Jót jelent? (beszélgetős fórum)


2022. febr. 9. 17:29

Sziasztok,valaki tud valami jó tippet menstruáció megindításához? 5-6 nap múlva kellene jönnie,de nem számítok semmi jóra,ezek mellett néha fura mozgásokat érzek :(

De biológiailag nem lehet

Várom már a dokikat :(

2022. febr. 8. 16:05

Sziasztok,köszönöm mindenkinek aki írt, holnap lett volna meg az eredmény, de ma váratlanul felhívott a dokim hogy menjek be de sürgősen,nem rég értem haza, kiderült hogy magas a cukrom :(

Mivel a doktornő nem tudott többet mondani elküldött egy hormon dokihoz(endokrinológushoz) aki pénteken többet tud mondani. Véleményem alapján a ciklusom felborulását is eredményezte a dolog

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Papája)
2022. febr. 8. 16:02

Persze hogy nem titok,17

Ezért féltem ennyire egy nem várt babától

2022. febr. 8. 12:50

Oh, most látom ezt is te nyitottad.

Mondd hány éves vagy, ha nem titok, megtudhatjuk ?

[link]

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Amaunet)
2022. febr. 7. 16:28
Igaz igaz
12. Amaunet (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 7. 16:15
Én nem haragszom, csak nem látom értelmét a külön, külön fórumoknak ugyan arról a problémáról. Főleg, ha ugyan az a személy írja ki mindet.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2022. febr. 7. 15:06

Ne haragudj,igaz

Lehet az egyszerűbb lenne😅

10. Amaunet (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 7. 15:02
Lehet ám az előzőt folytatni is, hiszen ugyan arról a problémádról beszélsz mindegyikben. Ott talán egyben látnánk az előzményeket is és nem kérdezgetnénk rá az előzményekre.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Fisica)
2022. febr. 7. 12:26

🤩

Köszönöm válaszod

Akkor remélem a jövőhéten már meglesz

2022. febr. 7. 11:43
Ez az inkább ovulációt jelez.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Papája)
2022. febr. 7. 10:58
Mert szeretném tudni hogy ezek a jelek a menstruaciot jelzik e😅
2022. febr. 7. 10:50

Miért kell erről folyton új fórumot nyitni. Pl itt van az egyik...

[link]

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ikres_anyu)
2022. febr. 7. 10:27

Igen,igen pontosan őt kaptam, maga egy keveréket aminek 70% cickafarkfű, a maradék pedig angyalgyökér

Köszönöm a válaszod 🙏🏻

2022. febr. 7. 10:20
Nem tudom milyen teát kaptál, de nekem a cickafarkfű volt hogy korábbra hozta a menzeszt, vagy legalábbis barnázás kezdődött idő előtt.
2022. febr. 7. 10:09
Pont hogy nem szeretnék,hónapok-ig nem volt ciklusom, majd most januárban volt,és most lenne a következő és reménykedem hogy jön is
2022. febr. 7. 10:07
Gondolom szeretnél teherbe esni . Nincs ezzel semmi baj, kiírhatod a neved is....
2022. febr. 7. 09:25

Sziasztok! Tudom hogy minden nap aktívan fordulok az oldalhoz,remélem nem baj,mindig megnyugtató értelmes válaszokat kapok,amiért hálás vagyok nektek

A kérdésem az lenne hogy ma van a ciklusom 22.napja a derekam fájdogál,a melleim duzzadtak és egyre több a mitaszer, eddig fehér folyásom volt,ma reggel átcsapott víz-alapú/állagúra. Jót jelent ez? Szerintetek igyam azt a teát amit kaptam rá? Hisz a patikus azt mondta 3 hónap a kúra,viszont a jelek szerint csak megindul a dolog magától végre,remélem pár nap és megjön :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook