Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismeri vagy használja valaki a Snore Terminátort horkolás ellen? fórum

Ismeri vagy használja valaki a Snore Terminátort horkolás ellen? (tudásbázis kérdés)

6. guma (válaszként erre: 1. - Wanita77)
2014. márc. 14. 10:48
Láttam,hogy érdekli a horkolás gátló készülék. Én ettől a cégtől vásároltam meg a készüléket kb 6 hónapja, nekem nem használt,ugyan úgy horkolok mint előtte.Ráadásul a 14 napos garancia nincsen"tájékoztatóba pedig már csak nyolc napot írtak garanciát" ,mert én már 6 napon jeleztem ,hogy nem jó a készülék mert éjszaka sokszor kiesik az orromból,ha meg bent marad akkor sem használ.Ezt a külföldi cégnek nincsen elérhetőségi Címe, csak egy g mailja és ha már megvette a készüléket és reklamál akkor már nem hajlandóak válaszolni. Én a Facebookon meg találtam őket és írtam az oldalukra,hogy akkor vagyok csak fontos amikor csak vásároltam utána már nem? Ez után jött is azonnal a levél ,hogy nem tudják vissza venni garanciában egészségügyi okok miatt nem lehet vissza cserélni mert már használtam.Meg kérdeztem tőlük akkor miért írták,hogy 14 napos garancia van rá, erre azóta sincs rá válaszuk.Ezt a hosszú levelet azért írtam,hogy ne járjon úgy mint én és ezektől a külföldi cégektől soha se rendeljen.Ha mégis ki akarja próbálni valamelyik oldalon láttam 2100 ft és ráadásul Magyar cég hirdette a készüléket.
2014. febr. 6. 13:53

Kedves wanita77!

Érdeklődnék az eredményről.

Köszi

P

4. wanita77 (válaszként erre: 3. - Szafaripók)
2014. jan. 28. 21:40
ok. remélem használni fog, mert borzasztóan horkol, viszont szervi baja nincs, alváslaborban is volt, hiába.
2014. jan. 28. 21:28

Hát, ha már használjátok, majd írd meg a tapasztalatokat.

Az én párom is horkol, de semmi nem vált még be nála...

2014. jan. 28. 21:13
Érdeklődnék,hogy ismeri-e valaki ezt a szerkezetet horkolás ellen? Most rendeltem meg a férjemnek és kiváncsi lennék tapasztalatokra, hogy használt-e valakinek. Köszönöm.
2014. jan. 28. 21:12
Ismeri vagy használja valaki a Snore Terminátort horkolás ellen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook