Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ikreimből lassan ovis lesz, mikor kell jelentkezni, nem lehet lefoglalni az oviban a helyeket? Remélem tudtok segíteni! fórum

Ikreimből lassan ovis lesz, mikor kell jelentkezni, nem lehet lefoglalni az oviban a helyeket? Remélem tudtok segíteni! (beszélgetős fórum)


2012. márc. 1. 09:31
Köszönöm a segítséget mindenkinek! A nagymama kicsit elbizonytalanított, azt mondta, hogy a nyílt nap előtt kell jelentkezni, mert betöltik a helyeket, de anno beszéltünk egy ovonénivel, aki azt mondta, hogy a nyílt napon lehet ellátogatni hozzájuk, aztán ha tetszik, akkor beiratkozáskor lehet beiratni a gyerekeket, viszont akkor tényleg nem vagyunk még elkésve.Azt szeretném még megtudni, hogy lehet több oviba is jelentkezni?
2012. márc. 1. 09:23
hívd fel az ovit/ovikat, ahova tartoztok, mindent el fognak mondani :)
4. Emilia 0240 (válaszként erre: 2. - Kangaroo Island)
2012. márc. 1. 09:23
Köszi! Azt hallottam, hogy ha szeptembertől szeretném őket oviba járatni, akkor tavasszal kell jelentkezni az ősszel induló csoportokba.
2012. márc. 1. 09:22
úgy tudom csak a beiratkozáson lehet beiratni őket. vagyis nálunk így volt. nyílt napon délelőtt a szülőknek volt egy tájékoztató jellegű dolog. benézhettünk a kiscsoportosokhoz.. délelőtt ott ültünk a szülőkkel, hogy is telnek a délelőttök (evés, játék, foglakozás) utána a leendő ovónőktől kérdezhettük.. délután pedig gyerekestül mentünk vissza. ismerkedtek az ovival, játékokkal, ovónőkkel.
2012. márc. 1. 09:20
akkor lehet jelentkezni, amikor betöltötték a 3.életévüket, vagy abban az évben, ezt már nem tudom pontosan, de szerintem ovija válogatja
2012. márc. 1. 09:19
Sziasztok, ikreim 3 évesek, szeptembertől szeretném őket oviba járatni, de nem tudom mikor kell beiratni őket, meg, hogy működik ez az egész.Csak akkor lehet beiratkozni amikor a beiratás van április körül? Előtte mennyit lehet megtudni az ovodai nyilt napon, mire kell majd figyelnem? Mindent szeretnék megtudni ezekről. Előre is köszönöm a segítségeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook