Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Induljon a babaprojekt 2018 fórum

Induljon a babaprojekt 2018 (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... ❯❯
3683. Bea95 (válaszként erre: 3679. - Csillagtök)
2018. máj. 2. 10:46
Nekem a 13.dpo-n lett a 10-es teszt extra halvány, nagyon kellett pillázni, hogy észre vegyem. Úgyhogy lehet még ott baba ☺
3682. radiation (válaszként erre: 3681. - JapportEnci)
2018. máj. 2. 09:36

Te is netről rendelős ovuteszttel kísérleteztél? Én múlt héten rendeltem, ovu után, szóval még nem próbáltam. Szombatra nem várom. Tünetem nincs, a hőmet reggel néztem, magas, de hát ez a normális, attól még megjöhet szombaton. Ezt a hónapot ellazáztuk, bár gyakran voltunk együtt, de nem annyira programozottan...jó volt sportolni meg szaunázni meg borozni esténként mikor hidegek voltak. :) na majd májusban már koncentrálok ;)


Szurkolok a nem váróknak!

2018. máj. 2. 09:16

Sziasztok!


Hát nagyjából ami velünk történt. Ugye atbai után először 44 napra jött meg utána meg a37 napra. Most ovu teszteltem ebben a hónapban de semmi nem volt rajta, sajnos szerintem rossz minőségű tesztet vettem. Na de a testem jelzett rendesen ovulációt. Kétszer is két nap eltolással a jó időben elvileg együtt tudtunk most lenni. Úgy hogy most jön a várakozás. Sok jót nem remélek én sem. De szombaton megyek a dokihoz, mert 1 éve voltunk citológián és akkor már megmondom neki, hogy alaposan vizsgáljon meg és mondjon bíztató dolgokat :)

Így hogy megyek dokihoz így talán jobb rálátás lehet a belső dolgaimra. :)


Ki van most várakozó állásponton?


Csillagtök ne szomorkodj, még elég korai volt a teszt. Picit még reménykedj. :)

3680. s.Nikolett80 (válaszként erre: 3678. - Nikky21)
2018. máj. 2. 06:28
Niki, ennyire ne szaladjunk előre, de mindenképp keress egy magán dokit és feltétlen említsd meg, hogy erre gyanakszol. Még most.
2018. máj. 1. 22:53
Sziasztok, nekünk ez volt az első próbálkozas műtét óta, sajna tegnap 12.dpo-n negativat teszteltem 10es teszttel, úgyhogy várom a mensit. Eléggé magam alatt vagyok 😞
3678. nikky21
2018. máj. 1. 20:48
Asherman-szindrómáról hallott már valaki?
3677. Babesz88
2018. máj. 1. 18:45
Sziasztok! Mi 1 menzeszt vártunk és már próbálkoztunk is, igaz a munka miatt 1x volt szex a jó időpontban, meg nem is akartam görcsös, fáradt babagyárat csinálni. Vasárnapra nem várom, de egyenlőre semmi tünetem nincs, sajnos úgy érzem nem sikerült.
2018. máj. 1. 17:10
Ebben a hónapban már mi is beszállunk újra, bár nem gondolnám, hogy össze jön. Elég stresszesek most a napjaink. MINDEN összejött.
3675. s.Nikolett80 (válaszként erre: 3673. - Radiation)
2018. máj. 1. 17:09

[link]


Próbáld újra. nekem bejött, bár ott is nagy a pangás.

3674. nikky21
2018. máj. 1. 15:28
Sziasztok! még most se jött meg :(( 10 hete volt már. Hétfőn megyek vissza. :(
3673. radiation
2018. máj. 1. 13:45

Sziasztok! Mi újság veletek? Kivel izgulhatunk? Mindenki nagyon eltűnt... :(


Facebookon, vagy a kertben van mindenki?! :)


Kaptam linket, amit köszönök, de sajnos a titkos-zárt csoportot nem találja a kereső, pedig vagy ezer féle képpen próbálkoztam. Vagy telefonról eleve kapufa?

3672. juhasznoemi (válaszként erre: 3669. - Saucy81)
2018. ápr. 30. 21:44
De attól megjön ha nem mutat peteérést a teszt. A sargatest attól dolgozik.
2018. ápr. 30. 13:25
Attól még megjön. Nekem volt pé, de az LH teszt nem.mutatta.
3670. _Lucia_
2018. ápr. 30. 10:32
En mar nem tudom, most olvastam hogy attol hogy nincs peteres még megjohet. De most mar en is veszek LH tesztet hogy tudjam hogy mi a helyzet.
3669. Saucy81
2018. ápr. 30. 07:08
Amugy ha nincs peteérés, akkor meg sem jön?mert nekem orát lehetne állítani, olyan pontosan megjön mindig, de ennek ellenére egy igazi pozitivat még soha nem sikerult LH tesztelnem :/
3668. _Lucia_
2018. ápr. 29. 20:55
Igen en is igy gondolom hogy a doki biztos latta volna ha lenne valami baj,de csak annyit mondott nincs terhesseg es ugy latja megfog jonni. Az lehet hogy nem volt peteeres :/
3667. juhasznoemi (válaszként erre: 3663. - _Lucia_)
2018. ápr. 29. 16:25
Ciszta mióma is okozhat ilyet de írod hogy voltál dokinál és gondolom uh.-on látta volna ha gond van. Vagy ahogy írják nem volt pé. Ezért jó a hőmérőzés mert abból sok minden kiolvasható.
3666. Vacakos (válaszként erre: 3665. - Nikky21)
2018. ápr. 29. 15:15
Szerintem,hogy lehet e még gyereket csak orvos tudja megmondani.De lehet érdemes lenne más magánorvost időközben felkeresni akár másik városban,hiszen nagy a tét..
3665. nikky21
2018. ápr. 28. 20:54
Sziasztok. Jövő hét utáni hétfőn kell vissza mennem ha továbbra se jön meg. :( mire számíthatok? Megint műtét? :( lehet még gyerekem? :(
3664. Orso2121 (válaszként erre: 3663. - _Lucia_)
2018. ápr. 28. 17:40
Nem volt peteérés. Ritkán, de előfordul ilyen.
3663. _Lucia_
2018. ápr. 28. 16:59

Sziasztok!

3 hete kesik a menstruaciom, hasam horcsolget kb egy honapja, neha nyilalgat. Tesztek megativak. Csutortokon voltam dokinal, azt mondta valoszinu csak kimaradt,de ugy latja most megfog jonni.

Van valakinek otlete hogy mitol maradhat ki egy havi? Soha nem maradt ki eddig,altalaban pontosan megjon, a mult havi 4 napot kesett,elotte 12 napot, de maskor mindig pontosan megjott. Persze minden tesztnel bennem volt a remeny, es mindig jott a csalodas h negativ :(

3662. Saucy81
2018. ápr. 27. 16:18
Nalam is sajnos jatszik a stressz, pedig eddig tok nyugis voltam :/ eppen most is tulorazok, egesz nap targyalason ultem gyomorgorccsel. Pont ciklus kozepen jarok, ha egyebkent semmi baj nem lenne, most akkor sem hiszem, hogy odatalalna szegeny gyerek, ahova kell neki :)
3661. radiation (válaszként erre: 3660. - Adeeel86)
2018. ápr. 27. 12:57

Hát ha csak a stresszen múlna, akkor a II.vh alatt nemigen születtek volna gyerekek. :) De az tuti hogy nem segít. :)

Egyébként az első előtt durván stresszes és kizsigerelt állapotban voltam, 10 óra munka, határidők, plusz bejárás...mégis összejött elsőre.... szóval ez az egész egy titok. :D

3660. Adeeel86 (válaszként erre: 3658. - Esterlanc)
2018. ápr. 27. 11:13

azt észrevettem, hogy a mozgás sokat tud segíteni. nekem alvásproblémákban ütközött ki a stressz, de egy kiadósabb futás után pl. úgy alszom, mint akit leütöttek egy péklapáttal :)

érdekes, amit írsz... és elgondolkodtatott, hogy talán azért nem jön a baba, mert tőle várok valamilyen megoldást az életemre?

az biztos, hogy a stresszes környezet nem segít...persze valaki a legnagyobb stresszben is simán megfogan.. fura ez az egész.. de ez gondolom mindenkinél alkatilag és lelkileg is más.

nekem a főnököm biztosan nem segít a békés élet megteremtésében, de egyelőre nem látom, hogyan tudnék változtatni ezen... :( próbálom magam trenírozni, hogy ne húzzam fel magam rajta. Lehet el kéne kezdenem a jógát :D

3659. Adeeel86 (válaszként erre: 3654. - Csillagtök)
2018. ápr. 27. 11:06

hát ez jó kérdés...Mert ha nem tesztelsz, akkor örlődni fogsz, ha meg esetleg negatív, akkor meg azért lesz rossz az utazás. Ha viszont pozitív, akkor meg tök emlékezetes lesz :D


én most már nem tesztelek addig, amíg nem késik vagy egy hetet! utálom látni, amikor negatív az eredmény :(

3658. esterlanc (válaszként erre: 3647. - Saucy81)
2018. ápr. 27. 09:54

Többen kérdeztétek, hát megosztom a tapasztalatomat 😊

Ez a stresszmentesítés elég hosszú munka (volt), nem azonnali. Fel kellett lassan számolnim azokat a tényezőket, amik stresszeltek. Én pl nem tudtam nemet mondani, és ezzel rengeteg terhet vittem magamon, az emberek kihasználtak. Aztán persze ott voltak a gyakorlatibb dolgok, sokat jógáztam, meditáltam, mozogtam. Ez mind sokat segít, ha pl olyan típus vagy, hogy akkor is stresszelődsz vmin, amikor nem kéne. De fontos a külső stressztényezők megszüntetése vagy jobb kezelése. Rájöttem, hogy akkor stresszelődök a legjobban ha vmi nem az elvárásaim szerint teljesül. Szerintem ezeken az elvárásokon kell dolgozni. A babavárás is lehet ilyen stresszhelyzet, hiszen sokaknak hosszú ideig nem teljesül a vágyuk. Próbálok ilyenkor körülnézni, és élvezni, ami van. Meg megkérdezni magamtól, ugyan miért nem tudom hagyni, hogy a maga idejében történjen meg? Mit várok ettől, mit adna nekem belső érzésekben, ami most nincs meg? Aztán ha megvan a válasz, megpróbálom megadni magamnak. Én a babától pl azt várom vhol, hogy akkor majd mindenki békén hagy az elvárásaival, hisz egy kismamát senki se zaklat a hülyeséggel (haha). Ezért inkább magam rendezem le a dolgot, nem várhatok a teherbeesésre.

Bocsi csajok, nem akartam pszichologizálni nagyon 😊 Ja és mélyeket lélegzek, ha kell

3657. Babesz88 (válaszként erre: 3656. - Egylány32)
2018. ápr. 26. 19:48
Szia! Én most 104 vagyok, sajnos egy vetélésem volt, oka ismeretlen. Egyik doki sem mondta, hogy a túlsúly miatt. Van egy naplóm, ott írom ki magamból a próbálkozások okozta lelki hullámvasutakat.
2018. ápr. 26. 19:36
Sziasztok! Aziránt érdeklődnék, hogy van e közöttetek olyan hölgy, aki nagy túlsúllyal(100 kg felett) vág bele most a projektbe és esetleg már meg is fogant a baba? Hogy viseli a terhességet, mennyi idő alatt jött össze? Remélem senkit nem zavar meg a kérdésem :)
3655. csillagtök (válaszként erre: 3653. - Saucy81)
2018. ápr. 26. 19:07
Helyes :)
3654. csillagtök (válaszként erre: 3652. - Adeeel86)
2018. ápr. 26. 19:07

Megy a drukk akkor :) Nekem csak a hosszú hétvége után.

De már most parázok hogy mikor teszteljek. Elutazunk hosszú hétvégére, vigyek-e tesztet vagy nem :D úgyse bírom ki, de legalább ki kéne húzni a 12.dpo-ig. Hogy fogom, azt nem tudom...

Korábban mire tesztelni akartam megjött, a rövid luteális miatt. De most már hosszabb. Elvileg.

❮❮ ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook