Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jógatábort keresek gyereknek Pesten, nem ottalvósat. Tudtok ilyet? fórum

Jógatábort keresek gyereknek Pesten, nem ottalvósat. Tudtok ilyet? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 5. 16:56
Ne értsd félre, a jóga maga,mint mozgás és relaxáció jó dolog és tetszett, csak a vallási rész nem.
4. @IviBaba@ (válaszként erre: 3. - 3a0842d373)
2009. júl. 5. 16:54

Én voltam kismamajógán és bele volt vegyítve...épp hogy csak egy picit. És a sima jógán is van,ahogy hallottam....amikor "zöngessük el az omandra"-t o és m betűt 3szor.......ez bizony az ő vallási nézetük.

Bocsánat, ha tévednék, de szerintem a táborban is találkozna a gyerkőc ilyenekkel, meg csakrákkal stb...

3. 3a0842d373 (válaszként erre: 2. - @IviBaba@)
2009. jún. 29. 23:29

Szia Ivibaba,

Nem gondolnám, hogy vallási nézetekkel tömik a fejüket. Még a felnőtt jógán sem tapasztaltam ilyet. Neked honnan vannak ilyen információid?

2009. jún. 29. 22:48
Miért akarod a gyermekedet elvinni egy ilyen táborba,ahol vallási nézeteket tanítanak neki? Én sima táborba vinném, majd ha nagy lesz eldönti miben hisz....
2009. jún. 5. 11:51
Jógatábort keresek gyereknek Pesten, nem ottalvósat. Tudtok ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook