Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jövő héten vidékről a 13-dik kerületbe költözöm. Szeretnék segítséget kérni, mit hol találok? Orvos, fodrász, stb :) Köszönöm fórum

Jövő héten vidékről a 13-dik kerületbe költözöm. Szeretnék segítséget kérni, mit hol találok? Orvos, fodrász, stb :) Köszönöm (tudásbázis kérdés)

2012. jún. 10. 20:58
Köszönöm csajok, nagyin sokat segítettetek, külön köszönet akik privátban írtak :)
2012. jún. 10. 17:47
Jó volt titeket olvasni!Amíg nem jöttünk más városba,ott laktam a Szt.István parknál.Nagyon jó hely!Mindenhez közel,minden van ott,nyugis is pesti viszonylatban.Érezd jól magad ott LadyH.....
2012. jún. 8. 22:42

én a Duna parknál fagyit nyalni láttam. :-D

meg itt lakik még a Nagy Ervin, Fenyő Miki, azt hiszem a Lilu is, de sok értelmes ember is lakik itt, akik nem "celebek" hanem az eszükkel lettek híresek :)

2012. jún. 8. 22:25
Igen. Ő is édes pofa. Egyszer láttam majdnem lezúgni a színpadról pöttyös labdával a kezében.
2012. jún. 8. 21:16
nem is, mert Dévényi Tibi bá a best of :-)))
19. Ficánka5 (válaszként erre: 12. - LadyHeather)
2012. jún. 8. 21:12
Küldtem privit, lécci nézd meg!!
18. Cucicsillag (válaszként erre: 12. - LadyHeather)
2012. jún. 8. 19:35
Helloka! Ott tudok egy nagyon jo fogorvost,ha az is erdekel:)
2012. jún. 8. 18:21
Szívesen! Az jó, ha nincsenek csótik és igen... a rovarokra gondoltam :D A környék különben tényleg jó, még éjfél utáni sétánál is. Sok híres emberrel fogsz majd összetalálkozni. Az egyik nagy kedvencem Csűrös Karola! Nagyon faín, édes, aranyos egy teremtés! Érezd jól magad és sok sikert!
16. LadyHeather (válaszként erre: 15. - Zsudorina)
2012. jún. 8. 18:17
Köszönöm szépen!
2012. jún. 8. 18:13

Én is '3 ban lakom, én szeretem nagyon, és a vbásárlást is el tudod inzézni,Pl: Aldi,és nincs i messze a Heges Gyula utcától:)

Az én háti orvosom, A Visegrádiban (házi) DR, Cserép Gábor nagyon rendes, lelki-ismeretes,középkoru Kb 45éves. A fogászaton nagyon tudom ajánlani Dr Kocsis Mária szájsebész dr Kénosi Viktória. Bár ne legyen rá szükség!! mind 3 orvost jó szivvel ajánlom!!!

Üdvözlet a 13.kerületben.

14. LadyHeather (válaszként erre: 13. - Szexuálpszichológus)
2012. jún. 8. 18:12
Köszönöm szépen! Amelyik házba én költözöm ott nincsenek csótányok, ha a rovarokra értetted ;) :D
2012. jún. 8. 18:03
Gyerekorvos: a Tátra utcából az Ipoly u.3-ba költözött. Mi már elköltöztünk, de én még mindig oda járok a gyerkőcökkel. Nyugodt szívvel tudom ajánlani a Paksy doktort. Lelkiismeretes nagyon. Fodrász, műkörmös stb. a Visegrádi utcában találsz egy helyen a Kleopátra szalonban. Nagyon aranyosak és viszonylag jó árban dolgoznak. A Lehel-csarnokban megtalálsz mindent(a Westendnél egy kicsit lentebb találod). Habár szerintem egy kicsit bedrágult. Ha gyorsan kell valamit megvenned, az egész kerület el van árasztva kisebb boltokkal. Eléggé jó helyre költözöl, habár néhány házban fel kell a csótányokkal venni a harcot. Ha spórolni akarsz a bevásárlásokon ajánlom a Tesco-kat amiből szintén találsz egy csomót a környéken.
12. LadyHeather (válaszként erre: 10. - Ficánka5)
2012. jún. 8. 18:01
Én pont a Hegedűs Gyulában fogok lakni. Megadnád, hogy hova jársz pontosan? köszi
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - LadyHeather)
2012. jún. 8. 17:37

Nem bántani akartalak hidd el. Viszont ami jó nekem, nem biztos jó lesz Neked is.

Orvosokkal is így van ez. Van aki egyikre, van aki a másikra esküszik. Kölcsönös szimpátián is alapul az orvos-beteg kapcsolat is.

2012. jún. 8. 17:36

De pl. fodrász, kozmetikus, mani- pedikűr kedvéért

Én is elég messze, a Hegedűs Gyula utcába járok. Itteni viszonylatban olcsók és nagyon rendesek. Itt nem biztos, hogy 1km-en belül mindent megtalálsz. Én is vidékről költöztem 4 éve, és megtanultam becsülni az olcsót, jót, ami itteni viszonylatban teljesen mást jelent, mint vidéken, erre jobb, ha felkészülsz.

9. Kangaroo Island (válaszként erre: 7. - LadyHeather)
2012. jún. 8. 17:32

a 13.kerület úgy ahogy van drága, főleg ahova te költözöl.

csak manikűrszalon van a westendben is, de nem tudom mennyiért dolgoznak.

Háziorvos a Tátra utcában van

8. Ficánka5 (válaszként erre: 5. - LadyHeather)
2012. jún. 8. 17:32
Az nálam passz!! Sajnálom...
7. LadyHeather (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2012. jún. 8. 17:30
Nyilván nekem kell választani, de gondoltam hátha valaki ajánlana egyet, aki jó. Ugyanígy gondoltam a többivel is, olyan fodrászt keresek pl, akit más ajánlana, és fővárosi viszonylatban nem drága.
2012. jún. 8. 17:30
mukorom.hu -n találsz kerületenként műkörmöst, a Szt.István körúton van a BioHair...bár nekem úgy elcseszték a hajam ott ahogy kell, de másnak meg bejön. Kozmetikus...passz
5. LadyHeather (válaszként erre: 3. - Ficánka5)
2012. jún. 8. 17:29
Nyugati tér környékére :)
2012. jún. 8. 17:28
Beírod a googlebe, hogy milyen kerület és mit keresel, azonnal kiadja. Orvost meg úgyis Neked kell választani (házira gondoltam)
2012. jún. 8. 17:26
A 13.ker. eléggé hatalmas, mégis melyik részre költözöl?
2012. jún. 8. 17:25
Konkréttabban hol találok olcsó fodrászt, manikűröst, kozmetikust, gyógymasszőrt :)
2012. jún. 8. 17:24
Jövő héten vidékről a 13-dik kerületbe költözöm. Szeretnék segítséget kérni, mit hol találok? Orvos, fodrász, stb :) Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook