Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Irigy vagyok egy nőre, akinek az élete sikeres.Üzletasszony,s... fórum

Irigy vagyok egy nőre, akinek az élete sikeres.Üzletasszony,s... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
31. Rosszfiú (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 14:33
Akkor fogadj örökbe. Épp ma raktak be egyet az inkubátorba, benn volt a hírekbe.
30. Rosszfiú (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 14:31
Jó de ettől neked még nem lesz gyereked. Fájdalmad, meg annál több.
29. Csillagszem38 (válaszként erre: 28. - Bichi)
2022. okt. 7. 14:26
Mert őt ismeri a közvetlen közelében, akire irigynek lehet lenni. :(
28. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 08:59
Mondjuk ha "csak" ezért vagy irigy, akkor nem értem miért pont rá. Ezen elvek alapján lenne még pár, akire irigykedhetnél...
27. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 08:38

Ilyenkor szoktam mondani, cseréljünk pár napra életet. Lehet visszasírnád a sajátodat!

Nem szeretem az ilyen embereket. Mindig csak azt látják, mire vitte az ember, de az odavezető utat érdekes módon soha senki nem irigyli... 🤔😡

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Violet18)
2022. okt. 6. 17:01
Hát mivel nekem ,velem vannak bajok, így akárkitől szeretném gyereket, természetes úton senkitől nem lehetne sajnos.
2022. okt. 6. 15:54
Ha nem megy, keress új hobbit, próbáld meg megforditani az egészet h megtaláld azt ami egésszé tesz ❤️🥰
2022. okt. 6. 15:53
Sok esetben elég egy donor is, barátnőmnek is azt mondták nem lehet gyereke, ráment a házassága, új pár és terhes lett.
2022. okt. 6. 14:53
😔
2022. okt. 6. 14:29
Sajnálom. :(
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Loch ness)
2022. okt. 6. 13:15
Teljesen igazad van. Ilyen megközelítésből még nem vizsgáltam a témát.
2022. okt. 6. 13:12

Szerintem ez nem irigység, mert az igazi irigység azt mondja, hogy bárcsak neki se lenne az, ami nekem nincs. Márpedig te nem ezt mondtad. Ha az embernek nincs meg, amit nagyon szeretne, sokszor haragszik másokra, akik megkapták azt a sorstól, pedig ha belegondolunk, úgyis tudjuk, hogy nincs benne logika.

Viszont ha ilyenekkel stresszeled magad, akkor még nehezebben fog összejönni a baba. A belső békédet kellene megtalálnod. Más ügyben, de nekem is ez volt a megoldás. Gondold el, mi az, ami jó: van egy jó férjed, akivel összetartotok a sok nehézség ellenére, megvannak a szükséges anyagiak... Hányan irigykednének rád ezért? Akár olyan is, akinek van gyermeke, csak épp a férje teszi pokollá az életét... Örülj annak, amid van, keresd a belső békét, és könnyebben megkapod a gyermeket is, akit úgy szeretnél. (Persze nem mondhatja senki 100%-ra, hogy sikerül, de ennyit igenis megtehetsz érte.)

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Srác456)
2022. okt. 6. 13:09

Szia. Nem zavarsz . köszönöm, nagyon kedves vagy. Persze, nagyon sok orvosi segítséget kaptam már .

Szép napot Zsolti!

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Greeneyed)
2022. okt. 6. 13:08
Köszönöm!
17. srác456 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 6. 13:02
szia,bocsánat ha zavarok,de megértelek pedig én pasi vagyok..sok kitartást neked..segitséget legalább kaptál??ne halgass a rossz indulatúakra!!üdv zsolti
16. Greeneyed (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 6. 12:58

Most csak azt látod az életéből, ami jó, de ez csak a felszín; ki tudja, milyen bánata, baja van, amit viszont nem látsz.

Amit érzel, az természetes, ne haragudj magadra érte, de hosszú távon árt neked.

Drukkolok, hogy mielőbb összejöjjön a baba.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Semleges)
2022. okt. 6. 12:40
De , de hát mindenhez idő kell. Voltam már várandós nem is egyszer a beültetések során, de mindig elvetéltem. Idő és kitartás, ezt javasolták.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Semleges)
2022. okt. 6. 12:39
35 éves.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Semleges)
2022. okt. 6. 12:39
Tudom
12. semleges (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 6. 12:38
Az más. És nem tudják az okokat kezelni?
11. semleges (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 6. 12:37
Nem úgy vettem. Gondolom, hogy nehéz lehet. Hány éves vagy?
10. semleges (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 6. 12:36
Miért foglalkozol vele? Honnan tudod, hogy neki nincs más, egyéb baj vagy nehézség az életében? Kívülről nem minden látszik. Azért mondtam, hogy ne mérgezd magad mert azzal, hogy őt figyeled és kontrasztként állítod fel és ezen agyalsz nem teszel jót magadnak. Keserű, kedvetlen, frusztrált és unott leszel. Az pedig nem tesz jót a babavárásnak.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Semleges)
2022. okt. 6. 12:34

Nem bunkóságból írtam tényleg, ne úgy vedd! Csak aki ebben nincs benne, az nem értheti és nem is kívánom, hogy bárki ebbe a helyzetbe kerüljön!

Köszönöm, remelem már nem kell sokat várni.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 55Judit)
2022. okt. 6. 12:33

Az anyagiak nekünk is megvannak, a férjemnek két jól menő vállalkozása van.

A baba meg sajnos nem a stresszelek nem stresszeleken múlik nálam , egészségügyi okokbol nem jön össze, nyilván nem azért járok lombik kezelésekre mert stresszelek,hogy összejöjjön, hanem mert komoly egészségügyi problémàim vannak.

7. semleges (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 6. 12:32

Igazad van, egy napot sem töltöttem.

Sok sikert és mihamarabbi szép és egészséges kisbabát kívánok neked.

6. 55Judit (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 6. 12:31

Miért lenne szégyen. Írtam, alapvető emberi tulajdonság.

Persze, könnyebb annak az élete akinek a szülők alá tolják a kezdő lökést. De nem csak azok boldogulnak hidd el.


Én a fiamnak semmi anyagi támogatást nem adtam mikor felnőtt. Nagy nehézségek árán neveltem fel egyedül, és most sem élek különösebben jó módban. Saját erejéből van mindene, erre nagyon büszke vagyok. Az anyagiak megteremtésére szerintem sokan képesek, biztos menne neked is. A baba meg majd jön ha nem stresszelsz. Kívánom, legyen így!

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Semleges)
2022. okt. 6. 12:11
Gondolom te egy évet sem töltöttél minden héten utazgatva egy meddőségi központba száziksz kilométereket, és nem volt részed ezer és egy nőgyógyászati vizsgálatban, inszeminàcióban, hormon stimulációban, petesejt leszívásban, beültetésben, majd a sokadik "sajnáljuk,nem sikerült" kijelentésben. Nem bántàsból írom neked, de öt,azaz 5 éve várok arra, hogy "majd összejön nekem is". Ez hosszú idő, ha várakozni kell.
4. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 6. 12:04
Majd összejön neked is, ne mérgezd magad.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2022. okt. 6. 12:00
Persze,hogy az fáj, hogy mindenkinek körülöttem olyan könnyen összejön a baba, én pedig évek óta küzdök és semmi eredmény. Ez lelkileg felőröl és ez a nő meg igazából mindig mindent megkapott az élettől (szülőktől), a vállalkozásaihoz a tőkét is a szülők adták neki, aztán tök normális sráchoz ment férjhez és most jön a baba. És szégyen vagy nem, tényleg irigy vagyok, mert bár a házasságom nekem is jó, bár sokszor a sok sikertelenség gyerek téren megtépàzta, de mindig összetartottunk. De ennek a nőnek meg minden csettintésre összejött és rosszul esik, aminek igazán az okát sem tudom, mert csak futólag ismerjük egymást.
2022. okt. 6. 11:55

Az irigységgel semmi baj nincsen. Alapvető emberi tulajdonság. Az irigység az elismerés legőszintébb formája.

Ezzel a vallomással elismerted valakinek a sikerét, ami szép dolog. De alapvetően én úgy érzem nem az ő sikere fáj neked, hanem a te sikertelenséged. Ez viszont szomorú.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook