ne egy kétségbeesettet!:)Minél görcsösebben akarunk valakit vagy valamit, annál kevésbé kapjuk meg.

39. SZK207
2009. jún. 23. 13:36
Igen, én is észrevettem, hogy ha erőt veszek magamon és nem hagyom, hogy kedvére játszadozzon velem akkor kicsit ő is megijed, hogy elveszít. Csak félek taktikázni nehogy azt higyje, hogy nem szeretem vagy nekem van más esetleg azért vagyok vee én is olyan mint ő velem. Részemről ez csak tettetés és nagyon nehezen bírom.
38. 01c8755c79 (válaszként erre: 34. - Torde)
2009. jún. 23. 13:34
Férfiak nem indítanak ilyen topikot... nem tetszik nekik valami, tovább állnak.
37. 01c8755c79 (válaszként erre: 35. - Sariya)
2009. jún. 23. 13:28

Sima hastáncos dvd-k.... kezdők... Neena-Veena, Viktória I-II. Ezek voltak az elsők. Azóta már teljes dvd-tárunk van hastáncból. Ki tudja mikor jön megint egy depis időszak! ;D

(Amúgy a lányom aktívan hastáncol, azért a nagy gyűjtemény. De én kezdtem, és a lányka utána csatlakozott, persze ő vitte többre. )

36. torde
2009. jún. 23. 13:27

Az abaj, hogy minden nő ott rontja el, hogy elkezd gondolkodni, ahelyett, hogy arra figyelne ,amit a szíve és az esze is súg, és az pedig ez:EZ nekem nem jó!

És, ha csak a saját belső hangját hallaná, nem rettegne attól , hogy mi lesz egyedül!

Ki kell írtani magunkból,azt a félelmet, hogy egyedül pocsék!Nem az.És egy férfi sem érdemli meg, hogy a nő lelkileg szenvedjen mellette, mikor Ő láthatólag szarik a mésik érzéseire!

35. sariya (válaszként erre: 32. - 01c8755c79)
2009. jún. 23. 13:23
Ez melyik dvd?én is szívesen kipróbálnám:)
34. torde
2009. jún. 23. 13:23

Szerintetek a férfiak is indítanak ilyen topicot!

Miért kell állandóan egy férfi lelkével foglalkozni, és találgatni mit miért tesz.Könyörgöm, ne legyek véletlenül lábtörlő is, ha épp szar a kedve?Vagy épp fél 34 évesen az öregedéstől?Amikor ott van mellette egy csaj , aki annyira szereti, hogy topicot indít, hogy kezdjen vele valamit, hogy kedves, amikor nem kapja azt vissza, hogy hajlandó simogatni, amikor a pasi épphogy csak nem rúg bele!Túl el vannak a pasik kényeztetve:Nevetséges!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook