Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolat alakulása fórum

Kapcsolat alakulása (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
127. sanyinak (válaszként erre: 126. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 19. 22:12
És hajlandó Veled beszélgetni, vagy csak Te mondod neki a véleményedet?
126. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 125. - Sanyinak)
2013. aug. 19. 22:05
Még nincs :) mindenesetre az biztos, nagyon sokat beszélgetek vele, és az első hülye megjegyzésnél tipli van...
125. sanyinak (válaszként erre: 124. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 19. 22:00
És megvan már az új kiszemelt?
124. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 122. - 40f1eafcfc)
2013. aug. 19. 21:44
Igen... egyébként emiatt nem akarom Őt, mert ezeket megtette. Amúgy adtam volna egy esélyt a dolognak...tényleg nem hozzám való, nekem egy olyan férfi kellene, aki nem osztja meg velem, mi az a típus, amire gerjed és amilyen én pont nem vagyok...
123. gribedli*** (válaszként erre: 119. - 55416fb8e2)
2013. aug. 19. 19:11

Nekem voltak es vannak is nezeteltereseim Mamival de valahogy meg szoktuk oldani, voltak cifra dolgok, tettunk egy-egy lepest vissza vagy elore, attol fugg. Nem hiszem, hogy valaha megbocsatja nekem, hogy "elvettem a pici fiat" es atvittem a szomszedba kb de vannak is neki unokai, es pl nekunk volt csak templomi eskuvonk, a masik 2 gyereke elvaltakkal jottek ossze es olyankor nem lehet templomi eskuvo, szoval vannak es lesznek dolgok amiben igazat kell, hogy adjon nekem, rendszerint nem kotelezo vele beszelnem, ha akarom, le se megyek mikor jon a gyerekert, hanem lekuldom a kapuba, szoval vannak pillanatok, amikor nem beszelunk.


Viszont lenyultam az osszes receptjet, igy a ferjem soha nem mondta, hogy "anyu ezt mashogy csinalja", volt annyi eszem, hogy rogton elkertem az osszes kaja receptjet amit a ferjem szeret. Tudod, meg mielott a sirba vinne:))))


De el nem birnam viselni, hogy egyutt lakjunk...

2013. aug. 19. 17:18
Ahogy olvaslak pont úgy beszélsz erről a fickóról,amikor én szoktam arról,akiről már tudom,hogy nem akarom őt,és klasszul tudom sorolni,hogy mik a hibái.Szerintem nem hozzád való,neked teljesen más típus kell.Azért csak,hogy legyen valaki meg ne akard, bár szerintem nem is vagy olyan típus.
121. 55416fb8e2 (válaszként erre: 120. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 19. 16:40
van ugy, hogy nagyon tetszik a masik, es elnez bizonyos dolgokat, bar akkor is erdemes finoman hangot adni neki, mert a ferfiak csak a szobol ertenek :) de ha inkabb ellenerzesed van a pasival kapcsolatban, es foleg az vonzott, hogy van valaki, aki foglalkozik veled, akkor nem erdemes eroltetni, inkabb keresni kell valakit, aki nem valt ki rossz erzeseket mar az elejen
120. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 119. - 55416fb8e2)
2013. aug. 19. 16:11

Vannak, akik elviselik, de én nem tartozom közéjük :) engem a mama is zavar, eleinte régebben azt gondoltam, tudom tolerálni és megpróbálok alkalmazkodni az anyukához, kellő önismeret híján képesnek tartottam magam erre, de rá kellett jönnöm, nem vagyok az.


Annak örülök, hogy még időben kiderült a kedves delikvensről, milyen gondolatai vannak, mert így még mielőtt belefolynánk, le tudok lépni. Az alap ösztönei, késztetései úgysem változnak, nekem nem lesz nagyobb mellem, szóval eldőlt a sorsunk :)

119. 55416fb8e2 (válaszként erre: 118. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 19. 16:05
vannak nok, akik siman toleraljak az ilyen beszolasokat (vagy elviselik). van aki ugy gondolja, miert ne mondhatna, ha tetszik neki mas, mi van abban :) ezert irtam gribedli meglatasaira is, hogy mindenkinek mas lehet az, amit toleral es amit nem. valakit nem zavar, hogy a mama jelen van a hazassagukba, sok csaladnak lakik egyutt tobb generacio. azt mindenki maga erzi, hogy ot mi az, ami zavar, vagy ami nem. ha rosszul esik valami, meg kell mondani, vagy ha szamodra nem elviselheto, akkor nem kell eroltetni, mert hozzatartozik a masik ember jellemehez, meg ha oda is figyelne, csak ideig, oraig valtozna
118. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 117. - 55416fb8e2)
2013. aug. 19. 16:01
Direkt nem szóltam semmit erre, pedig mondhattam volna, hogy hű, milyen testű pasit láttam napozni a Balatonon vagy mindegy, hol. Valahogy nem akartam lesüllyedni a szintjére. De jó, hogy ezt a témát így kivesézzük, megmentetek egy min fél évig tartó vergődéstől (ahogy magamat ismerem) és agyalástól Mr Dr Tirpák mellett... köszi :)
117. 55416fb8e2 (válaszként erre: 115. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 19. 15:56
egy ferfinak is banto, ha a baratnoje mas ferfirol omleng neki, forditva is igy van. a ferfiakat talan meg jobban zavarja :)
116. 55416fb8e2 (válaszként erre: 114. - Gribedli***)
2013. aug. 19. 15:54
ezt is izlese, szemelyisege valogatja, nekem nem szamit, hogy tudja-e, mi a trend, es tipp-topp oltozkodjon egy ferfi :) jobban szamit, hogy milyen ember, hogyan banik velem, mennyire szeret es szeretem :) hogy van egy kis pocakja, vagy nem figyel ugy az oltozkodesere, mint egy no, nem erdekel :)
115. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 113. - 55416fb8e2)
2013. aug. 19. 15:48

Azt mondja, hogy megd... ez nagyon durva. Mekkora tahóság. Végül is ha még jobban belegondolok, azzal, hogy azt mondta, mennyire bámulta a nagy ciciket, mert pasiból van és rakja már el a csaj, mert blabla... ezzel ilyesmit közölt, a lényeg, hogy rágerjedt egy másik nőre és ezt közölte velem csak más kifejezésekkel.


Az ilyenek nem változnak. Főleg érettebb korban nem. És a nőket semmibe sem veszik, szexuális tárgyakként kezelik, kb egy nő egyenlő két mell vagy egy fenék. Ha tisztelne, nem mondta volna el ezt így.

114. gribedli*** (válaszként erre: 111. - 55416fb8e2)
2013. aug. 19. 15:46

Én is ilyen voltam, hogy magammal szemben számított, vele szemben meg igen. Aztán lassan lassan telt múlt az idő és azt gondoltam, hogy valójában nem, nekem nagyon számít a külső és vissza az egész, azóta beszólok neki. Valahogy úgy jött, hogy láttam róla egy képet, amin még csak 20 éves volt, és qrva jól nézett ki, akkor még nem ismertem ugye, és mondtam is neki, hogy b+ így néztél kiii??? Tessék megmozdulni, mert ehhez képest egy vén tata leszel nemsokára!:DDD És valahogy azóta többet cseszegetem ezzel.


Ízléssel abszolút nincs gond, nagyon jó ízlése van ruhákban, cipőkben, még a női cuccokhoz is ért, szóval simán nem keveri a szezont a fazonnal, öröm ilyennel öltözködni, mert tudom, hogy ha megkérdezem, szte jól áll-e, akkor igazat mond, ha megkérdezem, trendi-e, akkor is tudja mi a trendi.


Meg most őszintén, miért ne essen jól ránézni? Ha mást nem zavar a pocak, nyilván nem szól érte, engem zavar és szólok érte, meg a borostáért is, utálom a borostát. Sztem csak nyer vele, ha rám hallgat, nem fogom azt mondani, hogy nekem úgy is tetszik, ha elhagyja magát, ha egyszer nem tetszik úgy. Ha szeretsz valakit, akkor igényes vagy rá is, nemcsak magadra

113. 55416fb8e2 (válaszként erre: 104. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 19. 15:38
van olyan ismerosom, aki ugyanilyen lazan mondja a baratnoje elott, hogy ezt vagy azt a not megdugna, ha o nem lenne, vagy forgolodik az utcan mellette. latszik a lanyon, hogy rosszul esik neki, veszekedtek is sokszor emiatt, de a srac nem valtozik, ilyen
112. gribedli*** (válaszként erre: 109. - 55416fb8e2)
2013. aug. 19. 15:37
Őszintén remélem, hogy igen:)
111. 55416fb8e2 (válaszként erre: 108. - Gribedli***)
2013. aug. 19. 15:35
nem azt irtam, hogy nem varhatnad el, hanem azt, hogy ilyesmi peldaul nalam nem szamit :) magammal szemben igen, de a parommal szemben nem, ugyanugy tetszik, tetszene pocakkal is :)
110. gribedli*** (válaszként erre: 103. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 19. 15:34

Ez neked betegesnek tűnhet, de az olaszoknál a 80%-a ilyen. Valójában 30 éves korukig szinte mindenki otthon van, még a lányok is. Akkor költöznek ki, amikor férjhez mennek, vagy tényleg csak olyan 28 évesen. Régebben, amikor korábban mentek férjhez akkor kicsit korábban, 25 évesen.


Manapság csak azok a fiatal lányok élnek egyedül, akik nem tanulnak tovább és ők is közös albikban laknak, így a facikat felviszik magukhoz, akik aztán ugyanúgy hazamennek anyucihoz másnap reggel:) Ez a tendencia. Én azon lennék, hogy 25 évesen kirúgom a fiam itthonról, brutális vagyok nekik, szívtelen anya:DDD

109. 55416fb8e2 (válaszként erre: 105. - Gribedli***)
2013. aug. 19. 15:33
lehet, hogy fenntartasaik voltak a kulfoldiekkel szemben :) gondolom, azota ez mar elmult naluk :)
108. gribedli*** (válaszként erre: 100. - 55416fb8e2)
2013. aug. 19. 15:31

Nézd, én elvárhatom, más az, hogy képes-e teljesíteni, de elvárhatom, bocsi, ha már szülnie sem kell, meg gyereket kihordania basszus, egyedül annyit kell tennie, hogy néha lakat a szájára és nem dobál bele szemetet, máris nem hízik annyit...


Ha én több gyerkőc után képes vagyok úgy kinézni ahogy, akkor ő is képes. A férfiaknak is vannak elvárásai a női testet illetően, amúgy nem is kontesztál ha beszólok, csak megjegyzi, hogy az én koromban könnyű így beszélni. De nála már attól is lemegy valamennyire, ha nem szénsavas vizet iszik, hanem simát, vagy ha kicsit visszafogja az adagokat. Ezt azért, mert én rögtön szólok neki, amikor látom, hogy kezd eltespedni, nem várnám meg, hogy legyen egy 20-as, amit már nagy meló leadni

107. gribedli*** (válaszként erre: 98. - CorvusCorax)
2013. aug. 19. 15:26
XDDD
106. gribedli*** (válaszként erre: 95. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 19. 15:25
35
105. gribedli*** (válaszként erre: 93. - 55416fb8e2)
2013. aug. 19. 15:24

Mert nem ismertek, és külföldi vagyok nekik. Mi már 1 éve ismertük egymást, ebből már 3 hónapja jártunk is, szóval szex, rendszeres talik voltak. Ő nem merte elmondani otthon, mert külföldi vagyok, hogy ismer és írogatunk. Onnantól, hogy volt szex, már pedzegette a témát, szóval mondta, hogy van valakije. Ők nem kérdeztek többet mert rövid keletű dolognak gondolták, szóval gondolták, majd ha akarja elmondja. Erre rá 3 hónapra elmondta, hogy a "valakibe" szerelmes és össze fog vele költözni. Ezen buktak ki egy kicsit, mert magyar vagyok és ők nem ezt várták, franc tudja, nem is tudom mit vártak...


De anyós, ha már így jött a dolog, vicces, nem akarta meghazudtolni a vendégszerető mivoltát, szóval oké, költözz el kisfiam, és berendezte a kérót. Mikor megláttak, akkor volt ám hüledezés, mert olyan fiatalka voltam (gondolták sík hülye is, tipikus cicababa, ennyi:D), tök vicces ezekre így visszaemlékezni:)))))


Ja és természetesen nekik nem fordult meg a fejükben, hogy ő szeretne önállóan lakni, vagy máshol, csakis valami olyan, hogy bájitalt adtam neki vagy hasonlók, behálóztam, rábeszéltem, hogy költözzön el otthonról. Egyébként én az ilyet sem bánnám, ha valakinek tökös csajnak kell lennie, és megmondani a másiknak, hogy költözzünk össze, tök oké. De nálunk spec ennyit sem kellett tennem. Jó, ő sem csinált előtte olyat, hogy titkolt előttük valakit, szóval fogalmam sincs mi játszódott le bennük, milyen érzések, és esetleg ez váltotta ki a xenofóbiát, fogalmam sincs. Azóta sok év eltelt úgyhogy már csak anekdota lett az egészből:)

104. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 102. - 55416fb8e2)
2013. aug. 19. 15:20
Egy többdiplomás kultúrtahó :D biztos nem érte fel ésszel, hogy ezzel becsmérel, de mégis az volt, ha jobban belegondolok, ha az ellentétemről áradozik...nem baj, keressen mást magának. Nem leszek egy féltékenykedő agyalós HP soha!
103. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 97. - 55416fb8e2)
2013. aug. 19. 15:18

Nekem amikor az anyjánál aludtunk, non stop azon pörgött az agyam, hogy hallja milyen hangokat adok ki szex közben és konkrétan hallgatózik. Ez kéősbb be is bizonyosodott, mert az a vita nem volt hangos, mégis ránk rontott.


Ez nagyon beteg dolog szerintem, 20 éves kor felett anyucinál szexelni. Kivéve, ha anya vidéken él és mondjuk elmennek meglátogatni. De amikor van lehetőség elmenni máshova, mégis az anyjához viszi a nőket... nem tudom. Tényleg Hitchkock.

102. 55416fb8e2 (válaszként erre: 99. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 19. 15:16
nem hiszem, hogy teged akart volna barmiben becsmerelni. egyszeruen onzo tipus, csak elmondta, ami foglalkoztatta, valoszinuleg eszebe se jutott, hogy mas norol aradozni nem illendo :) (biztos mert anyuci mindent toleral :))
101. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 98. - CorvusCorax)
2013. aug. 19. 15:15
:D jaja, pofavizit, és családfa lekérés. Mami választ :) jaj. Menekülés.
100. 55416fb8e2 (válaszként erre: 96. - Gribedli***)
2013. aug. 19. 15:15
erdekes, mennyire mas lehet mindenkinek az elvarasa, engem nem zavarna egyaltalan, ha a parom pocakot novesztene, eszembe se jutna szolni erte, vagy elvarni tole a kezdeti format :) ha nagyon elhizna, akkor aggodnek az egeszsege miatt, es azert szolnek, de hogy idovel pocakos lesz, kopasz, es hasonlok, nem zavarna
99. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 96. - Gribedli***)
2013. aug. 19. 15:14

A kezdő csomagban :D hát ez az, ha nem jön be neki, miért nem emel le a polcról egy olyat, amit kéősbb nem akar lecserélni? A külsőre az elején negatív megjegyzést tenni bunkóság. Nyilván később más a helyzet.


Nekem vannak szeplőim. Ha valaki azzal indít, neki ez nem jön be, nem kell velem foglalkozni semennyit sem, egyáltalán. De főleg a mellméretet így burkoltan becsmérelni... tirpák a srác tényleg.


Meg más dolg az igényesség, vagy az öltözködés, néha a pasiknak nem árt egy kis tanácsadás ilyen téren. De sem a haját, fogát, méreteit stb ócsárolni...ha nem tetszik, ne legyek vele. De ne romboljam szegény önbizalmát. Ha nekem nem jön be, majd tetszik másnak.

2013. aug. 19. 15:14
A Mami egy parnterszűrő berendezés lehet :)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook