Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Írjak neki én megint vagy várjak? fórum

Írjak neki én megint vagy várjak? (beszélgetős fórum)


dec. 26. 09:13
sose fuss egy pasi utan sem,van beloluk boven es talalhatsz kulombet a jelenleginel!
2023. okt. 29. 05:02
Dolga volt mert egy másik csajnak kellett írnia?
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Ms_Daisy)
2023. okt. 29. 00:06
Igen, én is így gondolom. Szerintem, ha akarna, írna ő, hiszen én már léptem.
2023. okt. 28. 22:43
Ne haragudj nem akartam a kedved letörni vagy ilyesmi.
2023. okt. 28. 22:43

Én nem írnék, mert jártam úgy hogy pofára estem ilyen szituban.

Tapasztalataim szerint nincs olyan tutyimutyi férfi aki ne merne egy nőnek írni. Ha én nőként mertem (ahogy te is) miért ne írhatna ő?

2023. okt. 28. 20:23
Feltűnt, hogy rengeteget van fent fb cseten, lehet, hogy másik lány van a képben.:(
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2023. okt. 28. 20:22
Nem, mert a tudtomra adta, hogy nincs neki.
2023. okt. 28. 20:18
Csak az tart vissza, hogy egy helyen dolgozunk. Nem akarok feszengeni, ha rosszul értelmeztem az érzéseit. Az hülye gondolat, hogy ha annyira tetszenék neki, akkor keresne, főleg miután én már egyszer írtam neki? Barátok mind azt javasolták, hogy most hagyjam. Őszintén, volt akinek ilyen sült el jól?
2023. okt. 28. 18:26
A férfiak is szeretik azt érezni, hogy hiányoznak. Uccu neki, tedd meg ezt a lépést.
2023. okt. 28. 18:18
Irj nyugodtan lehet, hogy csak tutyimutyi. Ha azt érzed, hogy nem veszi jó néven akkor nem igazán tetszel neki. Akkor ne erőltesd.
4. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 28. 17:51
Nyugodtan írj neki. Ha érezteti, hogy nyomulsz, legfeljebb elköszönsz és nem keresed te többet.
3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 28. 17:50
Amikor arról érdeklődött van-e valakid, te visszakérdeztél-e, hogy ezen a téren nála mi a helyzet?
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 28. 17:48
Második jelentkezés egyáltalán nem rámenősség. Mi van, ha bátortalan, és éppen erre vár?
2023. okt. 28. 17:45
Egy szingli férfi ismerősömnek úgy tűnik tetszem és ez a vonzalom kölcsönös. Élőben is bókolt többször, egyik nap pedig rá is írtam cseten egy témával kapcsolatban, amiről korábban beszéltünk, így beszélgettünk tovább. Érdeklődött rólam, hogy van-e valakim, talán célozgatott is, de közben dolgunk volt, így megszakadt a beszélgetés. Azóta nem találkoztunk, nem írt (pedig egyértelműnek tűnt a vonzalma). Érdemes rá várni? Nem akarok neki ismét én írni, mert azt már nyomulásnak érzem, úgy vagyok vele, hogy most rajta lenne a sor. Nem akarom rámenősséggel kiábrándítani. Mit gondoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook