Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Inzulinrezisztenciám lenne? Vagy cukorbeteg vagyok? Vagy mi? fórum

Inzulinrezisztenciám lenne? Vagy cukorbeteg vagyok? Vagy mi? (beszélgetős fórum)


márc. 7. 00:44
minden jel cukorbetegsegre utal,irany az orvos!
5. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 12:51

Hú, ez már inzulin rezisztencia, hanem cukorbetegség!

Érdemes lenne pajzsmirigy hormonokat is nézi, a túlműködés okoz magas pulzust, alacsony vérnyomást.

márc. 6. 11:47

Vezess vérnyomásnaplót!

Naponta háromszor, reggel-dél körül-és este!

Ez sok mindent elmond a dokinak is.

És párszor megmérhetnéd a vércukor szintedet!

Evés előtt, után, és evés után 2 órával!


A terheléses cukorvizsgálat is hasonló!

Megitatnak veled vérvétel után egy adag nagyon cukros vizet, majd két óra múlva újabb vérvétel.

3. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 11:10

IGT

[link]

2. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 11:09
Mire vársz ? Menj el a háziorvoshoz ! A vércukorszinted magasabb, mint kellene. A vérnyomásodat mérd meg naponta többször, írd le, és vidd a papírt az orvosnak megmutatni !
márc. 6. 11:04

Nem rég diagnosztizálták nálam a pcos-t. Viszont én már előtte is jóval éreztem és most is érzem tüneteket. Most ettem kb 1 órája 2 teljes kiőrlésű toast kenyeret és cottage cheese ami össze volt keverve avokádóval és úgy volt a kenyérre kenve. Megint kaja után olyan fáradt és álmos lettem alig tudom nyitva tartani szemem, és fekete foltokat látok meg homályos a látásom. És folyton ez van kaja után. Szarul leszek. És van hogy a pulzusom is fel megy nagyon kaja közben, után. Amúgy meg alacsony a vérnyomásom, ami eddig nem volt hanem pont jó volt de most már az se jó.. hanem alacsony..


Múltkor mértem kaja után vércukorom vártam 2 órát és 9,8 volt. Éhgyomorra jó, azzal nincs gond. Most ilyenkor mivan? Megyek majd vérvétel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook