Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Inkább ellök, hogy elfelejtsen? fórum

Inkább ellök, hogy elfelejtsen? (beszélgetős fórum)

1 2
2023. okt. 8. 08:25
Az a baj, hogy nem értitek, amit leírtam. A többségnek pont a lényeg nem ment át. Talán 2 ember értette valamennyire.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Timycat)
2023. okt. 8. 08:24
De változtak.
27. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 8. 08:07
Nincs, a dolgok nem változtak, nincs is mit elfelejteni.
26. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 8. 08:02
Nincs. Épp ezért tartom kitalációnak, hétvégi matinénak a történetet.
2023. okt. 8. 07:27
Nem kellettél neki. Most sem kellesz neki. De még csak barátok sem vagytok. Miért kellene úgy viselkednie, mintha te lennél a nagy, plátói szerelme? Értem én, hogy neked jól esne azt gondolni, hogy azért taszít el, mert annyira szeret, hogy fáj neki még csak rád gondolnia is. De valószínűleg inkább csak nem akar energiát pazarolni rád. A szerelem nem ilyen. A szerelmes férfi nem így viselkedik.
24. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 7. 21:28

Amíg meglett volna a kufirc lehetősége, izgi voltál, most már bonyolult lenne, nem kellesz neki. Nem "próbál" elfelejteni, hanem megtette, továbblépett. Biztos van más hal is a vízben számára.


Ilyen laza kufirc-célú flört eseményekbe mostanában miért lát mindenki életre szóló nagy szerelmet???

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Bichi)
2023. okt. 7. 18:38
Leírtam miért érdekel. Elképzelni meg azt képzelsz el, amit akarsz.
22. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 7. 18:36
Szorítkozzunk, de miért érdekel téged, hogy milyen, ha úgysem akarsz tőle semmit? Vagy mégis? Ha igen, miért nem léptél annyi időn át? Mit vársz, hogy élete végéig epekedik majd utánad? Már ha egyáltalán így van, mert valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy flörtölgetek valakivel évekig, és nem lesz belőle semmi, ha mindkét fél azt akarja...
2023. okt. 7. 18:00
Egyértelmű, hogy nem kellettem, mert akkor lépett volna, ezzel nem mondtál újat. De ez egy másik téma…
2023. okt. 7. 17:45

Szerintem meg kellene válogatnod, hogy kivel állsz szóba. Ezek a kedves közös ismerősök ahogy neked is leadják a drótot, hogy a hősszerelmesed mennyit emleget téged, ugyanúgy beszámolnak neki arról, hogy te mit csacsogsz. Igazából úgy tűnik, hogy ilyen közvetett forrásokból vagy olyan biztos benne, hogy a pasi oda van érted. Még az is lehet, hogy csak valaki kavarja nektek a sztorit.

Ha egy férfi szerelmes, akkor azt nem eltitkolja, hanem kifejezi. Lehet, hogy tetszettél neki, de kelleni biztos, hogy nem kellettél.

19. andi6020 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 7. 17:40
Semmi gond. Neked is lehet véleményed :)
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - New(l))
2023. okt. 7. 17:18
Jó bunkón, igen. Normálisan is lehet.
17. New(l) (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 7. 17:17
Csak válaszolt a kérdésedre.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2023. okt. 7. 17:02
Bunkó vagy.
15. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 7. 16:50

Van, van, van.

Romanaban, Júliában sok ilyen esetről olvastam. Mindnek happy lett a vége. Kitartás.

14. liliom10 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 7. 16:49

Szerintem csak tetszettél neki, vonzódott hozzád, de nem szeretett (beléd). Felejtsd el !

Talán már ki is szemelt valakit, aki közel lakik, és már vele flörtölget.

Ha nem bírod ki ezt a helyzetet, legközelebb kérdezd meg, miért változott meg a viselkedése ! (Én nem tenném !!! Nem engedné a büszkeségem !)

2023. okt. 7. 16:27
Ja még annyit, ezt, hogy érzett valamit, azért ilyen nem én találtam ki, hanem közös ismerősök. Én is kételkedtem benne, de miután 3-4 ember is ezt mondta, elgondolkodtam.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2023. okt. 7. 16:25
Nézd, mint írtam, soha nem kezdeményeztem nála, tudtam, hogy reménytelen, már az elején elengedtem. Ettől még jóban voltunk és furcsa, hogy ennyire megváltozott a viselkedése. Egyszerűen nem tudom hova tenni, ennyi a sztori, kár többet belelátni. Gondolom nem csak engem zavarna, ha egy jó ismerős/barát hirtelen ok nélkül megváltozna.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Napsugár8)
2023. okt. 7. 16:22
Köszi a választ! Igen, ez is egy opció. Mondjuk azt nem értem, miért kell bunkózni is mellé, miért nem csak simán közömbös. Közös ismerősöknek amúgy emleget is.
10. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 7. 16:22

Jó, a válaszom: nem lök el magától, csak ő lépett el mellőled! Neki nincs mit/kit elfelejteni, mert semmit nem jelentettél neki.

Gondold végig: esze ágában sem volt közeledni feléd, esze ágában sem volt felbontani a meglevő párkapcsolatát miattad. Valószínű tetszettél neki, valószínű "egy heti ajtócsapkodást" megértél volna neki, de részéről ennyi!

Te felejts el őt, neked van felejteni valód, nem őneki!

9. Titkoskert (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 7. 16:18

" Ő végig foglalt volt,"


Oké, én ebből gondoltam felesége, hogy hosszú évekig foglalt volt. Te írtad, nem más.

Ha te tudod, akkor miért itt érdeklődsz?

Az általad felvázoltakra reagálva sem jellemző, hogy azért ellökjenek maguktól. Aki szerelmes, nem akarja, hogy a másik elfelejtse.

8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 7. 16:16

Bocsi, de én is úgy gondolom, hogy jólesett a hiúságának, hogy látta rajtad a rajongást, a vonzódást. Szívesen meg is csalta volna veled a párját, ha erre adódott volna valami lehetőség. De részéről valószínű csak ennyi.

Amíg közel laktatok egymáshoz, nem jött össze, így pedig már biztosan nem fog összejönni. Nem fog utánad epekedni, részéről csak egy skalp lettél volna, semmi több. Kár lenne akár csak gondolatban is időt szentelned rá. Felejtsd el.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Titkoskert)
2023. okt. 7. 16:13
Nincs felesége. És mint írtam, nem én láttam bele többet. Mivel nem voltatok a helyemben, így felesleges is megcáfolni az általam leírtakat, kérlek titeket, hogy az általam felvázolt esetre reagáljatok!
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Vigyefene)
2023. okt. 7. 16:11
Nem gondolom, ez biztos, de nem fogom bővebben kifejteni. Szorítkozzunk a kérdésre, ha lehet.
5. Titkoskert (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 7. 16:11

"Hosszú ideig (évekig) kölcsönösen vonzódtunk egymáshoz egy férfival, de egymásnak ezt sosem vallottuk be."


Ezt jól kifejtetted, sosem bevallott szerelem, vagy vonzalom :D

Kehet te láttál bele többet, rájött, majd gyorsan eltávolodott, mielőtt a felesége fülébe belekerülne a bogárka.

Nem, ha szeret nem lök el így valószínű, ez az élet, nem egy romantikus film, ahol megesik az ilyesmi.

4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 7. 16:06
Lehet h csak Te gondolod azt hogy ő is vonzódott hozzád.
2023. okt. 7. 15:52

Mármint mi fáj neki? Hogy a város másik részére költöztél?

Nagy dráma, annak fényében, hogy foglalt volt meg plátói a dolog.

Értem én, hogy szenved az egód, de hagyd a csudába, és keress valós faszit, nem ilyen himihumi carságokat.

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 7. 15:50
Szerintem nics ilyen. Akit szerettem, arra örökké emlékezni fogok. Volt pár, sok évtizeddel ezelőtt.
2023. okt. 7. 15:46

Van olyan, hogy egy férfi inkább ellöki magától azt a nőt, akiért odavan, azért hogy elfelejtse?

Hosszú ideig (évekig) kölcsönösen vonzódtunk egymáshoz egy férfival, de egymásnak ezt sosem vallottuk be. Ő végig foglalt volt, így elengedtem, plátói volt a dolog. Nem messze laktunk egymástól, havonta 1-2-szer futottunk össze, mindig dumálgattunk, flörtölgettünk ilyenkor, aztán mentünk a dolgunkra. Én pár hónapja a város egy másik részére költöztem, ő még el is búcsúzott tőlem, na azóta ha véletlenül összefutunk (sokkal ritkábban persze), akkor átnéz rajtam, nyoma sincs már annak az embernek, akit ismertem valamikor. Nem veszekedtünk, nem volt keverés, semmi, látszólag ok nélkül ilyen. Közös ismerősök állítják, h nagyon oda volt értem és így próbál elfelejteni, mert fáj neki, h megváltoztak a dolgok. Komolyan van ilyen???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook