Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció indul!!! fórum

Inszemináció indul!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
234. KiBo (válaszként erre: 232. - Drotyka)
2010. szept. 14. 18:44

Drukkolok én is!!!


Applikátoros cucc egyébként ugyanolyan hatékony, mint a golyós, csak kevésbé macerás.

233. dubadri (válaszként erre: 232. - Drotyka)
2010. szept. 14. 15:06

Végül is jó az Utro is! Remélem hatásos lesz!

Én nagyon szoritok,hogy doki halgasson rád,és megcsinálja az inszemet! Mondd neki,hogy ne szórakozzon! :)

232. Drotyka
2010. szept. 14. 14:39

Lányok nagyon szurkoljatok h nőjenek a petécskéim és hogy meg tudjam dumálni a dokival az inszemet péntekre!!!!


Elég drága ez az aplikátoros cucc. Szerintem azért nem írták fel.

231. KiBo (válaszként erre: 230. - Dubadri)
2010. szept. 14. 12:17

Nem, mert azt a kis csővel elég magasra lehet juttatni.

Én is remélem, hogy nem lesz szükséged rá mostanában :)

230. dubadri (válaszként erre: 228. - KiBo)
2010. szept. 14. 12:00

És a krém sem folyik ki? el vagyok ám foglalva ezzel a kifolyással,mi? :)

Köszi,most egyenlőre maradok az utronál,remélem legközelebb meg már nem lesz rá szükségem.vagyis ha sikeres lesz az inszem,akkor még 1 darabig szedhetem!

229. KiBo (válaszként erre: 226. - Drotyka)
2010. szept. 14. 11:59

Jajj szegény, ne keseredj el! Nem is értem, hogy mondhat ilyen, hogy hagyd abba. Ez olyan kegyetlen!

Különben is, mások nem tudhatják, hogy neked mi mire jel, ezt csak te érezheted! Úgyhogy hajrá!!! :)

228. KiBo (válaszként erre: 225. - Dubadri)
2010. szept. 14. 11:56

Ja, értem. Bocs, asszem én voltam süsü:)

Én sem szoktam vele feküdni, nem is mondta a doki, hogy kéne. Szerintem ne aggódj emiatt.

Én ebben a hónapban egy új cuccot kaptam, ami krém, és applikátoros kiszerelésben adják, úgy kell feljuttatni, és nem folyik ki. Állítólag nyár óta kapható, 15-ös kiszerelésben, ami pont elég a 2 hétre. Kb. 9eFt volt. Ha érdeke, megnézem otthon a nevét.

227. dubadri (válaszként erre: 226. - Drotyka)
2010. szept. 14. 11:56

hát ez aztán barátnő! Nem hogy biztatna!

Szerintem meg ne add fel! Most,hogy be van adva az összes szuri,meg minden,nincs már mit vesztened.Menj csak el a dokihoz,és mondd meg neki az uh-on,hogy ne legyen már ilyen,hogy ha most be van adagolva minden cucc,akkor csinálja meg az inszemet,ne szórakozzon!

Nekik amúgy nem fontos,hogy az elvégzett inszemekből minél több sikeres legyen?

drukkolok nagyon!!! :)

226. Drotyka
2010. szept. 14. 11:48
jaj a barátnőm annyira lehúzott...azt mondta ez egy jel és h ezt most hagyjam abba...de én nem ezért fizettem ennyi pénzt h csak így kidobjam az ablakon!!!!Az időről meg ne is beszéljünk. Persze neki könnyű, már van 2 gyereke.
225. dubadri (válaszként erre: 224. - Drotyka)
2010. szept. 14. 11:36

köszi a tanácsot,még elgondolkodom rajta,hogy hogy is legyen! :)

Remélem hallgatnak majd rád,és időben meg fogják csinálni az inszemet! Drukkolok!!!!

224. Drotyka (válaszként erre: 222. - Dubadri)
2010. szept. 14. 11:27

Hidd el h felszívódik úgy is ha nem fekszel. Ezen ne görcsölj. a napi 3 úgyis bőségesen elég!!!!


Na ez az. Kifizettem 35ezret, nem beszélve az időről és a lelki teherről és erre miattuk lecsúsznék a lehetőségről.Engem nem érdekel fizetek nekik de akkor jöjjenek be hétvégén, vagy csinálja meg ügyeletbe.

Nálunk a spermaelőkészítés egy perc, mert le vannak fagyasztva azt csak fel kell olvasztani.

223. dubadri (válaszként erre: 219. - Drotyka)
2010. szept. 14. 11:23
hát nem tudom melyik lenne hatásosabb,ha beveszem szájon át,és felszivódik mind,csak lassabban,vagy ha hüvelyen keresztül,"szedem be"és egy része ki folyik.
222. dubadri (válaszként erre: 221. - Drotyka)
2010. szept. 14. 11:19

ez azért kicsit durva,nem? Telenyomnak gyógyszerekkel a sikeres inszemináció reményében,és akkor költözködés miatt majd ha ráérnek megcsinálják.Pedig szerintem nem túl nagy meló 1 inszem. Nekünk múltkor azt mondta az asszisztensnő,hogy kb fél óra mire előkészitik a kisfickókat,meg 3 perc az inszem a dokinak.

Persze ez a rövidke mutatvány nálunk is kb 2 óra hosszáig tartott.

Nah mindegy úgysem tudunk mit tenni,csak bizni,hogy minden ok lesz,és sikerül az inszem!!!!

221. Drotyka
2010. szept. 14. 11:14
Felhívtam az asszisztensnőt, h mehetnék e inkább holnap UH-ra mert a hétfői inszem kicsit későn van szerintem. Azt mondta mehetek, de pénteken nem lesz inszem, mert költözik a lombik :( Azért menjek holnap, mert lehet h meg tudom majd beszélni valamelyik orvossal h beleférjek( anyagi vonzattal természetesen) , ha úgy növögetnek a tüszőcskéim.
220. Drotyka (válaszként erre: 216. - Ágio8405)
2010. szept. 14. 11:13
Engem nem érint a dolog, úgyhogy ebben nem tudok segíteni neked.
219. Drotyka (válaszként erre: 218. - Dubadri)
2010. szept. 14. 11:13

Nem kell feküdnöd. Én nem feküdtem és hatott (nem jött meg a menzim amíg használtam)

Bármit csinálhatsz :)

218. dubadri
2010. szept. 14. 10:17

Utrozás? Hát arra gondoltam,hogy van az Utrogestan gyógyszer,amit hüvelybe kell felhelyezni,segiti a megtapadást.És ugye ha felteszed,és elkezd olvadni,akkor kifolyik.

Azért kérdeztem,ki meddig szokott vele feküdni. Mert én ha itthon vagyok,akkor min.1 órát felszek miután felteszem,de ha mennem kell dolgozni,ott nem tudok délben 1 órára lefeküdni.

Kérdeztem a dokit,hogy szedhetem-e egyszer fent,egyszer lent,azt mondta igen.Tehát lehet,hogy a déli adagot majd szájon át szedem be. Tudom hogy hüvelytabletta,de doki szerint tök ugyan az,mint a szájon át szedhető verziója,csak állitólag Magyarországon nem lehet úgy forgalmazni gyógyszert,hogy szájon át és hüvelyen keresztül is szedhető,de ugyan az van mind2 dobozban.Jó nem? Remélem érthető voltam! :)

2010. szept. 14. 10:09

bocsi a hibáért...

viszont nincs inzulin rezisztenciám

2010. szept. 14. 10:08

Sziasztok!

Nekem policisztás a petefészkem viszont de inzulin rezisztenciám. De a prolaktinom enyhén emelkedett volt. Arra most már szedek gyogyszert. viszont nincs spontán peteérésem a menzeszeim változoak de általában 40 nap körüliek. Jó ideje szeretnénk babát. Mivel nincs peteérésem ezért nem sokára elkezdek egy speciális fogamzásgátlót szedni, ugy tudom az a pcot helyre hozza és szépen elökésziti a méhemet és petefészkeket a stimuláciora. Tudtok valamit erröl a fogamzásgátlóról? Szedte valaki stimuláció elött?

215. KiBo (válaszként erre: 211. - Drotyka)
2010. szept. 14. 10:06

Én is örülök, hogy megoldódott, fejlődjenek a kis peték, de csak 2-3!


Te magadnak adod be a Merionalt?

214. KiBo (válaszként erre: 213. - Dubadri)
2010. szept. 14. 10:04
Hűha, mi az az utrozás?
213. dubadri
2010. szept. 14. 09:44
Ti mennyit szoktatok feküdni,Utrozás után?
212. dubadri (válaszként erre: 211. - Drotyka)
2010. szept. 14. 09:43
Örülök,hogy minden ok volt tegnap! :)
211. Drotyka
2010. szept. 13. 19:03

Megjött a gyógyszer, be is adtam.

Tű nem volt pici, csak inzulinos fecsivel,de ez még jobb volt így , mert ennek a tűje igazán nagyon pici :)

210. dubadri (válaszként erre: 207. - Drotyka)
2010. szept. 13. 17:15

Tényleg most jut eszembe,ami a kórháznál van patika,ott nem nézted? Ott állitólag fel vannak szerelve az inszemhez való gyógyszerekkel?

Vagy mégsem?

Remélem azért sikerül időben beszerezned! :)

209. KiBo (válaszként erre: 207. - Drotyka)
2010. szept. 13. 17:11

És ma már be kéne adni? Drukkolok, hogy megérkezzen.


Akartam írni, hogy tudok egy patikát, ahol mindig van minden, de az Bp-n van, gondolom nem érdekel.

208. dubadri (válaszként erre: 207. - Drotyka)
2010. szept. 13. 14:53

szoritok nagyon,hogy minden rendeben legyen! :)

csak nem fog veled igy kib...ni a sors,hogy olyan sok beindul,hogy ne lehessen inszemet csinálni!

207. Drotyka
2010. szept. 13. 14:41

ÚÚÚ de mérges vagyok, ma már 3adszor vagyok ott a patikában, még mindig nem érkezett meg a szer :( Késik.

Szerintem nem fog beindulni ennyi.

206. dubadri (válaszként erre: 205. - KiBo)
2010. szept. 13. 14:32

Én tuti inkább pihennék,mint sportolnék.Végül is nem sok idő,mire kiderül az inszem eredménye,ennyit ki lehet birni sport nélkül. SZERINTEM!!!

Esetleg,ha edző tartja a pilatest kérdezz rá tőle,hátha okosabb lesz,mint mi,hozzá nem értők!:)

205. KiBo
2010. szept. 13. 14:19

Sporton most elgondolkodtam. Nekem azt mondták, hogy amihez szokva vagyok, azt lehet. De a squash elég kifulladós, futkározós. A pilates lassú, de sok alhasizom van benne.

Lehet, hogy többet kéne pihennem?

❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook