Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismer valaki jó fogorvost a XX. kerületben? Olyat, akinek szívesen ülsz a székbe fórum

Ismer valaki jó fogorvost a XX. kerületben? Olyat, akinek szívesen ülsz a székbe (tudásbázis kérdés)

13. Júlia* (válaszként erre: 12. - Fdóri)
2012. jan. 14. 17:10

Kár, hogy nem láttam meg előbb.

Az SZTK-ba vitt engem is a lábam, vagy a fájó fogam, én a főorvos ajtaján kopogtam, amit nem illik, ez ki is van írva.


Hát...

Orvoshoz, fogorvoshoz ne kerüljön az ember.

Egészségügyis vagyok, de egy világ omlott össze bennem.

Ha mi így bánnánk egy balesetesekkel, és ennyit váratnánk annak ellenére, hogy nincs bent senki, kevesen élnék túl a koccanást is.

Eddig, ha szidták az orvosokat, mindig védtem őket, most beállok én is a szidalmazók közé.


Tudom, hogy kevés pénzt kapnak, de akkor is tudták, amikor egyetemre mentek.


Szóval :-(

12. fdóri
2011. dec. 27. 15:23
Dr Méreg Sarolta az sztkban. Nem tudom túl vagy-e már rajta. Hátha...
11. Júlia* (válaszként erre: 8. - Halmazhalmozó)
2011. dec. 27. 07:12
Megszabadulni egy kinzó fogfájástól. :-(
2011. dec. 27. 07:11

Mindenkinek köszönöm a választ.

Legyen szép napotok.

2011. dec. 26. 21:32
Küldtem privit
2011. dec. 26. 17:55

Mit szeretnél készíttetni?

Nehéz téma, mint a fehér holló!De minden szakmára jellemző, nem csupán az orvoslásban!

Elmesélem a legutóbbi esetemet: másfél hónapig fájt a fogam, kibirhatatlanságig.Lüktetett,forró volt...minden gyógyszertárban kapható vény nélkülit vásároltam csillapításra.Több tízezrest költöttem. Hasztalan!

Röntgen, CT stb. Addig halogatta a manuális gyógykezelést...míg az állkapocs csontom felszívódott. Nem hülyéskedek. Ha pl. egy kemény

cuccot rágnék...mint pld. cukorka stb. tán szét is

törne az állkapcsom. Nem kellene boxolnom ahhoz, hogy szétessen a jobb felem.No nem olyan vészes a helyzet, de ebbe az állkapocsba implantátumot már nem tehetnek. Végülis a lehetőséget vették el tőlem egy életre.Jobb oldalon hiányos a fogazatom, gondoltam pótlunk. Hát már, nem tudunk!

Vidáman reklamáltam, poentíroztam a dokinál, hogy mit is tett velem. Velem együtt kacagott.

Ennyi volt!

Fel sem tudta fogni, hogy mit tett velem!

Ebből következik, hogy bármilyen gyulladás van a

szervezetben a csont körül, ott veszélyben van a

csontis. Tehát maga a csont felszívódhat. Ki gondolta volna? Sztem még az orvos sem.

Biztos nem tudta, mert akkor tett volna ellene, hiszen naponta látogattam azzal a panasszal, hogy

nem bírom tovább a fájdalmat, -mire a válasz: cataflame-ból vegyek be többet. Antibiotikum eszébe sem jutott, csak fájdalom csillapítás. Magam javasoltam az újbóli tisztítást,gyakori fertőtlenítést is.

A szerencsémről ennyit.Ajánlották az ifiút, és a környezete igen szereti ezt a méregdrága fogorvost. Magam is reményekkel tele kerestem fel. Figyelj minden tünetre, mert bármiből bármi is lehet. Csak Te tudod mi a tünet...az orvos nem is sejti. Ő csak

a tanult klasszikus eseteknek megfelelően jár el!Sztem.

2011. dec. 26. 17:46

Én tudok de nem XX. ker viszont szívesen ülök a székében és nagyon profik. Bp-en van...

Ha érdekel írj priviben!

6. a14deb9047 (válaszként erre: 4. - Júlia*)
2011. dec. 26. 17:35
Sajnos nem. 140 km-rel távolabb.
5. 2f7db3f503 (válaszként erre: 1. - Júlia*)
2011. dec. 26. 17:31
adhatok Neked telefonszámot, pesti, de nem tudom, hanyadik kerület. Ha érdekel, írok neki és amint válaszol, szólok.
4. Júlia* (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2011. dec. 26. 16:57
XX. kerületi?
2011. dec. 26. 16:44
Nincs fogorvos, akinek szívesen ülök a székébe. Csak olyan, akiben megbízom és tudom, amennyire csak lehetséges, vigyáz rám.
2. Júlia* (válaszként erre: 1. - Júlia*)
2011. dec. 26. 16:10
Helyesebben székébe. :-)
2011. dec. 26. 16:09
Ismer valaki jó fogorvost a XX. kerületben? Olyat, akinek szívesen ülsz a székbe. :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook