Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jósnak lehet hinni? fórum

Jósnak lehet hinni? (beszélgetős fórum)


ápr. 5. 13:21
Miért ne lehetne? Pláne! Sőt! Ki másnak?
ápr. 3. 18:10
Aki hisz a para jelenségekben, emelje fel a kezemet!😜
23. 8a5caeb182 (válaszként erre: 22. - 80ASIQ)
márc. 30. 21:26
Ha azt mondja, vegyél egy kaparós sorsjegyet és meggazdagszol, fizetsz neki 20 ezret és rohansz az első lottózóba? :D
22. 80ASIQ
márc. 30. 21:22

Attól függ, mit mond.

Komolyan, a nyitó hozzászólásra: BAROMSÁG!!

21. horex (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 30. 17:49

Megnézném a jós iskola oklevelét, hol és milyen eredménnyel végzett

Aztán vagy hinnék vagy nem, neki

márc. 30. 16:15

Afrikában lehet, ott az esőt is a jós hozza illetve a varázsló.

Európában és a 21. században azért már neccesebb a dolog, itt fel kell tételezni, hogy nem volt lehetősége iskolába járni vagy ha volt nem volt mivel felfogni az ott tanultakat. Ettől még lehet rendes ember valaki de sokat ne várjunk tőle , nem valószínű, hogy a Nobel díjasaink számát növeli.

Szomorú ez, hogy napjainkban még itt tartunk és hogy egyáltalán felmerülhet valakiben.

19. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 30. 14:34
🤣
18. globus (válaszként erre: 9. - Amaunet)
márc. 30. 14:19
Ne csodálkozz, elvolt a jósnőnél.
17. Greeneyed (válaszként erre: 16. - Tulipán***)
márc. 30. 14:15
Én elég szkeptikus vagyok, de nem tartom kizártnak, hogy bizonyos "paranormális" képességek (pl. a megérzések) léteznek, és egyszer majd találunk tudományos magyarázatot is rájuk. Más kérdés, hogy ha léteznek, nem valószínű, hogy pénzért működnek, mintha lenne egy gomb, amit megnyomsz, és akkor jön a "látomás".
márc. 30. 09:42

én is beszéltem 2 jósnővel telefonon. Nem hittem ebben de annyira fontos ügyet intéztem és olyan kilátástalan volt, hogy egy véletlenül az utamba akadt és "eladta" nekem, hogy a jövőbe lát, ezért beszéltünk párszor. Elküldött valakihez pénzért meg utána ő maga is "behúzott", hogy jósol nekem. Hát akkora baromságokat amiket ez a 2 nő mondott nekem .... szinte semmi nem jött be. Olyan általánosan jól hangzó maszlagokat mondott főleg a 2., amiknek az emberek általában örülni szoktak.

Ettől függetlenül nem mondom, hogy nincs rontás meg átok, mert ezt pl. nem tudom. Megbízható forrásból hallottam olyan infókat, amik a szellemvilág létezésére utalnak. Szóval azt sem mondom, hogy ezek a természet feletti dolgok nem igazak. Azt viszont, hogy valaki a jövőbe lát, nem hiszem el.

15. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 30. 09:03
A jósnőnek is meg kell élni valamiből...
14. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 30. 07:47
Akkor ugysem tudsz mit tenni. Ha ő elhiszi, ugysem fog ez változni. Asztrologusnak hiszek, de ő nem jósol és nem ilyeneket mond. Az ilyenben nem hiszek amit itt írtál.
13. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 30. 07:35
A következő lépés az lesz: jöjjön kedves majd én leveszem magáról a ronást! (Persze azt is jó pénzért!)
márc. 30. 01:11
nekem bejott amit josolt pedig elotte en sem hittem benne!
11. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 30. 01:11
Szerintem csak simán bunkók vele, amit a jósnő nyilván kihámozott a szövegéből, ezért azt mondja neki, amit hallani akar.
10. Greeneyed (válaszként erre: 5. - Pteri)
márc. 30. 01:09
A gondolatkísérlet kedvéért tegyük fel, hogy létezik jövőbelátó képesség. Egy jósnak ebben az esetben sem kell mindent - hogy Kiss Mariska elmegy hozzá jósoltatni, hogy másnap meg fog botlani az utcán, hogy az unokatestvérének a régi szobatársának a kolléganőjének a lányát meg fogja csalni a férje etc. - tudnia, mert ez annyi információt jelentene, amennyit az emberi agy képtelen lenne feldolgozni.
9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 23:41
IQ bajnok ismerősöd van.😄
8. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 23:10

Azért érzi magát rosszul, mert úgy érzi,hogy rosszindulattal vannak iránta. Az, hogy ennek az az oka, hogy ő tett érte, vagy az,hogy éreztetik vele, az számunkra titok.

A többi mese, hablaty.

7. pteri (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 23:01
Lehet, azért mondott a jósnő ilyeneket, hogy jó pénzért levegye a rontást. Azt mondják az a titkuk, hogy jó emberismerők. Pár szó után felismeri, ki mennyire buta és megvezethető. De hogy hogyan tudnád megnyugtatni az ismerősöd, azt nem tudom.
márc. 29. 22:51
Nagyon hisznek neki. Csaj meg romokban hever.
márc. 29. 22:41
Csak annak a jósnak lehet hinni, akihez nem kell bejelentkezni, hiszen előre tudja, hogy menni fogsz hozzá.
márc. 29. 22:28
Szerintem baromság.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 21:37
Vannak akik hisznek, de pl. én nem.
2. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 21:35
Hát ha ezért pénzt is kért, én is rosszul érezném magam :D
márc. 29. 21:26
Egyik ismerösőm elvolt a jósnőnél és azt mondta neki a jós hogy a párja családja rontásokat küld rá és ezért érzi magát lelkileg rosszul. Szerintetek??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook