Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jól sikerült első randi... fórum

Jól sikerült első randi... (beszélgetős fórum)


1 2 3
47. virag32 (válaszként erre: 12. - Moonlight13)
2014. nov. 15. 21:48
Én a párommal neten ismerkedtem meg, úgy,hogy ő Svédországban lakott én pedig Pesten, két és fél év távkapcsolat után öt éve együtt élünk és egyéves a babánk. ;-) Minden áthidalható, ha mindkét fél egyformán akarja.
46. kriszta773 (válaszként erre: 41. - Anyagi)
2014. nov. 15. 21:36

én viszont úgy gondolom, ha a férfiért, nőért erőfeszítést kell tenni már az elején, és nem természetes vágy és jó érzés, az veszett fejsze nyele :)


nem kell így megbotránkozni, szerintem ha az első randin csók meg összebújás van, az valami nagyon szuper szerencsés találkozás lehet. de itt nem két idegen ember találkozott, aki még soha azelőtt egy szót sem beszélt, elég intenzív ismerkedés előzte meg a randit, ha jól olvastam


őszintén, ha nekem kéne választanom, hogy hozzám utazzon a srác vagy én őhozzája utóbbi választanám, mert ha mégsem jövünk ki jól, egyszerűen hazajöhetek, elküldeni kínosabb :))))

45. kriszta773 (válaszként erre: 35. - Linda83)
2014. nov. 15. 21:32

a neved mellett a szám az életkorodat jelenti? mert akkor megértem ezt a volt már olyan kapcsolatom, ahol az első randin csókolóztunk - kivételes és szégyenteljes esetet :)


tudod, ha egy pasinak csak a testeddel kelted fel az érdeklődését, akkor ha megkapja, simán továbbállhat, valóban. de kérethetnéd magad hónapokig, akkor sem lenne komoly kapcsolat a szex után. ha egy pasinak nemcsak a testeddel kelted fel az érdeklődését, hanem a teljes valóddal, egyéniségeddel, akkor megfektethet 2 perc után, akkor is loholni fog a nyomodban

44. EsztyMorgan (válaszként erre: 41. - Anyagi)
2014. nov. 15. 21:31
Már elnézést de hol élsz? Minősíteni bárkit? Én is utaztam a pasimhoz (akivel már 4éve vagyok együtt, a kislányunk 28hónapos) mégis érzem magam olyan nőnek mint te.
43. EsztyMorgan (válaszként erre: 19. - Kriszta773)
2014. nov. 15. 21:28
A mi példánkat tudom írni. Igaz köztünk "csak" 120km távolság volt. Első randi közepén nálunk is megtörtént a csók; meg minden más (kivéve szex) aztán szépen haza mentünk. Tökéletes randi volt aznap este már hívott aztán én is hívtam :) 10nap múlva volt a következő találkánk de addig naponta 2x minimum hívott és én is őt. Szóval igen..ha a randi tökéletes akkor nincs olyan hogy "ne hívd" mert épp ez a szép az elején.
42. unom (válaszként erre: 41. - Anyagi)
2014. nov. 15. 21:18

Bezzeg régen, milyen jó házasságok voltak...

A nő nem attól nő, hogy megjátssza magát.

41. Anyagi
2014. nov. 15. 21:16

Nem tudom megérteni a mai lányokat: Csókcsattanás, összebújás az első randin? És hogy a lány utazzon a fiúhoz?

Szép dolog az emancipáció, de még szebb lenne, ha egy nő NŐKÉNT tudna viselkedni!!!!


Anyukám, annak idején, erre azt mondta volna "kész picsa, meleg málé" - már elnézést....


Amiért nem kell erőfeszítést tenni az nem is olyan értékes - még egy fiúnak sem. :(

40. sanyinak (válaszként erre: 2. - 7748657281)
2014. nov. 15. 20:50

"mert azt kapta, amit várt"??


Ez nem túl pátoszos. Ha valóban odalenne érted továbbra is, akkor ilyet nem mond.

A szerelem nem szimpla üzlet, amire befizet valaki és megkapja, amiért fizetett. A szerelem fokozódó érzés, ami mindig többet ad és mi is mindig többet áldozunk az oltárán.


Szóval ebből az üzenetből nekem az jön le, hogy már nem vagy olyan érdekes számára, nem vár tőled újat.

39. sanyinak (válaszként erre: 35. - Linda83)
2014. nov. 15. 20:43

Lehetséges az olyan azonnali elsodró vonzódás, ami minden gátat elsodor. Ha megvan az a kölcsönös vonzalom, akkor nem fogja a férfi könnyűvérűnek értékelni a nőt, csak azért mert gyorsan sikerült elcsábítania.

Persze az olyan nő tényleg nem értékes, aki lohol a pasi után...

38. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 7748657281)
2014. nov. 15. 20:43

Huhuhhuuuu, nagy a kenyelem!

Az en estemben 120 km volt es nagyon nagy volt az erdeklodes, szval ez nem lehet akadaly.

Ha pl. A fiatalember azt latta,hgy naon nehezen puhithato vagy es sok erofeszitesebe tellene, lehet azert...

Masreszt, gondolom neten is,erkedtetek es nem akar megbantani, ez is benne van a pakliban-de akkor miert mta vna a szuloknek bemutatast.

Picit varj...

37. unom (válaszként erre: 34. - Linda83)
2014. nov. 15. 20:35

Anyuka bemutatása nekem is fura.

Lhet, komoly kapcsolat lesz abból, ha a nő játszmázik, de jó ritkán.

36. angelic smile (válaszként erre: 2. - 7748657281)
2014. nov. 15. 20:34

Nem lehetséges, hogy nagyon megtetszett neked, sőt egy kicsit bele is estél? Ilyenkor mi nők hajlamosak vagyunk többet elvárni a pasiktól. Elképzelhetőnek tartod, hogy ha ugyanannyit is keres, mint annak idején, az kevesebbnek tűnik, mert szeretnél a vele eltöltött idő után még többet és még többet -még ha neten keresztül is- vele lenni?


Nem volt szerencsés feltenni azt a kérdést, én is amondó vagyok, hogy egy nőnek legyen tartása, de ami megtörtént megtörtént, vissza nem tekintgetünk.


Valaki írta, hogy kevesebbet kellene keresned és egy kicsit lehet tartózkodóbb kellene lenned. Egyetértek vele. :)

35. Linda83 (válaszként erre: 33. - Unom)
2014. nov. 15. 20:34

Lehet csókolózni is, szexelni is első randin, max. soha életben nem fog értékesnek találni a másik és mindig ott lesz benne, hogy ha velem megtette megteszi mással is. Hangsúlyozom nekem is volt 2 éves kapcsolatom, ahol első randin csókolóztunk és tudod mit mondott nekem egyszer?, hogy sajnálja, hogy olyan gyorsan történt minden, ő nagyon szereti azt, hogy úgy érezheti harcolni kell egy nőért és nem ő az egyetlen akitől ezt hallottam. Amit gyorsan megkapsz az nem olyan értékes, mint amiért megharcolsz, lásd: lottó nyeremény vs. önerőből milliók/milliárdok (igaz ez fura példa).

Az őszinteség fontos, sőt a legfontosabb, de nem szabad pitizni egy férfiért, hogy jajj mi a baj velem, mond el, miért nem keresel annyira.

És itt szó sincs kapcsolatról, csak egy randi volt.

34. Linda83 (válaszként erre: 32. - Unom)
2014. nov. 15. 20:27

Figyelj, lehet neked sikerült, de itt nem az látszik, én is csókolóztam már első randin (sőt) húszas éveim elején, de utána a srác ezerrel nyomult és már este írt és átbeszéltük a fél éjszakát, van ilyen, nem azt mondom, hogy nincs. De nagy többségében abból lesznek komoly kapcsolatok, ahol a férfi picit vadászhat a nőre, azt érezheti, hogy igen ez a nő nem kapható könnyen, ez a nőkhöz tartozó fegyver, aki nem tud élni vele az nagy hiba. Egy férfi sem szereti a teljesen kiismerhető, egyszerű nőket. Azt szeretik, ha van egy kis játék, kérdezz meg bárkit és az élet is egy nagy játék, de tisztességesen.


Én már azzal elhajtottam volna a srácot, hogy 200 km-t utazzak anyucihoz második randin, valljuk be ez nem normális dolog. Én a másikat szeretném megismerni, de anyuékkal jópofizni már második alkalommal, aztán ott is aludt volna?, vagy hogy? Hát ez aztán épületesen izgalmas randi lett volna. Elképzelem, odazötyög vonaton, házba/lakásba be, mamával kínos kezdeti beszélgetés esetleg összeütnek egy sütit :D, utána kis városlátogatás, srác szobájába be aztán uzsgyi mindent bele...

Nem tudom, lehet régimódi vagyok 31 évesen, de a randi legyen már randi.

33. unom (válaszként erre: 31. - Linda83)
2014. nov. 15. 20:21

Miért ne lehetne első randin csókolózni, ha mindketten akarják? Sőt, több is lehet, a kapcsolat kimenetele nem ezen múlik.

Szerintem az őszinteség a legfontosabb, ha nem kirakatkapcsolat a cél.

32. unom (válaszként erre: 30. - Linda83)
2014. nov. 15. 20:20
Amit leírtál az tipikus játszmázás, bárhogy hívod.
31. Linda83 (válaszként erre: 30. - Linda83)
2014. nov. 15. 20:17

Ja és nyilván kivételek vannak :), de ha már egy pasit a második randira is nehezen lehet rávenni, illetve furán viselkedik, az nem annyira jó jel.

Én se vagyok híve a taktikának, de annak igen, hogy az ember ne alázza meg magát azzal, hogy a másikat kérdezi, hogy mit rontott el. Semmit nem rontott el igazán, ha a pasinak kéne sms-t küldene, telefonálna ezek után is, de itt nem ez látszik :(.

30. Linda83 (válaszként erre: 28. - Unom)
2014. nov. 15. 20:14
Én csak annyit mondok, hogy legyen tartása, ha a pasinak nem kell ne kérdezgesse, hogy mit rontott el. Ez nem játszma, hanem tartás.
2014. nov. 15. 20:13

jav.: ha ezt csak csókolózással lehet kompenzálni,hogy ne legyen kínos csönd, akkor az a pasi nem hozzád való.


És még egy lehet, a randi végén úgy érezte, hogy igen komoly lesz, utána pár nappal pedig már máshogy, szíve joga sajnos, mégha rosszul is esik :(.

Egy férfi keressen, érezd, hogy igen, jó nő vagyok, kellek neki, ne te kérdezgesd, hogy jajj mi történt, mi a baj. Ha jelentkezik ne ugorj első szóra ne érj rá azonnal már másnap vagy két nap múlva, ja és ő utazzon, mivel ő volt bizonytalan, neki kell bizonyítania. Ettől értékesebb leszel a szemében, ez nem taktika, hanem női tartás :).

28. unom (válaszként erre: 27. - Linda83)
2014. nov. 15. 20:12

Én az összes szabályodat megszegtem az első randin, öt éve vagyunk együtt.

Amelyik pasival játszmázni kell, az nem éri meg.

2014. nov. 15. 20:07

Ne keresd, főleg ne kérdezd meg, hogy miért változott meg, egy randitok volt, nem feleségül kért :). Több éves párkapcsolat vagy gyerek után is tűnnek el férfiak szó nélkül és sose tudja meg a páros másik tagja, hogy mi okozta pontosan.

Nem szerencsés első randin csókolózni, max a legvégén egy kicsit, túl könnyen elérhetőnek érez, nem érzi, hogy teperni kell, azt érzi ez a lány odavan értem. Minden férfiban ott van a vadászösztön, picit cicázni kell velük, adni is meg nem is ;).

Ő is "butus" volt, mert egy férfi sem várhatja el, hogy 200 km-t utazzál érte egy második randira és az anyukáját se mutassa be. Gondolom te nagyon örültél neki és azonnal mondtad, örülsz neki, de kicsit korai. Azt kell mondani, ne haragudj, én még téged szeretnélek jobban megismerni. Kicsit olyan mintha az anyukája ha leokézza a lányt, akkor mehet tovább a kapcsolat?, nekem fura.

Fontos, hogy azt érezze igen ez a csaj nem sír értem, ha nem jön össze. A kínos csönd pedig nem jó jel ne haragudj, ha ezt csak csókolózással lehet kompenzálni, ne legyen kínos csönd, mert akkor az a pasi nem hozzád való.

Olyat meg SOHA nem mondunk egy pasinak, hogy úgy érzed csalódott benned, ez azt mutatja, hogy önbizalomhiányod van !!

Ha jelentkezik, jelentkezik, de ne erőltesd, ha nem akkor pedig volt egy jó kis randid ahol csókolóztál és tanultál belőle, hogy mit csinálj máskor jobban :)

26. d1e807c461 (válaszként erre: 25. - 7748657281)
2014. nov. 15. 19:52

jól tetted. :)

most pedig higgadj le.

nem lesz semmi baj, ha megvárod, h ő keressen.

25. 7748657281 (válaszként erre: 18. - Kriszta773)
2014. nov. 15. 19:50
Teljesen kölcsönös volt a csók. Nem én tepertem le. Csak ültünk egymás mellett, jött a kínos csönd, megfogta a kezem és néztünk egymásra hosszan, majd megfogta az arcom és megcsókolt, én pedig vissza, aztán heves csókcsata, majd azt mondta "bocsánat, hogy csak így hirtelen, de már erre vártam nem tudom mióta." Aztán visszacsókoltam persze, hisz én is ezt vártam :)
24. 2cc786c515 (válaszként erre: 19. - Kriszta773)
2014. nov. 15. 19:43

De! Én most betudnám annak, hogy fáradt, rosszkedvű, rossz lapjárása van a srácnak....


Viszont ha a saját esetemet nézem... aki szintén 240 km-re lakik tőlem, nála nagyon ritka jelenség volt hogy "nem tepertünk" egymás után :) Míg hazautazott is, végig sms-tük azt az időt. És ez a mai napig így van (20 hónapja múlt)


De tartunk már ott, hogy ilyenkor rákérdezzünk a másikra, mi változott meg vajon? Lehet ők még nem?

23. unom (válaszként erre: 21. - Kriszta773)
2014. nov. 15. 19:37

Úgy értettem, sokak szerint a nőnek muszáj játszmáznia.

Amúgy egyetértek veled :)

2014. nov. 15. 19:37
Szerintem is jobban kéne akarnia a következő randit. Szerintem is hagyd, mert ha még van esélye, akkor csak rontasz a helyzeten ha ennyire nyomulsz rá. Ha pedig akar valamit még, akkor már úgyis tudja, hogy Te akarod őt. Szóval hagyd, ha akar valamit tőled, akkor majd jelentkezik, ha nem akkor majd akad egy jobb.
21. kriszta773 (válaszként erre: 20. - Unom)
2014. nov. 15. 19:36
á, ha egy pasinak tényleg bejön egy nő, az nem játszmázik, az teper :) ha "csak" tetszik, de nem váltott ki semmi különösebb érzést, akkor nem teszi oda magát annyira, akkor úgy van vele, hogy okés a csaj, meglehet, majd alakul
20. unom (válaszként erre: 18. - Kriszta773)
2014. nov. 15. 19:34
Mert játszmázni muszáj :)
19. kriszta773 (válaszként erre: 17. - Vacsa)
2014. nov. 15. 19:31
de ez így szokott lenni, nem? :) hogy egy jól sikerült randi után a pasi alig várja, hogy újra találkozzanak, és ott zizeg a nő körül minden szabad percében, nem hogy visszavesz :)
18. kriszta773 (válaszként erre: 16. - Hannababa13)
2014. nov. 15. 19:29

nehogy már a nőci legyen hibás bármiben is :) itt kölcsönösen mutatták ki az érzéseiket, nem hiszem, hogy a nőci támadta le csókokkal és kényszerítette bújásra, majd a szülőknek bemutatásra. és inkább volt rámenősebb a srác ez utóbbi ötlettel :)


szerintem teljesen természetes, ha két ember örül a találkozásnak és tetszenek egymásnak, ugyanúgy jólesik és biztatás a pasinak, ha látja a nőn a tetszést, mint fordítva. miért teperne egy pasi olyan nőért, akin nem látja, hogy jól érzi magát vele, hogy tetszik neki? mint ahogy a lány is most úgy érzi, a pasi nincs annyira oda, mint a találka előtt, és ez rossz érzéssel tölti el

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook