Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » IPL otthoni szőrtelenítő készülék vélemények? fórum

IPL otthoni szőrtelenítő készülék vélemények? (beszélgetős fórum)


febr. 18. 15:02
Nem tudom valaki olvassa-e még ezt a fórumot, de hátha.. Szóval a Besilky IPL készülékről érdekelnének vélemények. Nekem 1,5 hónap után szinte semmi eredmény. Nemrég (sajnos későn) olvastam egy cikket hogy 5-6 J/cm alatt nem hatásosak az IPL készülékek, a Besilky meg csak 3,9 J/cm, szóval lehet hogy egyszerűen csak túl gyenge.
9. NomNom (válaszként erre: 5. - Alnisa)
2021. dec. 3. 19:52
Tudom azért kérdeztem.
8. Ava15 (válaszként erre: 6. - Alnisa)
2021. dec. 3. 18:37
Én is olvastam annó erről véleményeket, az alapján vettem meg, viszont nálam mégsem vált be sajnos.
7. Ava15 (válaszként erre: 4. - NomNom)
2021. dec. 3. 18:32
Igen, tehát ez se lehet indok arra, hogy nem használ.
6. Alnisa (válaszként erre: 3. - Ava15)
2021. dec. 3. 14:55

Amikor én vettem az enyém is 50 e ft volt, most kb. 80.

Remington IPL 6250-s.

Én anno azért mertem megvenni, mert egy PCO-s FB csoportban ajánlotta egy csajszi, hogy neki bevált. Utána mertem megvenni és nem csalódtam.

5. Alnisa (válaszként erre: 4. - NomNom)
2021. dec. 3. 14:53

Nekem full fehér bőröm van, szinte betegesen.

A nap se igen fog meg.

Egyébként ezek a gépek világos bőr, sötét szőr kombón működnek a leghatákonyabban.

4. NomNom (válaszként erre: 1. - Ava15)
2021. dec. 3. 14:12
Elég sötét színű a szőröd?
3. Ava15 (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2021. dec. 3. 13:33
Akkor lehet a készülék gagyi, nem tudom, de nálam semmi látható eredmény nem volt. Persze, ez a remington márkától messze van.
2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Ava15)
2021. dec. 3. 12:38

Ezt a gépet nem ismerem, nekem remington van.

Én az első hónapokkban 2 hetente használtam és már a második alkalom után látványos volt a változás.

Most kb akkor használom, ha eszembe jut vagy látom, hogy kezdenek vissza kezdnek bemászni a szőrök a keretek alatt.

2021. dec. 3. 12:11

Sziasztok! Én ezt a készüléket vásároltam még év elején:

[link]


A leírásnak megfelelően használtam rendszeresen, de fél év alatt semmilyen változást nem tapasztaltam. Van valakinek ugyanilyen készüléke? Milyen eredményt sikerült elérni vele? Gondoltam, hogy most télen ismét nekivágok, de nem tudom van-e értelme.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook