Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolat alakulása fórum

Kapcsolat alakulása (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
97. 55416fb8e2 (válaszként erre: 94. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 19. 15:12
biztos sok no van, akit az ilyesmi egyaltalan nem zavar :) legalabb megvan a magyarazat arra, miert akart ilyen hamar bemutatni a csaladjanak
96. gribedli*** (válaszként erre: 91. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 19. 15:08

Én a külsőre szoktam megjegyzést tenni, de csak elvárok egy alap törődést és kész. Nem mondtam soha, hogy valami olyannak szeretném a férjem, amit már a kezdő csomagban sem találtam. De köszi szépen, azért illik a minőséget hosszú távra is garantálni, ezért a pocak miatt be-beszólok neki. Ha lett volna az elején is, semmi gond, kussolnom kéne. De ha amikor megismertem, nem ilyen volt, megjegyezhetem neki, hogy kapja össze magát. És ilyenkor összekapja


Persze ezt csak azután, hogy én is azt adom, amit az elején, szóval legyen mindig egy "mire föl?"

95. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 92. - Gribedli***)
2013. aug. 19. 15:07
Hány éves volt a párod?
94. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 90. - 55416fb8e2)
2013. aug. 19. 15:06

Nekem anno az egyik exem élt az anyjával, vidéken. Náluk töltöttem néhány hétvégét és volt, hogy kicsit vitakoztunk. Erre berontott az anyja, és rám kiabált, hogy a fiacskájának van igaza :D


Nekem is olyan 15 éves korom - feeling lenne, ha reggel kitotyogok egy kis akármiben és anyuci melegíti köntösben a kávécskát a fiacskájának. Persze, az nagyon jó, ha valaki törődik a szüleivel, na de ott aludni 40 évesen... az anyja nem beteg, hogy ezt kötelező lenne neki.

93. 55416fb8e2 (válaszként erre: 92. - Gribedli***)
2013. aug. 19. 15:05

mindenki mast toleral, nekem egy szulokkel elo felnott ferfi nem palya :)

miert rokonyodott meg mindenki, hogy ossze akar veled koltozni?

92. gribedli*** (válaszként erre: 90. - 55416fb8e2)
2013. aug. 19. 15:02

Az enyém igen. Ő egész addig a szülői házban élt míg meg nem ismert engem. A barátnői, a tartós kapcsolatok is mind ott zajlottak, értsd, ott aludtak nála mindig.


Amikor engem megismert, akkor nekem volt már külön lakásom, külön életem, szóval nem mondhatta azt, hogy költözzem oda a szüleihez, mert ne hari már, van egy saját szabad életem, nem fogom magam összezárni senkivel. Ezt nem mondtam neki soha, de gondolom, leesett neki magától is, mindegy, az adott pillanatban megkérdezte, hogy összecuccolok-e vele, de addigra már otthon bejelentette(sokkot is kaptak, hogy "pici fiuk" elhagyja a szülői fészket), a lakást kibérelte, berendezte, az anyja mindent elrendezett ott és tőlem megkérdezte, hogy odaköltözöm-e hozzá és kész:)


Szóval nem kellett semmilyen önállóságra bíztatni, egyszerűen benne volt a levegőben. Ő választotta ezt, és bár a környezete megrökönyödött, sosem fogják elhinni, hogy nekem gőzöm nem volt, hogy ő rendezkedik, most már tojok is rá, gondoljanak amire akarnak, a végeredmény a fontos. Nem kellett őt rábeszélnem semmire, csinálta magától, mert számított neki

91. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 89. - Gribedli***)
2013. aug. 19. 15:00

Igen, ez nagyon - nagyon kell, ez az érzés, hogy neki csak és kizárólag én vagyok a leg... próbálta ezt így beállítani, jöttek kedves sms - ek, csak ezt az egészet romba döntötte bennem ez a más típusú nőről való gyakorlatilag áradozás. És ezt részletezni...


Még jó, hogy minden ember más külsőleg, ezért sincs általános értelemben vett szépség, mert mindenkinek más az, ami nagyon tetszik. Én is azt az embert kerestem, és először Ő ilyennek tánt, ezért is döbbentett le ezzel a kamaszos idióta kirohanással. Az meg nagyon önbizalomromboló lenne, ha folyamatosan arra késztetne a hülye megjegyzéseivel, hogy gondolatban összehasonlítgassam másokkal, és őket az ő hülyesége miatt jobbnak gondoljam. Nincs jobb és nincs rosszabb...


Persze, veszekedések is kellenek, de amit nem érinthet soha, a másik külső jegyei, azokra való negatív megjegyzések, és már az is az, ha egy azzal ellentéteset dícsérget és közli, mennyire gerjed rá, mert ez volt a lényeg.


Megette a fene az egészet. :) Egyébként írt, de nem válaszolok.

90. 55416fb8e2 (válaszként erre: 88. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 19. 14:45
az jo, ha egy ferfi szereti, tiszteli az anyjat es torodik vele, de ez nekem mar nagyon meredek. nem tudok realis velemenyt mondani, mert sosem volt olyan pasim, aki az anyjaval elt :) csak tinikent :) egyszer regen ismerkedtem egy sraccal, aki 29 eves volt es meg a szuleivel elt, nekem mar az elvette a kedvemet. ha valaki 40 evesen sem tud onallo, fuggetlen eletet elni, sot meg a baratnoit is hazaviszi az anyukajahoz, az megdobbento. meg a tizenevesek sem otthon akarnak randizgatni es mas egyebet, ha meg tudjak oldani :)
89. gribedli*** (válaszként erre: 84. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 19. 14:45

Ami azt illeti, bármilyen csinos nőt meg lehet

unni, bármilyen típust, mindig jöhet egy szebb, egy jobb, egy okosabb, vagy aki mindez egyszerre.


Ugyanez férfiban, mindenkit lehet helyettesíteni.


De az első időszak arról kell, hogy szóljon legalább, hogy külsőben is az a valaki a legszebb, legjobb. Hogy mi alakul ki utána, szerintem több irányba is mehet a dolog, szóval nem biztos, hogy örök lesz, vagy túl rövid stb. stb. De ha nincs meg az elején egy ilyen "te vagy a legszebb kerek e világon", akkor utána már mit várj? Hiszen az elején a férfiak, és nők is képesek egy csunyust csinoskának látni, egy átlagost csodaszépnek.


Szóval érezned kell, hogy most te vagy a leg-leg-leg neki:)


Persze, a bókok jól esnek utána is, sőt, kellenek, de az első löketet ez adja meg, hogy tudod, hogy te kellesz és kész. Mondjuk tavasszal ennyi év után is volt egy ilyen nem várt "poén", hogy kitettem egy nagyon régi képünket, amikor még épp összejöttünk, és most találtam meg a költözés óta. És mondtam, hogy nézd csak, milyen fiatal vagyok azon a képen, de szinte semmit nem változtam (önteltség nélkül mondom, még a hajszín is ugyanaz, meg a sminkem, stb. egy az egyben Én:D)


Erre rögtön visszaszólt, hogy szerinte nem, nem vagyok ugyanolyan, mert azóta szebb lettem, most nem ariii???:) Pedig mi szoktunk ám veszekedni, csúnyákat is, mégis, ezen soha nem volt vita.


Ettől függetlenül fenntartom, hogy azért nincs olyan, hogy legszebb-legjobb-legokosabb, mert mindig van más ami új, szóval legyen meg egy kezdeti biztonságérzet, ami később jól jön, ha kétségeid lennének.

88. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 87. - 55416fb8e2)
2013. aug. 19. 14:32

Azt mondta, van egy lakása, ami ha készen lesz, akkor odaköltözik. A gixer az, hogy már három éve "újítgatja", és mondta is, hogy újathatta volna gyorsabban, de nem akarta, mert nem volt miért, kiért, egyedül nem szívesen költözne oda. Csakhogy itt egy logikai gubanc, mert volt barátnője, akivel minden hétvégén voltak együtt 3 napot a pasi anyjánál.


Én sem aludnék az anyjánál :D azt hittem, viccnek szánta. Kitalálta, hogy menjek el az anyjához vele, sütögetünk, majd ott alszom. Köszi :) az anyja meg hallgatja a másik szobából, ahogy szexelünk? Fujjj. Perverz egy banda ez.


Azért is írtam ide, mert párkapcsolati téren még akkor is, ha tudom, hogy gáz van a másikkal, döntök mellette, és ilyenkor nagyon jó, ha valaki megmondja a véleményét és rávilágít arra, amit érzek én, hogy necces, de... ez nagyon sokat jelent most :)


Egyébként az apja lelépett, amikor Ő kicsi volt, azóta az anyjával van ez a szimbiózis :)

87. 55416fb8e2 (válaszként erre: 86. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 19. 13:01
jobban fel kellene dolgozni, amiket hallasz :) nem egy biztato jovo, hogy egy 40 eves pasival es az anyjaval elhetsz. szerintem mar tizeneves korban arra torekedik mindenki, hogy onallosodjon, ha 40 evesen is valaki az anyjaval el, valahogy nem csodalom, hogy nem jutott el csaladalapitasig :( biztos van no, aki ezt toleralja, en biztosan nem aludnek ott egyszer sem az anyjanal, es nem viselnem el, ha a nyakara jarna, foleg az enyemre :)
86. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 85. - 55416fb8e2)
2013. aug. 19. 12:58

Igen :) durva. Egy ismerősömön keresztül ismerkedtem meg vele, és ez az ismerősöm azt állította, a srác egyedül él. Mondom ok, nem hangzik rosszul Erre kiderült, hogy ketten laknak az anyjával, és a srácnak van egy lakása, ami igazából lakható lenne, ha akarná.Ezt Ő mondta, rajta múlott, hogy még nem fejezte be a lakást.


Mesélte, hogy az volt az egyik gond az exével, aki ugye 39 éves, hogy megígérte a kedves maának, hogy segít neki főzni és a csaj még 10 órakor nem kelt fel. A mamikának ez nem tetszett. Ezt a sztorit elmesélte :) gondolhatod, amikor mondta, bemutat az anyjának, kb. a Hitchkock Psycho - ban kezdtem érezni magam...

85. 55416fb8e2 (válaszként erre: 84. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 19. 12:54
az anyjaval lakik? :)
2013. aug. 19. 12:08

Igazatok van... igazából nagyon szeretnék tartozni valakihez, úgy igazán. Igen, idegesít a cicitéma és sokszor a fickó is, van benne valami, ami vonz, de irritál pl a röhögése, amikor ezt a csöcs poént előadta és utána hülyén kezdett heherészni...


Talán ami vonzott, az a nagy törődésnek vélt nyomulása, jól esett, hogy minden nap kaptam tőle 5 sms-t és sokszor hívott, de közben meg... hülye 12 éves módjára regél a cicikről. Ezen kívül még azt is ecsetelte, hogy előttem milyen nővel randizott, és elmondta, hogy gyönyörű lány volt, de valahogy neki mégsem kellett, és most már megmondta neki, hogy nem lehet köztük semmi, mert Ő engem szeretne. Ez megint egy elmebeteg gyerekes ellentmondás. Gyönyörű lány, de mégis én kellek...


Nem tiszta fialás. Abszolute nem lángolok érte, és nyilván nem kell akárkihez tartozni, maximálisan jól kellene tudnom érezni magam egyedül is.


Azt is elmondta, hogy az ex barátnőjével mindig az Ő anyjánál (mmint a pasi anyjánál) aludtak... az ex nője 39. Holott a srác nagyon jól áll anyagilag és van lakása, ugyan nem sok minden van benne, de ha akart volna tudott volna függetlenedni. Nem tudom, valahogy nem szeretnék senkinek az anyukájánál aludni hosszú távon, ez megint totál gyerekes volt tőle.


És tényleg, ha összejönnénk és megszeretném, azon agyalnék, mikor lécel le egy nagyobb mellű csajszival, vagy éppen kit stírol ezerrel. Az biztos, hogy nem lennék boldog a tudattól.

83. 55416fb8e2 (válaszként erre: 81. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 19. 10:08
ha annyira nem langolsz a fickoert, ki is varhatod, hogy o jelentkezik-e. bar nekem nagyon furcsa ilyen (tobbszori) beszolas egy 40 eves pasitol, meg egy tizenevestol ertheto lenne :)
2013. aug. 19. 09:47

Fantasy, ha a cicitema ennyire felizgatott, meg kesobb is fel fog jonni a tema, es ez majd zavar. Pl ha osszejottok tenyleg, akkor azon fogod torni a fejed, hogy egesz nap a kollegano csocseit bamulja...most meg nem alakult ki benned semmi komolyabb kotodes, csak elore nezve...


Attol fuggetlenul, hogy faragatlanul viselkedett, ugy ertem, a ferfiak csak olyan nokkel szoktak megosztani az ilyen dolgaikat, akik inkabb baratok, mert mint barat, nem fog rajta megsertodni, nincs ebben semmi serto. Na de ha te pont pici mellu vagy es ezt latja, egy ellenkezo tipusu norol beszelni tobbszor, raadasul a kapcs legelejen?


Ugyanezt mondhattuk volna nagy fenekre, ducisagra, sovanysagra. Ha mar az elejen nem vagy a tipusa, mi lesz kesobb?

81. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 80. - 55416fb8e2)
2013. aug. 18. 16:49

:)) ok, ezen tényleg marha sokat agonizáltam, pedig végtelenül egyszerű :)max. holnap felhívom, mert ma már megbeszéltem programot barátnőkkel (szülinapi party.)


Ha valóban fontos vagyok neki, eszét vesztve jön majd... és persze elmondom, mi zavart nagyon. Van most dráma a kis fejemben. Csinálok magamnak. Tényleg kell egy kis teljes távollét ahhoz, hogy lássam, mit is érzek valójában.

80. 55416fb8e2 (válaszként erre: 79. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 18. 16:41
erre csak azt tudom mondani, az elet tul rovid ahhoz, hogy mindent agyonragjunk :) ha ugy erzed, hogy hianyzik es vele akarnal lenni, tisztazni a dolgot, hivd fel es mondd meg neki, mitol lett rossz erzesed, es nem tudod mire velni. erre biztosan lesz reakcioja, amibol el tudod donteni, hogy van-e jelentosege, vagy tullepsz a hulye viselkedesen (valoszinuleg oda fog figyelni ezentul), es adsz meg eselyt neki :)
79. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 78. - 55416fb8e2)
2013. aug. 18. 16:25
Azt mondtam neki, többször is, hogy ez így nekem sok, ez a tempó, amit diktálna, én nem tudok így indítani egy kapcsolatban, nekem idő kell, hogy kialakuljon. Egyébként tényleg nem tudtam, mi lesz, mit fogok érezni, hiányzik - e majd, és nem igaz, amióta nem keres, alapból rossz kedvem van.
78. 55416fb8e2 (válaszként erre: 77. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 18. 15:18
lehet, hogy en gondolom rosszul, de ilyen helyzeben azt varnam egy pasitol, aki mar a csaladjanak akar bemutatni, hogy megkerdezze, mi a baj, mi tortent, beszeljuk meg a dolgot, es akkor talan lehetne tisztazni, hogy milyen viselkedessel bantott meg vagy vette el a kedvedet. nem azt varnam, hogy kozolje, jo, akkor majd hivjal, ha ugy gondolod :)
77. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 76. - 55416fb8e2)
2013. aug. 18. 14:58
Köszönöm, annyira beletalál, amiket írsz :)ez így van.
2013. aug. 18. 14:21
mindenki tobbet remel, amikor talalkozik valakivel, aki tetszik neki :) te ismered a pasit, lehet hogy meg jelentkezik es tisztazni lehet vele a dolgokat. ha pedig nem, jobb az elejen kicsit csalodottnak lenni, mint kesobb mar szerelmesen szenvedni
75. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 74. - 55416fb8e2)
2013. aug. 18. 14:14

Igen, voltak, csak amúgy meg szomorú is vagyok, mert ettől mást vártam, többet, bár mindig így indul, többet várok, mint ami alakul.


Az is igaz, hogy amikor kitalálta a programokat, nem voltam túl lelkes és többet akart velem lenni, én ráztam le úgymond. De amiatt a nagy mell sztori miatt is ráztam le, meg azért mert ez nekem sok.


Ha így alakult, jobb így, nagy igazság, hogy néha örülhetünk, ha nem jön össze valami, amit akartunk, mert akkor annak meg van az oka.

74. 55416fb8e2 (válaszként erre: 73. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 18. 14:05
biztos voltak vele kellemes oraid, programjaid, ezert mar megerte :)
73. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 72. - 55416fb8e2)
2013. aug. 18. 14:02

Igen, ha tényleg fontos lennék, nem engedne el ilyen könnyen. Én is azt tapasztaltam, hogy az igazán tartós érzelmek szépen lassan alakulnak ki. Amúgy az is érdekes, hogy ez a pasi 40 évesen még az egyedülálló kategória, menyasszonya sem volt soha, csak barátnői.


Nem bánom... megint futottam egy felesleges kört.

72. 55416fb8e2 (válaszként erre: 70. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 18. 13:50

azt latom, hogy aki az elejen irrealisan lelkes, es a semmire mar komoly kapcsolatot epit, annal hamar veget er az egesz 'langolas'. nem tudom, miert lehet igy, de sok hasonlot lattam

a pasi reagalasa, hogy keressed majd te, ha ugy gondolod, szerintem vilagosan megmutatja, hogy semmi nincs a nagy lelkesedese mogott. ha valakinek fontos a masik es erzi hogy gaz van, akkor mindenkeppen meg akarja tudni az okat, megbeszelni, tisztazni. ne band, legalabb hamar kiderult :)

2013. aug. 18. 00:03

Nem értem én ezt. A pasi, akivel előtte voltam együtt, egy év után sem mutatott be senkinek, bár ez nem igaz, a haverjainak bemutatott. Ez a másik meg rögtön mindent akar.


Annyira szeretnék egy olyat, akivel valahogy a normális kerékvágásban haladnak a dolgok, fejlődik akapcsolatunk. Bár kinek mi a normális. Nekik úgy látszik, ez.


Én a családnak csak akkor mutatnék be valakit, amikor már tényleg tudom, hogy megtaláltam... de ahhoz idő kell, meg kell ismernem.

70. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 69. - 55416fb8e2)
2013. aug. 17. 23:56

Most egy kis meggybor után írok :)úgy reagált, hogy azt mondta, nem keres, keressem én, ha úgy gondolom.Igen, mondtam neki, ez azért is lesz jó, mert ha hiányzik, azt csak úgy tudom észrevenni, ha nincs mindig jelen.


Nekem ez nagyon gyors tempó és kicsit megijedtem. Mentünk volna strandra is, de úgy, hogy ott meg egyéb ismerősei, rokonai lettek volna, illetve az anyjánál lettek volna más rokonok is. És mindezt kb 5 találkozás után. Nekem ez furcsa.


És igen, minek is? Ezt nem is tudom. Hogy mutassa, komolyak a szándékai? De hogy lehetnek komolyak 3 hét után? Nem is ismer. Pláne, hogy más típusú nőket ajnároz előttem. Emiatt tűnik nekem komolytalannak. Amúgy meg szimpi volt nagyon :(

69. 55416fb8e2 (válaszként erre: 68. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 17. 18:13
mit reagalt, hogy lerazod? tenyleg kicsit gyors, hogy be akar mutatni az anyjanak mar most, egyaltalan minek? :) hiszen meg annyira nem is ismertetek meg egymast
68. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 66. - CorvusCorax)
2013. aug. 16. 22:41

Én is menekülőre vettem :) szervezett egy programot holnapra, meg egyet vasárnapra. Ráadásul hogy még szebb legyen, vasárnap be akart mutatni az anyjának, illetve még néhány rokonának. Ma amikor hívott, mondtam neki, sorry, inkább lemondanám...


Nekem az is necces volt, hogy két - három hetes ismeretség után be akart mutatni az anyjának.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook