Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Immunerősítőt ajánlanál? fórum

Immunerősítőt ajánlanál? (beszélgetős fórum)


30. Miss Angel (válaszként erre: 29. - Marienka)
2023. szept. 5. 17:37

Szia,nem tudom,olvasod -e még a fórumot,de hátha...

a legutóbbi hozzászólásom óta kipróbáltam a Lenkei Gábor féle életerő multivitamint ,most kezdtem el szedni a második havi adagot,egyébként egy ismerösöm ajálotta

eddig elmondhatom-bár nem akarom elkiabálni-hogy egy csoda!

már az első pár nap után azt kezdtem érezni,nem vagyok dél körül,délután olyan enervált,fáradt,még akkor sem,ha keveset alszom,ami gyakran előfordul mostanában:/Sokkal energikusabbnak éreztem magam, és azóta nem is kaptam el semmilyen nyavaját. Sőt,tudok hideget enni,inni,amit azóta nem tehetek meg,mióta élek :D nem gyullad be a torkom,mandulám. Eddig ennyi ,de összességében szeintem ez nagyon is pozitiv!

Próbáld ki,jó szívvel ajánlom Neked.Én se hittem benne,de már annyira neki voltam keseredve,hogy megvettem ,az ára elég borsos,de nekem megérte.


én ezt szedem :

[link]


de olvasd át az oldalt,úgy fogod tudni kiválasztani a neked megfelelőt


jó egészséget !:)

29. marienka (válaszként erre: 28. - Miss Angel)
2023. júl. 3. 09:08

Köszi szépen...


Most legutóbb nekem is ezt tanácsolták a patikában..

Szerintem én is beszélni fogok a háziorvossal..

Unom hogy állandóan van valami bajom..

Neked is gyógyulást !

28. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Marienka)
2023. jún. 30. 11:15

ugyanez van velem is,csak én legalábbb havonta szenvedek ezektöl plusz más nyavajákat is megkapok,pl a nőgyógyászt kb kéthetente járom,de volt már szememen is olyan bakteriális fertőzés,majdnem belevakultam,meg inkább nem is sorolom tovább ,miket szedtem már össze mostanság,amiket azt se hittem,kibírok.


most második hete vagyok megint itthon olyan állapotban,hogy emberek közé nem tudok menni,de nem is bírnék.

Nekem a patikában azt mondták,aki ennyit és ennyi mindentől szenved,annak már vényre kapható immunerősítöt kellene szedni,irassak fel,csak nálam az a bibi,hogy a háziorvosom tesz rá magasról,bár nem fogom annyiban hagyni,majd kiiratom massal,

neked is azt tanácsolom,ha már úgy érzed annyira sűrűn vagy beteg hogy tönkreteszi a mindennapi életedet akkor te is ezt tedd.Lehet rakományszámra nyomni magunkba a vitaminokat, ha már az immunrendszer annyira le van gyengülve ,hogy semmi nem segít,vagy "alkatilag" olyan vagy ,hogy könnyen összeszedsz ezt-azt vagy épp mindent


gyógyulást kívánok neked!

27. Ildike2 (válaszként erre: 21. - Aszparagusz)
2023. jún. 30. 06:04
Nem, van belőle felnőtt változat is.
2023. jún. 29. 15:34

Nagyon jó immunerősitő a Béres-csepp.

Igazi, tiszta technológiával készül, szigorú szabályok alapján.

25. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 20. - Aszparagusz)
2023. jún. 29. 15:06

Én a vajas kenyérre is Jägermeistert kenek..

Reszelt sajttal megbolondítom...kész a reggeli.

24. libikóka (válaszként erre: 22. - Aszparagusz)
2023. jún. 29. 14:36
Vitán felüli 😀
23. aszparagusz (válaszként erre: 8. - Marienka)
2023. jún. 29. 14:21
Reform étrend helyett lehet jobb lenne a "mindent, de mértékkel" táplálkozás.
22. aszparagusz (válaszként erre: 13. - Libikóka)
2023. jún. 29. 14:21
Jó hangulat jó hatással van az immunrendszerre is....
21. aszparagusz (válaszként erre: 11. - Ildike2)
2023. jún. 29. 14:20
Ezt általában gyerekeknek ajánlják.
20. aszparagusz (válaszként erre: 14. - 5d8fd6c5cb)
2023. jún. 29. 14:14
Univerzális szer. Mindenre jó,
2023. jún. 29. 14:11
Vilmos körte
2023. jún. 29. 14:08
Szatmári szilva.
17. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 15. - Libikóka)
2023. jún. 29. 13:43
szájon át veszem be, úgy hatásosabb
2023. jún. 29. 13:38

Mióta rákos voltam, jobban szem előtt tartom hogy az immunrendszerem toppon legyen.

Írtad hogy a táplálkozásra gondot fordítasz. Szerintem is elsődleges a testmozgással együtt.

A D vitamint sokan ajálják, de csak az tudja mennyi a saját adagja aki méreti a D vitamin szintjét és ahhoz állítja be. Orvos hasra ütés szerűen mond adagot. A D vitamin szintet jóval az alsó határ felett kell tartani ahhoz, hogy hatása is legyen. C vitamin szintén fontos, és 3 hete kezdtem szedni a friss méhpempőt, Hegyi József mézgyógyásztól rendelem. Ezt kúra szerűen kell, ősszel elkezdem a friss virágpor fogyasztását is. Ezek a méhészeti termékek ellátják a szervezetemet az összes vitaminnal és ásványi anyaggal pont abban a kombinációban, ahogy szükséges.

15. libikóka (válaszként erre: 14. - 5d8fd6c5cb)
2023. jún. 29. 13:35
Kened?:)
14. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 13. - Libikóka)
2023. jún. 29. 13:34
Én bütyökfájdalomnál is ezt használom, nekem eddig csak használt.
13. libikóka (válaszként erre: 12. - 5d8fd6c5cb)
2023. jún. 29. 13:19
Immunerősítőt kért nem hangulatjavítót,,igaz a gyógynövények ereje ,,,😋
2023. jún. 29. 13:17

Jägermeister!!!


nekem bevált.

2023. jún. 29. 13:03

Broncho-Vaxom.

Receptköteles, drága, de beválik.

2023. jún. 29. 12:02
Sokaknak a tejtermékek elhagyása hoz változást.
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Marienka)
2023. jún. 29. 11:14

Méhpempő, de csak olyantól vedd meg. aki hűtőben tárolva árulja.


C és D vitamin egyszerre, és esetleg Allergodil orr spray, napi 1-3x, ezt alkalmazták covid fertőzések megelőzésére, vagy már a fertőződötteknél is.

Én ezt a combot használtam, napi szinten találkoztam betegekkel, de nem kaptam el semmit oltás nélkül sem, a végén kötelező lett, de utolsóként oltattam magam.

2023. jún. 29. 11:11
Azt nem írtam le... de heti öt alkalommal edzek.. és reform étrenden élek... tehát próbálok egészségesen élni... ennek ellenére nem kerülnek el a nyavalyák..
7. timycat (válaszként erre: 1. - Marienka)
2023. jún. 29. 11:09
Csak 1-2 bogyó bekapása nem visz előre, az étkezés és életmód az alapja mindennek, ha plusz táplálékkiegészítőt is szeretnél akkor én a BioTeches termékekre esküszöm.
2023. jún. 29. 11:06
Én a D-vitaminra esküszöm. Gyógyszertárban lehet kapni D+C vitamint rágótabletta és filmtabletta formájában is.
5. Cherry Coke :) (válaszként erre: 1. - Marienka)
2023. jún. 29. 11:06
Makrobiotikus étkezés,vagy teljes értékű növényi étrend,az alapokon kell változtatni.
4. Alessandro (válaszként erre: 1. - Marienka)
2023. jún. 29. 11:05

Immunerősítő gyömbéres kurkumás szezámturmix sárgarépával:

Szezámmag 3 dkg

Sárgarépa 3 dkg

Kurkuma por 1/2 mk.

Gyömbér gyökér reszelve 1/2 mk.

kevés méz vagy édesítőszer

4 dl víz

turmixolás

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Marienka)
2023. jún. 29. 10:52

Mint égen a csillag annyi féle szer van,,és sajnos hiába jó valami egyiknek,,a másiknak még nem válik be.

Olvass utána mit tud a csalán,,talán kezdésnek jó lenne egy kúra belőle.

2. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Marienka)
2023. jún. 29. 10:49
Gyömbér.
2023. jún. 29. 10:29

Sziasztok !


Abban kérném a segítségeteket, hogy mi az az immunerősítő, ami használ is.. Brutál mennyit szenvedek a légúti betegségekkel. Egyből megkapom.. C vitamint, HC80 at szedek és mégis..

Amióta covidos voltam, azóta 2 havonta elkap valami vacak. Elég ha valaki fújja az orrát, pár nap múlva már én is beteg vagyok :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook