Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Inkább ellök, hogy elfelejtsen? fórum

Inkább ellök, hogy elfelejtsen? (beszélgetős fórum)

1 2
2023. okt. 18. 11:20
Nem kellene annyi török sorozatot nézni 🤣
2023. okt. 18. 11:14
Nekem az a véleményem, hogy akár el akar felejteni, akár nem, te sokkal több érzelmet táplálsz felé, mint ő feléd. Hiú reményt ad a tudat, hogy létezik ilyen jelenség.
57. liliom10 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 18. 10:04

Nem szokásom sértegetni másokat, Téged se foglak. Tanácsot mégis adok : olvass pszichológiai könyveket, párkapcsolatiakat is !

Voltam plátóian szerelmes, tudom, mekkora szenvedéssel jár ! Igyekeztem mielőbb kiábrándulni, másfelé terelni a figyelmemet,stb. Utólag örülök, hogy a kommunikáció megszakadása után sokkal hamarabb kiábrándultam, mintha valamilyen jeleken filóztam volna, hátha mégis lesz köztünk kapcsolat.

56. Gretaa (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 18. 10:01

Dehát minek bosszankodsz ezen amin írnak?

Véleményekre voltál kíváncsi amiket kaptál is,de a véleményekből talán tanácsok is lettek,de neked ezeket nem fontos figyelembe venned.

55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Liliom10)
2023. okt. 18. 09:50
Látom még mindig nem megy az olvasott szöveg értelmezése. Sebaj, talán egyszer sikerülni fog, csak gyakorolj sokat.;)
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Gretaa)
2023. okt. 18. 09:49
Véleményt kértem, nem tanácsot! Amit kifogásoltam, az a semmirevaló, közhelyes tanács volt, miszerint “ne gondoljak” rá. Aki ilyet leír, at az életben nem szeretett még senkit, különben tudná, hogy mekkora baromság! Majd ha valamelyik szülője meghal, remélem akkor sem gondol rá, ezzel pedig megoldódik minden gondja…🤦‍♀️ Ekkora marhaságot tanácsba adni, nem tudom hogy lehet, de aki csak ennyit tud, az inkább maradjon csendben, mert egy ostoba …..
53. Gretaa (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 18. 09:45
Mivel indítottál egy topikot,lehetőséget adva ezzel,hogy mindenki leírhassa a véleményét az adott témával kaocsolatosan.Akkor is ha ez neked nem annyira tetsző.Nem akar senki győzködni téged,csak a véleményüket írják le(amire te adtál lehetőséget).Az már a te döntésed,hogy ezt szívre veszed vagy sem.
52. liliom10 (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 18. 09:43

Igen, van ilyen ! Ellök, hogy elfelejtsen ! Sok ilyen pasi van.

Most örülsz ?

51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Liliom10)
2023. okt. 18. 09:35
Amúgy meg nem kértem tanácsot! Azt meg pláne ne te akard már megmondani, hogy az ember kire gondoljon, meg kire sem. Mi vagy te, gondolatrendőrség? Az ész megáll némelyik válaszolótól…🤦‍♀️
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Liliom10)
2023. okt. 18. 09:33
Én meg azt nem értem, mit lovagoltok ezen ennyit.🤦‍♀️ Teljesen mindegy mit akar, ezt azért linkeltem be, hogy felfogjátok, VAN ilyen, ennyi. Értetlen banda…
49. Gretaa (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 18. 09:33
Nem biztos,hogy tapasztalat kérdése.
48. liliom10 (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 18. 09:30
Azt nem értem, miért ragadt le az agyad ennél a pasinál ? Nem akar semmilyen kapcsolatot Veled, Te se gondolj rá többet ! Persze,(vissza)köszönni lehet neki.
2023. okt. 18. 09:15
Pusztán annyi, hogy igenis létezik ilyen. Csak mert itt mindenki erősen tagadta.
2023. okt. 18. 09:08
Jó, jó. De mi a konklúzió? Ezek szerint léteznek olyan férfiak és nők, akik bejönnek egymásnak, de ezt titkolják a másik előtt. Remek. De ennek mi az értelme? Mit lehet ebből kihozni?
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Gretaa)
2023. okt. 18. 08:49
Látszik, hogy nincs sok tapasztalatod….
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Regin_a)
2023. okt. 18. 08:49
A linkelt kérdés nem az enyém. Tehát van ilyen, ha tetszik, ha nem.
43. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 17. 22:03
Ha nem volt köztetek semmi akkor nincs mit felejteni.
42. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 17. 21:54

Komolyan van ilyen???"

Vagy van, vagy nincs. SZVSZ nincs!

2023. okt. 17. 19:54

Ezt csak úgy itt hagyom…

[link]

40. jozsi.38 (válaszként erre: 36. - Vigyefene)
2023. okt. 8. 12:20
Egyetértek.Ha egy pasi nagyon akar egy nőt, akár naponta elgyalogol, hogy láthassa. Vagy biciklire pattan, de kétlem, hogy kizárná az érdeklődési köréből csak azért, mert nem a szomszéd utcában lakik
2023. okt. 8. 11:22

Ilyen csak lányregényekben van szerintem! Ráadásul csak a város másik végébe költöztél, azért az nem egy másik bolygó! Semmi olyan végzetes nem történt amitől el kéne, hogy lökjön!

Vagy csak a vele egy utcában lakókkal ismerkedik?

38. New(l)
2023. okt. 8. 10:28

Azt gondolom, hogy intelligens, értelmes ember nem úgy próbál felejteni, hogy türhő parasztként viselkedik azzal, aki elvileg sokat jelent(ett) neki egykoron.

De élnek köztünk prosztók, így lehetséges, hogy a te cimborád is egy közülük. Döntsd el, mennyire vagy szerencsés/szerencsétlen, hogy egy ilyen önként távozott az életedből.

2023. okt. 8. 10:21
Hát jó, igazad van. Fülig oda van érted, csak el akar felejteni, ezért ellenséges. Még logikus is, ahogy viselkedik. Először titkolja az érzéseit, aztán kifejezetten az ellenkezőjét teszi, mint amit a szíve diktál. Ilyenek ezek a szerelmes férfiak.
2023. okt. 8. 09:39
Hmmm.... Ugyanabban a városban, gyalog is látogatnám azt akihez vonzódok.
2023. okt. 8. 09:14
Az ismerősök pedig azt mondják, amit hallani akarsz
2023. okt. 8. 09:13
Ebbe csak te látsz bele többet. Az egódat akarod ezzel fényezni, miért nem fogadod el, hogy már másra vadászik? Érdekelted, mert egy lehetőség voltál kufircra, te meg többet látsz bele. Most hogy relatíve messze költöztél, ejtette a témát. Ha annyira szerelmes lett volna beléd, már régesrég lépett volna
33. vigyefene (válaszként erre: 32. - 8a5caeb182)
2023. okt. 8. 08:56

Jobb lenne ha befognám, de szókimondónak születtem.

Nem csoda.

2023. okt. 8. 08:54
Van olyan nő, akit inkább ellöknek, úgy tűnik...
31. vigyefene (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 8. 08:37

Nem fog tetszeni, de itt van.

Kicsit többen vagyunk ezen a földön mint 8 billióan, 100 %-ig biztos vagyok benne, hogy van rá példa.

2023. okt. 8. 08:31
Nem, nem kell úgy viselkednie. Az meg nem energia pazarlás, ha normálisan köszön, mint régen. Az viszont igen, amit most csinál (ugye ti nem vagytok ott, nem látjátok), de én igen. Ha nem foglalkozna velem, nem beszélne rólam és nem így viselkedne. Mindegy mennyire próbáljátok az ellenkezőjét állítani (nem is értem, amúgy miért), de ez akkor is így van. Ezzel persze nem azt állítom, hogy szerelmes belém (nem is írtam ilyet konkrétan), de hogy nem közömbös, az biztos. Anélkül pedig, hogy átélnétek ugyanazokat a dolgokat vele, mint én, ne ítélkezzetek! A kérdés csak annyi volt, hogy van-e olyanra példa, amit írtam. Se több, se kevesebb. Mondjuk férfiak válasza is relevánsabb lenne.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook