Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolatotokban ki veszi az óvszert? fórum

Kapcsolatotokban ki veszi az óvszert? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
69. Kilimcs (válaszként erre: 62. - Amanda58)
2014. júl. 25. 14:14

és ennyire jó pali testileg vagy ilyen jól "ellát" hogy mégis vele vagy? :O


szerintem fizess egy selyemfiúnak, az legalább kedves ;) na jó ez vicc volt, de tényleg mi lehet az a fantasztikus jótulajdonság ami ezeket ellensúlyozza amiket írsz?

68. Krisztinke (válaszként erre: 62. - Amanda58)
2014. júl. 25. 14:12

Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy hajra-hajra...


Egyebkent tenyleg kihasznal. Csunyan. Nalunk ez olyan szinten nem volt kerdes, hogy a pasi kulon kerte, hogy NE szedjek fogamzasgatlot, mert az milyen artalmas (mondjuk akkor mar egy eve nem szedtem, es elotte is csak endokrinologiai okokbol).


A gumi kerdese meg annyira nem volt kerdes, hogy amig hasznaltuk, passz hogy ki fizette. Szerintem o.

67. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Amanda58)
2014. júl. 25. 14:06

Biztos nem akar így járni:


[link]

66. Gracielita (válaszként erre: 55. - Amanda58)
2014. júl. 25. 14:05
Figyelj. Ha ez ugyanaz a pali, akire órákat vársz, és nem megy haza, neharagudj, de elég felejtős ügy. Legyen már egy kis női büszkeséged! Az előző barátod is vert... hát ne haragudj, de ezen lesokkoltam. Ez is egy bunkó, de komolyan, elvárja, hogy te vedd a gumit, órákra eltűnik, kb ezek szerint le se szar, miért ragaszkodsz egy ilyen emberhez, amikor lehet egy normális, szerető, kedves barátod is, akiben megbízhatnál? Ne cövekelj le ilyen emberek mellett, vagy legalább próbáld erőteljesne hangsúlyozni a véleményedet, és ne hagyd magad semmiképpen! Éna helyedben mikor arra kerülne sor, és kérné a gumit megmondanám hogy "ja nincs, te nem vettél? Hát akkor majd legközelebb." Nehogy már te vedd az óvszert mikor fizetésed sincsen... Majd csak észre veszi magát ha meg nem, tudod hol a kijárat. Az én barátom se egy angyal, sok problémám volt vele, írtam is róla ki dolgokat, de egyszer besokkaltam és jól kiosztottam, megmondtam hogy vagy változtat vagy elfelejthet örökre és azóta minden rendben. Állj ki magadért, mert más nem teszi meg helyetted!
65. amanda58 (válaszként erre: 60. - Milup2)
2014. júl. 25. 14:02

Nem hinném, hogy a barátomat szépen nevelték volna. Engem mindig arra tanítottak a szüleim, hogy osztozzak mindenen, és ha valamit kapok, akkor abból megkínálom a tesóimat, szüleimet stb. Meg persze a szüleim is mindig így vesznek mindent, ahogy a fiad. Nekem is külön vesznek, testvéreimnek, és maguknak is. Ezt a példát láttam, de a barátomnak, meg mindent csak Neki elv.

Aranyos fiad lehet. :)

64. 3d787b167a (válaszként erre: 62. - Amanda58)
2014. júl. 25. 14:01

Pfff!


Nem is olvasom tovább....


Ha van eszed, lapárta teszed ezt a bunkót!

Ez csak használ téged. :/

63. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Amanda58)
2014. júl. 25. 14:00
Banyek, es nem rugtad meg ki?
62. amanda58 (válaszként erre: 58. - Manó2000)
2014. júl. 25. 13:59

Szerintem nem szeret engem,csak én szeretem.

A másik, hogy megveszem az óvszert, és amikor szeretkezünk, mindig elmondja, hogy milyen szar a gumi, és biztos szarból van stb és a másik fajtát kell venni, csak az meg drágább is. Úgy az a fajta a gumi, csak más szín, típus. Megköszönni meg eddig sose köszönte meg hogy vettem. Csak panaszkodott.

61. 9d7dfcb81b (válaszként erre: 48. - Dinkaanyu)
2014. júl. 25. 13:59

Ne haragudj, de azért annyira vén még nem vagyok :D :P

Úgy nagyon konkrétan 7 éve ismertem meg a férjemet... :)

60. Milup2 (válaszként erre: 48. - Dinkaanyu)
2014. júl. 25. 13:55

Nagyon gáz...

Azért az én időmben is úgy volt, hogy minimum volt az, hogy a fiú veszi a disco-ba a belépőt, aztán meghív vmi italra, mozira, melegszenyóra, vagy mittoménmire..


Ez, hogy a lány fizesse a felét a randin..:P, azért megnézném, milyenek a szülei ennek a fiatalembernek..

Nekem a fiam már most a boltban 4 csokit rak a kosárba, 1 anyának, 1 apának, 1 magának, 1 pedig a szomszéd kislánynak...:D

Nem hinném, hogy majd nagyobb korában úgy randevúzik, hogy a lány fizesse a felét (bár az tény, hogy a pénztárcánk jobban járna;D)...Azért legyen benne tartás, férfiasság, de ne hagyja viszont magát kihasználni, azért vegye észre, hogy a csajnak tetszik, vagy csak ki akarja használni...

59. Kilimcs (válaszként erre: 55. - Amanda58)
2014. júl. 25. 13:53

hát lehet hogy sokáig nem is kell majd akkor agyalnod a kérdésen.. mert ez játszma,, először felezésa, aztán fizesd te, aztán gyógyszer gyógyszer.. vagy beadod a derekad, vagy nem aztán majd lesz más aki szed.


nemhiszem hogy szerelem esetén akkora nagy vas ist das lenne, hogy gumi kell, nem zsed a nő bogyót, hogy erre mrogni kell.

58. manó2000 (válaszként erre: 55. - Amanda58)
2014. júl. 25. 13:52
Szerinted szeret téged egy olyan srác, aki ilyen önző és nem fogadja el, hogy nem akarsz kárt tenni magadban csak azért hogy neki olcsóbb legyen?
57. Kilimcs (válaszként erre: 53. - Kilimcs)
2014. júl. 25. 13:51

különben is, milyen hülye faszari pasi az, aki a nőre bizza a gumivásárlást?? jópár pasit így paliznak be (magadra ne vedd topikindító!!)


meg tényleg faszariság. még a felezés csak csak, de3 a nővel fizettetni full? és akkor nagylelkűen töbször akarni? jóhogy nem kér pénz a szexért a fickó... kapcsolatban...

56. amanda58 (válaszként erre: 54. - Manó2000)
2014. júl. 25. 13:51
De van
55. amanda58 (válaszként erre: 51. - Gracielita)
2014. júl. 25. 13:50
Én is említettem már a barátomnak, hogy nem szeretnék pont ezért gyógyszert szedni,amiért Te sem. De csak hmm, volt a válasz, és láttam, hogy nem tetszik Neki, és egyszer mondta is nekem, hogy szedjek gyógyszert, mert az sokkal jobb, és ahogy láttam, mert valamelyik nap a gyógyszer került szóba, elmondtam, hogy nem fogok soha szedni, és megint csak hmm,és aha volt a válasza, és bunkó volt utána, és még most se tetszik ez neki.
54. manó2000 (válaszként erre: 50. - Amanda58)
2014. júl. 25. 13:50
Eszed ágában sincs kitenni a szűrét?
53. Kilimcs (válaszként erre: 48. - Dinkaanyu)
2014. júl. 25. 13:49

ez nem mai világ nem mai világ.. ami írsz, azt már 20 éve is mondták egy csomóan..


egyszerűen társadalmi helyzet, nagyvonalúság, és neveltetés kérdése. de főleg az utsó kettőé.

52. Milup2 (válaszként erre: 40. - Amanda58)
2014. júl. 25. 13:48

Jól látod...

Kihasznál..

Lépjél, de komolyan..Élősködik rajtad, a pénzeden, a testeden..Olyan párt találj magadnak, aki viszont szeret téged, s támogat, aki figyel rád, aki mellett NŐ lehetsz, akivel el tudod képzelni a jövődet...

2014. júl. 25. 13:44
Szerencsére az én párom mindig szó nélkül megveszi az óvszert, soha nem is tett rá célzást, hogy drága lenne vagy valami. Én a kapcsolat elején leszögeztem hogy nem vagyok hajlandó olyan gyógyszert szedni ami beleszól a hormonháztartásomba, tehát ha velem akar lenni, akkor védekezik. Megértette :)
50. amanda58 (válaszként erre: 47. - 9d7dfcb81b)
2014. júl. 25. 13:41

Igen, kis összeget mint említettem én is kapok a szüleimtől, de a saját dolgaimat, abból kell vennem, ha éppen megszeretném venni.

Élvezeti cikkekre gondolok.

1 hónapba 5000Ft nekem elég sok, mert nagyrészt a szüleimtől kapott pénz, csak arra megy el. De szerintem megbeszélem ezt a barátommal, hátha változtathatunk rajta.

49. amanda58 (válaszként erre: 41. - 3d787b167a)
2014. júl. 25. 13:38
Igen.. Ő a barátom..
48. Dinkaanyu (válaszként erre: 47. - 9d7dfcb81b)
2014. júl. 25. 13:37

Mai világban már ez nem így megy.Még a discoba se hívják meg semmire se a lányokat,és bunkó a lány ha nem fizeti a saját részét egy randin:)

Anno nálam is hasonló volt a helyzet lánykoromban,mint nálatok.

2014. júl. 25. 13:32
Őszintén megmondva ez tényleg elég gáz, már ne haragudj. És természetesen a párod részéről. Én amikor megismerkedtem(ma már)a férjemmel, szintén tanultam. Kaptam a szüleimtől pénzt, mert távol laktam tőlük, de ettől függetlenül az első perctől kezdve Ő fizette az óvszert. Volt, hogy én vettem meg, de ide akarta adni a pénzt rá. Illetve szedtem fogamzásgátlót is, amit szintén Ő fizetett, és azt, hogy eljártam magán nődokihoz, azt is Ő fizette. Nem azért, mert én kértem, hanem volt annyira udvarias, és volt annyi esze, hogy ez kettőnkért van, illetve tudta, hogy tanulóként a szüleimtől kapott pénzből nehezen tudnám még ezeket is kifizetni. Épp hogy csak kajára meg rezsire elég volt, amit tudtak adni.
2014. júl. 25. 13:32
Nálunk az van, hogy az óvszert mindig a párom veszi. Kb 1 évig gyógyszert is szedtem, azt meg akkor én fizettem teljes egészében.
45. manó2000 (válaszként erre: 40. - Amanda58)
2014. júl. 25. 13:29
De miért hagyod magad? Ilyennel szóba se kéne állni.
2014. júl. 25. 13:27
vegye a férfi..
2014. júl. 25. 13:27
egyikünk sem, másképp védekezünk
42. 82d45dcd14 (válaszként erre: 40. - Amanda58)
2014. júl. 25. 13:26

Szóval,született skót a lelkem!

Ez tényleg gáz!

41. 3d787b167a (válaszként erre: 39. - Amanda58)
2014. júl. 25. 13:26

Ez egy bunkó!


És neked ez a barátod!??? :S

40. amanda58 (válaszként erre: 38. - Milup2)
2014. júl. 25. 13:25
Inkább csak sajnálja erre a pénzt. Mivel ami Neki kell azt megveszi, de elvárta volna, hogy fülhallgatót, és a telefonjához új töltőt is én vegyek, mert említette, de ezt nem fogom Neki megtenni. Dohányzásnál is az én cigimet szívja el, de nem sajnálom tőle, így ez nem baj..mivel én csak vele cigizek, így azért sokáig kitart. Nem szoktam rá...de ez hosszú történet, és most nem is lényeg .Több dologban látom, mostanában, hogy kihasznál.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook