Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? fórum

JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2009. dec. 27. 09:14

Sziasztok!!!!

Én már másfél hónapja tapaszolok, nagyon jók a tapasztalataim. Bár még csak az energetizálásról és vitaizálásról tudok beszámolni. Az alvásjavulás, nálam még nem történt meg. De türelmes vagyok, van plusszo tapaszom is de különbséget nem érzek.

2009. dec. 26. 23:27

Sziasztok!


Ha vkinek van kérdése a tapasszal kapcsolatban,bátran írjon!:):)

2009. dec. 25. 17:07

Én már a Plus-ot tapasztom :)

Ez is nagyon jó és az új ízü italt is nagyon várom, mert a régi nekem nagyon fura ízü, viszont jó hatása van, az biztos.

261. albert9876 (válaszként erre: 259. - Tekla84)
2009. dec. 25. 17:04

Szia Tekla!


Az első mondatod elég érdekesen hangzik :)


"1 hete hasznalom a tapaszt,eddig eleg vacakul aludtam ejszakankent de az utobbi 1 hetben ez sokat javult "

2009. dec. 21. 22:02

Sziasztok!


Kinek milyen friss tapasztalata van?

Nagyon várom véleményeteket a tapasz használatával kapcsolatosan!

259. Tekla84
2009. dec. 10. 13:56

Sziasztok!


1 hete hasznalom a tapaszt,eddig eleg vacakul aludtam ejszakankent de az utobbi 1 hetben ez sokat javult.

Sok folyadekot iszom ,mert kivanom is mivel szarad a szam.

Egyeb centikben merheto dologrol nem tudok beszamolni. Kavezni eddigsem kaveztam, szoval arrol nem tudok erdemlegeset. :)

Nem kivanom most sem ha ez jo hir. :)

En hasznalo vagyok es nem ertekesito, szoval ennyi a pozitivum.

A tobbi amit itt leirnak, hogy kevesebbet esznek es csokkenti az ehsegerzetet az szerintem nem igaz.

A baratnommel egyutt hasznaljuk a tapaszt, egyutt kezdtuk el es nala sincs semmi valtozas a taplalkozast illetoen.

Igyekszem majd meg irni , hatha lesz egyeb pozitiv dolog is. Eddig ennyi.

258. Ricardo1979 (válaszként erre: 256. - Bögre)
2009. dec. 9. 17:06

Sziasztok,


Én ingyen szerzem. Egyszerűen többet hoz, mint amennyibe kerül. mivel ide nem írhatom le.. így a kérdésedre nem szabad válaszolnom.


Személyes tapasztalatom, hogy ez nem egy fogyókúrás termék.

Alakformáló...stb. és ez nagyon nagy különbség.


Nekem napi 5 KV-ból egyet csinált, és azt is csak az íze miatt iszom megszokásból és nem azért mert kellene.


Remélem hasonlóan jó TAPASZtalatokkal találkozom még, mint amiket itt leírtok.

2009. dec. 8. 11:26
Helo mennyi ideig használtad?Megprobáltad több helyre is tapasztani?Napi 2liter tiszta buborék mentes tisztitott vagy ásványviz megvolt?Mert ha valaki kólát vagy buborékos vizet iszik ne csodálkozzon ha kiütéses lesz.Mik voltak a tapasztalatok?Anyunál 8hét 6kiló mert mindent betart kevesebbet beszik ami a tapasz hatása...De mellette nem sporol és semmi más változtatás.
256. bögre
2009. dec. 7. 21:25
Sziasztok! Csak nagyvonalakban olvastam a hozzászólásokat. Szerintem is ahány ember, annyi féle. Akinek már szinte "fáj" a súlyproblémája, mindennel próbálkozik. Jó olvasni, hogy sokaknak használ. Szeretném kipróbálni én is, bár nem tudom hol lehet beszerezni? Legyetek szívesek egy kis infót adni erről! Köszönöm! :)
255. emike (válaszként erre: 246. - Borka66)
2009. dec. 6. 23:06

Bocsika , de Buresz67 kérdésére nem válaszoltál.

Pedig szerintem mindenkit érdekelne. Sokkal hitelesebb lennél ha nem csak fröcsögnél, hanem a személyes tapasztalatod alapján alkotnál véleményt.

Lehet ,hogy nekem sem lesz hatásos de attól még elfogadom,hogy másnak használ és segít.

Attól hogy te negatív vagy, még nem kell lehúzni a másikat. Inkább örülj mások sikerének:)

254. emike
2009. dec. 6. 22:57

Sziasztok:) Nagyon régen jártam utoljára a Hoxán.

Örömmel látom, hogy semmi nem változott.

Pár nap múlva én is elkezdem a "tapaszolást", és nagyon kiváncsi vagyok a hatására. Az összes hozzászólást elolvastam. Egyértelműen a pozitív hatás vezet. Remélem én is hasonló élményekről számolhatok majd be. Mindenkinek sok sikert kívánok:)

253. okoska0313 (válaszként erre: 252. - Ari60)
2009. dec. 6. 16:16

Én nagyon bizom benne és használom, használom.

Mert érzem a különbséget. Az energiát, erőt, vitalitást.

252. Ari60 (válaszként erre: 251. - Okoska0313)
2009. dec. 6. 13:57
Hidd el menni fog a fogyás is.most 3 hónapja csinálom 15kg tulsúlyom volt már 8kg felett járok semmi mellékhatást nem tapasztaltam ragasztom és iszom a vizet.Olyan szer nincs ami mindenkinek beválik ez is biztos nem használmindenkinek de attól még nem kell lehúzni.akinek nem jött be próbálkozzon mással ne vegye el a kedvét a többinek.aki régen látott mind kérdezi hogy csináltam mert tudják nekem a cukor szintem miatt nagyon fontos ,hogy lemenjenek a kilók.Jól érzem magam ,tudok aludni és egésznap pörgök mint régen. Ez a sok negetiv ember aki itt okoskodik ki sem próbálta, csak mondja a magáét de nem kell vele foglalkozni a magyar már csak ilyen imádja a másikat lehuzni.Remélem nem sokára Te is pozitiv hireket tudsz mondani és szép karcsú leszel.Sok sikert hozzá....
251. okoska0313 (válaszként erre: 250. - Ari60)
2009. dec. 6. 13:16

Igazat adok neked Ari60).

Én parkonzonos lettem 49 éves vagyok. 1 hónapja használom a tapaszt, de azóta nekem annyi erőm és energiám lett, hogy végig dolgozom a napot.Nagyon örülök neki. A fogyás még nemindult meg, de türelmes vagyok. Több vizet kéne innom szerintem.

Édességet és kaját viszont kevesebbet eszem.

Nekem is leszokott esni, de rögzitem agy sima ragtapasztal.

250. Ari60 (válaszként erre: 246. - Borka66)
2009. dec. 4. 15:51
Nem kell itt huhogni ha nem vált be neked mit foglalkozol vele? ha szerinted trükközés minek fáradozol a véleményeddel senkit sem erdekel a jó tanácsod akinek jó használja akinek nem lépjen tovább.Nekem bevált használom e cukrom lement mert fogytam nekem csak ez számit aki kérdezi mitől elmondom eddig még senki nem jött vissza hogy nem müködik..
249. vamari (válaszként erre: 247. - A2a97218ac)
2009. dec. 4. 12:31
és mióta használod a tapaszt?
248. vamari (válaszként erre: 246. - Borka66)
2009. dec. 4. 11:36

Én már 4 kg-t fogytam, sógornőm 8 kg-t, igaz, jóval kevesebbet eszünk mint eddig, de ez csak azért lehetséges, mert nem vagyunk éhesek!

Én folytatom tovább!!! Főleg, mivel jön a karácsonyi nagy evőverseny! Egyáltalán nem kívánok édességet enni, (én csak azt hagytam el ezidáig)bár eddig szinte függő voltam.

247. a2a97218ac (válaszként erre: 245. - Évike38)
2009. dec. 4. 11:23
Nekem sajnos ugyanolyan az étvágyam :(
246. Borka66
2009. dec. 4. 09:46

Hölgyeim!

Ki ki döntse el, kinek hisz.

De semmivel sem hitelesebb pár ember, aki összeállva fórumozik. Legújabb trükk, elhitetni valamiről használ, ha beírogatunk fergeteges tapasztalatokról, eredményekről ilyen helyekre.


Megpróbálok elfogulatlan lenni. Nem lesz könnyű!:-)


Egyetlen emberrel nem találkoztam aki lefogyott volna ettől a ragacstól! Pedig páran körülöttem kipróbálták. Persze a játékot űzők között már vannak, de nem ettől.


Adhatnék pár tanácsot sokkal olcsóbb és természetesebb eszközökről, de az nem ide tartozik.


A tapasz kozmetikai eszközként van regisztrálva. Előállítása pár fillérbe kerül, nem tartozik a minőségi táplálék kiegészítők közé!

Kihasználni az embereket, elhitetni velük ettől lefogynak, az viszont már bűncselekmények közé tartozik.

Nemsokára ezt is vizsgálni fogják.Már rebesgetik.

Aki nem hisz nekem, nézze meg a neten, mit írnak erről a csodatapiról mások.

2009. dec. 3. 16:23

Sziasztok!

Én 7.napja használom, eddig 1 kg-t fogytam.

Szerintem nagyon jó, nem vagyok éhzes és sokkal kevesebbet eszem.

Így van reményem hogy lefogyjak.

Sok sikert mindenkinek!!!

244. a2a97218ac (válaszként erre: 243. - A2a97218ac)
2009. dec. 3. 10:45
...VÁLTOZATOT :)
2009. dec. 3. 10:45

Ma elkezdtem használni a nagy tapaszt! :)

Írok majd ide is a tapasztalataimról.


Nekem a sima FenFe tapasz nem igazán vált be, ezért vettem most meg ezt a PLUS voltozatot.

242. Matica (válaszként erre: 240. - A2a97218ac)
2009. nov. 28. 16:47
Valszeg ott valamivel zsírosabb a bőröd. Én az első időben, arclemosóval először letöröltem, utána ragasztottam. Úgy nem jött le.
241. Matica (válaszként erre: 236. - Tundek)
2009. nov. 28. 16:43

:)))) Aham, matricás Matica :)))Szépen néznék ki a homlokomon vele, kosztümben.:)

Kézfejen már láttam, de szerintem ott a gyakori kézmosás miatt lejön, vagy kibírja? Tusolásnál bírja a gyűrődést azt tudom.

240. a2a97218ac (válaszként erre: 238. - Tundek)
2009. nov. 27. 13:23

Szia!


Én is az alkaromra és a felkaromra is teszem a tapaszt és azt vettem észre, ha föntre teszem, akkor téglavörös színű alatta a bőr és lecsúszik a tapasz, nem marad fönn 24 órán át.


Mi olvad ki a tapaszból????

239. tundek
2009. nov. 27. 09:30
Apa 8 nap minusz 1 kiló
238. tundek (válaszként erre: 237. - Klimpírozi)
2009. nov. 27. 09:30
én csak az alkarom belső felén váltogatom a tapasztó helyeket nekem az vált be
237. Klimpírozi (válaszként erre: 236. - Tundek)
2009. nov. 27. 08:17

ettől függetlenül lágy alkarra tapaszd a tapaszt...

:)

236. tundek
2009. nov. 27. 07:26
Homlokra, nyakra, kézfejre ez a legjobb ötletem nektek
235. tundek
2009. nov. 27. 07:25

Sziasztok Tapasztók!


Meglepődtem ma reggel a 10 nap eredménye:

alváshegyek, de komolyan már 6 kor az este is és most keltem.


Vízvisszatartás még mindig van látom a lábamon, okot nem tudok, pedig pisilek bőven.


-2 kiló

-4 derék

-2 has


nem rossz szerintem.


Nincs diéta

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook