Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Július 4-től életmódváltással a cél felé, gőzerővel!! Ki tart velem? fórum

Július 4-től életmódváltással a cél felé, gőzerővel!! Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


227. szilisári (válaszként erre: 222. - Bonelli)
2011. júl. 19. 17:11
Nem a vegakrol volt szo, hanem a veganokrol, az eleg nagy kulonbseg. En is azert valtottam, mert a vegasag inkabb elmeletileg volt fontos, a vegansag meg egeszsegugyileg.
226. helena66 (válaszként erre: 224. - Solmyr)
2011. júl. 19. 13:57
Biztosan igazad van. Ha csak egészségeset eszem mindig támad kísértés, például egy gyümölcs napot alig bírok ki.
225. helena66 (válaszként erre: 223. - Ancsapancsa35)
2011. júl. 19. 13:55
Igen ezek a napok vannak, no de minden hónapban velejár.Ez egy kicsit sok, minden hónapban egy hetet falok, koplalni meg nem bírok.
224. solmyr (válaszként erre: 220. - Helena66)
2011. júl. 19. 08:14
Az okosok erre azt mondják, hogy a szervezeted nem kapja meg a neki szükséges értékes tápanyagot, így küldi az agynak az üzeneteket, hogy "egyél még, éhes vagy", így próbálja elérni azt, hogy a sok szemét között amit megeszünk legyen vmi normális, ténylegesen tápláló és egészséges is.
223. ancsapancsa35 (válaszként erre: 220. - Helena66)
2011. júl. 19. 07:21

Jó reggelt!


Nekem a menstruáció alatt szokott falási rohamom lenni, olyankor bármit bármilyen mennyiségben képes vagyok befalni.

222. Bonelli (válaszként erre: 218. - Szilisári)
2011. júl. 19. 07:15

Nekem 3 közeli ismerőröm hosszú évek óta vega

Az egyik vékony egészséges, de az arca olyan ráncos,

mintha legalább 15 évvel lenne öregebb a koránál.

A másik egyre hízik, mostmár legalább 25 kg súlyfeleslege van.

A harmadik egész életében betegeskedik, orvostól orvosig jár külömböző problémákkal, Ő normál testsúlyú.

Ehhez képest én húsevő vagyok, az orvosokat csak hírből ismerem, max. szűrésekre járok. Soha nem volt 6-7 kilónál több súlyfeleslegem, ezt is csak én gondolom így mások szerint ennyi sincs.

Ők ha vegák akkor miért vannak ilyen problémáik?

Mi lehet az oka?

2011. júl. 18. 23:50
Lehet hogy tul sok mindent vonsz meg a szervezetedtol, es igy kompenzal.
2011. júl. 18. 22:43
Ma elrontottam az egész napot, olyan falási rohamom volt. Kellene kompenzálnom egy gyümi nappal, csak az a baj,hogy holnap 28 órás műszakom kezdődik. Ilyenkor még sosem sikerült gyümi napot tartani. Nem tudom mi az oka a mindentazonnalfelzablok érzésnek.
219. picurrri (válaszként erre: 213. - Bonelli)
2011. júl. 18. 22:13
Hat en nem eszem kenyeret, peksutit, szal semmi liszteset, chipset, cukros uditoket, krumplit, rizset. Eszem mas zoldsegeket, gyumolcsot, es husokat.
218. szilisári (válaszként erre: 217. - Vberni01)
2011. júl. 18. 21:59
Ezt csak alatamasztani tudom ;-) az emesztesnek, energiaszintnek oltari ajandek ;-)Meg nagyon finom is, ezt altalaban nem szoktak elhinni, de egyreszt egy csomo etelt el lehet kesziteni vegan modra is plusz rengeteg olyan etel van, ami nem kerul egy atlag asztalra. De nekem ez igy tok jo, eszem egesz nap, erzem, amikor ehes vagyok es fogyok mellette heti 0,5-1 kilot stabilan. (persze mozgok is, nyilvan, de ha nem tennem szerintem akkor is menne lefele)
2011. júl. 18. 21:51
Vegan étrendről olvastam hogy nagyon egészséges. A tojással is azért óvatosan, a sárgája hízlal. Ezt sajna nem én találtam ki, több fórumon is olvastam, illetve Szűcs Ildi mesteredző is említi. Jó éjt lányok! Kitartás!
216. szilisári (válaszként erre: 215. - Bonelli)
2011. júl. 18. 21:47
Aha, hust mar ezer eve nem, de most mar semmilyen allati eredetu dolgot nem, mert nem tudomjol lebontani a tejcukrot. De egyik sem aldozat, en fizikailag ezerszer jobnan vagyok nelkuluk.
215. Bonelli (válaszként erre: 214. - Szilisári)
2011. júl. 18. 21:33
Egyáltalán nem eszel húst?
214. szilisári (válaszként erre: 211. - Bonelli)
2011. júl. 18. 21:26
Ja, tejtermeket en sem eszem, nekem nem tesz jot. Mondjuk en husokat sem, szoval a hianyuk sem okoz hizast ;-)
213. Bonelli (válaszként erre: 227. - Picurrri)
2011. júl. 18. 21:24

Picurri! A diéta szót felejtsd el nem diétázni kell!

Életmódváltásról van szó, ami azt jelenti hogy mindig így kell táplálkozni!

Írod, hogy kivetted a hilaló kajákat!

milyen kajákat tartasz hizlalónak?

212. szilisári (válaszként erre: 226. - Picurrri)
2011. júl. 18. 21:22
Jo, inkabb nem mondok semmit, mert en nagyon egeszseges kaja freak vagyok es ezt nem mindenki toleralja, illetve annyit esetleg, hogy gabonakat erdemes enni, nagyon jot tesznek az emesztesnek.
211. Bonelli (válaszként erre: 226. - Picurrri)
2011. júl. 18. 21:18

Szerintem a zöldséglevesből a zöldségeket is meg kellett volna enni!

Ha elfogadod a tanácsomat, akkor vigyél be több zsiradékot, az tévhit, hogy a zsír hízlal!!

Én úgy fogyok folyamatosan, hogy napi szinten eszek

zsirosat pl. császárszalonna, erdélyiszalonna, füstöltszalonna, abároltszalonna, sültszalonna.

Sült húsok, főtt húsok. Amit ne egyél az a mindenféle lisztből készült termékek, a tejtermékekkel is vigyázni kell, én csak trapista sajtok eszek, de keveset. A tükörtojás az nagyon jó, eheted bátran, vagy tojásrántotta. Ja és zsírral készítsd az ételeket ne olajjal!!

Én házilag sütök ki liba vagy kacsa hájat és azzal készítem az ételeket. Na ilyen étrend mellett fogytam 64-ről 59-re 4 hét alatt!! És nem tornáztam mert melegem van, majd ha hüvi lessz akkor fogok! Azt nem írtam, hogy sok zöldséget és gyömölcsöt eszem még! Soha nem vagyok éhes, és jól érzem magam!

210. picurrri (válaszként erre: 208. - Vberni01)
2011. júl. 17. 15:13
Szerintem, ha mindennap mozogtal, az jo. Nem lehet hogy centikben van eredmeny, csak kilokban nincs? Lehet h izmosodtal, es az izom sokkal nehezebb, mint a zsir.. lehet azert nincs kilokban eredmeny, de ha kitartoan folytatod akkor biztosan lesz. En is hasonlo cipoben jarok mint te..
209. ancsapancsa35 (válaszként erre: 207. - Vberni01)
2011. júl. 17. 13:01
Köszi:-)
2011. júl. 17. 12:08

Szép jó reggelt! Itt süt a nap, ha minden igaz ma megyünk a strandra, vagy uszodába, mert drága fiam, már nagyon kivan, hogy napok óta nem tudok hol a szél, hol a hőség miatt kimenni.


Egyébként jó rám a bikinim. Sajnos. Csak a felső rész. Pedig két hete vennem kellett egy L-es fürdőruhát, mert mindegyik bikinimből kilógott a mellem oldalt. :(


Ma reggel ráálltam a mérlegre. A héten mindennap tornáztam valamit, de egy dekát sem fogytam. :( Sírni tudnék!!!!!! Pedig az étkezésre is odafigyelek! Egész héten semmi tészta, fehér kenyér, süti, cukor, semmi! Mit csinálok rosszul????

207. vberni01 (válaszként erre: 206. - Ancsapancsa35)
2011. júl. 17. 12:06
Szia, gyere! :D
2011. júl. 16. 21:59
Sziasztok! Jönnék én is, ha lehet. Együtt könnyebb.
2011. júl. 16. 20:35

Ma rájöttem, hogy nem vagyok már 18. Anno le tudtam fogyni 3 nap alatt két kilót. Most nem. :( francba, öregszem!!!!


Na de más: ti mindennap tornáztok? Vagy kihagytok egy napot. Lehet az baj, ha minden nap intenzíven tornázok?


Ma megvettem a DésF magazint. a lényeg, hogyan pörgessük fel az anyagcserénket:

1. ne éhezzünk, ha éhesek vagyunk együnk egy joghurtot, kefírt, gyümit, zöldséget, mivel így kevesebbet fogunk enni főétkezésnél.

2. minimum 7 óra alvás ( ez nem tudom hogy folyamatos, vagy napszakra lebontva, mivel fiam éjjel ébreszt én délután pótolok :D )

3. együnk természetesen

4. igyünk jéghideg vizet, ez +50 kcal-lal éget többet naponta

5. együnk csípőset, de ne mindennap

6. együnk forrón

7. sok fehérje

8. ügyeljünk a vasbevitelre

9. sok rost


Ezek betartása állítólag 50-60%-kal felpörgeti az anyagcserét. Ez főleg akkor jó, ha megáll a fogyás. :D szerintem érdekes, csak azért írtam le nektek is.

204. vberni01 (válaszként erre: 206. - Helena66)
2011. júl. 16. 20:30
Édesítő és TK liszt. Könnyen fog menni, nyugi. Kenyeret is ehetsz ha Teljes Kiörlésű. :D Ügyi vagy!!!!
203. vberni01 (válaszként erre: 203. - Bonelli)
2011. júl. 16. 20:29
Az pénztárca függő: push up melltartó, szilikonos melltartó betét, és mell műtét. Sajna csak ez van. A mellnövelő csodabogyókat felejtsd el, kamu.
202. Bonelli (válaszként erre: 193. - Solmyr)
2011. júl. 16. 15:52

Igen az enyém egy komlett víztisztító berendezés

12 literes tartállyal. A konyhai mosogató szekrénybe ven beszerelve, egy külön csaptelep va hozzá azon jön a "forrásvíz" mi így hívjuk.

A régi csaptelepen jön a vezetékes víz mosogatni,

én a főzéshez is csak a tisztított vizet használom.

A párom kamionozik és Ő üvegegekbe töltve viszi

magával az útra a tisztított vizet. Szerintem az egészségünk múlik azon hogy mit iszunk, és utána jön, hogy mit eszünk! Lásd: " A tested vízért kiált" című könyvet dr. F. Batmanghelidj-től.

A vízforraló méretű csak pénzkidobás az nem tisztít megfelelően! De olvass utánna!!

201. Bonelli (válaszként erre: 205. - Solmyr)
2011. júl. 16. 15:35

Köszönöm!

Az életmódváltást véglegesíteni akarom, ha elértem a kívánt súlyt akkor sem térek vissza a régi étrendre, mert akkor minden vissza jön, ez a tapasztalatom. Gondolom a fogyás meg fog állni

a magasságomhoz ideális súlynál.

Én a paleó táplálkozást szeretném követni, de az egyszerre nem megy, most csak a cukor,kenyér és péksütik, cukrászsütik vannak száműzve! A többit szép lassan vezetem be!Remélem sikerül és nem fogok meginogni! Természetesen néha lehet vétkezni

de csak néha!

2011. júl. 14. 19:38
Tegnap este sikerült newm túllépni a hatos korlátozást, ma majdnem sikerült, még az ennivaló minőségében van mit változtatni. Egyelőre nem eszem hat után. töröm a fejem a jövő heti új jó szokáson.
199. vberni01 (válaszként erre: 196. - Solmyr)
2011. júl. 14. 11:06

Igen, este hogy hazaesett párom mégiscsak ettem vele egy csirke szárnyat, de nagyon nem esett jól.


Most vágtam be egy dinnye mix-et. Sárga és görögből. Abból viszont ő eszegetett velem.

2011. júl. 14. 11:04

Szép jó reggelt! Aki torna után van annak gratula, aki előtte, az szívja fel magát! :D És sok sok dinnye!!!! :D


ui: czanik féle aerobik nagyon gáz, tönkre vágja az izületeket, sok az ugrálás benne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook