Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolat alakulása fórum

Kapcsolat alakulása (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
37. 55416fb8e2 (válaszként erre: 36. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 11. 12:20
arra meg lesz idotok, hogy a szexben osszecsiszolodjatok, te is jelezheted neki, hogyan, mit szeretsz :) bar szerintem az iszonyu keves egy jo kapcsolathoz, de meg a randizgatashoz is, hogy kulsore tetszik. az nehany randi utan mar nem annyira serkento, ha mas teren nincs osszhang, nincs lelkesedes
36. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 35. - 55416fb8e2)
2013. aug. 11. 12:13
Tetszik a srác, az esetem külsőleg. Az tényleg tetszik, hogy lelkesebb, mint az exem volt. Ami probléma, hogy a szexben az exem fantasztikus volt, nekem miindig a legjobb volt vele, egyetlen egyszer sem hagyott úgy, hogy nekem ne legyen jó. Ő viszont most igen, először úgy nézett ki, törekszik arra, hogy nekem is jó legyen, de elég könnyen abbahagyta, feladta ezt a törekvést.
35. 55416fb8e2 (válaszként erre: 34. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 11. 12:08
nem ugy tunik, mintha neked annyira tetszene ez a srac, vagy jol erezned magad vele, inkabb csak az tetszik neked, hogy jobban teper, mint az exed. az elso szex nem biztos, hogy mervado, sok ferfi ilyenkor nem bir magaval annyira, bar ha nem figyelt oda, hogy neked is jo legyen, az nem biztato. de nem ugy irsz a sracrol, mintha barmi jo lenne vele amugy sem. a lelkesedeshez nem kell olyan sok ido, legfeljebb a bizalomhoz
2013. aug. 11. 12:00

Itt vagyok. Találkoztunk többször, beszéltünk telefonon szinte minden nap. Ő nagyon lelkes, én még annyira nem, nekem ehhez nagyon sok idő kell. Egy hét múlva be akar mutatni otthon. (érdekes, az exem másfél évig nem mutatott be.)


Megtörtént az első szex is, viszont... és itt jön a necces pont, nekem nem volt jó. Nem elég kitartó és az exemmel meg nagyon jó volt, elkezdtem hozzá hasonlítgatni gondolatban. Ez a nagy probléma.


Meg az, hogy nem tudom, így ebből mit lehet kihozni.

33. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 31. - Ittmost)
2013. aug. 9. 08:47
Köszi :) eddig alakul, keresett elég sokszor, így most sokkal többet leszek Vele. Hív telefonon szinte minden nap, és vár haza :)már aznap látni akar, amikor hazajövök.
32. ittmost (válaszként erre: 29. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 5. 13:38
remélem,jól alakult
31. ittmost (válaszként erre: 21. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 5. 13:38
Ezért érdemes az elején mindenképp sokat találkozni,hogy ne alakuljon ki a hiányérzet,hanem a minél több élmény,meg infó róla kitöltse a gondolataidat,és abból tudj mérlegelni,hogy jó lesz-e ő neked.És így a valóságra építesz,nem vágyakra,meg hiányérzetre,és illúziókra.
2013. aug. 4. 15:56
Sok sikert!:)
29. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 23. - 3da8f53e4a)
2013. aug. 4. 11:43
Köszönöm :)ma találkozunk délután. Ő keresett. Ha elkezd alakulni köztünk a távolság ellenére kapcsolat és ezt bevállalja, akkor nagyon becsülni fogom ezért, az biztos. Igyekszem nem gondolni az előzőkre, az arcra esésekre, tudatosan törekszem rá, hogy ne vetítsek bele olyat, ami nincs benne.
28. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 24. - F758a7200f)
2013. aug. 4. 11:40
Nem hibáztatok mást, nem hibáztatom őt más hülyesége miatt, csak van bennem egy kis félelem, persze, tudom, hogy ettől nem gubózhatok be és nem is akarok, ezen túl kell tenni magam. Amúgy hívott és találkozunk :)
27. f49b154b31 (válaszként erre: 1. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 3. 18:19
Később is belefér.
26. 40f1eafcfc (válaszként erre: 21. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 3. 17:58
Szerintem az eleje annyira sérülékeny tud lenni.Fontos hogy a másik tényleg érezze kíváncsi vagy rá, érdekel mi van vele, és vágysz a társaságára.ami időt tudsz rá szánni,azt ad meg neki.Az meg hogy valaki lelép arra soha semmi garancia nincsen,nem ezen fog múlni.
25. 55416fb8e2 (válaszként erre: 20. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 3. 17:52
nem kell tulvarialni :) ha a srac ott lakik, ahol a csaladod, es te leutazol egy hetvegere, akkor termeszetes tole, hogy latni akar es furcsan veszi ki magat, ha te csaladi programra hivatkozva nem akarsz talalkozni. joggal hihetne, hogy megsem jott be neked es le akarod razni. nem gondolnam, hogy o arra szamit, ket nap ket ejjel egyutt leszel vele :) ne taktikazd tul, talalkozzatok hetvegen, aztan ugyis meglatjatok, hogyan alakulnak a dolgok :)
24. f758a7200f (válaszként erre: 21. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 3. 16:06

Eddig oke, de gondolod, hogy ha keslelteted az 5 talit es kesobb derul ki, hogy szinten olyan pasival van dolgod, akkor megmenekulsz attol az erzestol, vagyis attol, hogy ateld?


Mert elobb vagy utobb, ha meg kell tortennie, igy lesz. Azt gondolom 1 eselyt mindenki megerdemel, legalabbis nem hibaztathatsz elore valakit egy masik ember bunkosaga miatt, es nem tudom, te hogy vagy vele, de en a szemelyes kontaktbol sokkal tobbet meg tudok valakirol allapitani mint a szovegerol. De ez ra is vonatkozik. Tobbet tud megallapitani rolad:)

2013. aug. 3. 15:35

Új lappal indultál és most erre gondolj, ne az előző pasi(k)ra. Legfontosabb, hogy megismerjétek egymást minden téren.

...és ehhez rengetek idő és energia kell. Azt gondolom, ezek a legszebb időszakok (a mi kapcsolatunk most múlt 5 hónapos = 210 km a távolság)megismerni és várni a másikat.

Ha közbejön valami családi program csúsztatni lehet a randikat, de finoman közölni vele a miértet.


- lehet ő is járt már úgy, mint te. Nem miden pasi szereti a távkapcsolatot, nagyon sokan bele sem mennek vagy megunják egy idő után.


Ez csak rajtatok múlik és megbeszélés tárgya. (én sem voltam rögtön szerelmes belé, inkább ő volt oda értem .... ami nagyon jól esett )


Nem fog rámenősnek tartani, ha jelzed neki, hogy melyik időpont felelne meg akár még ma is...

22. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 14. - Ittmost)
2013. aug. 3. 14:14
Lehet, hogy azt gondolja, nem szülinapozunk, hanem pasi van a dologban...uhhh.
21. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 17. - F758a7200f)
2013. aug. 3. 14:12

Igen, nagyon félek. Ez a probléma. Tavaly pl találkoztam 5 ször egy illetővel, keresett naponta, úgy gondoltam, 5 találka az már azért jelent valamit, és hirtelen lelépett.


Ettől félek. Belefeccelek időt, ráadásul tetszik is,nálam a nagy szerelem így alakul ki, tetszik valaki, de az elején még nem lángolok, viszont valami megfog benne nagyon, majd ahogy telik az idő, egyre jobban hiányzik stb. És ettől is félek. Ettől, hogy beleszeretek és lelép, vagy rájön, hogy mégsem tudja ezt a távkapcsolatot bevállalni.


Gondolkoztam, ha már így alakult, mit tehetnék és arra jutottam, ha nem keres, írnék neki jövő héten, kezdeményezve egy hétvégi találkát. Szerintetek? Nem akarok nyomulni sem, viszont valahogy a tudtára kellene adni, hogy fontos nekem.

20. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 13. - 55416fb8e2)
2013. aug. 3. 14:08
Igen, ezen gondolkoztam, lehet, hogy hiba volt így alakítani, viszont mondtam neki, hogy holnap ráérek, és nem halasztottam egy héttel a dolgot. Vasárnap délutánig itthon vagyok, így úgy gondoltam, az úgy jó lenne, hogy péntek este meg vasárnap szinte egész nap. Így végül is kifejezésre juttattam, hogy szeretném látni hamarosan...vagy ez így nem állja meg a helyét? Sántít egy kicsit?
19. 55416fb8e2 (válaszként erre: 18. - Ina87)
2013. aug. 3. 12:37
szerintem egy komoly kapcsolatban is pozitiv, ha a pasi kifejezi nemtetszeset, ha nem lathatja a not, plane az elejen :) de lehet, hogy csak en gondolom igy
18. ina87 (válaszként erre: 1. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 3. 12:31
Belefér,még nagyon az elején vagytok,tehát ez majd kialakul idővel,azért már nemjó ha az elején már kifejezi a nemtetszést akk még milesz a késöbbiekben ha komolyra fordul a kapcsolatotok.
17. f758a7200f (válaszként erre: 12. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 3. 11:49

Sztem addig kellene minel tobbet egyutt lenni amig megvan a kezdeti lelkesedes, ugy ertem, nalad nincs lila kod, de lehet, hogy mire kialakul, addigra nala meg pont elmulik es banni fogod, hogy az elejen nem voltatok egyutt sulve fove.


De ha nem jon belulrol a kesztetes, hogy most allandoan egyutt legyetek, akkor vagy nem tetszik igazan, vagy ha megis nagyon tetszik, ahogy mondod, akkor korabbi kapcsolataidbol hozott serelmeid gatolnak abban, hogy kield magad vele. Ezen gondolkozz el, mennyire csinalsz te az egeszbol bizalmi kerdest? Felsz valamitol?

16. 121ed3f48d (válaszként erre: 14. - Ittmost)
2013. aug. 3. 11:19
Igaz.
15. ittmost (válaszként erre: 12. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 3. 09:57
Nem azért kell vele lenni minél többet,mert már kifejlődött benned a ragaszkodás,és már hiányzik,ha nem vagy vele,hanem azért,hogy megismerd.
2013. aug. 3. 09:55

Beleférni belefér,de szerintem pont az elején kell mindenképp sokat találkozni,hogy megismerd a valódi énjét,és ne egy olyan valakibe szerelmesedj bele,akinek főleg csak a szép szavait ismered,telefonban,vagy írásban.És építs magadnak egy légvárat belőle.


Én egyébként nem várnék egy olyan valakire,aki az elején nem akar velem lenni minél többet,mert azt gondolnám,hogy ez később sem fog javulni,ha most sincs rám ideje-kedve,vagy azt,hogy van neki más is,akivel a többi idejét tölti,akire a többi energiát szánja.Vagy azt,hogy van valami titkolnivalója(mondjuk egy másik kapcsolat),amit minél tovább titkolni igyekszik előttem,és jól magába akar bolondítani,hogy utána majd elfogadjam,ha hülye helyzet elé állít.

13. 55416fb8e2 (válaszként erre: 12. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 3. 08:47
nem ertelek. tetszik a srac, eltelt egy het, latni szeretne, te pedig tulzasnak erzed. a csaladi program melle belefer egy randi is, nem? :) a tavolsag miatt ertheto, ha nem tudtok egy-egy orara osszefutni. ha vele akarsz lenni, legyel. ha megsem erezned jol magad vele, barmikor veget vethetsz a randinak :)
12. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 11. - 55416fb8e2)
2013. aug. 3. 08:41

Nem havonta... nyilván hetente találkoznánk, és egyre többet, csak azt tartanám túlzásnak, hogy már egy - két randi után az egész hétvégét együtt töltjük. Egyébként amikor kérdezte, mikor találkozunk, mondtam, jó lenne még ezen a hétvégén egyszer... nyilván a következő már hosszabb lenne. Nálam a ragaszkodás fokozatosan alakul ki, meg a szerelem is, és igen, kell ez a másik nézőpont is, van aki már a kezdetektől többet szeretne a másikkal lenni.


Amúgy nagyon tetszik nekem, és van esély arra, hogy ebből nagy szerelem lesz, mert a vonzalom adott hozzá.

2013. aug. 3. 08:35

mekkora hulyeseg. teljesen termeszetes, hogy egy kapcsolat elejen ket ember szinte az osszes szabadidejet egyutt akarja tolteni. foleg ilyen esetben, mikor a tavolsag miatt ez az ido amugy is keves lehet. ha te nem akarsz vele lenni, ne eroltesd, akkor annyira megsem tetszik neked. de ha meg ezt a ritkas idot is lemondod, taktikazol, a srac majd talal valaki mast, hiszen ugy erezheti, neked annyira nem tetszik, nem akarsz vele lenni, minek probalkozzon


hogy akarod megismerni jobban? havonta, kethavonta egy randival?

10. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 9. - Moonlight13)
2013. aug. 3. 08:32

Igen, az lehet, bár azt gondolom, ha két ember nagyon ragaszkodik egymáshoz, a távolság nem lehet akadály. Előbb - utóbb össze lehet költözni.


Ha neki ez akadály... nekem nem lenne az, minden hétvégét együtt tudnánk tölteni.


Szerintem ha neki ez akadály, akkor nem igazán engem szeretne maga mellé.

9. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 3. 08:27
Szerintem az lesz itt a gond, hogy nagyon messze vagytok egymástól! :(
8. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 5. - Lunafénye)
2013. aug. 3. 07:34
Igen, meg kell ismernem jobban, ha nagyon birtoklós fajta lenne, az tényleg nem lenne jó. Most még itt tartok, egyszerűen megjelent az életemben, szimpatikus és vonzódom hozzá, de a szerelemhez nálam idő kell, szóval még nincs az a lila köd szerencsére...amúgy sem akartam elkapkodni semmit.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook