Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Írjak neki vagy sem? fórum

Írjak neki vagy sem? (beszélgetős fórum)


1 2
13. sanyinak (válaszként erre: 11. - Katicabogar3)
2016. máj. 26. 21:14

Szòval akklr nem akarod elbukni a tehetős pasit?


Akkor ez nem szerelem, hanem biztonságot keresel valamilyen fickó oldalàn.

12. kszb
2016. máj. 26. 21:13
hát.... ne a másik miatt lépj ki és ne akkor, amikor már más van a kapcsolatodból. Az már egy kuka, ahogy leírtad. Írj a srácnak, de bmit is válaszol, bannold a mostanit, aztán hajrá egy új, boldog kapcsolat. Akár a külföldön élővel, akár 1/2 év múlva mással. Tök mindegy. A mostaniból egyértelműen szabadulnál, csak alibit keresel.
2016. máj. 26. 21:11

Hát érdekes válaszok az tény :)

Nézzétek ő egy nagyon kemény dió..tehetős,jóképű,okos válogatós stb,de emberileg nem egy nagyképű beképzelt ember.

Őt nem olyan könnyű meg fogni,hogy azonnal kapcsolatba stb..igazság szerint tudat alatt tudom,hogy kapcsolatra kicsi az esély,de a beszélgetésre vele nagyon vágyok...

10. sanyinak (válaszként erre: 5. - Katicabogar3)
2016. máj. 26. 21:05
Ha ő elutasit, majd jön màs. Csak merj változtatni!
9. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Katicabogar3)
2016. máj. 26. 21:05
Egy szo, mint 100, kedves Katicabogar, neked kell egy csere-bogar :D
8. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Katicabogar3)
2016. máj. 26. 21:04

Nyilvan, ha a jelenlegi kapcsid normalis lenne ,eszedbe sem jutna mas. Az ilyen vacakot huzza az ember lanya, aztan visszatekintve(sajat tapasztalat) seggbe ug am sajat magam, hgy minek fecserelem ilyenre az idot.

Szval, bazi laza a ricko, es igen, keressel mast.

Viszint az ilyen tipusnal szamolni kell azzal,hgy ahogy belep az uj az eletedbe, irtora fog teperni. Ez egeszen addig muxik,amig benne vagy a buv-vonzaskoreben es ezt ki is hasznalja (ha engeded)

2016. máj. 26. 21:01

Én is visszamentem egy 3 éves kapcsolatomba még egy évre szenvedni.Nem bántam meg mert utána kételyek nélkül letudtam zárni.

Neked ez csak úgy megy ha tudod hogy ott az a másik fiú? mert azt látom,hogy jelen időben beszélsz a kapcsolatodról tehát még van.


Egyébként én beszélnék vele de először lezárnám amiben most vagyok.

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Katicabogar3)
2016. máj. 26. 21:01

Kissé zavaros.

Ahogy érzed, de ez a magyarba szöveg nagyon gáz.

5. Katicabogar3 (válaszként erre: 3. - Sanyinak)
2016. máj. 26. 21:01

Őszintén,semmit...

igazság szerint félek az elutasításától ami valójában jogos lenne,mert szó nélkül eltűntem amit már nagyon bánok :(

2016. máj. 26. 21:00
Mindegy a lényeg,hogy nem tudom,de nagyon vágyom arra,hogy újra beszélgessek vele órákat úgy hogy régen :(
2016. máj. 26. 21:00
Mégis mit veszíthetnél?!
2016. máj. 26. 20:56

Sok mindent elnyeltem a jelenleginek...flörtölések,lebukások stb...nagyon sok rosszat.

Új lapot kezdtünk,de már soha nem fogok tudni benne megbízni és párkapcsolatilag sem nyújtja azt amire én vágynék... többszörös beszélgetések után közli,ő ennyit tud keressek mást...

2016. máj. 26. 20:55

Volt egy srác aki külföldön él,de jár haza magyarba ..találkoztuk pár éve. Aztán a kapcsolatom tönkre ment tavaly és ráírtam a srácra. Pár hetet beszéltünk éjjel nappal,vártam haza. Aztán jött az ex vissza sírta magát,és szó nélkül letiltottam...Pár nap múlva jött volna haza a külföldi elvileg.

Azóta nem telt el úgy nap,hogy ne gondolnék rá :( a kapcsolatom ugyan olyan rossz,mint volt...sőt...


Annyira megírnám,neki hogy, sajnálom és minden nap gondolok rá és hiányzik :( Hetek óta gondolkodom ezen,de még mindig viszakozok,nem tudom,hogy reagálna...egyszerűen nem tudok dönteni :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook