Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kaáli, 2. beültetésre felkészülés és vitaminok fórum

Kaáli, 2. beültetésre felkészülés és vitaminok (beszélgetős fórum)


4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 21. 11:31
Én inkább az étkezésre figyelnék. Nekem 9,5 év sikertelenség után a teljes értékű növényi étrend hozta a meglepi babát. Ja és ami szerintem fontos volt hogy gluten mentesen ettem. Nem vagyok cöliákiás de vannak tuneteim amik akkor elmúlnak javulnak ha nem eszek glutent és a gluten gyulladást tarthat fenn a szervezetben. Nekem az enyhe immun túlmüködèsem valószínűleg helyre jött tőle ezért is sikerülhetett.
2021. okt. 19. 14:08
D vitamin mellé feltétlenül szedj magnéziumot is. A nyálkahártya elvékonyodásának megakadályozására a méhpempö is jó.
2021. okt. 19. 13:23

Szia. addig van időd informálodni. Ha még nem voltál menj el endokrinológushoz, immunologushoz.

Sok c vitamin vékonyítja a nyálkahártyát. E vitamin viszont vastagítja. Szedj Q10et javítja a petesejtem minőségét.

2021. okt. 19. 07:03

Szeretném a tanácsotokat kérni, október 4.-én volt az 1. Kaáliba beültetésem, nem sikerül :(

Januárba lesz a következő, de szeretném a szervezetemet felkészíteni...ebben szeretném a segítségeteket kérni.

Femibion 0-ra gondoltam, C vitaminnal és D vitaminnal. Ez elegendő lehet?


500ml Isostar ajánlottak, mit használtatok? Azt a fehérje tartalom miatt kellett inni? Port vettetek, vagy folyadékot? Mekkora plusz fehérjét kellett inni? Vagy az étellel vettetek több fehérjét be?


Isotonicot lehet inni naponta, úgyhogy nem sportolok?


Köszönöm szépen a válaszotokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook