Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ítéljetek el Ti is!!! fórum

Ítéljetek el Ti is!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
124. napfenyahegyen (válaszként erre: 1. - Reni802)
2013. aug. 17. 22:51

Nézd, ha a válást normálisan intézitek, a gyerekek nem sérülnek. A normális alatt nem csak azt értem, hogy nem ölitek egymást, nem uszítjátok egymás ellen a gyerekeket, hanem azt is, hogy nem licitáltok egymásra engedékenységben, ajándékokban a gyerekek szeretetéért vresengve, megbeszélitek egymással továbbra is a gyerekek dolgait (akár telefonon), és normális marad, hogy a lányok néha, Veled, néha apával vannak, pl. Veled laknak, de egy-egy estére elmennek apához aludni. És amelyikőtöknél éppen nincsenek, az mindig, mindenképpen csörögjen rá a gyerekekre, hogy éppen hogy vannak, mi van velük!


Ha így intézitek, bár lehet, duzzognak majd kicsit a változás miatt, lelki sérülésük nem lesz.


És gondolj Magadra is. Ha a férjeddel nem működik, most 33 évesen kezdhetsz még új életet. 10-20 év múlva - amire a gyerekek is kireülnek - mit csinálsz?

2013. aug. 17. 22:13

Nem ítélkezem!

Elképzeltem, ha "reni802" leírta volna hogy itt áll 2 gyermekével és a férje el akarja hagyni egy nála x évvel idősebb nő miatt, pedig ő még most is szereti a férjét és megbocsátana neki .....


Lenne itt:

"minden férfi disznó"

"egyik sem különb mint a másik"

stb.

122. gribedli*** (válaszként erre: 121. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 17. 19:16

De ez eddig senki masnak nem jutott eszebe mert ennek ellenere a csajt mindenki nagyon irigyli, szoval ugy latszik, van miert.


Persze, benne van a pakliban mindig, akar egy vele egyidos vagy egy idosebb palival is szakithatnak...


Az dobja ra az elso kovet aki sajat maga meg pont nem mindig a helyzet fenomenjeit talalja meg! Sajat reszemrol azt tudom mondani, hogy csak nalam idosebb barataim voltak, a ferjem is joval idosebb nalam, szoval fogalmam sincs, milyen erzes atelni, ennyire pedalozni valakiert akiert ennyire odavagy, de fiatalabb. Mivel mindig a masik veget fogtam, legfeljebb velem cserelt le egy idosebbet valaki (nem tudhatom! Nem mondtak el, csak az exekrol tudok)


De az ido halad, ha veletlenul ott leszek, egy ilyen szituban egyszer, remelem tudom hova tenni a dolgot, amugy ram jellemzo a versenyszellem, akkor is, mikor nincs senkivel versenyezni, ez rohej, de imadom az adrenalin-tobbletet:DDD engem stimolalna, ezert en cseppet sem vagyok kiakadva, hogy mit ossze nem kondizhat meg testapolgat a csaj!

121. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 120. - Gribedli***)
2013. aug. 17. 16:50

Igen, ha valóban azt kapja, amit akar, amit vár, csak az utóbbi elég hosszú időben nem azt kapja, hanem hogy a pasija egyre többet van távol és keres kifogásokat, a múltkoriban el is hagyta a csajt, csak aztán valahogy újra összejöttek. Ő konkrétan mondta, hogy tart attól, hogy egy jóval fiatalabb nő lecsapja a kezéről. Amúgy tényleg nagyon jó a pasi :)


Igen, ha más nem, ott lesznek a haverok :)

120. gribedli*** (válaszként erre: 107. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 17. 15:28

A gorcs es a megfelelni akaras az gyakoribb egy 20 evesnel. Nala inkabb dinamikussagrol beszelnek es ha megkapja erte amit akar, neki igy jo:)


Ha a sraccal vege, meg mindig bejon majd az osszes havernak es valogathat:D

119. 55416fb8e2 (válaszként erre: 118. - 3b1ba8f3a0)
2013. aug. 17. 14:46
azt csak te tudhatod, hogy ha vele lennel, boldogabb lenne-e az eleted, mint most :) ha nem, akkor nem erdemes tenni erte semmit
118. 3b1ba8f3a0 (válaszként erre: 117. - 55416fb8e2)
2013. aug. 17. 14:30
Most jobb lenne?
117. 55416fb8e2 (válaszként erre: 116. - 3b1ba8f3a0)
2013. aug. 17. 14:18
de mi? :)
116. 3b1ba8f3a0 (válaszként erre: 115. - 55416fb8e2)
2013. aug. 17. 14:13
Nem voltam teljesen boldog.Biztos helyre lehetne hozni. De.....?
115. 55416fb8e2 (válaszként erre: 112. - 3b1ba8f3a0)
2013. aug. 17. 14:05
hat ne haragudj, de ha boldog voltal vele, es kolcsonos volt a szerelem, akkor jobban jartal volna, ha megosztod a felelmeidet es probalsz rendet tenni a fejedben :) jobb igy most, egy 29 evessel, aki olykor megdonget, aztan megy a baratnojehez jatszani a ferfit? :( azt a regit mar nem lehet rendbe tenni, ujrakezdeni?
114. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 108. - 3b1ba8f3a0)
2013. aug. 17. 14:03

Ez a Te döntésed... azért nem csak férgese van a 40 esek között. Az egyik szerelmem nálam 15 évvel volt idősebb, sajnos az élet úgy hozta, hogy nem lehetünk együtt, de nagyon jól szituált férfi volt, és nekem nagyon - nagyon tetszett.


Az érettséget sem lehet általánosítani, van olyan ismerősöm, aki 26 évesen normálisabban gondolkozik mint egynémelyik 40 es. Én eddig a fiatalabbak között nem találtam olyat, aki ne lett volna túl gyerek, bár ez a legutóbbi 40 éves vitte a pálmát a nagy mellekkel :))) Ő meg idősebb. Szóval a franc se tudja már, mi a jó.

113. 55416fb8e2 (válaszként erre: 111. - 3b1ba8f3a0)
2013. aug. 17. 14:03
en magam miatt, a sajat noiessegem miatt akarok formaban maradni, nem azert, mert esetleg egy fiatal srac osszehasonlitgatna a fiatalabb nokkel :) sot szerintem minden kornak megvan a maga noi kiteljesedese, de ha ezt egy generacioval fiatalabb mellett eli meg, folyton elegedetlen lehet, akar tudat alatt is. a te peldad is bizonyitja, a 29 evessel utcara nem mennel, egy sarmos, jokepu 40-es mellett biztosan boldogabban setalgatnal :)
112. 3b1ba8f3a0 (válaszként erre: 110. - 55416fb8e2)
2013. aug. 17. 14:01
Nem szerettem volna szülni, de nem is volt téma a gyerek. Nekem van gyerekem, ő meg nem témázott ezen. Azt hiszem a karrierje miatt azt soha nem is fogja vállalni, de lehet. Majd eldönti. Egy kapcsolatot az egyik fél bőven tönkre tudja tenni. És a végén már csak ezen agyaltam ,és már az utcára sem akartam kimenni. A szakításunkkorra teljesen leamortizáltam magam, mindenféle reumatikus nyavalyákat összeszedtem, szomorkodtam, agyaltam. De elmondani nem mertem senkinek, inkább tönkretettem a kapcsolatot. Utólag mindenki lehülyézett, lemarházott.
111. 3b1ba8f3a0 (válaszként erre: 109. - 55416fb8e2)
2013. aug. 17. 13:57
Szerintem kevésbé hagyod el magad, ha van dopping, így még hasznod is van egy fiatalabbal való kapcsolatból. Aztán az is igaz, hogy egy nő akkor szép ha boldog, és akkor boldog, ha szeretik.
110. 55416fb8e2 (válaszként erre: 108. - 3b1ba8f3a0)
2013. aug. 17. 13:57
szerintem abban a korban meg vallalhattal volna gyereket, ha ezt szerettetek volna :) 7 ev kellett ahhoz, hogy rajojj, zavar a korkulonbseg??? biztos mas oka is volt a szakitasnak :)
109. 55416fb8e2 (válaszként erre: 105. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 17. 13:55
nem latni bele a kapcsolatokba, rengeteg olyan kapcsolat van, ami kivulrol szepnek latszik, megis tele vannak problemakkal, nagyokkal is. valoszinuleg ez a no sem azert gorcsol, mert a pasija fiatalabb, hiszen ha ot valasztotta, akkor ot szereti, boldognak kellene lennie. ha bizonytalan a kapcsolataban, a pasijaban, akkor ertheto a folytonos megfelelesi kenyszer es bizonyitasi vagy :)
108. 3b1ba8f3a0 (válaszként erre: 106. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 17. 13:54
A 7 éves kapcsolatomban 39 voltam mikor megismerkedtünk, ő 30. És nem látszott a különbség. Főleg az agya volt nagyon komoly. És a neveltetése miatt erkölcsös, becsületes, tisztességes, jó ember. De ahogy telt az idő, egyre jobban flusztrált a különbség, és féltékeny is lettem. Az ő és saját érdekemben jobb ez így. És maradt a jó kapcsolat, és kívánom, hogy legyen nagyon boldog egy korabelivel, aki szül még neki gyereket, és akire 10 év múlva is jó lesz ránézni. Én meg keresek a férgesse között, aki az én korosztályom. Amire meg kell, ott a 29 éves, akivel jól érezzük magunkat együtt, és akivel nem tartozunk egymásnak a tiszteleten kívül semmivel.
107. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 102. - Gribedli***)
2013. aug. 17. 13:50

Nah ez is nagyon igaz. A kereslet és kínálat. És jaj a kínálat. Én is mindig ráfaragok. 40 esek tömkelege él anyuci szoknyája alatt és rohan haza ebédelni, mert mit szól a kedves mamika.


És igen, lepukkantak sokan. Ez a nő meg jól tartja magát. Oké lenne az egész, ha nem lenne benne ez a folyamatos görcs és megfelelni akarás, a versengés a 20 as csajokkal. Ha ez nem lenne, azt mondanám, rendben, egy boldog párt látok.

106. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 104. - 3b1ba8f3a0)
2013. aug. 17. 13:48

Nem Rád mondtam, hogy hencegsz :) az ismerős csajnak az összes közösségi oldala a közös fotóikkal van kiplakátolva. Ami amúgy meg természetes ugye.


Jaja, a pasik ilyenkor mindig mondanak mindenfélét a barátnőjükre, ha belegondolok, ki tudja, az exeim rólam kinek mit meséltek és milyennek állítottak be amikor csaltak... lehet, hogy nem szeretném hallani.

105. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 101. - 55416fb8e2)
2013. aug. 17. 13:45

Nekem is furcsa, nem tudom, lehet, hogy a konvenciók miatt is. Én sem ítélkeztem erről a párosról, csak amikor a nő minden héten ki van bukva, akkor azért nagyon neccesnek érzem ezt a felállást.


Irígylik és állandóan kapja mindenkitől, hogy milyen JÓ NŐ, MERT :) ilyen pasit meg tud tartani. Az egot biztos fényezi egy ilyen.


Általánosítani nyilván nem lehet, én sem szeretnék. Itt, az Ő esetükben viszont a dolog tényleg a külsőségekről szó, a nő próbál minél tovább a koránál jóval fiatalabbnak látszani. Ami nem is gond, én is ilyen vagyok, csak az a baj, hogy nagyon stresszel az egész miatt, ennyit meg szerintem semmi sem ér. Bár ha neki megéri... mondjuk ha annyira megérné és jól érezné magát, nem lenne sokszor kibukva.


Egyébként a pasija heti többször rengeteget dolgozik, állítólag napi 12 órákat és csak nagyon későn ér haza...

104. 3b1ba8f3a0 (válaszként erre: 100. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 17. 13:42
Ja, és soha senkinek nem hencegtem vele, csak Ti tudjátok, és Ti nem ismertek. És nem hencegek vele. Elmesélt, de már bánom. Gribedlit pedig kérem, tiszteljen meg, hogy nem forgatja ki a mondataimat. Én nem hiszem el a pasinak, hogy uncsi, meg hisztis a b.nő, de meghallagatom. Nem érdekel milyen a barátnő.
103. 3b1ba8f3a0 (válaszként erre: 100. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 17. 13:39
Ugyanaz az az érzésem volt, mint amit leírtál. Állandó görcs. És ez nem kell.
102. gribedli*** (válaszként erre: 100. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 17. 13:35

Jo, biztos arrol is van szo, hogy szeret vele dicsekedni de szerintem inkabb arrol, hogy ha korulnez, mit lat a piacon, nekivalo nincs annyira, ertem en, tele lehet a korabeli generacio hatfajos, merevedesi problemakkal kuszkodo, vagy fiatal csajszik utan koslato csokevenyekkel. Ezert kapar annyira a fiatalabbert mert az idosebbektol nem kapja meg ugyanazt az agyban.


A libido a korral novekszik egy nonel, a ferfiaknal csokken. Ez hormonalis is, a noknel csokken az osztrogenszint, mert ugye oregszenek, ezzel egyenes aranyban novekszik a libidojuk, mert a nokre a tesztoszteron ilyen hatassal is van.


Ezen nem kell amugy megbotrankozni, en mar szoktatom magam a gondolathoz, hogy egyszer majd ilyen leszek en is, ez biztos nevetseges lesz valakiknek de nekem nem az, minden eletkornak megvannak a maga sajatsagai:))))

101. 55416fb8e2 (válaszként erre: 100. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 17. 13:28

ez sem lehet altalanositani, nekem is van ismerosom, akinek 10 evvel fiatalabb a pasija, nagyon jo kis paros, boldogan elnek mar regota :) van, akiknel nem is feltuno a korkulonbseg, bar 18 ev azert latszik mindenkepp, barmilyen jol tartja magat egy no


nekem furcsa, hogy ezt a noismerosodet irigylik a fiatal pasi miatt, ha en olyan parost latok, ahol nagyon kiri, hogy a ferfi sokkal fiatalabb, inkabb szanalmat erzek

100. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 80. - 3b1ba8f3a0)
2013. aug. 17. 13:21

Az ismerősöm, akinél 11 évvel fiatalabb a pasija, nagyon rágörcsöl arra, hogy megtartsa. Egy iszonyú jó pasiról van szó külsőleg, amúgy is magasd beosztásban van a srác. A csaj nem tartja rosszul magát, de már nyilván nem a fiatal, hanem a fiatalos kategória és azért nagyon nem mindegy. Már egyszer kétszer szakítottak, de valahogy mindig újrakezdték.


Egyébként ez a nő élvezi, hogy a környezetében irígyek rá és valahogy dicsőítik vagy ilyesmi, hogy egy ilyen pasitmeg tud tartani. Számára a pasi valahol státus szimbólum, kell az egoja növeléséhez.Csak állandó stresszben él, görcsöl, hogy 11 évvel fiatalabbnak nézzen ki minimum és retteg, hogy jön egy fia korabeli csajszi és lenyúlja a pasiját. Hát igen. Valamit valamiért.


A múltkoriban nekem is elkezdte csapni a szelet egy 10 évvel fiatalabb, de baromi jóképű pacák. De valahogy nem.

99. gribedli*** (válaszként erre: 97. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 17. 13:18

:))))


Nem akarok mindig a karmarol hablatyolni de meg ott is ugy van, hogy meg a karmikus szituaciokban is van szabad dontesi jogod, legfeljebb, ha nem a jot dontotted, ujbol megismetlodik az a szituacio. Mindenesetre meg az univerzum sem kenyszerit azonnal mindent rad, csak a korulmenyeket teremtheti meg, de nem szolhat a dontesedbe:)))


Mondjuk ilyen szempontbol ertelmet vesztik az olyan kijelentesek is, hogy "megszerezhetnem, amikor csak akarnam", hiszen senki sem a tulajdonunk es masok erzeseit nem lehet uralni, nem lehet helyettuk donteni sem

98. 55416fb8e2 (válaszként erre: 95. - Gribedli***)
2013. aug. 17. 13:14

bele lehet kotni minden szoba, de szerintem lehet a veletlen muve, hogy valakit esetleg nem nagyon erdekelnek a fiatal pasik, megis a veletlen olyan fiatal ferfit sodor az utjaba, akit vonzonak talal, megkedvel, megszeret :) ugyanigy lehet, hogy valakinek nem jonnek be az alacsony ferfiak, es megis osszeismerkedik egy peldannyal, akit megszeret :)


persze itt a nocit egyaltalan nem ertem, hogy minek kezd olyan pasikkal, akikkel semmilyen normalis kapcsolatot nem tud elkepzelni. meg par ejszakas kalandra megertenem, de evekre nem. az ido gyorsan telik, par ev mulva mar nem biztos, hogy megmarad a fiatal szereto, vagy jonne helyette masik. es az elozonel, aki nagyon akarta, annal is csak a korkulonbseg miatt nem vallalta fel, akkor meg minek? elteltek hosszu evek, es persze lehetne hencegni is, hogy 47 evesen 29 eves szeretom van, bibibi, de jo vagyok, de szerintem ez inkabb szomoru, hogy van egy fiatal szexpartner, aki a baratnojehez megy haza es valoszinuleg egy-ket ev mulva mar sehol sem lesz

97. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 95. - Gribedli***)
2013. aug. 17. 13:11

Jaja, az életkorát azért alap megkérdezni szex előtt... főleg, mivel ha nagyon melléfog, még "véletlenül" bűncselekményt követ el. :)


Véletlenek... szerintem sokan erre fogják a tehetetlenségüket és azt, hogy miért panaszkodnak állandóan, ahelyett hogy lehetőségeiket maximálisan kiaknázva változtatnának az életükön.

Belelátnak valamiféle torz determinizmust, mint szenvedésük okozóját.


Persze, engem is megvisel egy - egy szakítás, illetve változás, változtatás, és megbeszélem a barátaimmal, de minek szenvedjek sokáig?

96. gribedli*** (válaszként erre: 89. - 3b1ba8f3a0)
2013. aug. 17. 13:09

Mondom, hogy nem kell magyarazkodnod, maradjunk annyiban, hogy ezt nem hiszem el, attol meg igaz lehet.


Mit valtoztat a dolgon, hogy en elhiszem neked vagy nem? Sztem tok mindegy, te eled az eleted, annyit mondtam, hogy akar otthon is eloadhatja ugyanezt a sztorit, hogy te vagy a dilis,meg uncsi, ahogy neked eloadja, hogy a csaja az. Nem ez lenne az elso eset

95. gribedli*** (válaszként erre: 91. - 55416fb8e2)
2013. aug. 17. 13:06

Veletlenek muve? Bocs, hiszek a veletlenekben de az emberi dontesekben is, elvegre nem valamimsotet szobaban jossz ossze egy nalad 10-15 evvel fiatalabb ferfival. Csak latod, mennyi idos, es mielott lefekszik az ember vele, csak megkerdezi, hany eves, mar csak tarsalgasi szinten is, de ha megsem, latod, ki az.


Ott mar nem beszelunk veletlenekrol. A veletlen az beleszolhat, hogy osszetalalkozz valakivel de az embernek minden szituacioban van szabad dontese, olyan ertelemben, hogy tudsz nemet, igent mondani.


Es pont ugyanezt mondtam en is, attol, hogy nagyon bejossz az agyban egy nalad fiatalabb ferfinak, nem biztos, hogy fel merne vallalni mint tarsat.

1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook