Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyik honlapon lehet barátkozni, beszélgetni? fórum

Melyik honlapon lehet barátkozni, beszélgetni? (tudásbázis kérdés)


11. Hulaluna (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 28. 12:49

Szervusz.

Én is hasonló ok miatt regisztráltam fel. Nem tudom hogy működik az oldal még,most ismerkednek de azt látom chat nincs.

Szívesen baratkozom én is, a karacsonyom elég szomorú lett talán az új év jobb lesz

Ramirhatsz

2021. dec. 28. 11:24

Bármelyik fórumon lehet, ha megtalálod valakivel a közös hangot.

Pl. ha érdekel téged a kertészkedés, erre vannak nagyon jó fórumok. De biztos másra is, csak azért ezt írtam, mert engem ez érdekel és ilyeneken vagyok. Sajnos a téli időszak eléggé leállítja ezeket a témákat, viszont az évek alatt pont ezeken találtam barátokat, olyanokat is akikkel nem csak a fórumon beszélgetek, hanem egymást is látogatjuk néha.

2021. dec. 28. 11:00
Hát jó :(
2021. dec. 25. 20:16
Szóval már nem létezik hasonló?
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 15:54
2002-ben, mikor indult ilyen volt a lovebox. Sokféle funkcióval - közös fórumokon lehetett beszélgetni, de a másik "oldalán" partnert is kereshetett aki azt is szeretett volna.
2021. dec. 25. 15:38
Itt a Hoxán is vannak barátkereső fórumok, klubok, persze csetelni nem lehet...
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 15:32
Miért vagy ilyen indulatos? Csak kérdeztem, nem beszóltam.
2021. dec. 25. 15:23

Nem mondtam, hogy párt keresek. Csak jól esne hasonló emberekkel beszélgetni, barátkozni.

Szent karácsony napján ha segíteni nem tudtok, beszólni muszáj?

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 15:16
Nem ellentmondásos cseppet, ha megtaláltad a párod, hogy úból keresgélni támadt kedved?
2. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 15:00
Újból aktuális számodra ez a téma?
2021. dec. 25. 12:30

Sziasztok!

Sok évvel ezelőtt fenn voltam egy honlapon, ami hivatalosan ugyan társkereső volt, de sokan használták barátkeresőnek is. A klasszikus társkeresői profilok és a privát üzenetküldés mellett volt lehetőség közös chatelésre is. Itt találtam meg egy azóta is nagyon kedves barátnőmet, itt találkoztam a párommal. Sajnos ez a honlap azóta megszűnt, és nem is tudok róla, hogy lenne hasonló.

Ti tudtok esetleg ilyen honlapról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook