Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Káposztaleves diétát kezdenék! fórum

Káposztaleves diétát kezdenék! (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jún. 16. 18:11
Hála az égnek szeretem a káposztát,és kaptam egykét variácios trükköt.Aztán lehet én is variálok rajta.
21. 6b959121ac (válaszként erre: 20. - B7bfd4f90e)
2009. jún. 16. 18:09

Majdnem négy hónapja csinálom. Azóta fogytam 11 kg-t.

A pajzsmirigyem vagy az Atkinstól vagy a méh eltávolítától betegedett meg. Nem tudom. De én az Atkinsra szavazok.

Remélem most már beállt a hormonszintem. Pénteken megyek újra ellenőrzésre.

20. b7bfd4f90e (válaszként erre: 16. - 6b959121ac)
2009. jún. 16. 18:02
Mióta csinálod? És a pajzsmirigyed a diétádtól sokallt be? Ha jól vettem ki az előbb... és rendben van vagy rendbe fog jönni?
19. b7bfd4f90e (válaszként erre: 15. - KiályGabi)
2009. jún. 16. 17:59
Persze, sok sikert..azért mert mi nem csináljuk veled - mert már csináltuk, s nekünk nem vált be, attól még neked szurkolunk...s itt várunk, hogy beszámolj az eredményeidről...szólj, hogy mikor utálod már a nyulakat is, vagy azt aki felfedezte a káposztát... :-)))...egyébként nagyon szereted a káposztát, és a főtt hagyma ízét? Azt a fajtát választottad, amikor csak levest ehetsz, vagy azt amikor napról-napra mindig egy kis valamit is mellé? Egyébként, ha bármilyen zöldségből levest készítesz rántás, sűrítés, tészta nélkül, hasonló sikereket érhetsz el többféle ízkombináció kialakításával...és még befuthat olyasvalaki is, aki veled tart...a gyors fogyás a bőr miatt sem ajánlott, ezt se felejtsd el...
2009. jún. 16. 17:52
Igen ugy tünik egyedül maradtam.De referálok,és azért kiváncsi vagyok ki mit csinál és mlyen sikerrel.
17. 6b959121ac (válaszként erre: 15. - KiályGabi)
2009. jún. 16. 17:44
Ok. Ha nem is találsz társat, azért remélem nekünk írsz majd hogy bírod.
16. 6b959121ac (válaszként erre: 12. - B7bfd4f90e)
2009. jún. 16. 17:42

Én is kb így csinálom. Nekem nem sikerül ennyit fogynom, mert a pajzsmirigyem nem akar még teljesen együttműködni velem, de már haladunk.

Egyébként ez az első fogyi módszer ami alatt nem vagyok éhes és nem állok folyton a mérlegen. Valószínű mert jól érzem magam közben és el is felejtem , hogy én tul. képpen fogyózok.

2009. jún. 16. 17:37

Na hát azért holnap megfözöm!Megeszem és meglátom!Remélem azért legalább salaktalanit egy kicsit!

Persze tudom,hogy kifogások könnyen jönnek,minden másra de hátha az egy hét zöldségelés ,át állitja az agyam is!

2009. jún. 16. 17:37
Én is próbáltam már a kápilevest, de én csak azt ettem 3-4 napig fogyó holdkor, és le is ment napi 1kg, ami a salakanyag, egyfolytában pisiltem, jol kitakarít, de utána a fele vissza is jön, amint elkezdesz enni rendesen.
13. szili84 (válaszként erre: 3. - 94c02c5bb5)
2009. jún. 16. 17:34

Nakedbike?

Te mivel fogytál?

12. b7bfd4f90e (válaszként erre: 9. - 6b959121ac)
2009. jún. 16. 17:30
Egyetértek veled...én nem szigorúan Norbizom, hanem minimálisra csökkentem a szénhidrátbevitelt (cukor, liszt..ezeket max. délelőtt - ez Norbitól ismerős ugye...igen, iránymutatónak) így könnyen követhető,de ha számokat akarunk, ha napi 100g-nál kevesebb szénhidrátot viszel be a szervezetedbe, tuti a heti egy kg. fogyás...tápanyagtábla itt a hoxán is van, így könnyű számolni - nekem bejött, már 12 kg-t fogytam így 3 hónap alatt...
11. 6b959121ac (válaszként erre: 10. - B7bfd4f90e)
2009. jún. 16. 17:27

Ez az én véleményem is.

Annyit még hozzátennék, hogy én végigcsináltam az Atkins-ot is. Lement sok, de ahogy abbahagytam minden visszajött. A húsra már rá sem tudtam nézni, annyira utáltam. A tojásról nem is beszélve.

Talán a pajzsmirigyem is ettől lett beteg. Úgyhogy óvatosan az ilyen fogyókúrákkal!

10. b7bfd4f90e (válaszként erre: 7. - KiályGabi)
2009. jún. 16. 17:23
Értem én...ugyanezek voltak az én kifogásaim is...ezenfelül...nincs időm...nincs pénzem...nincs kedvem stb...évekig...csináltam káposztalaves kúrát is...de ha pár nap múlva utálattal gondolsz már a nyulakra is, hogy hogy tudnak annyi káposztát megenni, ne csodálkozz...tapasztalatból mondom, s nem bántani akarlak...fogj bele, én itt leszek pár nap, hét múlva, s örülni fogok, ha sikerről számolsz be......oké elindítod, valamennyi lemegy...minden drasztikus diététól lemegy hirtelen, mert valamit megvonsz a szervezetedtől...jelen esetben a zsírt, és a szénhidrátot is ...de ha utána "visszaállsz", s csak krumplit meg húst eszel, vissza fog jönni...többéves küzdelem után mondom: életmódváltás... nem olyan nehéz kétfelé főzni, ha pl. te sült krumpli helyett párolt zöldséget, vagy salátát eszel feleannyi husi mellé, mint eddig, az az igazi megoldás... ha a gyerek tányérjára is odacsempészel két karika répát, esetleg megeszi...sok sikert a káposztaleves diétához...ha úgy gondolod beindít, próba szerencse....nem az a gond vele, hogy káros lenne, - bár erről is lehetne vitázni...így leginkább vizet és izmot veszítesz, a szervezeted takarékra áll, s mindenből "kipasszírozza" az utolsó kalóriát is - csak a monotonsága miatt hamar rá lehet unni...
9. 6b959121ac (válaszként erre: 7. - KiályGabi)
2009. jún. 16. 17:06

Szerintem lehet úgy főzni, hogy mindenki megtalálja a magának megfelelőt. Ha pl. Norbi-zol a húst a fiúk krumplival ehetik, te pedig salátával.

Én is ezért választottam ezt a módszert.

Nehogy félreérts nem dicsőítem Norbit. Ő csak összeszedte azt amit már régóta tudunk az egészséges táplálkozásról. Iránymutatónak jó.

A káposztalevestől amit leadsz, egy hét múlva a duplája fog visszajönni.

Barátnőm megcsinálta. Nem vált be.

8. 6b959121ac (válaszként erre: 3. - 94c02c5bb5)
2009. jún. 16. 17:02
Hogyan sikerült ennyit fogynod? Nekem "csak" havi 2 kg megy.
2009. jún. 16. 16:57

Valoban nem 1 hét alat hiztam,ennyit,de nem is gondoltam,hogy 1 hét alatt adom le.De már hónapok ota probálkozom,és még nem igazán indult meg semmitöl.Nem hiszem,hogy egy egészséges szervezet megsinylené,mert semmi káro nincs benne,ha meg em birom abba hagyom.

Szép gondolat az élet mod váltás csak nem olyan könnyü egy kis gyerekkel és egy férjel aki csak húst meg krumplit eszik.Idöm meg nincs 2 félét fözzni.

Szóval én azért megprobálom ,mert volt akinek bejött,és én csak meginditani szeretném mert az nem sikerül sehogy.

6. giorcub (válaszként erre: 1. - KiályGabi)
2009. jún. 16. 16:26

hany nap alatt ment fel a 20 kilo?

ha szamolsz egy intenziv 1kg/hetes (allando, atlagolt) fogyast akkor az 20 het (5honap). ennyi ideig fox kaposztalevesen elni?

nem akarlak lebeszelni de ha jozanul gondolkodsz belathatod hogy ez nem jo modszer. ahogy masok is irtak, eletmod valtoztatasos dieta a megoldas. minden mas a varazslas kategoria. de ne gondolj nagy dologra nem olyan veszes a dolog, inkabb csak ido es kitartas kerdese.

nezd meg a mckenna modszert, ha leszeded rola a marketing reszt (dvd meg homlokutogetes, nlp es hasonlo bugyutasagok) akkor egy egesz jo modszert kapsz ami valojaban a fentieket takarja.

2009. jún. 16. 16:11
Szia Gabi...egyetértek fadigflo-val...semmilyen drasztikus diéta nem jó...belefogsz...ha bírod két napig, akkor utána már a káposztaleves szó hallatára is rosszul leszel... ráadásul ez nagyon monoton diéta...
2009. jún. 16. 16:04
Mert az a 20 kiló nem egy hét alatt rakódott rád.Ésszel diétázni a legjobb. Vagy mondok jobbat: életmódváltás sporttal. Tuti siker.
2009. jún. 16. 16:01
Én másfél napig bírtam. Azután kipróbáltam valami mást, az már bevált és bírtam is csinálni. Az eredmény 3 hónap alatt - 17 kg.
2009. jún. 16. 15:58
Ha gyomorfekélyt akarsz, hajrá.
2009. jún. 16. 15:35

Sziasztok!

Van valaki aki elkezdené velem a káposztaleves diétát!Jó lenne valaki akivel lehetne kitárgyalni,a hatást nem hatást!És a nem hat ujjat kezdeni!

Én a szülés utáni 20 kilomtol szeretnék megszabadulni,de még nem sikerült!

Kell egy társ:)

Üdv:Gabi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook