Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? fórum

Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
224. Vi-ku
2012. márc. 31. 17:15
Én sem tudtam intézkedni a visszavonásra, ezért nem fogom átvenni a küldeményt. Ezt javasolom Neked is.
2012. márc. 31. 14:40
Sziasztok! Van valami email cím vagy telefonszám ahol visszavonhatom a megrendelést?
222. Vick81
2012. márc. 29. 20:58

még jó, hogy elolvastalak titeket, mert majdnem megrendeltem. ezek után eszem ágában sincs!

Amúgy a perlés nagyon jó ötlet és talán példát is lehetne vele statuálni!!!!Nem?

2012. márc. 29. 20:07
.
220. OGGY79
2012. márc. 29. 20:05

sziasztok



olvasom EZT a mocsok terméket!!!


Aki nem undorodik a káposztától, csináljon kezdésnek egy 5 napos kúrát.


Én férfiként végigcsináltam és 4,5 kiló ment le!!!

219. Vi-ku
2012. márc. 29. 16:41
Én is bedőltem majdnem a reklámnak, már addig is eljutottam, hogy elküldtem a megrendelést. Azért nem hagyott a kisördög és így találtam meg ezt a fórumot.A bejegyzések láttán próbálkoztam a megrendelés visszavonásával, de nem sikerült. Mást nem tudok tenni, mint hogy nem veszem át a küldeményt. Még sosem fogyóztam semmiféle szerrel, mert nem bíztam bennük, igaz, igazából egy fogyikúrát csináltam a 90 napost. Le is adtam 15 kg-ot, de aztán a jojóeffektus megtette a magáét és visszaszedtem. Azt hiszem véglegesen leteszek a "csodaszerek" kereséséről is. Nem nagyon hiszem, hogy akik sajnos pórúljártak vissza tudják szerezni a pénzüket.
218. martika7 (válaszként erre: 199. - Coxyka)
2012. márc. 27. 14:32

Sziasztok!

Én veszprémi vagyok és a lányom is rendelt ilyen kapszulát. Most mi is futunk a 8.000.Ft után. Nekem felveszik a 06-1 4088950-es telefonszámot. Épp ma hívtam őket és egy férfi azt mondta hogy ők nem a forgalmazók őket megbízta a forgalmazó az ügyfelekkel való kapcsolattartásra. Ők is csak emailben egy belső rendszeren keresztül veszik fel a kapcsolatot a massive dynamiccal. Ez nehezen hihető de nincs mit tenni. Emailben 3 budapesti fogyasztóvédelemnek küldtünk panaszlevelet de 30 nap az ügyintézés. A veszprémi fogyasztóvédelem azt mondta nincs ebben hatáskörük csak a bíróság marad.Mert ez szerződésnek minősül a vásárló és az eladó között, és az eladó szerződésszegést követett el velünk szemben. Én is úgy érzem tenni kell valamit nehogy már a becstelenség győzzön! Ha bárkinek ötlete van írhat nekem is az emailcímemre.

217. zoltanhabetler (válaszként erre: 214. - Spatzika)
2012. márc. 26. 11:42

Valamennyi károsult sorstársam részére.

Bízzunk spatzika segítő szándékában, lehetőleg gyorsan, minél többen írjátok meg részére saját eseteteket!Én privátban leírtam neki mindent.

Én szívesen benne vagyok a közös fellépésben,csak az összefogás erejében bízhatunk.

Nekem 24 ezer forintom áll ebben a semmire való, remélhetőleg belső károkat sem okozó pirulában.

Vesszen a csaló férgese!!!!!

216. ditti26
2012. márc. 25. 22:40

sziasztok!

sajnos én is vettem egy dobozzal ebből a híres fogyasztó termékből. Azt hiszem sulyos átverést követnek el a fogyasztókkal szemben. Minél előbb azon vagyok megtaláljam mit lehet egyáltalán tenni ezzel a "csaló céggel", hogy emberek egészségével játszanak. Első lépésként be kell vizsgáltatni mit is tartalmaz a tabletta, aztán jöhet a többi a fogyasztókkal való sulyos visszaélés. Én felét beszedtem a doboznak. Zöldségeken, gyümölcsön élek. Napi egy órát szigoruan tornázom és az eredmény az, hogy hiztam. Ráadásul folyton éhségérzetem van. Szóval tuti gond van a fogyasztótablettával. No egyelőre ennyi. Partner vagyok bármilyen közös ügyben, ha valaki elindít valamit, ami kárpótlásunkat szolgálja. Én is nyomozok, mit lehet tenni, hogy kárpótoljanak, ha nem fogyunk, csak a pénztárcánkból!!!

215. janbor
2012. márc. 25. 16:40

Egy Magyar nyelvű lap mellékleteként hirdették: Massive Dynamic

Magyar, angol és lengyel nyelvismerettel rendelkező munkatársat keresünk telefonos ügyfélszolgálathoz. A jelentkezést a következő e-mail címre kérjük:

praca.massivedynamic@gmail.com

Kontaktszemély: Anna Niedziela, tel. 665 664 536

A CV lehet magyar vagy angol nyelvű, de lengyel nyelven bele kell írni az alábbi kötelezettségvállalást:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 923 ze zm.”

Érdemes a fenti munkaajánlatot elolvasni,így látható, hogy hogyan is lehet napról-napra a hozzászólásokat frissíteni,átdátumozni, nyelvet váltani és a nemkívánatos leveleket törölni. Megfigyelhető, hogy ez a "kapszulás" cég az ajánlatait mások szájába adja (soha nem volt ügyfelek).A garancia vállalás is furmányos.Az email-re szándékosan(véletlenül sem)nem válaszolnak.A telefonjuk pedig"ezen a számon előfizető nem kapcsolható" üzenetet küld.

2012. márc. 25. 09:42
JAVASLOM HOGY AKI EGYETÉRT? ÍRJA MEG TÖRTÉNETÉT ADATAIVAL, CÍMÉVEL, ÉS HOGY HÁNY DB TERMÉKET VÁSÁROLT HONNÉT STB. NEKEM PRIVÁTBA ÉS BEMEGYEK MEGKÉRDEZNI A RENDŐRSÉGET HOGY CSALÁS MIATT LEHET-E TENNI KÖZÖSEN FELJELENTÉST VAGY MINDENKINEK MAGÁNAK KELL A HELYI RENDŐRSÉGRE BEMENNI.
213. spatzika (válaszként erre: 192. - LiaNaiva)
2012. márc. 25. 09:36
Én többször is kiírtam az oldalra hogy csalók, másodperceken belül le lett törölve. Szerintem egyvalakit csak azért fizetnek hogy ezeket mindjárt törölje.simán megéri nekik.
2012. márc. 25. 09:32

EL NE KÜLDD! Csak megint a te pénzed megy rá és bizonyíték se marad a kezedben!!!!

Én már a fogyasztóvédelemhez fordultam, de semmit nem értem el vele, azt mondták polgári peres úton lehet érvényesíteni a kárt. Csakhogy kinél? Mert a cégnek se telefonszáma se semmi, az emailre se válaszolnak pedig elolvassák. Arról nem is beszélve ki tudja mi van a bogyókban mert még OÉTI engedélye sincs.Szerintem közösen többre mennnénk! Javaslom fogjunk össze és forduljunk valmelyik tv adóhoz vagy a nemzetközi rendőrséghez.Mi a véleményetek?

2012. márc. 24. 12:42

A 196. hozzászóló voltam.Most hétvégén ráértem és elkészítettem a csomagot a lengyel címre, benne az üres és tele dobozokkal,egy általam írt részletes levél, a szállítólevél másolatával, valamint a linken garantált pénz visszafizetési garancia másolatával.Ugyan ezeket az iratokat és hasonló tartalmú levelet emailként elküldtem a contact@activefoodsupplements.com forgalmazó cég címére.Most jön a bökkenő!

A keresőbe beírtam a lengyel címet(Massive DinamicSp.zo.o. oo-511 Warsawa , és behozta a cég bejegyzett vállalti honlapját.Tudjátok mivel foglalkozik a cég? MOTORKERÉKPÁROKKAL!!!!!!

Most fel merjem adni a csomagot tetemes pénzért???

Kész ideg vagyok,a 3 doboz áráért 5 napot dolgozok!

210. janbor
2012. márc. 22. 07:33
Kedves fórumozó sorstársak! Igazatok van, hogy ezt a kétes működésű céget illenék már a hatóságoknak is megkeresni! Nincs a cégnek elérhető és választ is adó email címe. Nincs elérhető telefonszáma ( a +3614088950 a hívásaimra "ezen a számon előfizető nem kapcsolható" üzenetet küldött). Miért nincs hazai postai cím, email és telefon? Miért kérnének-kérnek bankszámlaszámot ( a bankok óva intenek a bankszámlaszám megadásától, mert a profik gyorsan meghekkelhetik a jelszavat !),holott többségünk kp-ben fizetett?
2012. márc. 21. 22:54

Sziasztok!


Szerintem a HírTV panaszkönyvbe nyugodtan lehet írni, meg a fogyasztóvédelemnek, semmibe sem kerül. Az is lehet, hogy be is vizsgáltatják a készítményt... ki tudja, mennyire ártalmas...


Én egy általam gyakran látogatott oldalon klikkeltem egy centire, onnan dobott a WL oldalára, ahol 9.990,-Ft-ért árulták, majd be akartam zárni az ablakot, de nem sikerült, csak egy másik oldalt nyitottam meg ezzel, ahol már csak 7.990,-ért adták volna a szert (????). Már gyanús.


Amúgy a híradóban is volt, hogy még tekintélyes orvosi háttérrel és felügyelet mellett szedett fogyasztást célját szolgáló tablettáknak is lehetnek súlyos mellékhatásai. Ezért szerintem ezt a megbízhatatlan hátterű tablettát ne szedjétek!


Nálam pl. kiderült, hogy a hirtelen súlynövekedésem hátterében inzulinrezisztenica áll teljesen normális vércukorszint mellett (!!!). A 2. gyerekem születése után lett, a terhesség sokszor kihozza. Kaptam rá gyógyszert és 2hónap alatt már 7kilót fogytam, DE diéta mellett. A barátnőmnek meg a pajzsimirigye nem működik jól, azért kezdett el hízni baromira. Szóval szerintem mielőtt bárki valami drasztikushoz folyamodna, előbb a háziorvossal, dietetikussal nézzenek teljes vér- és vizeletlabort, valamint én javaslom az inzulinrezisztenciára való vizsgálatot, sőt, hormonokat is - de ebben majd a doki elkalauzol.


Részemről csak ennyit akartam a témához szólni, mert mélyen felháborít, hogy mennyi szemetet akarnak lenyomni a torkunkon csalással.

208. schena (válaszként erre: 204. - LiaNaiva)
2012. márc. 21. 19:07
Nagyon szépen köszönöm, és így fogok tenni, remélem visszakapom.
207. bemaor (válaszként erre: 206. - Pandreax)
2012. márc. 21. 13:15

Szia!

Ne foglalkozz a sok rossz indulatú, negatív emberkével! Hidd el itt is vannak egy páran, akik örülnek a másik sikerének, és irigység nélkül tudják olvasni a sikertörténeteket. Amúgy meg le a kalappal! A magasságodhoz tök jó a súlyod és tök ügyi vagy, hogy ennyi idő alatt szabadultál meg a plussztól! Gratula!

Szép napot!!!

206. pandreax (válaszként erre: 146. - Criscito)
2012. márc. 21. 10:36
Helló, én meg sem rendeltem a kapszulát, de azért, mert merek véleményt nyilvánítani kultúrált stílusban, mások a fejemet akarják venni és mocskondiáznak. Azt kaptam meg, hogy munka nélkül akarok fogyni, mert ha meglátom magam a tükörben, lehánynám magam. Nem tudom, látatlanban honnan veszi ezt valaki, hisz én 178 cm magam 75 kg vagyok már csak, 2 hónapja szültem, 85 kg-mal jöttem ki a kórházból, már 10 kg lement, olyan alkatom van, mint most Sarka Katának, nem vagyok egyébként hízásra hajlamos. Terhesség előtt 1-2 kg is nehezen maradt rajtam és immár 3 gyermek boldog édesanyja vagyok egy csodálatos fiatal férj mellett. Talán ezért is megy le hamar a súlyfeleslegem, mert egyrészt a pici körüli teendők toppon tartanak és hát természetesen fiatal férjem rajongó tekintete és az egész család boldogsága. Ez mindennél nagyobb hajtóerő! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Ha önmagunkkal elégedettek vagyunk, ez már önmagában boldogságot jelent és a környezetünk is könnyebben elfogad! Szép napot!
205. LiaNaiva (válaszként erre: 203. - Schena)
2012. márc. 20. 21:33
Ebben az az érdekes, hogy múlt héten elküldtem őket a sunyiba, mert tolvaj banda, és akkor is ugyanezt a levelet kaptam, de akkor az 1 hónap elbírálás helyett még 14 nap szerepelt. Megkérdeztem tőlük, hogy ha jövő héten kérdezem, akor már fél év lenne? Még nincs válasz. :-)... azt is megkérdeztem tőlük, hogy mit szólnának egy kis sajtónyilvánossághoz az emberek csőbehúzása miatt. Nagyon biztonságban érzik magukat, mert egy árva sort sem írtak vissza. :-) Ennyit hirtelenében. Szép estét! :-) Lia
204. LiaNaiva (válaszként erre: 203. - Schena)
2012. márc. 20. 21:31

Szia,

itt van az a levél, amit tőlük kaptam: Amennyiben nincs megelégedve a termékünkkel, készen állunk a ráfordított pénzt

visszafizetni!

A garanciaigény teljesítéséhez Önnek annyit kell tennie, hogy az alább

megadott postázási címre a termék átvételétől számított 60 napon belül

elküldi:

- a kijelentést, hogy nincs megelégedve a termékkel

- a termék használata utáni tapasztalat-leírást (amin feljegyzi a

súlyváltozásokat)

- a termék üres vagy teli dobozát (az összes megrendelt doboz visszaküldése

szükséges)

- a bankszámla-számot, amelyre vissza szeretné utaltatni a pénzt (kérjük, ne

adjanak meg IBAN- formátumú bankszámlaszámot, csak simát, technikai okok miatt

nem tudjuk az IBAN-formátumú számlaszámra átutalni a pénzt!)

- mindezt olvasható sajátkezű aláírással

Ezeket az adatokat az alábbi címre kell elküldeni:


Címzett: Massive Dynamic Sp. Zo.o

00-511 Warszawa

Nowogrodzka 23

Poland


Amennyiben lehetséges, a csomag iktatószámát is küldje el nekünk.


A küldemény megérkezésétől számított 1 hónapon belül elbíráljuk a

garanciaigényt, és az Ön által megadott bankszámlaszámra átutaljuk a csomag

árát.

203. schena
2012. márc. 20. 20:09

Sziasztok,


sajnos nincs időm, hogy végig olvassam a bejegyzéseket, én is a hülyék táborát növeltem azzal, hogy megrendeltem, de hova kell visszaküldni, hogy megtérítsék az árát??? Ez nincs feltüntetve sehol sem, már ebből is gondolhattam volna, hogy átverés. Ha valaki tud segíteni annak nagyon szépen köszönöm :)

2012. márc. 20. 15:48
SENKI NE VEGYE MEG! Voltam olyan buta, hogy megvettem és kipróbáltam a kapszulákat, úgy, hogy a testvérem gyógyszerész, aki mindenféle fogyókúrás szert ellenez. Persze nem tudott róla. Legnagyobb szerencsémre már az első nap észrevette, hogy valami nem kerek körülöttem(így több napra nem is került sor).elmondanám a tüneteimet: bevettem az első kapszulát szépen úgy ahogy írták reggeli előtt,de délelőtt a munkahelyemen egyre inkább úgy éreztem magam mint aki körbe tudná futni a világot, aztán elkezdett lüktetni a kis fejem, majd megmérték a vérnyomásomat : 180/96 (átlagos napon 110/70). ekkor még nem esett le teljesen, hogy mi a baj, aztán ebéd előtt is bevettem, majd 3 óra alatt sikerült kitakarítani a kétszintes házunkat és ez feltűnt a tesómnak, de bennem is motoszkált egy fura érzés, egyre csak azt hittem, hogy fel tudnék robbanni annyi energiám van és a szivem majd kiugrotta helyéről. aztán eljött az este és valami iszonyú mellkasi fájdalmam volt, akkor már szóltam a tesómnak és odaadtam neki a dobozt. Azthiszem senki nem tenné zsebre amit kaptam... de igaza volt. Nem kávézok és a kapszulák darabonként 5 erős kávénak megfelelő koffeint tartalmaznak, tehát hugi napi tíz kávét benyomott, ami estére majdnem kórházba juttatta... a kapszulák a wcben kötöttek ki én meg megúsztam talán egy infarktust. ÚGYHOGY NAGYON AJÁNLOM MINDENKINEK, HOGY JÓL GONDOLJA MEG, HOGY MIT TESZ MAGÁVAL,MERT EZEK A BEVIZSGÁLATLAN SZEREK(AMI A DOBOZRA IS RÁ VAN ÍRVA CSAK ANGOLU) EGY NAP ALATT TÖNKRE TEHETIK!
201. bemaor
2012. márc. 20. 10:25

Sziasztok!

Megjött a bogyó. A postás ott állt velem szemben és kicsit kínosan feszengtem, hogy mégis mit mondjak. Mielőtt megszólaltam volna, azt kérdezte: -Visszaküldjük? -Igen, de honnan tudta? -Erről a címről érkező csomagok 80 %-a visszamegy! ÉRDEKES!

Gondoltam meosztom veletek! Szép napot!!

200. Coxyka (válaszként erre: 196. - Zoltanhabetler)
2012. márc. 20. 08:18

Óhhhaaa ,3 dobozzal!

Szegény...:((((

Hát akkor neked lenne mit visszakérned! :(

Nagyon sajnállak,de egyáltalán nem vetlek meg,mert akik ide "írkálnak",ők is sajnos bedőltek ezeknek.

Nagyon jó volt a szöveg és egyszerűen meggyőzött sok mindenkit.

Sajnos én abba a hibába estem,hogy nem néztem utána...

Hát ez durva,hoyg ilyen tünetekkel mégis végig csináltad...elismerésem :)

Én is kénytelen voltam kibírni a mellékhatásokat,avval a reménnyel,hogy majd elmúli,mert meg kell szoknia a szervezetemnek.

Ez sikerült,és remélem,hogy nem okozom semmi kárt a "belsőmnek"?! :(

Egyébként szerintem meg mi vagyunk a kísérleti állatok,nem?! :)

199. Coxyka (válaszként erre: 197. - Vendyke)
2012. márc. 20. 08:11

Szia vendyke!


Nem tudom,hogy jó-e a cím,vagy érdemes lenne,de annyit tudok,hogy aki előzőleg ezt a hozzászólást írta,annak sikerült,mert Én is csak előző hozzászólásokat olvsatam el,így bukkantam rá.

Sajnos ha visszaolvasod,azóta már az e-mail cím sem jó.:(

Fogyasztóvédelemhez kell fordulni,ők tudnak valamit tenni...viszont én még megvárom ezt az 1 hónapot!!!Ha nem változik semmi,akkor biztosan lépek,vagy többen összefogunk és lépünk,mert 1-2 bejelentést nem nagyon vesznek figyelembe,de ha "csoportosan" teszzük,akkor lenne félni valója,annak ,aki csak úgy átvág minket.

Egy előző hozzászólásban is írták,hogy a sajtó is örülne egy ilyen dolognak :)))

Szép napot! :)

2012. márc. 20. 07:46

Sziasztok!

Az az igazság, hogy amelyik szer ennyi fogyást ígér egy hónapra, az már hazugság. Jó lenne, de ilyet még senki nem talált fel.

Az az igazság, hogy én is sok mindent megpróbáltam már. A Csala Zsuzsa féle teától kezdve sok mindent, de nekem még egyik sem használt, úgyhogy én már nem dőlök be semmilyen ígéretnek. Ez meg alapból gyanús. De ha még igaz is lenne, akkor meg piszok egészségtelen ilyen gyorsan ennyit fogyni.

Ezt beírtam ezeknek az oldalára is és minő meglepetés, ki is törölték a hozzászólásomat. Ez már önmagában sokmindent elárult róluk is, meg erről a "csodaszerről". Negatívat nem szabad beírni, csak áradozni szabad a semmitsem érő készítményükről.

Barátkozzatok meg vele, hogy egyik ilyen kapszula sem ér semmit sem. Sajnos nincs más hátra, mint az életmódváltás, diéta és mozgás.

Ráadásul azt sem lehet tudni, hogy miket tesznek ezekbe bele.

A múltkor volt a tévében, hogy ezeket a szereket csak annyiban vizsgálják be, hogy van-e bennük káros színezék, tartósítószer, ilyesmi. De hogy konkrétan miből állnak, azt soha senki nem vizsgálja, így azt tesznek bele, amit akarnak, ami akár nagyon káros is lehet.

Inkább igyatok zöld teát, az állítólag felpörgeti az anyagcserét és mégis csak természetes, nem ilyen mű, káros vacak.

197. vendyke
2012. márc. 19. 21:27

Sziasztok!

Sanos én is bedőltem, a "csodszernek" a hsfájáson kívül semmi hatása nem volt. Szeretném visszakérni az árát. Kapott már valaki pénzt tőlük?

Coxyka hozászólásában leírt címre érdemes visszaküldeni? Ajánlva?

Előre is köszönöm a segítséget!

2012. márc. 19. 21:14

Én 3 dobozzal rendeltem.Életemben először fektettem be ilyen drága, fogyást ígérő szerbe.Nos, most 22-én telik le az első hónap.Az eddig elért eredményem:

fogyás nulla kg, rosszul alszom éjszaka többször felébredek,puffad a gyomrom, többször begörcsöl és

futás a vége.Rettentő ideges vagyok, mert ez most egy újabb nagy és drága csalódás.Meg fogom próbálni én is visszaszerezni a pénzemet, de az olvasottak alapján nem nagyon bízhatok annak sikerében.Tényleg valahogy össze kellene szövetkeznünk és panaszáradattal lerohanni valami

idevágó szervet.Tanakodjunk!

195. Coxyka (válaszként erre: 194. - LiaNaiva)
2012. márc. 19. 20:26

Hát igen,a sajtó ugrana a sztorira..:)

Nem vagyok hiszékeny,de ennek én is nagyon bedőltem.

Komolyan fel tudnám pofozni magam...csak abban reménykedem,hogy 1 hónap alatt lesz valami változás... :)

Ha nem,akkor jön a cirkusz :)

Én is annyi fogyókúrát próbáltam már..soha nem fogyok:(

Sajnos lehet,hogy nekem is genetikai adottság...

Szüleim szerint nem vagyok "kövér",csak erős:)))

Ez vicces...de lehet benne valami,mert 10 évig kézilabdáztam...:)

Sajnos amióta abbahagytam,akkor szaladt fel rám a 10 kg...:(((

Kiütések? :OOO

Többen is panaszkodtak ez miatt..remélem,hogy én nem "találkozom" vele :)

Szép estét! :)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook