Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapuzárási pánik férfiaknál fórum

Kapuzárási pánik férfiaknál (beszélgetős fórum)


93. H.Ancsi (válaszként erre: 92. - SZK207)
2009. jún. 24. 13:32

kövezzetek meg érte, de én lehet,hogy elmotyognám,hogy ugy csinál a barát mintha.......

aztán gondoljon , amit akar:))

92. SZK207 (válaszként erre: 90. - H.Ancsi)
2009. jún. 24. 13:25
Igen, változott a hozzáállásom mert bármennyire is szeretem és eddig mindent megtettem érte semmi nem volt jó és nem hagyom magam továbbra is hülyének nézni általa. A haverjával kapcsolatban annyit, hogy kétleném, hogy akarna valamit tőlem, de ha így is lenne és kiderülne az jó lecke volna a "páromnak", hogy rájöjjön kik azok az emberek akik igaz szívvel és lélekkel állnak/álltak mellette. Egyébként a társaságban nem egy averjának a csaját szédítette már el ez a pasi... nem lepődnék meg rajta ha ezúttal nálam próbálkozna. De szerintem nem én vagyok az esete.
91. SZK207 (válaszként erre: 89. - Niki1)
2009. jún. 24. 13:22
Köszönöm és rámfér a bátorításotok mert nem kevés energiámat veszi el a mindennapos kínlódás. Rá kellett jönnöm, hogy erősnek és határozottnak kell lásson ahhoz, hogy talán elgondolkodjon és magába nézzen. Ezt teszem és remélem én jövök ki jól a dologból, most már önzőnek is kell lennem, nem érdekel az ő lelki világa.
90. H.Ancsi (válaszként erre: 88. - SZK207)
2009. jún. 24. 12:52

Látom, sokat változott a hozzáállásod, és ez nagyon jó!!!!! Igazuk van a csajoknak, nagyon okos dolgokat irtak, tul komolyan veszed? Szerinted ezek a saját szavai, szerintem barátocska. Ha viszont tényleg ő mondta, akkor felejtsd el, hidd el játszik ő még pincsikutyát, ha nem akkor meg azért érte meg.

Te, nem lehet, hogy ez a barát esetleg téged irigyel tőle és azért kavar.?

89. Niki1
2009. jún. 24. 12:30

Szerintem is add ki az útját. Ennek így ilyen formában nincs értelme, csak Te mész teljesen tönkre, Ő pedig jól szórakozik. Ha tegnap elküldted, ma is tarts ki ez mellett és ne viszakozz, mert akkor megint Ő lesz nyeregben és nem fog semi változni.

Szorítok neked, hogy egyen erőd végigcsinálni.

88. SZK207 (válaszként erre: 87. - Torde)
2009. jún. 24. 12:09
Köszi:-) Úúúúúgy szeretném egyszer meérni, hogy ő könyörög nekem...Nem vagyok bosszúálló típus, de amennyi ideget, szemetet nyeltem tőle megérdemelné, hogy könyörögjön én pedig büntessem:-)
87. torde (válaszként erre: 86. - SZK207)
2009. jún. 24. 12:01

Asszem én is:)

Szerintem, ha így folytatod, mint egy pincsi kutya úgy fogja magát visszakönyörögni!

Hajrá!Én nagyon drukkolok:)

86. SZK207 (válaszként erre: 85. - 01c8755c79)
2009. jún. 24. 11:57
Elindultam azirányba, hogy kezdek kiábrándulni belőle. Most már nem arra gondolok folyton, hogy mi tetszik, mit szeretek benne, hanem arra, hogy jujjj de gáz a viselkedése, s nem érdemel meg engem... Asszem jó úton haladok:-)
85. 01c8755c79 (válaszként erre: 84. - SZK207)
2009. jún. 24. 11:50

Huh, túl komolyan veszed a kapcsolatotokat? Hát ez röhejes!

Had menjen! Ha még beszélgettek, akkor azért Te is megmondhatod neki, hogy Te is szereted, de önző vagy, és magadat még jobban szereted, és nem fogod tönkretenni egy ilyen ember miatt. Kívánj Neki szép új életet, amiben megtalálhatja a hozzá illő embert. A "hozzá illő"-t rendesen nyomd meg... hogy értse, hogy ilyen léha, érzéketlen tuskót kívánsz neki, amilyen ő is. :)

Ne bánkódj ilyen emberért. Az idő meg fogja oldani. ... keress egy hastánccsoportot a környéken és csatlakozz! (Ez a mániám, de nekem nagyon jót tett annak idején!) :o)

84. SZK207 (válaszként erre: 83. - 01c8755c79)
2009. jún. 24. 11:43
Éjjel fél 1-kor mondtam neki... Persze, hogy nem ment. Nem volt szívem éjnek idején kidobni az utcára, de azt mondta, ma elmegy, bár azt is mondta, hogy szeret de nem tud velem együtt élni mert túl komolyan veszem a kapcsolatunkat... menjen a fenébe, ezért pörögtem be.
83. 01c8755c79 (válaszként erre: 82. - SZK207)
2009. jún. 24. 11:32
...és elment? Elég határozott voltál?
82. SZK207 (válaszként erre: 79. - 01c8755c79)
2009. jún. 24. 11:27
Mert bánatos vagyok a kialakult helyzet miatt, ezzel tisztában van. Tudja, hogy szeretem és eddig akáér hányszor összekaptunk mindig padlóra kerültem. Ezt sajnos nagyon nehezen tudom titkolni. Tudja, hogy vágyom a helyzet rendezésére (kibékülés). Amíg ezzel ellentétes dolgot nem mondok neki, addig tisztában van vele, hogy szenvedek. De tegnap este elküldtem...
81. SZK207 (válaszként erre: 75. - 01c8755c79)
2009. jún. 24. 11:25
Igazad van, erre én is gondoltam. Az összes barátját szeretem és úgy érzem ez kölcsönös. Csak ez az egy kaukktojás. Őt nem lehet igazán szeretni. Melyik nő örül egy olyan havernak aki állandóan csak a csajokról tud beszélni meg az ágyjeleneteket meséli és gúvadt szemmel ül a kv-zó teraszán mikor elmegy egy nő mellette és teszi a megjegyzéseket rá? Persze ott van mellette a párom is és szar, hogy nincs más témája. Egyzserűen herótom van tőle. Őt semmi más nem érdekli csak a nőzés, a nők alázása és a karrier. Semmi más!
80. SZK207 (válaszként erre: 74. - 8fbc6fca58)
2009. jún. 24. 11:23
1 hét óta először tegnap este állt velem szóba hosszasan. Elköpte, hogy az a bizonyos haverja mondott rólam 1-2 dolgot. A helyzet az, hogy mikor mi 2,5 éve összejöttünk akkor már nem voltak olyan nagy bariban mint régen. S miután mi összejöttünk nem is tartották szinte a kapcsolatot. A párom ezt nagyon is sérelmezte és nem értette miért tojja le őt nagy ívben a srác amikor régen minden nap minden szabad percüket együtt töltötték... Annyira hanyagolta a haver a páromat, hogy tavalyi évben max 3x ha beszéltek, s a végén a telefont se vette fel amikor hívta a srác. Folyton szidta a párom, hogy mekkorát csalódott benne, hoyg nem igazi barát, stb. és a közös haverjaiknak is mindig negatívan beszélt róla. Ez év elején egy munkával kapcsolatosan megkereste a páromat, szívességet kért tőle, azóta le se lehet vakarni. Most, mióta jóban vannak rátértek az elmúlt időre és a haverja rám kente az egészet. Azt hazudta a páromnak, hogy miattam nem kereste mert én nem vagyok társasági lény (ami nem igaz, csak őt nem bírom a társaságból a viselkedése miatt). Ez annyira gusztustalan... ezért dobta el a haverját 2 évig??? Ráadásul ilyen átlátszó dumával próbálja etetni a páromat? Persze a párom örül a békülésnek és nyalja a se..ét ahol csak tudja, s ezáltal úgy érzem neki ad igazat. Ez se szép dolog, de majd remélem később rájön, hogy ha elveszít megérte-e. Amúgy mondtam a páromnak, hogy fogok találkozni a haverjával és elbeszélgetek erről, erre ijedten reagált, nekiállt zsarolni, ha megteszem tényleg szakít velem... Milyen nevetséges, hisz már kimondtuk, hogy vége...
79. 01c8755c79 (válaszként erre: 77. - SZK207)
2009. jún. 24. 11:16
... nem kérdezted meg tőle, miért kellene "vígasztalódnod"?
78. SZK207 (válaszként erre: 72. - Niki1)
2009. jún. 24. 11:12
Most ezen vagyok. Ma és jövő szombaton vizsgázom angolból, vége a tanulásnak és belecsapok a "lecsóba":-)
77. SZK207 (válaszként erre: 71. - Torde)
2009. jún. 24. 11:11
Köszi, ez a hsz is nagyon tetszett és egyetértek, megfogadom amit írtál. Tegnap este már el is kezdte a féltékenykedést:-) Megjegyezte, hogy milyen csini voltam, biztosan van már hol vígasztalódnom... De nincs, nem csalom meg míg "együtt vagyunk" pedig megtehetném bármikor.
76. SZK207 (válaszként erre: 70. - 9242a6388c)
2009. jún. 24. 11:09
Hehe, ez ari volt. Fényképed van róla? Na jó, viccen kívül mondom, hogy biztosan vannak kivételek de eddig sajnos mindig a gáz pasikat fogtam ki, ezért vagyok csalódott.
75. 01c8755c79 (válaszként erre: 67. - SZK207)
2009. jún. 24. 09:37
Ha meg akarod tartani, akkor csinálj úgy, mintha kedvelnéd a barátját! Ez nagyon fontos... bármilyen kapcsolatod is lesz. Tessék megszeretni a barátokat... és akkor ők is fognak szeretni, és akkor nincs "telibeszélés". :o)
2009. jún. 24. 09:35

Az én párom is ilyen volt egy időben, nagyon adott a barátai véleményére. Illetve csak a barátai véleményére adott. Jobban számítottak ők neki, mint én. Volt olyan, amikor még nem éltünk együtt, hogy odahívott a lakására (mert akkor már volt kulcsunk egymáshoz), hogy vacsorázzunk együtt nála, rendelünk valamit, megnézünk egy filmet, jól elleszünk, lazítunk. Odamentem hozzá, még nem volt otthon, de felhívott, hogy csak helyezzem kényelembe magamat, majd jön nemsokára. Délután 5-től hajnali fél 3-ig vártam rá, közben 3-szor 4-szer flhívott, hogy már jön, csak pont most találkozott ezzel meg azzal csak egy sör és mindjárt itt van. De nem ez volt az egyetlen eset, amikor hiába vártam rá. Volt, amikor szintén a lakására mentem egy pénteki napon és csak vasárnap este került elő. Peidg ritka volt, amikor együtt tölthettünk egy egész hétvégét.

Aztán elbeszélgettem vele, hogy döntse el, mit akar és felvilágosítottam arról, hogy ez nagyon gyerekes, amit csinál, ez elment 18 évesen, de 30 évesen már gáz, ha az embert a barátai irányítják és ha szeretne családot, akkor álljon le ezzel. Ezután többször szóvá tettem, hogy nem hiszek már neki, amikor ide vagy oda elhívott, mindig megemlítettem neki, hogy minek menjek, úgysem leszel ott. És a szemébe vágtam párszor, hogy egy gyenge majom, akit a barátai befolyásolnak és nincs egy önálló, felnőtt gondolata. Ezt nagyon a szívére vette és elmondtam neki azt is, hogy mennyire megbántott többször is, pedig nem érdemeltem meg. Persze, volt, amikor úgy csinált, mintha nem is hallaná, de szépen lassan csak hatott, amiket mondtam, mert már évek óta nincs ilyen probléma vele, teljesen megváltozott, a barátaival ritkán találkozik és tényleg a családja neki a legfontosabb. Mostanában már én küldöm, hogy menjen egy kicsit a fiúkkal, de ő azt mondja, hogy már fárasztóak és unalmasak a haverjai régi poénjai és már nem hiányzik neki az éjszakázás a másnaposság meg pláne. Azt hiszem felnőtt végre, szerencsére, és nagyon megérte kitartani mellette, bár nagyon elkeserítő volt az az az egy-másfél év! :))

2009. jún. 23. 20:00
Én valószinűleg végiggondolnám, hogy meddig bírom ezt elviselni? Mondjuk max. 1 hónapig...na, akkor ez a határidő...ha nem változtat (ami sajnsos szerintem esélyes, mert 1,5 év együttélés után nem ez a normális viselkedés!), nem pazarolnék rá éveket, hogy tönkremenjek mellette...ha most ennyire fontosak a haverok, ez később csak rosszabb lesz.
72. Niki1 (válaszként erre: 69. - SZK207)
2009. jún. 23. 19:32
Nagyon sajnállak, de nem látom, hogy jóra fordulna ez a kapcsolat. Lehet, hogy tényleg a menő barát rángatja bele olyan dolgokba amkiet amúgy nem csinálna meg, de neki ez most tetszi, mert ettől ő is "menőnek" érzi magát. Legyél teljesen közömbös iránta és menj élj egy kicsit,kapcsolódj ki.
71. torde
2009. jún. 23. 17:35

Azt hiszem hiába mondjuk hagyd ott, hátha visszajön, mert van olyan férfi aki akkor veszi észre magát, ha a nő nincs mellette.Te sajnos erre nem vagy képes, hogy azt mondd betelt a pohár!Akkor csak azt tudom Neked mondani, hogy légy közömbös, hol van és mit csinál, hátha a közöny felrázza(mert ez a másik ,ami hathat)

Azt hiszem a harmadik ami felrázza, az, amit látott a meccs előtt, hogy csini vagy és mész valahova, amitől nem tud!Azaz légy titokzatos.Ez a rucis dolog szerintem egész jól elsült.Mostanába akkor legyél nagyon csini és fesd magad, de ne tudja az okát!Ha egyiket sem választod, akkor csak abban bízhatsz, hogy a haver eltűnik, és a párod töb időt szentel neked!

Sajnos SZK bármennyire is nem szereted és nem tudsz:igenis játszani kell!Játszani azt, hogy nem szereted, ha elhagyni ennyire nem tudod.Nem maradhatsz abban az állapotban ahol most vagy.Különben a közöny eljátszása, nem szép dolog, de képzeld elég hatásos Rád nézve, mert megnyugtat, szóval terápia is egyben!

De ez az én véleményem.

Sok sikert!

70. 9242a6388c (válaszként erre: 69. - SZK207)
2009. jún. 23. 15:33
Vannak még rendes férfiak! A páromnak 4 fantasztikus barátja van 30-31 évesek!!! Az egyik facér...:)! Tényleg imádnivalóak, aranyosak igazi lovagok a mai világban! A fiúk is szerveznek néha-néha egy beszélgetős (sörözös) estét, mi csajok is, de általában együtt találkozunk mind, fiúk és lányok.
69. SZK207 (válaszként erre: 68. - 9242a6388c)
2009. jún. 23. 15:27

Tudjátok, úgy érzem, hogy ha mi most végleg szétmegyünk abba beleőrülnék. Persze mindig ott van előttem a kislányom akiért felelősséggel tartozom és akit fel kell nevelnem a tőlem telhető legjobb körülményben, örömben. Ezért kell erősnek lennem nagyon ami borzasztóan nehéz. Ami a férfiakat illeti.... hát nem igazán fognak érdekelni, legalábbis jó darabig. Nem tudnék megbízni senkiben egyenlőre. Lehet nem is létezik olyan pasi akit komolyan lehet venni? Vannak egyáltalán kivételek? Most elbúcsúzom mára tőletek, köszönöm a hozzászólásaitokat. Holnap jövök, addig is írjatok sokat.

Sziasztok, mindenkinek további szép napot!

68. 9242a6388c (válaszként erre: 63. - SZK207)
2009. jún. 23. 15:19

Mintha ez az én történetem lenne , részben. Felbukkan egy barát és ő az Isten. Mi elváltunk.. nem csak a barát miatt, de közrejátszott.Engem megcsalt és csak a 3. nő után tudtam meg...

Nagyon sajnálak, ezt a szenvedős részt átéltem, de nem éri meg, hidd el! Nehezen de magam lábára álltam, külön prgramjaim lettek, és megtalált a szerelem is.

67. SZK207 (válaszként erre: 66. - H.Ancsi)
2009. jún. 23. 15:19
De tagadja, hogy ennek a havernak bármi köze is van az ő viselkedéséhez.. Rákérdeztem konkrétan, hogy ő beszélte-e tele a fejét ellenem? Persze nem ezekkel a szavakkal de a lényeg ez volt... És ahelyett, hogy épkézláb választ adott volna csak annyit mondott, hogy "nem... értsd már meg, hogy nem!!!"
66. H.Ancsi (válaszként erre: 63. - SZK207)
2009. jún. 23. 15:16
szerintem ebben a hsz-edben ott a válasz!
65. H.Ancsi (válaszként erre: 64. - SZK207)
2009. jún. 23. 15:16
hát, szerintem értékeld át ezt a kapcsolatot.
64. SZK207 (válaszként erre: 61. - H.Ancsi)
2009. jún. 23. 15:13
Utána? 7-kor lett vége a mérkőzésnek, 8-ra értek a mi városunkba, majd fél 10-ig ünnepeltek egy kocsmában. Addig haza se jött... Ezt is az egyik csapattársától tudtam meg. Nem balhéztam mikor hazajött csak elmondtam neki, hogy a kislányomat autóbaleset érte szombat éjjel az apjával (apás hétvégéje volt,nem lett semmi komoly baja a sokkon kívül hála az égnek). Nem is értem miért mondtam el neki... talán mert a figyelmet akartam felhívni magamra és a kislányomra...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook