Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció indul!!! fórum

Inszemináció indul!!! (beszélgetős fórum)


84. Lauraaa (válaszként erre: 83. - Dubadri)
2010. aug. 25. 10:43
Nekem egyértemű negatív:( mostmár alig várom,hogy megjöjjön és probálkozhassunk újra:) Drotyka,veled mi van?
2010. aug. 25. 08:37

Drukkolok mindenkinek a pozitív tesztehez!!! :)

Nekünk még kb 2 hetet várni kell!

82. Lauraaa (válaszként erre: 81. - Lauraaa)
2010. aug. 24. 19:46
legalábbis itt nálunk( áek)
81. Lauraaa (válaszként erre: 78. - KiBo)
2010. aug. 24. 19:44
Azért van két inszem,mert az egyik tüsző nem repedt meg.
80. KiBo
2010. aug. 24. 18:53

Nekünk a múltkor is mondták, hogy orvosilag már indokolt a lombik, de gondoltuk teszünk még egy próbát inszemmel, és csak utána lombik, ha még kell.

De így hogy most ennyi tüszőm van, és tök kevés hormonnal is meg lehetne érlelni őket, szerintem érdemes lenne lombikolni.

Dönteni mi döntünk a doki javaslata alapján, mert fizetős helyre járunk.

79. Drotyka (válaszként erre: 78. - KiBo)
2010. aug. 24. 18:47
És ezt Te dontod el? Vagy a doki? Mármint a lombikot?
78. KiBo
2010. aug. 24. 18:45

De jó, az dupla esély! Megkérdezem én is a dokit, nem lehetne-e 2-t. :)

Holnap reggel megyünk ultrahangra, kíváncsi vagyok, hogyan érnek a kis tüszőkéim. Ha még mindig olyan sokan vannak, lehet hogy inkább lombikot kellene csinálni.

77. Drotyka (válaszként erre: 76. - KiBo)
2010. aug. 24. 18:28
Itt Pécsen 2x inszeminálnak. Nem tudom miért, de nem is hallottam máshonnan ezt! :)
76. KiBo (válaszként erre: 75. - Drotyka)
2010. aug. 24. 18:15

3 hónapja nekem is clostival meg szurival lett 3. Nem tudjuk, hogy most mitől van ilyen sok.

Hogyhogy neked két napon is volt inszem??

75. Drotyka (válaszként erre: 74. - KiBo)
2010. aug. 24. 17:04

Húúúú, nekem a clostival meg a szurival is csak 3 db érett meg :) Jó sok az a 8 :)

Szerdán és csütörtökön volt az inszem....akkor melyik napot?

Holnap ugy is csinálok egyet, mert 2 naponta iktattam be eddig is és holnap lesz a másnap :) Szóval értitek :) :)

74. KiBo (válaszként erre: 71. - Drotyka)
2010. aug. 24. 16:55
Nekem anno azt mondták, hogy az inszem utáni 14 nap számít, azaz ha pénteken volt, akkor 2 hétre rá péntek reggel kellett tesztelni.
73. KiBo
2010. aug. 24. 16:53

Igen, én is hallottam, hogy a fórumozás különösen káros :)

Én is felvetettem a dokinak, hogy vérkép, inzulinrezisztencia, reflexológia, pszichológus, aviva torna, stb - egyiket sem tartotta szükségesnek. A természetgyógyászatra azt mondta, hogy lehet, csak ne kizárólagosan.

Most még a stimuláció fázisában vagyunk, Closty-t szedek. Szurikat most nem kaptam, mert csomó tüszőm érik magától (nem is bírtam számolni ahogy sorolta, de legalább 8).

72. Drotyka (válaszként erre: 70. - KiBo)
2010. aug. 24. 16:46

Szia! Én is gondolkodtam ezen. Meg is kérdeztem a dokit, h mit ajánl, mit tehetnék még pluszban. Erre ő azt mondta h ne olvassam az internetet, arra kér :) :)

Kaptál progeszteront? Mert ha igen akkor csak az a dolgod, h nem erőlteted meg magad és vársz :)

Bár én tegnap elmentem lovagolni és ezt nem ajánlják, de azért megtettem.

71. Drotyka (válaszként erre: 68. - Lauraaa)
2010. aug. 24. 16:44
Jár az agyam, h melyik időpontot nézzem. Mert általában tényleg megjött a peteérés utáni 14. nap. De mivel az inszemináció után szombaton is pozitív volt az ovuteszt , lehet h az a kiinduló pont....akkor csak szombaton telik le a 14. nap. Jááááj én ezt már nem bírom :)
70. KiBo
2010. aug. 24. 16:39

Sziasztok!


Nálunk most indul a 3. inszem, eddig volt egy spontán és egy stimulált próbálkozásunk.

Ti a hagyományos orvosi eszközökön kívül miket próbáltatok ki? Nekem folyton azon pörög az agyam, hogy mivel lehetne még rásegíteni.

2010. aug. 24. 16:36
Dubadri,nagyon sajnálom,olvastam a naplódat,le a kalappal elötted!
68. Lauraaa (válaszként erre: 62. - Drotyka)
2010. aug. 24. 16:35
Ez olyan érdekes,én a második napon megyek elöször uh-ra,aztán az 5.naptol kétnaponta.Hogy vagy Drotyka? Nekem is készülődik,érzem:(
67. dubadri (válaszként erre: 66. - Drotyka)
2010. aug. 24. 14:38
Hát igen,elég bosszantó ez a sok várakozás!De hát sajnos nincs mit tenni. Csak várni és bízni tudunk!
66. Drotyka (válaszként erre: 65. - Dubadri)
2010. aug. 24. 14:34
Nem is a pénz, hanem az idő.... Már nagyon unom ezeket az egy csíkos teszteléseket és a várakozást... :(
65. dubadri (válaszként erre: 64. - Drotyka)
2010. aug. 24. 13:57

Végülis jah,v,melyik csak ráért volna. Nekem is úgy volt,hogy csüt-ön a Kovács,pénteken a Várnagy csinálta,de attól utána végig a Kovácshoz jártam.

Hát én ezt akkor tényleg nem értem. Minden esetre szólj neki,ha mész legközelebb! Elvileg nem tudhat minden betegéről mindent(sajnos). Szólj neki,az a biztos. Hisz nem kevés pénzről van szó,ahhoz,hogy csak úgy próbálkozzon. Nem?

64. Drotyka (válaszként erre: 63. - Dubadri)
2010. aug. 24. 13:46
De valamelyik csak ráért volna!!! Vagy akihez mentél annak kell befejeznie? Kisajátítják a betegeket? Vagy fogalmam sincs. Minden estere ha vissza kell mennem akkor szólni fogok erőteljesebben, h nekem a 16. nap körül szokott peteérésem lenni és gyógyszeres stimuláció ide vagy oda ezt szerintem figyelembe kell h vegyék!!!
63. dubadri (válaszként erre: 62. - Drotyka)
2010. aug. 24. 13:41

Hát én sem értem!

Húha,azt már nem tudom hányszor voltam uh-on,de ha jól emlékszem asszem én is csak egyszer.

Az nem lehet,hogy a doki nem fog ráérni,és azért hozta előbbre?? Más ötletem nincs.

62. Drotyka (válaszként erre: 61. - Dubadri)
2010. aug. 24. 12:26
Na akkor nem értem h engem miért hoztak előre. Nekem már a 13. 14. napon csinálták meg, mikor mondtam nekik h később szokott lenni, mert hosszabbak a ciklusaim. és még szombaton is pozitív volt az ovulációs teszt. Téged is csak 1x ultrahangoztak meg?
61. dubadri (válaszként erre: 60. - Drotyka)
2010. aug. 24. 12:10

Akkor jó,ha "ismered" a Várnagyot.Kovácsról is gondolom hallottál mindenféle hírt,nem?

Hát erről nem hallottam még,hogy pénteken nem csinálnak inszemet. Nekem január 28-29-én volt az első,az is csüt-péntekre esett! Ez valami újdonság lehet?

60. Drotyka (válaszként erre: 59. - Dubadri)
2010. aug. 24. 12:04
Van infóm róla elég. Sok ismerősöm hozzá jár. A Kovács stílusáról is hallottam már :) Tényleg nem csinálnak pénteken már inszeminációt? Ez olyan fura, pl. nekem is előbbre hozták a peteérés.
59. dubadri (válaszként erre: 58. - Drotyka)
2010. aug. 24. 11:24

Eddig egyik dokival sem volt semmi gondom,mindkettőjükkel találkoztam már. Mondjuk a Kovácsnak van egy stílusa,ami nem biztos hogy mindenkinek bejön,de őt így kell elfogadni.

Várnagynak is van egy 3as ikres kismamája,most 30 hetes,pont annyi,amennyi én lennék. :(

Ha esetleg szeretnél többet tudni Várnagyról (bár nem tudom mennyire ismered) akkor szólj,és összehozlak benneteket.

Kitartás! :)

58. Drotyka (válaszként erre: 57. - Dubadri)
2010. aug. 24. 11:03
Jaj, nagyon sajnálom! Én a Várnagyhoz járok. Neked mik a tapasztalatok?
2010. aug. 24. 09:02

sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok,bár még kb 2 hetet várnom kell a 2. inszemre. Az első jan.28-29-én volt sikerült is,3as iker terhes voltam,de a 23.héten elvetéltem. :( Részletek a naplómban,akit érdekel.

Drotyka,én is pécsre jártok/jártam Kovács K.-hoz,te?

Még ne adjtátok fel,hátha nem fog megjönni!!!!

56. Drotyka (válaszként erre: 55. - Lauraaa)
2010. aug. 24. 08:53
Holnap ill holnapután lesz a 14. napom (attól függ melyik napi inszeminációt nézzük) De tegnap és ma is olyan mintha meg akarna jönni, azaz készülődik ezerrel. Holnap azért csinálok még egy tesztet ha nem jön meg addig.
2010. aug. 24. 08:28
Drotyka,neked mikor kell,hogy megjöjjön?(Bár inkább ne jöjjön)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook