Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ijesztő fogamzásgátlás! Mi van? Avagy szedni vagy nem szedni? fórum

Ijesztő fogamzásgátlás! Mi van? Avagy szedni vagy nem szedni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. jún. 12. 17:38
Szia! Nekem nem jött közben semmilyen mellékhatás. Már több egy éve abbahagytam és lassan egy éve próbálkozunk babával. Nekem után volt, hogy 50-60napra jött meg, most állt be 31-33 napra a ciklusom. Remélem, most sikerült a baba! Nem ijesztegetni akarlak. Anno én is azért kezdtem el szedni, mert macera volt az óvszer, főleg miután egyszer ki is szakadt. Akkor főiskolásként az volt a fontos, nehogy "baj" legyen belőle!
2012. jún. 12. 17:37
Hát... a fejfájás elleni szerekre pedig azt szokták írni, hogy fejfájást okozhat :-)
4. viva70 (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2012. jún. 12. 17:36
Volt már olyan gyógyszer anno, amit visszavittem a patikába miután elolvastam a tájékoztatóját. Kértem a régi beváltat inkább. Amúgy valóban sok minden fel van rajtuk sorolva. Az ember vagy bevállalja vagy nem...
3. winny (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2012. jún. 12. 17:35
Bármennyibe került az egészséged fontosabb!
2012. jún. 12. 17:35
Nyugi, mindegyiken ez van.:)
2012. jún. 12. 17:33

Már kiváltottam orvosom javaslatára. Symicia a neve.

Na most :-)

Mire végig olvastam az igazán terjedelmes betegtájékoztatót jól rám jött a frász :-)

Eddig még nem szedtem fogamzásgátlót, óvszerrel védekeztünk csak már elég belőle.

Kb horror volt mire elolvastam. Ilyen mellékhatás, olyan mellékhatás....mellrák kialakulás stb...

Csak ez a fajta ennyire ijesztő? Legalábbis a tájékoztatója vagy a többi is? :-)


Előre is köszi a válaszokat.

Ma szedném be az első szemet, ha már kiadtam rá ennyi pénzt, kellene szednem.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook