Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Influenzás a családban! Szeretnék tanácsokat kérni Tőletek, hogy egy fedél alatt élve egy influenzással, hogyan tudnám megúszni ép bőrrel? fórum

Influenzás a családban! Szeretnék tanácsokat kérni Tőletek, hogy egy fedél alatt élve egy influenzással, hogyan tudnám megúszni ép bőrrel? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2011. okt. 11. 10:01

Én nem teszem ki magam a védőoltás káros mellékhatásainak! Inkább természetes módon védekezem az influenza ellen.


Sok C vitamin, béta glükán, teák, néha kis házipálinka :)

98. 3265084553 (válaszként erre: 97. - 325b42d966)
2011. febr. 14. 09:15
Hatásos és biztonságos.
2011. febr. 14. 09:14
és mi a véleményed az oltásról?
96. 3265084553 (válaszként erre: 95. - 325b42d966)
2011. febr. 13. 17:49
Nincs „természetes” módja az influenza megelőzésének, hacsak az elkerülés nem számít annak, tehát jelenleg nincs alternatív módszer az oltás vagy orrspray formájában történő immunizáláson kívül.
95. 325b42d966 (válaszként erre: 94. - 3265084553)
2011. febr. 13. 17:23
akkor mi az ami használ,szerinted,,,?
94. 3265084553 (válaszként erre: 93. - VictoryS)
2011. febr. 10. 15:48
A C-vitaminnak nincs szerepe a megelőzésben.
2011. febr. 10. 11:46
Nálunk a C vitamin a nyerő nagy dózisban. :-)
92. 3265084553 (válaszként erre: 90. - 325b42d966)
2011. febr. 10. 11:05
Ahhoz, hogy ennek a szernek egyetlen literjében legalább egy darab hatóanyag molekula maradjon, a kiinduló oldatnak literenként 10^400 darab molekulát kellene tartalmaznia. Jelenlegi ismereteink szerint a világegyetemben 10^81 atom található.
2011. febr. 10. 11:03

Erre mondta Vágó István a Bumerángban:


"Tegnap este sajtot ettem, utána remekül aludtam. Ebből még nem következik, hogy a sajt altató"

90. 325b42d966 (válaszként erre: 87. - 3265084553)
2011. febr. 1. 13:59
köszönöm.azért kipróbáljuk.
89. 3265084553 (válaszként erre: 60. - Aludanyi)
2011. febr. 1. 12:48
Azé' nem mindenki volt akkoriban ilyen szerencsés.
88. Dézsa
2011. febr. 1. 12:39

Sziasztok!

A férjem múlt hét kedden lázasan jött haza a munkából, négy napig tartotta láz, mostanra már csak köhögés maradt.

Három kicsi gyerekünk van, a legkisebbel vagyok itthon. Féltem, hogy mindannyian betegek leszünk, de szerencsére megúsztuk.

A mi praktikáink: folyamatosan citromolajat párologtattam (a gyerekek miatt nem gyertyás párologtató edényben, hanem kezeletlen fadarabra cseppentve). Rengeteget szellőztettem. C-vitaminnal tömtem a gyerekeket. ÉS a testüket is ILLÓOLAJJAL kentem. ( a legegyszerűbb mogyorónyi bázisolajban pl. sárgabarackmag olaj 3-3 csepp teafa, levendula és citrom illóolaj. Ezzel a hátukat, hasukat legalább napi egyszer kell bekenni. Betegség idején a talpra is kerülhet belőle.) Én vettem egy keveréket, mi most azt használtuk. Minden kisgyerekesnek ajánlani tudom, ha valakit érdekel, privátban megírom. (nem túl olcsó, de 2-3 hónapig használok három gyereknek egy üveggel)

87. 3265084553 (válaszként erre: 85. - 325b42d966)
2011. febr. 1. 12:27

Homeopátiás szer. Tudományosan, klinikai bizonyítékokkal NEM igazolt a hatása.

Kacsamájból készül, akkora (C200)higításban, hogy elég évente egyetlen kacsát leölni ahhoz, hogy egész amerikát ellássák a szerrel. A forgalma az USA-ban 20 millió dollár évente, ezért úgy emlegetik hogy: A 20 millió dolláros kacsa.

2011. febr. 1. 12:23
C-vitamin naponta bekapkodni legalább 3x200 mg-ot, ez tuti, meg a szoba levegőjét fel turbózni, egy liter vízbe egy kanál só, (sónak baci ölő hatása van) Kamilla tea, sok más folyadék, de tejtermék tilos!
2011. febr. 1. 10:29
ooscillococcinum tudtok róla valamit?ma elkezdtem szedetni a gyerekkel.
2011. febr. 1. 06:34
sziasztok!még tegnap este is lázas volt igaz már "csak" 38 még se 39,8 sokat alszik,és nagyon csúnyán köhög,a sumetrolim még mára elég de lehet hogy inkább még ma vissza megyünk a dokihoz nem várunk holnapig,félek nehogy szövődmény legyen a köhögése borzasztó,ja és én is beteg vagyok szombat óta úgy hogy teljes a káosz a családba.
83. 3265084553 (válaszként erre: 82. - T.Ili)
2011. jan. 31. 20:58
Ez addig igaz, amíg nem túl magas a láz. A magas lázat viszont már csillapítani kell, mert kárt okoz.
82. t.Ili (válaszként erre: 80. - T.Ili)
2011. jan. 31. 18:58

Ez egy nagyon régi Hoxás cikk

Dr.Szijjártó László írta!

A lázcsillapítás orvosi elvei kb. 20 éve megváltoztak, mióta kutatások igazolták, hogy a láz hasznos és nem veszélyes. Ennek ellenére a világ számos országában, így hazánkban is szinte semmit sem változott a gyakorlat. Továbbra is a láztól való indokolatlan félelmek és mára már tudományos vizsgálatokkal megcáfolt tévedések vezérlik a lázzal kapcsolatos magatartást mind a szakemberek mind a szülök körében.

A cikk ismerteti a korszerű orvostudomány ismereteit és gyakorlatát a lázzal kapcsolatosan és felveti azokat a kérdéseket, melyekre a hazai orvosoknak is választ kell adniuk, amikor állást foglalnak a lázzal kapcsolatban.

A láz hasznos és nem veszélyes. Csillapítani nem kell.

A lázcsillapítás egyetlen célja a beteg közérzetének javítása. Ezért csak olyan eljárás javasolt, mely a közérzetet javítja és nem jelent jelentős kockázatot a beteg számára.


[link]

81. katus3 (válaszként erre: 76. - Aludanyi)
2011. jan. 31. 18:48
Szia! Örülök hogy jobban vagy,és használt az Oscillo.:-) Férjem is beteg, ő is szedi, meg innen is merítettem ötleteket: vöröshagyma félbevágva a szobában, teában szegfűszeg,tegnap lángost sütöttem sok-sok fokhagymával...:-)
80. t.Ili (válaszként erre: 77. - 325b42d966)
2011. jan. 31. 18:20

Nekem 5 napig tartott a lázas állapot!

Mindjárt keresek egy hoxás linket!

Feltétlen olvasd el!

2011. jan. 31. 11:54

Sziasztok! Ha fertőző beteg van a családban, nálunk mindig citromolaj van a párologtató edénybe csöpögtetve. 15 csepp olaj fertőtlenít kb egy 20négyzetméteres szobát. Persze ez önmagában nem elég, de sokat segíthet.

Mézes fokhagymát én is csak ajánlani tudom, legalább naponta 3x egy gerezdet, ha bírja a gyomrod,rágd szét, úgy hatásosabb, de ha egészben le tudod nyelni, még az is jó.

2011. jan. 31. 10:22

era: Jártatok már gyerekorvosnál? azt kéne megnézni, hogy gyulladt-e valamije a kicsinek, mert ha igen, akkor antibiotikum! Láz ellen próbálj csinálni egy hűtőfürdőt, vagy egy állott vizes bondázsolást. egyik se túl kellemes, de hatásosnak hatásos! Érdemes elkezdeni már a kora esti órákban, mikor a láz kezd fentebb szökni. Nekem nagyon sokat segített az oscillococcilum, szerintem sokkal könnyebben éltem meg az egészet és nem gyulladt be szerencsére semmim se és a tüdőm is tiszta maradt! Ha iszik a kisfiú az már nagyon jó, mert a láz okozta folyadékveszteséget pótolni kell. Készíts neki jó fűszeres teákat mézzel (ezeket használd: borsmenta, fahéj, gyömbér, szegfűszeg). Próbálj meg pépes ételeket készíteni és adni neki, hogy maradjon energiája: joghurt, gyümölcspüré, puding, tejbegríz. A szilárd, nehéz étel bánthatja a gyomrot, hányinger, hányást okozhat. Jó vegyes virágmézet adhatsz neki külön-külön is kiskanalas adagonként. Szuper köptető hatása van! Ha visszaolvasol rengetegen adtak nagyon praktikus és jó házi fortélyokat az influ ellen, én a saját bevett gyakorlatomat írtam most le, amiket az elmúlt napokban alkalmaztam!


egyébként ma elmentem a körzetihez, mert még nem éreztem magam túl harcra késznek, hogy suliba mehessek! Kaptam amoxit 750 mg-ba, 3 napig kell szedni napi 3-at és fájdalomcsillapítót mert a fejem majd szét megy tegnap óta!


Ti hogy vagytok?


era: mindenképp jelentkezz!!!!

2011. jan. 31. 06:08
sziasztok,kisfiam csütörtök óta influenzás,esténként magas láza van ezt algopyrin injekcióval lehet levinni,nagyon köhög ,fáj a torka és mindene,szinte nem is eszik,de inni iszik.nekem szombaton kezdődött ugyan ezekkel a tünetekkel,a fiam aggaszt leginkább mert 4.napja lázas,ez normális így?segítsetek,mit tehetünk hogy gyógyuljunk,?
2011. jan. 30. 17:24

sziasztok!


Köszönöm szépen mindenkinek a biztatást! Túl vagyok a nehezén! Ma már láztalan vagyok, de energiaszegény, de szerintem ez így van rendjén! Ahogy egyre náthásabb vagyok, úgy könnyebbülök meg. az orromat nagyon csavarja, rengeteget hapcizok, de érzem, hogy tisztulok ki! A tesóm még mindig nincs jól :( Az oscillo-t beszedtem, ma volt az utolsó adag és szerintem nagyon nagyon sokat számított! Úgyhogy köszönöm a jó tippeket!

Én az oscillo-ra, a borsmenta teára és a mézre esküszöm!!!! Mindenkinek jobbulást kívánok!

t.Ili: Szerintem menj orvoshoz ha nem javulsz, még ha már voltál akkor is! Nehogy súlyosbodjon :(

2011. jan. 30. 11:58

Mindenkinek jobbulást kívánok és használjátok a vírusölőket, amiket beírtunk!

Egyik jobb, mint a másik!!!!

74. f64f0d9a69 (válaszként erre: 67. - Aludanyi)
2011. jan. 30. 11:55
Oóóóóó! akkor mielőbbi jobbulást kívánok!
2011. jan. 30. 09:46
Nálunk is végig megy a családon,a legkisebbnek még hányás is társul a magas lázhoz:(
2011. jan. 29. 19:20

[link]


egyszer voltam influenzás, kb.8-10 éves lehettem....

akkor anyám Influ sprayt fújt szét a szobában , s most nosztalgiából beírtam a keresőbe, nem is számítottam rá, hogy létezik még!!


Légfertőtlenítő, gondolom, otthon jól jöhet.


Jobbulást kívánok mindenkinek!

71. katus3 (válaszként erre: 69. - Aludanyi)
2011. jan. 29. 19:17
Jobbulást! Mégsem úsztad meg!? Az Oscillot azért használd!
70. t.Ili (válaszként erre: 69. - Aludanyi)
2011. jan. 29. 18:52

igen,nekem is szépen lement a láz,de aztán visszajön,hol jobb,de inkább rosszabb.

Nagyon gyenge vagyok!:(

De hátha Neked szerencséd lesz!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook