Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jósló fájások vagy élesbe megy? fórum

Jósló fájások vagy élesbe megy? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. aug. 12. 20:53
És nem nevez meg egy orvost ilyenkor helyette?Ezt úgy szokták,hogy ha szabira megy átad egy kollegájának.Csak hát nyílván egy ismeretlen orvos az más,még ha a saját dokit is helyettesíti.Egyébbként örülök,hogy bementek megnézetni a babát,és még szerencse,hogy benn van a szülésznő.
21. 115c013715 (válaszként erre: 19. - Mariann7533)
2009. aug. 12. 20:49
Igen, ez jó. Amúgy ma éjjel dolgozik a kórházban. Megbeszéltem a férjemmel, hogy ha elalszik a gyerek bemegyünk és nézzenek meg és ha nem szülünk, saját felelősségre hazajövök. Engem is bánt ez a doki dolog, bár már januárban tudtam, hogy most lesz szabin, azért csalódott vagyok, hogy még telefonon sem elérhető.
2009. aug. 12. 20:32
Úgy akartam írni,hogy a legrosszabb ami történhet,hogy nemet mond.
2009. aug. 12. 20:31
Én azt tanácsolnám neked,hogy mivel ő a fogadott szülésznőd,mond el neki miért nem akarsz befeküdni,és lehet,hogy butaság,de kérdezd meg,hogy elmehetnél e hozzá/ha van aki elvigyen kocsival/,vagy hogy ő menjen el hozzátok és vizsgáljon meg.Abból ő már tudja,hogy mi van.Mond meg neki,hogy neked ez fontos lenne.És mivel fogadott szülésznőd,fura ilyet mondani,de extra pénzért biztos megteszi.Ilyenkor a pénz nem szabad,hogy akadály legyen.Nekem fogadott orvosom volt mind a három gyermeknél,és én hívhattam bármikor,és ha baj lett volna,bejött volna a korházba,vagy a magán rendelésére és megnézett volna.Akár éjjel is.Ez meg volt beszélve.Így szerintem a szülésznő is rendelkezésedre áll,főleg ha rendes.De ez csak egy ötlet,mivel nem akarsz befeküdni.Egy próbát megér.A legrosszabb,hogy nemet mond.
2009. aug. 12. 20:23
Igen.
2009. aug. 12. 20:20
A szülésznő fogadott szülésznőd?
16. 115c013715 (válaszként erre: 15. - Mariann7533)
2009. aug. 12. 20:15
Nálunk is Kristóf lesz ez a baba. Hát azért szertném legalább hétfőig kihúzni, mert akkor lesz 37 hetes és akkor jön a dokim vissza szabiról. Egyébként minden lépésnél érzem, hogy ott lent nyom valami, gondolom a feje:)) Olyan hülyeség de hiába szültem már, eze terhesség teljesen más és nem tudom mi van. A kisfiamat azért is hagyom itt nehezen, mert egy betegségből kifolyólag mellékvese elégtelenségre hajlamos, ami nagyon alattomosan jön és nekünk szülőknek is iszonyú nehéz felismerni, hogy baj van. ( Májusban volt egy keringés összeomlása eből kifolyólag és előtte az utolsó pillanatig vidáman játszott. ) 6 óránként kell gyógyszert kapnia és ezt pl. nem vállalják a nagyszülők beadni, hiába készítjül el előre.
15. Mariann7533 (válaszként erre: 14. - 115c013715)
2009. aug. 12. 20:07
Teljesen megértelek.Nekem is nehéz volt nem felemelni Dia lányomat amikor Kristóffal voltam terhes,és Kristófot amikor Kamillával.Nem akarok okoskodni,de szerintem te is érzed,és én is azt tapasztaltam,hogy a fejecske behelyezkedik,és lehet,hogy nálad a szülés előjelei vannak,hisz magad is érzed,hogy van valami.Ha nem szeretnél még szülni,/ha jól emlékszem azt írtad,hogy legalább még egy hetet ki szeretnél húzni/akkor lehet,hogy jobb lenne bemenni.Szerintem hívd fel még egyszer a szülésznőt,és mond el neki,hogy érzed,hogy a baba már lejebb van.Akkor lehet,hogy ő is azt tanácsolja,hogy induljatok be.Tudom,hogy nehéz otthagyni a kisfiad,de a muszáj,az muszáj.A férjed mit mond?
14. 115c013715 (válaszként erre: 13. - Mariann7533)
2009. aug. 12. 20:01
Abszolút érzem már talán egy hete is. Én sem emelhetem a kisfiamat amit nehezen viselek, mindig van itt valaki emiatt a családból és bár nagyon kedves tőlük, néha falra mászok az állandó jelenléttől.
13. Mariann7533 (válaszként erre: 12. - 115c013715)
2009. aug. 12. 19:54
Azért mertem ezt írni,mert általában a második és a harmadik terhesség vége fele gyakori a nyitott méhszáj.Nekem is így volt.Attól kezdve tilos volt emelni nehezet,mert jobban kinyílhat,és megindulhat a szülés.Egy lehet,hogy buta kérdés,de nem érzed úgy,hogy a baba lejebb van egy picit?
12. 115c013715 (válaszként erre: 7. - Mariann7533)
2009. aug. 12. 19:46
Jól tudod, amúggy a 33. heti dolognál nyílt ki ennyire és egy hete még olyan volt. Most hétfőn voltam nst-n de ott nem nézték és ott mondták, hogy ne szedjem a gyógyikat mert most már szülhetek. Ultrahagot sem csináltak, a terhesség kora alapján tették a kijelentést. Úgy fogalmazott a doki, hogy "ez már egy majdnem kihordott terhesség"
11. 115c013715 (válaszként erre: 9. - Katinkaboszi)
2009. aug. 12. 19:43
Ott végül is nem volt gond, csak egyszerűen ilyen típusú fájdalommal kezdődött a vajúdás, csak ott nagyon pontosan jöttek rendszeresen a fájások.
2009. aug. 12. 19:41
Nagyon igazatok van, inkább menjek be feleslegesen mint későn, de a kisfiamat se szívesen hagyom itthon.
2009. aug. 12. 19:41

orvos, orvos. orvos!


ha már szültél egy kicsit, és akkor is ilyen volt a gond, miért nem mégy máris orvoshoz?

csak lábujjhegyen kérdezem :)

2009. aug. 12. 19:39
Hát az a gáz, hogy a dokim szabin van és csak hétfőtől lesz, még a telefonja is ki van kapcsolva. Már akkor is szabin volt amikor a 33 héten problámák voltak. A szülésznőt felhívtam, ő azt mondta, ha így marad vagy erősödik, rendszereződik menjek be, viszont azt is mondta, hogy ha vaklárma akkor megint befektetnek. Nagyon bizonytalan vagyok, szülni sem szeretnék dokim nélkül, főleg míg nem tötöm a 37. hetet, vaklármát sem szeretnék. Annyira nem fáj, de tutira történik ott valami. Igazából attól félek, hogy a babának valami baja esik.
2009. aug. 12. 19:38
Szia.Lehet,hogy rosszul tudom,de a méhszáj szerintem egy hete neked már kicsit nyitott volt.Valóban a legjobb tanács felhívni az orvosod.
2009. aug. 12. 19:34

Csatlakozom, inkább kétszer feleslegesen, mint egyszer későn.

Mindenképpen orvost kérdezz!

2009. aug. 12. 19:33
Hívd fel a dokidat,vagy menjetek be a kórházba,ha nem érnétek utól!
2009. aug. 12. 19:32
A szülészedet keresd fel, esetleg telefonálj neki...Mikor kell menned vizsgálatra?
2009. aug. 12. 19:31
Szerintem hívd fel az orvosod!!
2009. aug. 12. 19:31
Kellene egy nőgyógyász!Van segítséged?
2009. aug. 12. 19:30
Sziasztok, 36 hetes vagyok és tegnap óta fájdogál a hasam. Van egy kisfiam és a fájástípus az olyan, ahogy nála is kezdődött, csak semmi rendszer nincs benne. Nagyon bizonytalan vagyok, nem tudom mi legyen. 33 hetesen 3 perces fájásaim voltak, akkor visszatartották és 3 hétig gyógyikat is szedtem. Most már nem szedek. Egy hete a méhszáj 2110 volt. ???????????
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook