Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposzta diéta! Ki tart Velem egy hétig holnaptól? fórum

Káposzta diéta! Ki tart Velem egy hétig holnaptól? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2010. márc. 4. 22:14

Ebben a levesben az a jó, mivel tele van töményen zöldséggel, egy az egyben eltelít, az ízével van bibi pár nap után, feltalálhatnának olyan nem hízlaló esszenciát ami mondjuk belecseppentünk és ripsz-ropsz a kedvenc kajánk ízét adja a levesnek:)Egy jó kis körmös pacal, csülkös bableves, rántott husi sült krumplival stb:)

Jóéjt fogyitársak, kitartás mindenkinek:)

2010. márc. 4. 22:02
végulis igaz, ennyi belefér sztem is! nekem a kenyér volt a mindenem, minden pék áru azért hiztam el, most már probálom visszafogni, a levesdiéta lsz a legjobb, mivel nem lehet, semmilyen formában sem :) juhuuu, már várom nagyon :D
86. 2eb1b147c8 (válaszként erre: 85. - 7ac18b9dfa)
2010. márc. 4. 21:47
Én a megszokott 2.8-assal iszom minimális cukorral, nem hiszem hogy ezen múlna:) Ahhoz képest hogy nemrég még képes voltam befalni napi szinten fél tábla csokikat, ennyi luxust "megengedek" magamnak:)
2010. márc. 4. 21:40
tejeskávérol én se tudok lemondani, már 4 éve cukornélkul iszom a kv-t, most akkor holnaptol 0,1%os tejjel igyam?
2010. márc. 4. 21:34
Nekem az első két napban akart úm. kiszakadni a hasam a káposztától, azóta nem éreztem ezt a kellemetlenséget:) Én az első héten csak reggelire ettem az előírt kajákat, ebédre-vacsorára a levest. A délutáni tejeskávémról viszont nem tudok lemondani:(
2010. márc. 4. 21:31
holnap kezdem, max almát eszem, meg narit, a banánt nem is szeretem! meg ananászt! :) zöldségből karalábé szinten verhettlen vagyok :) nem szándékszom most a kiegészitoket is ennem, majd a másodikfelétol a hétnek talán, hust em szeretnék enni, most tisztitani szeretném a szervezetemet! persze én is mindig máshogy fogom elkésziteni a levest, hol sűrűbben, hol csipősen, hol gombásan hol nem tudom, lehet variálni, bár szerintem mindig csipős lesz :)
82. agnesss0129 (válaszként erre: 81. - 7ac18b9dfa)
2010. márc. 4. 21:26

ugy tudom igen arra.de több helyről is hallottam,és szerintem van benne valami,mert nálam is puffadást szokott okozni a káposzta.

igen azt hiszem beszállok.

ha megunom,le turmixolom,ugy jobb lehet...

eszitek hozzá a "kiegészitőket"is?napi +kaját ami elő van irva arra gondoltam...

mint az elején irtam én is ide,nekem meg van az eredeti,ha van egyáltalán olyan,és én "ano"azt követtem,és le is ment egy jó néhány kiló!

csak hát a fejembe szállt a dícsőség,és vissza is csusztak gyorsabban mint ahogy lement.

szóval tényleg lehet vele szépen fogyni!"cappy"is élő példa rá!!!

2010. márc. 4. 21:13

beszállsz akkor Te is?



görcsoldó, meg általában minden ami káposztás abba teszek, bár nem szeretem, max az oroltet!k betus a zöldségre vonatkozik nem?

80. agnesss0129 (válaszként erre: 49. - Ilike46)
2010. márc. 4. 21:01

nekem ez a krém leves szerű nagyon tetszik,ki is próbálom,hátha igy jobban menne...

köszi az ötletet!

79. agnesss0129 (válaszként erre: 71. - 7ac18b9dfa)
2010. márc. 4. 20:58
minden "k"betüs puffaszt állítólag...
78. agnesss0129 (válaszként erre: 61. - 2eb1b147c8)
2010. márc. 4. 20:57

szia!

gratulálok neked,tényleg szépen haladsz!

azt hiszem jövő héten megpróbálom még is,kedvet kaptam tőled...

2010. márc. 4. 19:22

most készul az enyém, tettem bele örölt köménymagot, meg chili-t, sajnos a cayenne borsot nem találtam meg! :( pedig az lenne az igazi!


fél óra és készen van, remélem finom lesz!

2010. márc. 4. 18:59

Nem tömény a leves... Ha pl. szereted a gombakrémlevest, kb olyan az állaga.

De ezt mindenki a maga ízlésére készíti.

A puffadás lehet mástól is. Iszol eleget?


Az a lényeg, úgy edd, ahogy Neked jól esik.


Milyen érdekes, hogy ahány káposzta leves kúra, annyi féle.

Egy a lényeg, legyen hatása.

Szerintem ne szedj bogyót mellé, mert pl. engem a kapszulás termékek felfújnak.

Lányok holnap majd leírok egy étrendet, amivel szerintem ezt a tisztító hetet lehet folytatni.

Sok sikert, türelmet, és olvadjanak azok a kilók!

pusz és szép estét!

2010. márc. 4. 18:25
lehet, hogy abba kéne hagynod, lehet, hogy nem birja a szervezeted
74. baba1977 (válaszként erre: 73. - 7ac18b9dfa)
2010. márc. 4. 18:14
kb egy hete
2010. márc. 4. 18:09
pedig a káposzta az nálam ott hat! lehet, hogy nem kéne szedned a bioclat, miota szeded?
72. baba1977 (válaszként erre: 71. - 7ac18b9dfa)
2010. márc. 4. 18:08

nemmost kezdödött:S

hétfö ota..gyomiszájnál érzem,de semmi oylat nem ettem ami vmit okozna:S

2010. márc. 4. 17:59
káposzta az felpuffaszt! én ha csak nyersen eszem már attol kivagyok és ugy érzem mnintha tele lennék!tomény lehet igy turmixolva!
70. baba1977 (válaszként erre: 69. - 7ac18b9dfa)
2010. márc. 4. 17:53

mostkezdtem el..

de vmi nem stimm nálam...szedem mellette a bio cla.t,és olyan mintha gyomim tele lenne,eszek két kanállal és tele vaok:S

2010. márc. 4. 17:30
aha, lehet, hogy ugy is ki fogom probálni! mennyit iszol, eszel belőle naponta?
68. baba1977 (válaszként erre: 65. - 7ac18b9dfa)
2010. márc. 4. 17:27
én leturmixoltam a levest,sokkal jobb igy.nem uszkál nekem benne a kápi..
2010. márc. 4. 17:01
nasi helyett én korpovitot eszem! nekem már az a drogom ha valami kenyérfélét kivánnék:D
66. 2eb1b147c8 (válaszként erre: 62. - Ilike46)
2010. márc. 4. 16:58

Ilike, ezt találtam a net-en:

"A káposzta leves diéta egy hétig optimális. Fanatikusak két hétig is tarthatják, de annál tovább semmiképp, mert igen könnyen alakulhat ki hiánybetegség. A káposzta leves diéta elég egyoldalú táplálkozást jelent, így szervezetünk nem jut hozzá minden szükséges tápanyaghoz. Rövid időn keresztül ez nem okoz problémát, ám hosszú ideig nem vonhatjuk meg szervezetünktől azokat az élelmiszereket, melyekre feltétlenül szüksége van."

Szerintem ne csináld 6 hétig folyamatosan!

Tervem szerint az egy hét pihiidőszakban az lesz, délelőtt csak gyümölcs, ebédre menüt hozok, persze köret helyett valamilyen salátával, savanyúsággal, vacsorára pedig csak fehérje, a kenyeret-tésztát-krumplit-nasit igyekszem elkerülni:)

2010. márc. 4. 16:11
ma készitem el! eddig nyersen meg párolva ettem, de holnaptol nincs bocsánat :) lehet, hogy megmakacsolom magam és tovább csinálom mint egy hét! tart valki velem akár tovább is?
2010. márc. 4. 14:32

Sziasztok! ritkán tudok lenni sajnos, mert még nincs kész a laptopom! :(

4. napnál tartunk csajszik! ma mértem a cm-ek, mennek lefelé, ami nagyon nagy orommel tolt el :D

nálatok mi a helyzet? kg-ok? kinek mi volt az induloja? én hétfon voltam 89,9kg, minden vasárnap mérjunk sztem csajszik!


én sem éhezem, nagyon szeretem, mondjuk nagyon fel tud fujni!

63. ilike46 (válaszként erre: 57. - Kikukk)
2010. márc. 4. 11:12

Szia!


Nekem egyébként a krémlevesek nagyon bejönnek, talán azért is próbálom ezt is így fogyasztani, nem azért mert "nincs fogam".

A reggeli almám mellé ettem ma is 2 db korpovit kekszet. Ebédig elvagyok.

Sok sikert. Hajrá Lányok!

62. ilike46 (válaszként erre: 61. - 2eb1b147c8)
2010. márc. 4. 11:05

Szia!


Gratulálok, szép eredmény!!!


A korai ébredésem oka, hogy hamar elaludtam este és valószínű "gyorsan aludtam" /hihi/.

Most jöttem meg az úszásból, szaunázásból.

Tegnap az orvost megkérdeztem, hogy mennyi ideig csinálhatom ezt a diétát, és azt mondta 6 hét.

Nagyon dicséretesnek tartja, hogy belefogtam.

Egyébként mióta ezt csinálom megszűnt a gyomorégésem.

Az utóbbi időben ilyen gondjaim is voltak. Már ezért megérte!


És most mit csinálsz? Csak visszafogottan étkezel?

2010. márc. 4. 08:17

Sziasztok:) Húúú, Ilike, de korán ébredtél:)

Nem mondom hogy nem fordul ki a számból a leves, de mára még van egy adag ebédre, és pihit tartok egy hétig! Persze visszafogottan:D

3.6 kiló ment le eddig a kb. másfél hét alatt:)

2010. márc. 4. 03:24

Túl vagyok a harmadik napon.

Simán megy minden, nem éhezem.

Mérlegre elvből nem állok, tehá napi szinten nem akarom mérni magam, majd egy hét eltelik akkor.

Ugyanis általában két hét eltelte után szokott a fogyásom beindulni.

Ti, hogy bírjátok?

59. klejic (válaszként erre: 55. - Kikukk)
2010. márc. 2. 19:58
Helló!Tulajdonképpen levesnek kell megfőzni,mert ha sűrű akkor az már szosz.És ezt nem úgy kell fogyasztani mint az ebédet,hanem ha éhes vagy akkor szegyél és egyél.Turmikszolni akkor ha nincs fogad.Fő a kitartás hajrá:))))
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook